Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παναθηναϊκός - Aρης 09/05 19:00 πρώτο ματς ημιτελικών 2009
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2
weirdo1977
απλά τα πράματα ... επειδή το μαρούσι είναι πιθανό να περάσει τον απογοητευμένο ολυμπιακό.. για να βγούμε ευρωλίγκα πρέπει να πάρουμε πρωτάθλημα... δεν ξέρω πως θα γίνει αυτό, δεν είναι δικη μου δουλειά k ούτε με ενδιαφέρει... αν δεν τα καταφέρετε όμως μην γυρίσετε πίσω .- 33.gif

24.gif 24.gif 24.gif 24.gif

για να σοβαρευτούμε τώρα πολύ δύσκολο το παιχνίδι αλλα είναι μια ευκαιρία μιας k αν σε κανονικές συνθήκες είχαμε ένα 10% που μας αναλογούσε μετά το final four αυτό γίνετε 15%, ας διεκδικήσουμε λοιπόν τις οποιες πιθανότητες μας χωρίς να χούμε τίποτα να χάσουμε όπως είπε k ο Γκάλης.

p.s. επειδή το σαββατοκύριακο θα με αθηνα k επειδή δεν έχω ξαναπάει στο οακα... πια θύρα να επιλέξω ώστε να μπορέσω να δω ήρεμα το παιχνίδι ? ευχαριστώ smile.gif
vastravoud
Συνήθως όταν δεν έχει κόσμο μετακινείσαι χαλαρά προς τα μπλε, απλά λόγω κούπας θα γίνεται της πόπης λογικά.

nik-air
QUOTE(weirdo1977 @ May 3 2009, 11:41 ) *
απλά τα πράματα ... επειδή το μαρούσι είναι πιθανό να περάσει τον απογοητευμένο ολυμπιακό.. για να βγούμε ευρωλίγκα πρέπει να πάρουμε πρωτάθλημα... δεν ξέρω πως θα γίνει αυτό, δεν είναι δικη μου δουλειά k ούτε με ενδιαφέρει... αν δεν τα καταφέρετε όμως μην γυρίσετε πίσω .- 33.gif

24.gif 24.gif 24.gif 24.gif

για να σοβαρευτούμε τώρα πολύ δύσκολο το παιχνίδι αλλα είναι μια ευκαιρία μιας k αν σε κανονικές συνθήκες είχαμε ένα 10% που μας αναλογούσε μετά το final four αυτό γίνετε 15%, ας διεκδικήσουμε λοιπόν τις οποιες πιθανότητες μας χωρίς να χούμε τίποτα να χάσουμε όπως είπε k ο Γκάλης.

p.s. επειδή το σαββατοκύριακο θα με αθηνα k επειδή δεν έχω ξαναπάει στο οακα... πια θύρα να επιλέξω ώστε να μπορέσω να δω ήρεμα το παιχνίδι ? ευχαριστώ smile.gif

Διαλεξε θυρα 3 με 30Ε που ειναι στο κεντρο(μπλε καθισματα) αλλα μην γινεσαι πολυ εκδηλωτικος!! smiley.gif
Timemaster
QUOTE(weirdo1977 @ May 3 2009, 14:41 ) *
απλά τα πράματα ... επειδή το μαρούσι είναι πιθανό να περάσει τον απογοητευμένο ολυμπιακό.. για να βγούμε ευρωλίγκα πρέπει να πάρουμε πρωτάθλημα... δεν ξέρω πως θα γίνει αυτό, δεν είναι δικη μου δουλειά k ούτε με ενδιαφέρει... αν δεν τα καταφέρετε όμως μην γυρίσετε πίσω .- 33.gif

