Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off topic Σκέψεις
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153
thrylos7
shot.gif

QUOTE
Που το ήξερες ότι ειμαι χειμερινος κολιμβητης;;;;


Σε είχα δει στους μεσογειακούς... tongue.gif

QUOTE
Θερμη παρακληση προς τους μελλοντικους πελατες των πολυκαταστηματων:
ΜΗΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΣΤΑ ΡΑΦΙΑ .... Καποιοι(-ες) εχουν κουραστει για να τα διπλωσουν, απλα ζητηστε τους να σας τα δειξουν αυτοι... (Εκφραζω προσωπικο παραπονο)

laugh.gif tongue.gif
treathitch
QUOTE(eftychia @ Dec 16 2006, 11:18 AM) *
Θερμη παρακληση προς τους μελλοντικους πελατες των πολυκαταστηματων:
ΜΗΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΣΤΑ ΡΑΦΙΑ .... Καποιοι(-ες) εχουν κουραστει για να τα διπλωσουν, απλα ζητηστε τους να σας τα δειξουν αυτοι... (Εκφραζω προσωπικο παραπονο)

Εκπληκτικό!

Επίσης...
Θερμή παράκληση προς τους εργαζόμενους στα Goody's:
Όταν σας παραγγέλνουν Green χωρίς τυρί και σας φαίνεται και ο πελάτης λίγο απαιτητικός, τότε εσείς πείτε στους συναδέλφους σας που το ετοιμάρζουν, να φροντίζουν να μη σκορπίζουν τα λαχανικά γύρω γύρω στο χαρτονένιο κουτάκι και εκτός μπέργκερ, αλλά να βρίσκονται όμορφα τοποθετημένα μέσα σε αυτό... (Εκφράζω προσωπικό παράπονο)
NBAholic
Wow! Αρπάζω την ευκαιρία από αυτό το τελευταίο για να εκφράσω και εγώ ένα παράπονο:

QUOTE
Όταν σας παραγγέλνουν Green χωρίς τυρί...


...συνήθως κυριολεκτούν! Τουλάχιστον εγώ. Ζητώ πάντα σάντουιτς χωρίς κασέρι (τετηγμένο/λιωμένο το λέτε εσείς αυτό; Ας γελάσω...) και, ε, δε λέω, περίπου τις μισές φορές το καταλαβαίνουν...
dizzy_fingers
Όταν λες "κασέρι" τί εννοείς? tongue.gif
apkat
Alexmei για την αλλαγη του αβαταρ σου θα επρεπε να σε βγαλω απο το worst avatar αλλα διαδικασια τωρα..Η επιλογη σου ειναι παρα πολυ καλη τωρα!!!! 77.gif 77.gif






I see a red door and I want it painted black
No colors anymore I want them to turn black
I see the girls walk by dressed in their summer clothes
I have to turn my head until my darkness goes
Alexmei
QUOTE(pierce21 @ Dec 16 2006, 11:39 AM) *
η απαντηση σου ειναι εδω http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...t=0&#entry48918



QUOTE(thrylos7 @ Dec 16 2006, 11:43 AM) *
shot.gif

σόρρυ αλλά δν το είχα δει καθώς δεν είχα μπει για 2 μέρες και είδα ότι είχαν γίνει 300+ ποστ από την τελευταία μου επίσκεψη... που να το πρωτοδιάβαζα...

QUOTE(apkat @ Dec 16 2006, 05:56 PM) *
Alexmei για την αλλαγη του αβαταρ σου θα επρεπε να σε βγαλω απο το worst avatar αλλα διαδικασια τωρα..Η επιλογη σου ειναι παρα πολυ καλη τωρα!!!! 77.gif 77.gif
I see a red door and I want it painted black
No colors anymore I want them to turn black
I see the girls walk by dressed in their summer clothes
I have to turn my head until my darkness goes


Βασικά καιρό δν είχα τι αβατάρ να βάλω... και βρήκα σαν αφορμή την υποψηφιότητά μου στο worst αβαταρ...
eftychia
Δεν μπορεις να φανταστεις ποσες πολλες φορες εχω σκεφτει αυτα που λες για τα ΜΜΜ.
Ειδικα για την "ευωδια" που αναβλυζει και μου ερχεται να κανω εμετο. Μου σπανε τα νευρα οταν καθονται στις κυλιομενες σκαλες και πιανουν ολο τον χωρο και δεν καταλαβαινω γιατι το κανουν αυτο... Για αυτο ποτε δεν τις χρησιμοποιω παω παντα απο τις κανονικες γιατι ειδικα στους συρμους Συνταγμα, Ομονοια γινεται ο πανικος ο ιδιος στις κυλιομενες.

