Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Σχολικό Πρωτάθλημα
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
Pages: 1, 2
ELE
Χαιρετώ όλους τους μπασκετόφιλους του forum.Είναι το πρώτο μου post. biggrin.gif Στο θέμα μας, ξέρει κανείς πότε ξεκινάει το φετινό πρωτάθλημα μπάσκετ?Στο σχολείο μας λένε όλο δεν ξέρουμε και δεν ξέρουμε. 68.gif Τελευταία χρονιά στο σχολείο και θέλω να ζήσω και αυτήν την εμπειρία.Και κάτι ακόμα,είναι πολύ υψηλό το επίπεδο.Βλέπετε μία παρέα είμαστε από παιδιά που δεν έχουν παίξει ποτέ σε ομάδα.Θα τα βρούμε σκούρα? blink.gif

Υ.Γ 2ο Λύκειο Καματερού. 77.gif
Jimar
το πρωταθλημα πρεπει να αρχιζει την αλλη εβδομαδα, αφου εμεις παιζουμε την τριτη πρωτο αγωνα.

το επιπεδο στα περισσοτερα σχολεια ειναι μετριο , αλλα ειναι μερικα που ξεφευγουν , επειδη εχουν παιδια απο διαφορες ομαδες..
ELE
QUOTE(Jimar @ Dec 2 2007, 17:52 ) *
το πρωταθλημα πρεπει να αρχιζει την αλλη εβδομαδα, αφου εμεις παιζουμε την τριτη πρωτο αγωνα.

το επιπεδο στα περισσοτερα σχολεια ειναι μετριο , αλλα ειναι μερικα που ξεφευγουν , επειδη εχουν παιδια απο διαφορες ομαδες..


Αυτήν την Τρίτη?Εσυ σε ποιο λυκειο είσαι?
Τι δικαιολογητικά χρειάζεται για να συμμετάσχεις?
jjc
χρεαζεται να συμπληρωσεις την αθλητικη ταυτοτητα του σχολειου και να δωσεις την ταυτοτητα σου για τα στοιχεια τιποτα παραπανω. Τωρα για το ποτε αρχιζει ουτε σε εμας εχουν στειλει χαρτι για το προγραμμα
..._
παιδες
το πρτθλιμα αρχιζει τον ιανουαριο!!!!!!!!
welcome on board!heh 19.gif 19.gif
..._
QUOTE(ELE @ Dec 2 2007, 17:39 ) *
Χαιρετώ όλους τους μπασκετόφιλους του forum.Είναι το πρώτο μου post. biggrin.gif Στο θέμα μας, ξέρει κανείς πότε ξεκινάει το φετινό πρωτάθλημα μπάσκετ?Στο σχολείο μας λένε όλο δεν ξέρουμε και δεν ξέρουμε. 68.gif Τελευταία χρονιά στο σχολείο και θέλω να ζήσω και αυτήν την εμπειρία.Και κάτι ακόμα,είναι πολύ υψηλό το επίπεδο.Βλέπετε μία παρέα είμαστε από παιδιά που δεν έχουν παίξει ποτέ σε ομάδα.Θα τα βρούμε σκούρα? blink.gif

Υ.Γ 2ο Λύκειο Καματερού. 77.gif

ελα ρε φιλε 2ο εμεις 1ο χαχα
8α σας ... shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif χαχα ανα ειμαστε αντιπαλοι...τεσπα μαν 8α τα πουμε στο παρκε!!!!!!!!
Jimar
εμας το προγραμμα μας το εχουν στειλει πριν κανενα μηνα

ναι μεθαυριο παιζουμε

νομιζω πως θα επρεπε να σας ειχαν ηδη δηλωσει για να μπειτε.

QUOTE
το πρτθλιμα αρχιζει τον ιανουαριο!!!!!!!!


δεν νομιζω....
jjc
Μα εμεις εχουμε συμπληρωσει δελτια, και λογικα η γυμναστρια εχει ρωτησει και ειπε ιανουαριο!
σε ποιο σχολειο πας?
Jimar
παναγιωτοπουλο (στο ψυχικο ειναι )

δεν ξερω ισως καποιοι να αρχιζουν πιο νωρις και αλλοι μετα...
ELE
QUOTE(..._ @ Dec 2 2007, 20:21 ) *
ελα ρε φιλε 2ο εμεις 1ο χαχα
8α σας ... shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif χαχα ανα ειμαστε αντιπαλοι...τεσπα μαν 8α τα πουμε στο παρκε!!!!!!!!