24.gif 24.gif 24.gif 24.gif


πάω να το παίξω στο στοίχημα:
πρωταθλητής ο Άρης με δεύτερο το Μαρούσι
πόσα να δίνει άραγε;

smiley.gif
j-kidd13
QUOTE(Timemaster @ May 4 2009, 16:38 ) *
πάω να το παίξω στο στοίχημα:
πρωταθλητής ο Άρης με δεύτερο το Μαρούσι
πόσα να δίνει άραγε;

smiley.gif

Απλα και καθαρα...Λυνεις το προβλημα της ζωης σου.... 69.gif
nosferatu
E πηγαινε απο νωρις, παρε ενα εισητηριο των 10 οπουδηποτε κ πηγαινε ωραια και καλα και κατσε σε ενα απο τα 2 διαζωματα της "οροφης"-τα πανω πανω whatever!
neopen32
Λόγω της Κούπωσης, φρόντισε να μην εκτεθείς, γιατί αν δεν ξελαρυγγιαστεις ή δεν ξέρεις π.χ. ποιός είναι ο ψηλότερος παίκτης του ΠΑΟ (Σερμαντίνι) την έχεις βαμμένη σε όποια θύρα και αν πας
nosferatu
Δεν υπαρχει τετοιο θεμα. Σαν γνησιος φιλος του Αρη(--->ξερει απο μπασκετ) θα χειροκροτησει την κορυφαια ομαδα της Ευρωπης ουτως η αλλως.
Igor
QUOTE(neopen32 @ May 4 2009, 16:51 ) *
Λόγω της Κούπωσης, φρόντισε να μην εκτεθείς, γιατί αν δεν ξελαρυγγιαστεις ή δεν ξέρεις π.χ. ποιός είναι ο ψηλότερος παίκτης του ΠΑΟ (Σερμαντίνι) την έχεις βαμμένη σε όποια θύρα και αν πας


Καλα ρε παιδια τι λετε ? Δεν ειμαστε και δολοφονοι.. smiley.gif

Αμα απλα δεν εκδηλωθεις και ησυχα βλεπεις το παιχνιδακι, δεν θα σου πει κανενας τιποτα !!
Timemaster
QUOTE(nik-air @ May 4 2009, 13:54 ) *
Διαλεξε θυρα 3 με 30Ε που ειναι στο κεντρο(μπλε καθισματα)


Σαν Αριανός που έχει βρεθεί στο ΟΑΚΑ σε αγώνα ΠΑΟ-ΑΡΗΣ είναι η καλύτερη λύση...

Όταν είχα πάει εγώ οι διπλανοί μου κατάλαβαν ότι ήμουν του Αρη αλλά δεν έγινε τίποτα και πιάσαμε και μπασκετική συζήτηση στο ημίχρονο χαλλαρά...
Απλά δε πρέπει να είσαι προκλητικός γιατί τότε θα έχουν και το δίκιο τους!!!
j-kidd13
Αναλογα και το που θα παει να κατσει ρε παιδια...Ισως θα ηταν καλυτερο να μην παει στο πεταλο που θα ειναι οι οργανωμενοι,αν και θελω να πιστευω οτι και εκει δεν θα εχει προβλημα...Στο κεντρο παει αλλος κοσμος,που παει απλα για να παρακολουθησει εναν αγωνα μπασκετ...Δεν ειναι το ιδιο φανατισμενος...
vastravoud
Εγώ έχω διαρκείας στα άσπρα πίσω από τον πάγκο του Παναθηναϊκού, έλα να το δούμε μαζί!

Είναι κάτι γίδια από πίσω, αλλά ΟΚ, θα το παλέψουμε tongue.gif
Timemaster
QUOTE(vastravoud @ May 4 2009, 17:48 ) *
Εγώ έχω διαρκείας στα άσπρα πίσω από τον πάγκο του Παναθηναϊκού, έλα να το δούμε μαζί!

