Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ιnternational Siemens Basketball camp
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
airambado
Προτεινω ανεπιφυλακτα σε ολους τους χρηστες του BASKETFORUM και σε οσους ενδιαφερονται να συμμετασχουν σε basketball camp να ερθουν στο Ι.S.B.C το καμπ αυτο γινεται στη θεσ/νικη 19-24 ιουνιου--->1η περιοδος και 26-1 ιουλιου---->2η περιοδος οσοι ενδιαφερονται η εχουν καμια απορια ας στειλουν π.π bball.gif bball.gif bball.gif
Alexmei
πες μας για το ποιοι θα έρθουν και το πρόγραμμα ή καλύτερα κάποιο site για να σιγκρίνουμε με τα άλλα camp wink.gif
_pro_ball_player_18
Paidia ontws to camp auto tah exei meglh epityxia fetos. Persi diorganothike sta ghpeda tou PAOK kai parebrethisan megali proponites apo Serbia kai Ameriki. Elpizo kai eimai sigouros oti to idi tha ginei kai fetos. Ego pantos ha pao sigoura, tha prospathiso na pao kai stis duo periodous. Apo opou kai an eiste pisteuo oti aksizei o kopos paidia bball.gif
airambado
Οσοι ενδιαφερονται ακομα υπάρχει ειδικη εκπτωση 20% για τους αναγνωστες της BASKETNEWS,οσοι θελουν να ερθουν μπορουν να εκμεταλευτουν την προσφορα....ααα alexmei σημερα εμαθα πως ο PEJA θα ειναι στο καμπ!Στην θεση σου τωρα θα επαιρνα το κεφαλι μου και θα το βαρουσα σε κανενα βραχο sad.gif sad.gif οσοι ενδιαφερονται ας μου στειλουν π.μ... bball.gif bball.gif bball.gif
Alexmei
και εσύ το διάβασες; και εγώ.....θα πάω τελικά SBC με κάτι συμπαίκτε μου και τον προπονητή μου τον οποιό ζητάνε κάθε χρόνο να πάει να προπονήσει...............πάω 22/6 και γυρνάω 1/7........ελπίζω να είναι καλά και του χρόνου θα κοιτάξω και τα άλλα camp
airambado
Δεν σου λεω για το sbc!και στο καμπ της SIEMENS θα ερθει! bball.gif biggrin.gif
Alexmei
QUOTE(airambado @ May 31 2006, 12:57 AM)
Δεν σου λεω για το sbc!και στο καμπ της SIEMENS θα ερθει! bball.gif  biggrin.gif
*



ποιος; το ξέρω ότι δν μιλάς για το camp του SBC αλλά τώρα να τρέχουμε στα άλλα τόπικ...........
morfi
QUOTE(airambado @ May 31 2006, 12:02 AM)
σημερα εμαθα πως ο PEJA θα ειναι στο καμπ!
*

Ειναι σιγουρο?
Πριν 5 χρονια, στο τουρνουα ακροπολις, του ειχα παρει δυο αυτογραφα... Θα με θυμαται αραγε? rolleyes.gif
airambado
QUOTE(morfi @ May 31 2006, 12:22 AM)
Ειναι σιγουρο?
Πριν 5 χρονια, στο τουρνουα ακροπολις, του ειχα παρει  δυο αυτογραφα... Θα με θυμαται αραγε?  rolleyes.gif
*

σιγουρα θα ερθει!οσο για το αλλο,γιατι να μην σε θυμαται 5 χρονια περασαν ολα και ολα...και στο κατω κατω ποσα αυτογραφα να εχει μοιρασει απο τοτε... biggrin.gif οπωσδηποτε θα σε θυμαται! tongue.gif tongue.gif
Alexmei
στο SBC θα έρθει όπως κάθε χρόνο............ μπορεί και στον siemens μετά αλλά πάντα προτερεότητα έχει το SBC γιατί από εκεί πέρασε και αναπτύχθηκε σαν παίχτης
anna_
QUOTE(airambado @ May 12 2006, 00:54 ) *
Προτεινω ανεπιφυλακτα σε ολους τους χρηστες του BASKETFORUM και σε οσους ενδιαφερονται να συμμετασχουν σε basketball camp να ερθουν στο Ι.S.B.C το καμπ αυτο γινεται στη θεσ/νικη 19-24 ιουνιου--->1η περιοδος και 26-1 ιουλιου---->2η περιοδος οσοι ενδιαφερονται η εχουν καμια απορια ας στειλουν π.π bball.gif bball.gif bball.gif


μήπωσ ξέρεις αν και φέτος θα κάνουν στ siemens camp?
γιατί πολλά ακούνται ότι θα κλείσει τελείος το γήπηδο. αν ξέρεισ κάτι στείλε μ μνμ.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.