Ωραία θα τα πούμε! shot.gif Αντε γιατί βαρέθηκα.Και εσύ Καματεριάνος,ε? peace.gif Μπορεί και να σε ξέρω.Με τον Εφραίμ από το σχολειό σου κάνεις παρέα?Βλέπεις αυτόν γνωρίζω πιο πολύ από εκεί. icon_wave.gif
..._
QUOTE(Jimar @ Dec 2 2007, 20:31 ) *
παναγιωτοπουλο (στο ψυχικο ειναι )

δεν ξερω ισως καποιοι να αρχιζουν πιο νωρις και αλλοι μετα...

μαλλον επειδη ειστε α8ηνα !!!!!
εμεις του west coast αργουμε λιγακ..... shot.gif cool.gif
..._
QUOTE(ELE @ Dec 2 2007, 20:32 ) *
Ωραία θα τα πούμε! shot.gif Αντε γιατί βαρέθηκα.Και εσύ Καματεριάνος,ε? peace.gif Μπορεί και να σε ξέρω.Με τον Εφραίμ από το σχολειό σου κάνεις παρέα?Βλέπεις αυτόν γνωρίζω πιο πολύ από εκεί. icon_wave.gif

ναι ρε μαν κολιτοςςςςςςς χα εμενα με ξερειςςςςς παιζζει και γω α σε ξερω..
ειμαι ο μοναδικοσ μαυρος στο 1ο χαχα smiley.gif smiley.gif smiley.gif
αρα κατλβς
trefoil 13
Και εμείς Τρίτη ξεκινάμε... Τα κορίτσια αλλά από όσο ξέρω και τα αγόρια...
ELE
QUOTE(Jimar @ Dec 2 2007, 20:31 ) *
δεν ξερω ισως καποιοι να αρχιζουν πιο νωρις και αλλοι μετα...


Μακάρι γιατί αλλιώς πάει το έχασα και είναι κρίμα τελευταία χρονιά. sad.gif Είμαστε όλοι πολύ πωρωμένοι και θα ξενερώσουμε άγρια! 19.gif
trefoil 13
QUOTE(ELE @ Dec 2 2007, 20:36 ) *
Μακάρι γιατί αλλιώς πάει το έχασα και είναι κρίμα τελευταία χρονιά. sad.gif Είμαστε όλοι πολύ πωρωμένοι και θα ξενερώσουμε άγρια! 19.gif

Μένεις μια τάξη και παίζεις του χρόνου!
Δεν είναι δύσκολο! tongue.gif
..._
ναι μενεις αλλα λογο age dn se afinoun na peksi kai tou xronou!!!!
ELE
QUOTE(..._ @ Dec 2 2007, 20:36 ) *
ναι ρε μαν κολιτοςςςςςςς χα εμενα με ξερειςςςςς παιζζει και γω α σε ξερω..
ειμαι ο μοναδικοσ μαυρος στο 1ο χαχα smiley.gif smiley.gif smiley.gif
αρα κατλβς


Σώπα ρε φίλε και εσύ εδώ. laugh.gif Δεν ξέρω αν με θύμασε, είμαι το παιδί με τα γυαλιά που παίζαμε μαζί το καλοκαίρι στο γήπεδο πίσω από το χάντμπολ.Πού ερχόμουν μαζί με ένα τσούρμο και παίζαμε αντίπαλοι? icon_wave.gif smiley.gif
..._
QUOTE(ELE @ Dec 2 2007, 20:42 ) *
Σώπα ρε φίλε και εσύ εδώ. laugh.gif Δεν ξέρω αν με θύμασε, είμαι το παιδί με τα γυαλιά που παίζαμε μαζί το καλοκαίρι στο γήπεδο πίσω από το χάντμπολ.Πού ερχόμουν μαζί με ένα τσούρμο και παίζαμε αντίπαλοι? icon_wave.gif smiley.gif

kai always hanate lol kali antipali re man !!!
hehe an exeis msn stilto se pm (mnm)hehe ante cya
ELE
QUOTE(..._ @ Dec 2 2007, 20:50 ) *
kai always hanate lol kali antipali re man !!!
hehe an exeis msn stilto se pm (mnm)hehe ante cya


