Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ANKLE BREAKERS(1-2)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
airambado
Ποιος απο εσας εχει δει το ankle breakers το 1 και το 2 το 2 βασικα δν εχει πολυ καιρο που βγηκε....παιδια οποιος δν τα εχει δει ΧΑΝΕΙ!!εχει μεσα tribute για τους περισσοτερα αστερια του nba@οποιος δν το εχει δει του το συστηνω ανεπιφυλακτα!!αν παλι καποιος το εχει δει ας γραψει τις αποψεις του γι'αυτα! bball.gif bball.gif bball.gif
morfi
QUOTE(airambado @ Apr 28 2006, 11:36 PM)
Ποιος απο εσας εχει δει το ankle breakers  το 1 και το 2 το 2 βασικα δν εχει πολυ καιρο που βγηκε....παιδια οποιος δν τα εχει δει ΧΑΝΕΙ!!εχει μεσα tribute για τους περισσοτερα αστερια του nba@οποιος δν το εχει δει του το συστηνω ανεπιφυλακτα!!αν παλι καποιος το εχει δει ας γραψει τις αποψεις του γι'αυτα! bball.gif  bball.gif  bball.gif
*

Εχω δει το πρωτο και ηταν αρκετα καλο.Εχει βγει το δυο?Που το εχεις δει?
Ξερετε τιποτα για τo dunks 2?
airambado
QUOTE(morfi @ Apr 30 2006, 06:22 PM)
Εχω δει το πρωτο και ηταν αρκετα καλο.Εχει βγει το δυο?Που το εχεις δει?
Ξερετε τιποτα για τo dunks 2?
*

Στην καημενη την ελλαδα θα κανεις αρκετο καιρο να την δεις!φαντασου εχει περιπου ενα χρονο που βγηκε στο ΑμΕΡΙΚΑ...το dunks 2 exei βγει ξερω που υπαρχει αλλα περιμενω να τελειωσουν οι πανελληνιες και τοτε θα το κατεβασω..παντως το ankle breakers 2 ειναι πολυ πιο καλο απο το 1!!μονο αυτο σου λεω!! bball.gif bball.gif
morfi
QUOTE(airambado @ Apr 30 2006, 11:32 PM)
Στην καημενη την ελλαδα θα κανεις αρκετο καιρο να την δεις!φαντασου εχει περιπου ενα χρονο που βγηκε στο ΑμΕΡΙΚΑ...το dunks 2  exei βγει ξερω που υπαρχει αλλα περιμενω να τελειωσουν οι πανελληνιες και τοτε θα το κατεβασω..παντως το ankle breakers 2 ειναι πολυ πιο καλο απο το 1!!μονο αυτο σου λεω!! bball.gif  bball.gif
*

Τα κατεβαζεις?Εγω και το ankle breakers και το dunks τα αγορασα απο το τζαμπο με 2, 3 ευρω!Ναι!Απο το τζαμπο! biggrin.gif και εχει κι'αλλα
Εχεις το 2?Εμενε δεν με εντυπωσιασε το 1.Ηταν απλα καλο.Ποιους παιχτες εχει το δυο?
airambado
QUOTE(morfi @ May 1 2006, 01:16 AM)
Τα κατεβαζεις?Εγω και το ankle breakers και το dunks τα αγορασα απο το τζαμπο με 2, 3 ευρω!Ναι!Απο το τζαμπο! biggrin.gif  και εχει κι'αλλα
Εχεις το 2?Εμενε δεν με εντυπωσιασε το 1.Ηταν απλα καλο.Ποιους παιχτες εχει το δυο?
*

και εγω απο εκει πηρα το dunks1 ankle breakers 1 και ενα ακομα που δν θυμαμαι...to a.b 2 το κατεβασα απο εναν υπολογιστη του συλλογου μου... bball.gif ααα το 2 εχει lebro- kidd -melo-wade-bibby-ton fucker tis eua longoria(t.parker)-pierce-the answer-nash-t-mac και κανεναν ακομα νομιζω.......απ'οτι καταλαβαινεις τα λογια ειναι περιττα!!
morfi
QUOTE(airambado @ May 1 2006, 10:06 PM)
και εγω απο εκει πηρα το dunks1 ankle breakers 1 και ενα ακομα που δν θυμαμαι...to a.b 2 το κατεβασα απο εναν υπολογιστη του συλλογου μου...              bball.gif  ααα το 2 εχει lebro- kidd -melo-wade-bibby-ton fucker tis eua longoria(t.parker)-pierce-the answer-nash-t-mac και κανεναν ακομα νομιζω.......απ'οτι καταλαβαινεις τα λογια ειναι περιττα!!
*

Ενταξει για τον νας να το δεχτω αλλα τονι παρκερ 68.gif ? Με ξενερωσες τωρα... ΟΧΙ!τωρα δεν το δεχομαι ουτε για τον νας angry_red.gif
airambado
QUOTE(morfi @ May 2 2006, 04:54 AM)
Ενταξει για τον νας να το δεχτω αλλα τονι παρκερ  68.gif ? Με ξενερωσες τωρα...    ΟΧΙ!τωρα δεν το δεχομαι ουτε για τον νας  angry_red.gif
*
kai omos ο νας κανει πολλα απιστευτα!!ααα εχει και ton j-will
morfi
QUOTE(airambado @ May 2 2006, 11:13 PM)
kai omos ο νας κανει πολλα απιστευτα!!
*

Υπαρχουν πολλοι που κανουν και καλυτερα...

QUOTE(airambado @ May 2 2006, 11:13 PM)
ααα εχει και  ton j-will
*

j-will?Τωρα με εφτιαξες... w00t.gif


Ειναι καλη η ποιοτητα?Το εχεις γραψει σε cd?
airambado
QUOTE(morfi @ May 3 2006, 02:24 AM)
Υπαρχουν πολλοι που κανουν και καλυτερα...
j-will?Τωρα με εφτιαξες...  w00t.gif 
Ειναι καλη η ποιοτητα?Το εχεις γραψει σε cd?
*

πολυ καλη ποιοτητα ειναι...ναι το εχο σε cd
_pro_ball_player_18
Ta exo auta. Kai to dunks kai to ankle brakers 1, 2. einai apisteuta. auta ta pragmata mono autoi mporoun na ta kanoun. thelei douleia pollwn xronwn. bball.gif
Anaz
Που μπορω να τα κατεβασω ή εστω να τ'αγορασω??
morfi
QUOTE(Anaz @ Aug 14 2006, 01:04 AM) *
Που μπορω να τα κατεβασω ή εστω να τ'αγορασω??

Μπορεις να τα βρεις στα παιδικα καταστηματα Jumbo. Σοβαρα μιλαω... τα Jumbo πουλανε dvd με ΝΒΑ και μαλιστα σε πολυ χαμηλες τιμες (2, 3, 4 ευρω)! Η και σε κανα βιντεο κλαμπ... Τωρα οσο για το ankle breakers 2 δεν το εχω βρει πουθενα... δεν ξερω καν αν εχει ερθει στην ελλαδα... cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.