Είναι κάτι γίδια από πίσω, αλλά ΟΚ, θα το παλέψουμε tongue.gif



Το κόβω να του βρείτε και εισιτήριο σε λίγο!!!
smiley.gif

j-kidd13
QUOTE(Timemaster @ May 4 2009, 17:52 ) *
Το κόβω να του βρείτε και εισιτήριο σε λίγο!!!
smiley.gif

Ειμαστε φιλοξενοι φιλαθλοι.... smiley.gif
hagi
QUOTE(nosferatu @ May 4 2009, 16:55 ) *
Δεν υπαρχει τετοιο θεμα. Σαν γνησιος φιλος του Αρη(--->ξερει απο μπασκετ) θα χειροκροτησει την κορυφαια ομαδα της Ευρωπης ουτως η αλλως.

Νομίζω ότι σε αυτό που λες έχεις απόλυτο δίκιο.Οι Αρειανοί ξέρουμε μπάσκετ και σαφώς θα χειροκροτούσαμε τον Παναθηναϊκό για την εκπληκτική ομάδα που έχει.

QUOTE(Timemaster @ May 4 2009, 17:52 ) *
Το κόβω να του βρείτε και εισιτήριο σε λίγο!!!
smiley.gif

Γιατί όχι δεν βρίσκω τον λόγο να μην γίνει αυτό.

Έχω πάει σε Ευρωπαϊκό αγώνα του ΠΑΟ και δεν υπάρχει πρόβλημα.Αλλωστε δεν χρειάζεται να φωνάζεις.Ούτε οι Παναθηναϊκοί δεν φωνάζουν όλοι.


Το θέμα είναι ότι δεν ευχαριστιέσαι το παιχνίδι έτσι.Και εγώ που μένω Πειραιά δεν πηγαίνω στο γήπεδο να δω τον Άρη (πηγαίνω σπάνια) γιατί πολύ απλά δεν το ευχαριστιέμαι.Όχι ότι στο σπίτι μου θα σηκώσω τον κόσμο αλλά δεν είναι ωραίο να είσαι ανάμεσα σε φιλάθλους της άλλης ομάδας, δεν μπορείς να εκφραστής ρε παιδι μου..

Καθαρά αγωνιστικά τώρα , κακά τα ψέμματα ο Άρης έχει πολύ λίγες πιθανότητες για να περάσει τον Παναθηναϊκό αλλά εύχομαι να τις εξαντλήση.Αν θέλουμε να λέγεται ο Άρης μεγάλη ομάδα θα πρέπει να δώσει σοβαρούς αγώνες και να πάρει ότι μπορεί από αυτούς.
Σε σειρά 5 αγώνων κερδίζει ο καλύτερος και η ομάδα μου δεν είναι καλύτερη όπως και να το δεις.Σαν όμως λάτρεις του μπάσκετ θεωρώ πάντα πιθανό να γίνει το οτιδήποτε.
Εύχομαι καλούς αγώνες και ελπίζω να κατακτήσουμε την τρίτη θέση της που οδηγεί στην Ευρωλίγκα.
slok
Παιδια νομιζω οτι σημερα ο Ματσον εκανε την πιο σωστη δηλωση που εχω ακουσει ποτε.οταν ολοι αναφερονται στον παναθηναικο καο τον ολυμπιακο και το ποσο καλα προαγουν το ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΠΑΣΚΕΤ στην ευρωπη
"Ο Ολυμπιακός και ο Παναθηναϊκός, όμως, δεν αντιπροσωπεύουν το ελληνικό μπάσκετ, γιατί έχουν δύο ισχυρούς οικονομικά προέδρους. Στην Ελλάδα υπάρχουν και οι ομάδες εκείνες, οι οποίες χρωστούν πολλά για πολλούς μήνες στους αθλητές τους "