Μάλλον δεν τα θύμασε καλά ρε φίλε αλλά τέλοσπαντον. shot.gif shot.gif shot.gif Πάντως να ξέρεις στην ομάδα δεν θα είμαστε μόνο εμείς που ξέρεις αλλά και αλλά παιδιά που ξέρουν κάλο μπάσκετ! rolleyes.gif
..._
QUOTE(ELE @ Dec 2 2007, 20:54 ) *
Μάλλον δεν τα θύμασε καλά ρε φίλε αλλά τέλοσπαντον. shot.gif shot.gif shot.gif Πάντως να ξέρεις στην ομάδα δεν θα είμαστε μόνο εμείς που ξέρεις αλλά και αλλά παιδιά που ξέρουν κάλο μπάσκετ! rolleyes.gif

nai re man plaka kanw !!
nai ??nice
emeis
exoume kali omadoula alla fia west mono gia athina dn.....
ELE
QUOTE(..._ @ Dec 2 2007, 20:58 ) *
nai re man plaka kanw !!
nai ??nice
emeis
exoume kali omadoula alla fia west mono gia athina dn.....


Και εμείς πιο πολύ για την πλάκα μας μπαίνουμε. peace.gif Άλλωστε υπάρχουν και μερικές πολύ καλές ομάδες όπως ο Βήρωνας πού πήρε και το ευρωπαϊκό πέρσι blink.gif .Άσε που λέγονται και πολλά για την διαιτησία. 68.gif Δεν βαριέσαι θα είναι πάντως μία εμπειρία και αυτή. cool.gif cool.gif
Wilkinson
QUOTE(ELE @ Dec 2 2007, 21:06 ) *
Και εμείς πιο πολύ για την πλάκα μας μπαίνουμε. peace.gif Άλλωστε υπάρχουν και μερικές πολύ καλές ομάδες όπως ο Βήρωνας πού πήρε και το ευρωπαϊκό πέρσι blink.gif .Άσε που λέγονται και πολλά για την διαιτησία. 68.gif Δεν βαριέσαι θα είναι πάντως μία εμπειρία και αυτή. cool.gif cool.gif

O Byrwnas pire to pagosmio perisi wink.gif

Fetos oi megales omades (sxolia) den tha dosoun idieteris simasia kathos o protos stin ellada den den tha pari meros sto pagosmio afou den ginete fetos....
Pali omos ama paiksete kai kamia sovari omada provlepo score kana 90-25 tongue.gif
..._
QUOTE(Wilkinson @ Dec 3 2007, 00:53 ) *
O Byrwnas pire to pagosmio perisi wink.gif

Fetos oi megales omades (sxolia) den tha dosoun idieteris simasia kathos o protos stin ellada den den tha pari meros sto pagosmio afou den ginete fetos....
Pali omos ama paiksete kai kamia sovari omada provlepo score kana 90-25 tongue.gif

hahahahahahha +fwnw ok
kai emeis dn pame psw alla ws 1o eima safws kaliteri apo to 2o
rom
παιδια ξερει κανενας τι λεει ο πλατωνας φετος? (το λυκειο)
Jimar
μεγαλη νικη σημερα

επρεπε να φυγει ο pierce για να στρωσει η ομαδα tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Pierce
μια ζωη ειχαμε κωλοκληρωσεις. μια με παπαγο, μια με το αθλητικο Ν Ιωνιας οσο καλη ομαδα και να ειχαμε(που ειχαμε) μας εκλειναν τα σπιτια. Ποιους κερδισατε; (αληθεια τα πιτσιρικια ξερουν τιποτα ή εισαι εσυ με τον πετρο; )
dankan
καλησπερα τσακαλια δεν ξερω αν εχετε ακουστα και τιποτα για τα σχολεια που ειναι πρως θεσσαλονικη μερια...............................οπως μαντουλιδης,αριστοτελειο (αν και εχει χαλασει τελευταια) και καποια αλλα δημοσια αθλητικα λυκεια............. 19.gif shot.gif 19.gif shot.gif shot.gif 19.gif shot.gif 19.gif shot.gif
Jimar
QUOTE(pierce21 @ Dec 4 2007, 07:41 ) *
μια ζωη ειχαμε κωλοκληρωσεις. μια με παπαγο, μια με το αθλητικο Ν Ιωνιας οσο καλη ομαδα και να ειχαμε(που ειχαμε) μας εκλειναν τα σπιτια. Ποιους κερδισατε; (αληθεια τα πιτσιρικια ξερουν τιποτα ή εισαι εσυ με τον πετρο; )


ενα απο την αγια παρασκευη κερδισαμε ( το 3ο) , δεν ηταν κακοι αλλα παιξαμε πολυ καλη αμυνα και βγαλαμε αιφνιδιασμους.