Συζητουσαμε με το Σπυρο (Dizzy) να φτιαξουμε ενα τοπικ με τιτλο "Καντε τον κοσμο καλυτερο", να λεμε ολοι κατι που μας ενοχλει, ή μια συμβουλη, ουτως ωστε κι ενα ατομο να το διαβασει και να το ακολουθησει θα ειναι προοοδος για την κοινωνια (ή εστω για εκτονωση βρε αδερφε...). Τι λετε?
thrylos7
Τί πράγματα είναι αυτά; Δεν ταιριάζει με το πνεύμα του forum... tongue.gif

Εγώ να πω στους αστυνομικούς, να μη χρησιμοποιούν δακρυγόνα όταν αντιμετωπίζουν τους αναρχικούς... Μόνο τους τελευταίους (που είναι ο στόχος) δεν πειράζει αφού συνήθως είναι εξοπλισμένοι με μάσκες, κουκούλες κτλ.. Έτσι την πληρώνουν οι υπόλοιποι. Και σε μια φυσιολογική μέρα πάει κι έρχεται... αλλά όχι κι όταν βλέπεις Νετς - Πίστονς στα χάρυ σποτ...
apkat
Επειδη χρησιμοποιω παρα πολυ τα ΜΜΜ τα εχω σκεφτει απειρες φορες ολα αυτα.Ειναι μερικα απλα πραγματακια..Γιατι δεν μπορουν να τα εφαρμοσουν;;

Μια φορα που εκανα παρατηρηση σε καποιον επειδη ηταν αριστερα στις σκαλες μου εβαλε τις φωνες γιατι λεει καθταν εκει επιτηδες για να εμποδιζει αυτους που ανεβαιναν απο αριστερα και οποιος βιαζεται λεει να πηγαινει απο τις κανονικες σκαλες και οχι τις κυλιομενες!!
trefoil 13
QUOTE(apkat @ Dec 17 2006, 07:58 PM) *
Επειδη χρησιμοποιω παρα πολυ τα ΜΜΜ τα εχω σκεφτει απειρες φορες ολα αυτα.Ειναι μερικα απλα πραγματακια..Γιατι δεν μπορουν να τα εφαρμοσουν;;

Μια φορα που εκανα παρατηρηση σε καποιον επειδη ηταν αριστερα στις σκαλες μου εβαλε τις φωνες γιατι λεει καθταν εκει επιτηδες για να εμποδιζει αυτους που ανεβαιναν απο αριστερα και οποιος βιαζεται λεει να πηγαινει απο τις κανονικες σκαλες και οχι τις κυλιομενες!!

Σωστό τον βρίσκω! laugh.gif
Air Kef
H μαλακία τελικά είναι άπειρη.

Το τόπικ έπρεπε να έχει ξεκινησει πολυ καιρο.

Να γίνει και πιν.
Pierce
air το ειχε πει και ο αινσταιν. ''η βλακεια και το συμπαν ειναι απυθμενα!αν και για το δευτερο δε κοβω το κεφαλι μου!''
Keyser_Soze
Να γίνει το τόπικ γιατί έχουμε πολλά να χώσουμε. Εγώ σ' αυτόν που αναφέρεις apkat θα του έσκαγα κλωτσιά τόσο δυνατή που θα έσπαγε ο αστράγαλος μου. (Τι λέω θεέ μου... blink.gif )
Μία ένσταση κι από μένα σχετικά με τα ΜΜΜ. Όταν πατάτε το κουμπί για να κατεβείτε ο οδηγός το βλέπει και ανοίγει την αντίστοιχη πόρτα. Αν δεν το πατήσετε και δεν υπάρχει κάποιος απ' έξω που να θέλει να ανέβει, ο οδηγός ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ. Όχι γιατί έχει κάτι μαζί σας, απλά επειδή κάνει τη δουλειά του ο άνθρωπος. Γι' αυτό μην αρχίσετε μετά να γκαρίζετε γιατί θα έχετε άδικο και θα γίνετε και ρόμπα.