και οπως ολοι ξερεται ο παο και ο οσφπ αποτελουν την εξαιρεση!!
Timemaster
QUOTE(slok @ May 5 2009, 17:16 ) *
Παιδια νομιζω οτι σημερα ο Ματσον εκανε την πιο σωστη δηλωση που εχω ακουσει ποτε.οταν ολοι αναφερονται στον παναθηναικο καο τον ολυμπιακο και το ποσο καλα προαγουν το ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΠΑΣΚΕΤ στην ευρωπη
"Ο Ολυμπιακός και ο Παναθηναϊκός, όμως, δεν αντιπροσωπεύουν το ελληνικό μπάσκετ, γιατί έχουν δύο ισχυρούς οικονομικά προέδρους. Στην Ελλάδα υπάρχουν και οι ομάδες εκείνες, οι οποίες χρωστούν πολλά για πολλούς μήνες στους αθλητές τους "


και οπως ολοι ξερεται ο παο και ο οσφπ αποτελουν την εξαιρεση!!



Με βρίσκει απόλυτα σύμφωνο...
Ο Παναθηναϊκός και ο Ολυμπιακός δεν είναι το Ελληνικό μπάσκετ...
Συν ότι στην Ευρώπη ποτέ δεν υποστήριξαν το Ελληνικό μπάσκετ αλλά τον εαυτό τους με τις ψήφους τους.

Χαρακτηριστικό παράδειγμα την ψήφο τους ώστε η τρίτη ομάδα που βγάζει η Ελλάδα να παίζει σε προκριματικούς αντίθετα με τους Ισπανούς που προσπαθούν να προσθέσουν ομάδες.

zoze
O Ματσόν είπε και κάτι άλλο που οι φίλοι του Άρη πρέπει ν απαντήσουν....

Με δεδομένο ότι ο Άρης δεν έχει κάποιο Γιαννακόπουλο, πρέπει να επιλέξει τι θέλει τη νέα χρονιά...
Ομάδα με παιδιά 18-20?? ή υπέρβαση του μπάτζετ και ομάδα με πιο έμπειρους παίκτες??

Εγώ, αν και Παναθηναϊκός, θα πρότινα κάτι πιο ριζοσπαστικό...
1 μείγμα απ'όλα αυτα...

Δηλαδή,

4-5 παιδιά 18-20, κίκι κλαρκ, 2 φθηνοί αμερικανοί 22-24 χρονών από κολεγιο, καλοί σκόρερ (+σουτέρ) + τσαλδάρη - ηλιάδη - Μπάρλο - Τσιάρα (ΠΑΟΚ) + Μπετς

Καλή περίπτωση για Άρη ο Σμιθ του Κολοσσού...

Τι λέτε??? smiley.gif
Timemaster
QUOTE(zoze @ May 6 2009, 13:01 ) *
O Ματσόν είπε και κάτι άλλο που οι φίλοι του Άρη πρέπει ν απαντήσουν....

Με δεδομένο ότι ο Άρης δεν έχει κάποιο Γιαννακόπουλο, πρέπει να επιλέξει τι θέλει τη νέα χρονιά...
Ομάδα με παιδιά 18-20?? ή υπέρβαση του μπάτζετ και ομάδα με πιο έμπειρους παίκτες??

Εγώ, αν και Παναθηναϊκός, θα πρότινα κάτι πιο ριζοσπαστικό...
1 μείγμα απ'όλα αυτα...

Δηλαδή,

4-5 παιδιά 18-20, κίκι κλαρκ, 2 φθηνοί αμερικανοί 22-24 χρονών από κολεγιο, καλοί σκόρερ (+σουτέρ) + τσαλδάρη - ηλιάδη - Μπάρλο - Τσιάρα (ΠΑΟΚ) + Μπετς

Καλή περίπτωση για Άρη ο Σμιθ του Κολοσσού...

Τι λέτε??? smiley.gif


επειδή είναι offtopic.gif
το θέμα το είχαμε αναλύσει λιγάκι σε άλλο ένα offtopic.gif θέμα:
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...=7145&st=45

εδώ θα μπορείς να διαβάσεις μερικές απόψεις...