φετος ηρθε ενας στην πρωτη που ξερει και ειμαστε o πετρος. εγω ,ο αλεξανδρος (losers can win ) και αλλοι δυο που παιξαμε.

τωρα παιζουμε με τον νικητη αρσακειο - νεα ιωνια . οι δευτεροι ειναι καλοι ε ?
Pierce
αν ειναι το αθλητικο (το 4ο αν θυμαμαι καλα) πιθανον θα εχει ξεβρακωμα tongue.gif

δεν ξερω τι ομαδα εχουν τωρα αλλα πριν 3 χρονια οταν παιξαμε με αυτους τον καλο τον ψηλο τους (πανω απο 2.07 επαιζε και στην εφηβων τοτε) δεν τον ειχε βαλει και χασαμε με το τιμητικο 63-27 laugh.gif . μην ξεχνας οτι κανουν καθε μερα προπονησεις λες και ειναι επαγγελματικη ομαδα....

το αρσακειο ξεσκιστε το ρε.(ειδικα αν ειναι του ψυχικου. δειξτε ποιος ειναι το αφεντικο στην περιοχη tongue.gif . )
Wilkinson
QUOTE(dankan @ Dec 4 2007, 14:41 ) *
καλησπερα τσακαλια δεν ξερω αν εχετε ακουστα και τιποτα για τα σχολεια που ειναι πρως θεσσαλονικη μερια...............................οπως μαντουλιδης,αριστοτελειο (αν και εχει χαλασει τελευταια) και καποια αλλα δημοσια αθλητικα λυκεια............. 19.gif shot.gif 19.gif shot.gif shot.gif 19.gif shot.gif 19.gif shot.gif

Ego ksero arketa apo auta pou les....oso gia to aristotelio den exi xalasi katholou teleutea.....
dankan
δεν εχει χαλασει?εγω ρε φιλε οταν επαιζα στο αθλητικο του ευοσμου συνεχεια ο μαντουλιδης εβγαινε και το αριστοτελειο εκανε κλαρινα.αυτο που ξερω παντως ρε φιλε ειναι οτι τα τελευταια χρονια εχει πεσει παρα πολυ το επιπεδο στο σχολικο πρωταθλημα.
trefoil 13
QUOTE(Jimar @ Dec 4 2007, 18:19 ) *
ενα απο την αγια παρασκευη κερδισαμε ( το 3ο) , δεν ηταν κακοι αλλα παιξαμε πολυ καλη αμυνα και βγαλαμε αιφνιδιασμους.

φετος ηρθε ενας στην πρωτη που ξερει και ειμαστε o πετρος. εγω ,ο αλεξανδρος (losers can win ) και αλλοι δυο που παιξαμε.

τωρα παιζουμε με τον νικητη αρσακειο - νεα ιωνια . οι δευτεροι ειναι καλοι ε ?

Mε ποιο αρσάκειο; Από Ψυχικό ή με το πρώτο από Εκάλη; Αν δεν σε μπέρδεψα απαντάς, αλλιώς λογικά θα μάθω..! tongue.gif
Jimar
δεν ειμαι σιγουρος , εσυ πας σε κανενα απο τα δυο ?
Igor
Eνα απο τα Αρσακεια εχει χασει παντως.... 19.gif 19.gif
trefoil 13
QUOTE(Jimar @ Dec 5 2007, 23:17 ) *
δεν ειμαι σιγουρος , εσυ πας σε κανενα απο τα δυο ?

Βασικά ακόμα και αυτά έχουν υποκατηγορίες. Πρώτο και δεύτερο... tongue.gif
Ναι πάω αλλά ξέχασα να ρωτήσω...
Το δεύτερο αρσάκειο Εκάλης ξέρω ότι αποκλείστηκε από ένα σχολείο από αχαρναίς. Το πρώτο συνεχίζει αλλά δεν ξέρω αντίπαλο. Απο Ψυχικό δεν έχω ιδέα. Για αγόρια όλα αυτά. Εγώ πάιζω στα κορίτσια... wink.gif
Igor
QUOTE
Απο Ψυχικό δεν έχω ιδέα. Για αγόρια όλα αυτά.