Μόλις έκανα μια διαπίστωση: 2 βιντεάκια έχω ανεβάσει και είναι και τα 2 πρώτα σε views απ΄όλα τα άλλα στις κατηγορίες τους [43 αυτό με τον Γουέιντ (ΝΒΑ) και 45 το απίστευτο κάρφωμα (Γενικά για το μπάσκετ)]. ΧΕΧΕ!
morfi
spam
dizzy_fingers
BAN



tongue.gif
dizzy_fingers
Σκηνή από το "American Dad", καρτούν από τους ίδιους δημιουργούς του family guy.

Ο τύπος προσπαθεί να παρκάρει και δε βρίσκει τίποτα.
Hillarious!!!!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=AkBpzOtD7d0&NR
eftychia
ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
Keyser_Soze
Καλά ρε Σπύρο που σκατά είσαι; Δεν είχαμε πει ότι θα συναντηθούμε στη 1 στο Μετρόπολις; Σ' ευχαριστώ για το στήσιμο ρε.... tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif biggrin.gif laugh.gif icon_drunk.gif
dizzy_fingers
Εσύ, Canadian Lover Boy wub.gif, δε θα κοιμόσουν μέχρι αργά? tongue.gif
morfi
spam
thrylos7
Χθες κάναμε μια συζήτηση με ένα φίλο μου για φανέλες της Εθνικής... και σήμερα εντελώς τυχαία περάσαμε από το Τετράγωνο...

Στη βιτρίνα είχε μια άσπρη φανέλα της Εθνικής!!!! Πώρωση! Πήγαμε μέσα να ρωτήσουμε, αλλά μας είπαν ότι δεν υπάρχει σε μπλε (ότι δεν έχει κυκλοφορήσει καν) και ότι δεν έχουν νούμερα-ονόματα πάνω. Γι' αυτό, πρέπει να πάμε σ' ένα μαγαζί δίπλα, να μας κάνει τη δουλειά. Ψιλοξενέρα, αλλά όπως και να' χει δεν πρόκειται να μην αγοράσω. Το Νο. 6 περιμένει...
Pierce
αναψες φωτιες!!!!!!!!!!!!!!!!! ποιος που ποτε γιατι 38.gif ? τι εμφανισεις εθνικης και τετοια ? που τις βρηκες?εγω σε μαγαζι τσαμπιον που εχω παει δεν ειχε τπτ! θελω και εγω φανελα νικος ζησης sad-smiley-009.gif
Alexmei
ζήτα από τον Άγιο-Βασίλη μωρέ και θα σου φέρει! smile.gif ( tongue.gif 24.gif )
liolias
QUOTE(thrylos7 @ Dec 21 2006, 09:04 PM) *
Χθες κάναμε μια συζήτηση με ένα φίλο μου για φανέλες της Εθνικής... και σήμερα εντελώς τυχαία περάσαμε από το Τετράγωνο...

Στη βιτρίνα είχε μια άσπρη φανέλα της Εθνικής!!!! Πώρωση! Πήγαμε μέσα να ρωτήσουμε, αλλά μας είπαν ότι δεν υπάρχει σε μπλε (ότι δεν έχει κυκλοφορήσει καν) και ότι δεν έχουν νούμερα-ονόματα πάνω. Γι' αυτό, πρέπει να πάμε σ' ένα μαγαζί δίπλα, να μας κάνει τη δουλειά. Ψιλοξενέρα, αλλά όπως και να' χει δεν πρόκειται να μην αγοράσω. Το Νο. 6 περιμένει...


Ποσο τις ειχε?? Γιατι ειναι και ψιλοφαρμακειο.
Pierce
γιατι παντα πιανω ολους τους αριθμους στο τζοκερ αλλα σε διαφορετικα δελτια? tongue.gif δυο δυο ανα δελτιο οι αριθμοι.σαν τους χιωτες! 14 εκ€ η επομενη κληρωση. αντε να δουμε μπας και παω να παρω την αεκ tongue.gif δεσμευομαι να βαλω τον αστον προπονητη biggrin.gif
thrylos7
40 ευρώ ήταν. Μόνο η φανέλα βέβαια. Για να βάλεις όνομα και αριθμό στο άλλο μαγαζί (επαγγελματικά φαντάζομαι) είναι επιπλέον κόστος.. όχι μεγάλο λογικά.
Air Kef
Λογικα μετά την επικόλληση του ονόματος δν θα καταλαβαίνει κάποιος ότι το όνομα κολληθηκε μετά..Είχα πάρει μια της Εθνικης Αγγλιας λευκή,έβαλα ονομα σε άλλο μαγαζι και είναι τέλειο.