QUOTE
Eνα απο τα Αρσακεια Ψυχικου εχει χασει παντως....
trefoil 13
QUOTE
Eνα απο τα Αρσακεια Ψυχικου εχει χασει παντως....

Το "Ψυχικού" δεν το έγραφες παραπάνω... wink.gif
Igor
Το ξερω.. Το προσθεσα πριν.
Igor
Eπαιζε καποιος σημερα ?
Wilkinson
QUOTE(dankan @ Dec 5 2007, 11:58 ) *
δεν εχει χαλασει?εγω ρε φιλε οταν επαιζα στο αθλητικο του ευοσμου συνεχεια ο μαντουλιδης εβγαινε και το αριστοτελειο εκανε κλαρινα.αυτο που ξερω παντως ρε φιλε ειναι οτι τα τελευταια χρονια εχει πεσει παρα πολυ το επιπεδο στο σχολικο πρωταθλημα.

Perisi to aristotelio kerdise ton mantoulidi(ego ipostiriza ton mantoulidi)paroti enas filos mou apo ton mantoulidi epekse para poli kala apos panta alloste biggrin.gif

Apla meta to aristotelio exase apo mia athinaiki omada....

perisi pou ixa di enan agona imitelikos anatolikis thesalonikis itane o mantoulidis ixe kerdisi 93-16 tongue.gif
kai sto telos ixan xalarosi kiolas tongue.gif
Igor
Yπαρχει καποιο site που μπορουμε να ενημερωθουμε ? Ή ζηταω πολλα ??

Κανεανας αλλος που επαιζε ? 'Η καποιος που ειδε καποιον αγωνα και εχει αποψη ?
Jimar
δεν ξερω για καποιο σαιτ, και δεν νομιζω να υπαρχει. ειναι παρα πολλα τα σχολεια.

εμεις παντως παιζουμε αυριο, ακομα δεν ξερω με ποιον tongue.gif
Wilkinson
Site den iparxi....
Oso gia anatoliki thesaloniki mantoulidis kai aristotelio tha pane teliko opos panta...
Gia athina logika pali o bironas....
Igor
Jimar, τι κανατε στο παιχνιδι σας ?
Jimar
χασαμε για δυο ποντους... απο βλακειες ομως (στο πρωτο δεκαλεπτο νικουσαμε 17-2...)

στο τελος ηταν πιο ευστοχοι στις βολες (6/6 ειχαν στο τελευταιο λεπτο ) , ενω εμεις χασαμε 2...

με το 1ο νεας ιονιας παιζαμε τελικα
kostas16
εγω παιδια παντως που ασχολουμαι ξερω για αθλητικο βυρωνα πολυ καλη ομαδα,πετρουπολη καλη χωρις ψηλους και τελος αιγαλεω καλη περιφερεια αλλα λιγους ψηλουσ και ψαχνονται

προπονητες
βυρωνας-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ?
πετρουπολη-ΖΙΑΓΚΟΣ(εφηβικο αεκ)
αιγακεω-ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ
cliff_ac
παιδια ο βύρωνας έχει αποδυναμωθεί πάρα πολύ , εκτός του σαρικόπουλου που έφυγε έχασαν πολλους και από περιφέρεια (Οικονομόπουλο και Παππα σίγουρα + κάποιους άλλους ) και δε νομίζω να κινήθηκαν να φέρουν αντίστοιχα παιδιά ... Η πετρούπολη αποδυναμώθηκε επίσης και λόγω αλλαγής της διεύθυνσης του σχολείου δε κάνουν προπονησεις όπως πέρισυ αλλά κατα πολύ μειωμένες , έχασαν 2 ψηλούς εκ των οποίων ο ένας βασικός και ένα γκαρ αλλά από εκεί και πέρα έχουν μείνει όλοι με αρκετά μεγάλα ονόματα με συμμετοχές σε Α΄2 κάθε αγωνιστική ... Το αιγάλεω έχει ίσως το πιο πλήρες και ομοιογενές υλικό με τα παιδιά να δουλεύουν από πολλά χρόνια πριν μαζί , διαθέτει δυνατούς ψηλούς και ενα απο τα δύο καλύτερα νέα πλεϊ μεϊκερ της ελλάδας ...

Το πρωτάθλημα αρχίζει ιανουάριο , πρώτο αγώνα παίζουμε με ένα απο καματερό ( νομίζω πειραματικό χωρίς να είναι σίγουρο ) , και ο νικητής παίζει με το 3ο λύκειο πετρούπολης (που πήγε πέρισυ τελικό με τον βύρωνα ) ....

2ο ε.λ. Πετρούπολης
kostas16
φιλε νομιζω οτι κ φετος ο βυρωνας θα βγει πρωταθλητης.εχω την εντυπωση οτι ο παππας οπως κ ολοι οι αλλοι 90 \αρηδες παιζουν εκτος κ αν εχουν φυγει απο το σχολειο.Τωρα η πετρουπολη πιστευω οτι εχει ομαδα αλλα κ ματζαρη δεν ξερω ομωςτι εχει σε ψηλους,αν μπορεις ενημερωσε!στο αιγαλεω εχω μαθει οτι σιγουρα δεν εχει 5αρια αλλα ξερω οι εχει δυνατη περιφερεια.οσον αναφορα κατι για 2 πλει μεκερ που ειπες μπορεις να τους ονομασεις μηπως τους γνωριζω???thanks
cliff_ac
τον έναν τον είπες και εσύ τον άλλο τον ανέφερα παίζει στο αιγάλεω και σε σχολείο και στην ομάδα και βλέπει γήπεδο το παιδί χωρίς να υποβαθμίζω τον παππά (βασικό πλέι της εθνικής εφήβων) πιστεύω ότι οι άλλοι δύο είναι πιο καλοί.. λοιπόν το ότι ο παππάς είναι 90αρης δε το ήξερα πάντως έχω μάθει ότι έχει φύγει από τον βύρωνα ...
συνεχίζωντας ο άρης έχει 2 5άρια ο ένας είναι συμπαίκτης του μάτζαρη στο περιστέρη και άλλος παίζει άρη πετρούπολης και δε το μυρίζει και πολύ αλλά από εκεί και πέρα από θέση ένα εώς τέσσερα είναι πολύ πλήρης ποιοτική αλλά κυρίως ψηλή ομάδα καθώς με ματζαρη , μπαριμπο από περιστέρι , πράτης (αλέξανδρο, από ολυμπιακό )νομίζω και άλλο ένα παλικάρι ο μέσος όρος ύψους δε πάει κάτω από το 1,95 πολύ αθλητική ομάδα και με πάρα πολύ καλό προπονητή ... και έχουν και ένα παλικαράκη εκτός από αυτούς που σουτάρει σα τρελός τρίποντα και είναι όλα μέσα .. σε ψηλό υστερούνε αλλά η διαφορές δε νομίζω να είναι όπως πέρισυ
kostas16
QUOTE(cliff_ac @ Jan 2 2008, 15:34 ) *
παιδια ο βύρωνας έχει αποδυναμωθεί πάρα πολύ , εκτός του σαρικόπουλου που έφυγε έχασαν πολλους και από περιφέρεια (Οικονομόπουλο και Παππα σίγουρα + κάποιους άλλους ) και δε νομίζω να κινήθηκαν να φέρουν αντίστοιχα παιδιά ... Η πετρούπολη αποδυναμώθηκε επίσης και λόγω αλλαγής της διεύθυνσης του σχολείου δε κάνουν προπονησεις όπως πέρισυ αλλά κατα πολύ μειωμένες , έχασαν 2 ψηλούς εκ των οποίων ο ένας βασικός και ένα γκαρ αλλά από εκεί και πέρα έχουν μείνει όλοι με αρκετά μεγάλα ονόματα με συμμετοχές σε Α΄2 κάθε αγωνιστική ... Το αιγάλεω έχει ίσως το πιο πλήρες και ομοιογενές υλικό με τα παιδιά να δουλεύουν από πολλά χρόνια πριν μαζί , διαθέτει δυνατούς ψηλούς και ενα απο τα δύο καλύτερα νέα πλεϊ μεϊκερ της ελλάδας ...

Το πρωτάθλημα αρχίζει ιανουάριο , πρώτο αγώνα παίζουμε με ένα απο καματερό ( νομίζω πειραματικό χωρίς να είναι σίγουρο ) , και ο νικητής παίζει με το 3ο λύκειο πετρούπολης (που πήγε πέρισυ τελικό με τον βύρωνα ) ....

2ο ε.λ. Πετρούπολης





περιμενω ενημερωση ποσο ηρθατε αλλα και για τον αγωνα
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.