Το συνολικο κοστος δν νομιζω να ξεπερναει τα 50 Ευρώ..

Νοτη είναι γυαλιστερές ή σαν αυτες του ΝΒΑ που αγοραζεις με 45 Ευρω;
liolias
40 ευρω ειναι ενταξει λογικη τιμη.Εμενα μου αρεσε μια and1 και πηγα να την παρω και βγαινοντας απο τα μαγαζι βγηκα γδαρμενος.. 80 ευρω! Φαρμακειο σας λεω!!
Pierce
εμφανισεις ΝΒΑ παντως με 45 € ειναι λιγα. τις εχει παρει το ματι μου βεβαια .κατι τσαμπιον δεν ειναι και αυτες? σορρυ παιδια αλλα μοιαζουν με μα'ι'μου αυτες. το ονομα το νουμερο και το ονομα της ομαδας ειναι ενα με το πανι.. αυθεντικες εμφανισεις ειναι οι ριμποκ και οι να'ι'κ(φουλ στη διαφημιση το ποστ tongue.gif ) και τις 4 που εχω παρει στη αμερικη ηταν γυρω στα 70-80$ οποτε εδω θα επρεπε να ειναι πολυ ακριβοτερες...
thrylos7
QUOTE
Λογικα μετά την επικόλληση του ονόματος δν θα καταλαβαίνει κάποιος ότι το όνομα κολληθηκε μετά..Είχα πάρει μια της Εθνικης Αγγλιας λευκή,έβαλα ονομα σε άλλο μαγαζι και είναι τέλειο.

Το συνολικο κοστος δν νομιζω να ξεπερναει τα 50 Ευρώ..

Νοτη είναι γυαλιστερές ή σαν αυτες του ΝΒΑ που αγοραζεις με 45 Ευρω;


Ναι, μάλλον λιγότερο από 50.

Τί εννοείς; Αυθεντική είναι πάντως.

Βρήκα τι θα μου κάνω δώρο τα Χριστούγεννα! Με το 2007 βέβαια, γιατί δεν προλαβαίνω...
Air Kef
Αυτές που λες -οι καλες δλδ- είναι αλλιως φτιαγμενες και κοστίζουν 72 Ευρώ, στο συγκεκριμενο κατάστημα πάντα.Οι ποικιλια στους παίκτες είναι μικρή,η ποσότητα όμως αρκετή.

Με 45 Ευρώ πηρα εκεινη του Άιβερσον,όντως Τσάμπιον,με τον αριθμο πάνω στο πανι.Μια χαρά μου έχει βγει,καθε μερα που πήγαινα για μπανιο την έβαζα,σε αντιθεση με της Αγγλίας,που ειναι σαν μετάξι και ντρέπομαι να την βάλω ακομα και στο ΤΕΙ,για 5Χ5 ούτε που το σκέφτομαι.. biggrin.gif
Pierce
ντροπη. την φανελα της αγγλετερας πρεπει να την ματωσεις στα 5χ5. η φανελα του σεβα(μιλαν) εχει λιωσει!οπως και των πιρσι γκαρνετ tongue.gif
liolias
Τα site του Απόλλων Πατρών και του Μακεδονικου δεν λειτουργουν.
Alexmei
QUOTE(Air Kef @ Dec 21 2006, 08:02 PM) *
Αυτές που λες -οι καλες δλδ- είναι αλλιως φτιαγμενες και κοστίζουν 72 Ευρώ, στο συγκεκριμενο κατάστημα πάντα.Οι ποικιλια στους παίκτες είναι μικρή,η ποσότητα όμως αρκετή.

Με 45 Ευρώ πηρα εκεινη του Άιβερσον,όντως Τσάμπιον,με τον αριθμο πάνω στο πανι.Μια χαρά μου έχει βγει,καθε μερα που πήγαινα για μπανιο την έβαζα,σε αντιθεση με της Αγγλίας,που ειναι σαν μετάξι και ντρέπομαι να την βάλω ακομα και στο ΤΕΙ,για 5Χ5 ούτε που το σκέφτομαι.. biggrin.gif



εγώ έχω μια ερώτηση.. γιατί πήρες της Εθνικής Αγγλίας μπλούζα;
Keyser_Soze
Σε 6 ώρες πάω Νάξο!!!! Καλά Χριστούγεννα σε όλους και καλές γιορτές!!!

1000 ποστ με αυτό κλείνει το παρόν τόπικ. χεχε
Alexmei
Κeyser σε πρόλαβα tongue.gif tongue.gif
Keyser_Soze
Ωχ! Μάλλον έχεις δίκιο. Εγώ έκανα το 1000ο reply όχι το 1000ο ποστ. ΓΚΡΡΡΡΡΡ!! ugly1.gif torture.gif stypid.gif kill.gif angry_red.gif shot.gif
NBAholic
Κι εγώ όπου να 'ναι φεύγω διακοπές στην Ξάνθη! Άντε, καλά Πρωτούγεννα.
Air Kef
Οπότε το βράδυ θα βγω με τον Μανο..Γαμώ το..


Πήρα φανέλα της Αγγλίας επειδη υποστηρίζω φανατικά Αγγλια.
Η κοπέλα μου (που νομιζω όλοι ξερετε την εθνικοτητά της) επέμενε να μου αγοράσει μια οταν πήγε Αγγλια πριν 1 χρόνο και δν είχα κανενα απολύτως λόγο να αρνηθώ.. biggrin.gif

Ρε Πιρς φοβάμαι μην την τραβηξει κανενας τρόμπας γιαυτο το αποφεύγω..Έχω άλλες που έχω πάρει με 15 Ευρώ και της λιώνω..!
thrylos7
Kαλές γιορτές παιδιά! Καλά να περάσετε!

Επιτέλους... λίγες ημέρες χαλάρωσης και ξεγνοιασιάς... επιπλέον! biggrin.gif

Πέρα από την πλάκα, "κουτί" έρχονται οι διακοπές...

icon_wave.gif
sihainas
Διακοπές...και κατάληψη 10-17 του νέου έτους... πάλι θα κουραστούμε tongue.gif

Καλές γιορτές σε όλους...
liolias
Και εγω θελω να ευχηθω σε ολους Χρονια Πολλα, Καλα Χριστουγεννα και Ευτυχισμενο το 2007 !! Αλλα μην μασατε πλακωθειτε στα (Καρ)-μελομακαρονα(θα φας πολλα μεχρι να περασουν 15 αγωνες!!) στους κουραμπιαδες, τα σοκολατακια,τα σιροπιαστα,τα μπισκοτα,τις γαλοπουλες και τα κατσικια!!
dizzy_fingers
Καλά να περάσετε στις διακοπές παίδες.

Θα σας περιμένουμε όταν γυρίσετε biggrin.gif.
morfi
spam
Pierce
spam.gif
Alexmei
QUOTE(Keyser_Soze @ Dec 21 2006, 11:42 PM) *
Ωχ! Μάλλον έχεις δίκιο. Εγώ έκανα το 1000ο reply όχι το 1000ο ποστ. ΓΚΡΡΡΡΡΡ!! ugly1.gif torture.gif stypid.gif kill.gif angry_red.gif shot.gif


όχι δν κατάλαβες.... εγώ έκανα το 1000ο reply σε αυτό το τόπικ και εσύ το 1001ο tongue.gif
apkat
Αναχωρψ και εγω για Χανια οποτε θα με βλεπετε λιγο σπανιοτερα μεχρι τις 9 του μηνα..Καλα να περασετε ολοι..Καλες γιορτες and a happy new year!!!!!!!!!!!!! icon_joy.gif icon_joy.gif icon_joy.gif icon_joy.gif icon_joy.gif
Pierce
ολοι την κανετε.... αλλα εμεις οι λιγοι θα μεινουμε να φυλαμε το φορουμ. tongue.gif
η αθηνα παντως ειναι πανεμορφη τις γιορτες δεν θα ηθελα να φυγω tongue.gif
liolias
Ετσι! Σαν τους 300 του Λεωνιδα cool.gif
dimitrisp
Για τις φανελλες που ρωτατε πληροφοριες υπαρχουν αναλυτικα και εδω

http://pelargoi.gr/forum/viewtopic.php?t=2...er=asc&start=60

Εγω την αγορασα πριν 3 εβδομαδες μολις ειχανε ερθει 1 Δεκεμβριου ημερα Παρασκευη ηρθανε. Νουμερο-Ονομα δεν εχει αλλα μπορουμε να βαλουμε ευκολα αν και θα το σκεφτω αν θα το κανω.

Καλες Γιορτες & Χαρουμενα Χριστουγεννα σε ολες/ους tongue.gif tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.