ο συνδυασμός είναι ο καλύτερος αλλά...
αν κρίνω από προπονητή και διοίκηση του χρόνου μια από τα ίδια θα έχουμε.
weirdo1977
θέλω να ευχαριστήσω όσους προσφέρθηκαν να με βοηθήσουν με τις απαντήσεις τους, μάλλον θα πάω κάπου ψηλά να το δω ήσυχα, όσο για το αν θα χειροκροτήσω η όχι... λυπάμαι πολύ μα θα σας απογοητεύσω, δεν γίνετε να χειροκροτήσω ομάδα που μου έχει κλέψει 2-3 κύπελλα όσο μεγάλη και να είναι, θα ήταν δήθεν εκ μέρους μου.

αυτά προς το παρόν και ευελιπιστω να φέρω με τις αποσκευές μου το ανέλπιστο διπλό.
kolokotronis
Πάντως θεωρώ ότι ο Άρης έχει τις καλύτερες προοπτικές στο μπάσκετ μετά από τους δύο μεγάλους.
Όχι για φέτος, αλλά για να φτιάξει μία δυνατή ομάδα για το επόμενα χρόνια.
Έχει ιστορία, κόσμο, τίτλους και γήπεδο που του ταιριάζει, ακόμα και αν δεν είναι δικό του.
Αν δημιουργηθεί τρίτος πόλος, ώντας μάλιστα εκτός αθήνας, το μπάσκετ θα ανέβει ακόμα ένα σκαλί στην Ελλάδα.
Για αυτό το λόγο προτιμάω Άρη στην ευρωλίγκα του χρόνου.

Υ.Γ. Δεν γνωρίζω βέβαια τι χρέη έχει ο άρης από τα προηγούμενα χρόνια.
lakersdynasty
Επίδειξη του τροπαίου με Αρη

Ο Παναθηναϊκός επιστρέφει στις υποχρεώσεις του στο ελληνικό πρωτάθλημα με έναν κρίσιμο αγώνα απέναντι στον Άρη στο ΟΑΚΑ, στον πρώτο αγώνα της δεύτερης φάσης των πλέι οφ (9/10, 18:00.) και όλοι στην ομάδα επιθυμούν να δουν ένα γεμάτο γήπεδο και όχι για έναν, αλλά για δύο λόγους.

Πρώτον γιατί αναζητούν την ώθηση που δίνει η εξέδρα με την έναρξη των ημιτελικών των πλέι οφ και δεύτερον, γιατί στο ΟΑΚΑ θα περιμένουν τον κόσμο εκπλήξεις? πέντε αστέρων.

Το τρόπαιο που έφερε η ομάδα από το Βερολίνο μετά τις νίκες της επί Ολυμπιακού και ΤΣΣΚΑ Μόσχας, το πέμπτο ευρωπαϊκό, θα είναι και αυτό στο γήπεδο, θα γίνει η αποκάλυψη του νέου σήματος με τα πέντε πλέον αστέρια, αλλά και του πέμπτου μπάνερ που θα συντροφεύσει τα τέσσερα προηγούμενα που «φωτογραφίζουν» τις επιτυχίες από το Παρίσι, τη Θεσσαλονίκη, την Μπολόνια και την Αθήνα.

goalday.gr
nosferatu
Eλπιζω οι χαρες, τα πανηγυρια και οι φιεστες να μεινουν εκτος των γραμμων του γηπεδου για το 2ωρο 6 με 8, μην εχουμε κανα πατατρακ!
j-kidd13
QUOTE(nosferatu @ May 7 2009, 02:04 ) *
Eλπιζω οι χαρες, τα πανηγυρια και οι φιεστες να μεινουν εκτος των γραμμων του γηπεδου για το 2ωρο 6 με 8, μην εχουμε κανα πατατρακ!

6 ειναι ο αγωνας η 7???
stefan
QUOTE(nosferatu @ May 7 2009, 02:04 ) *
Eλπιζω οι χαρες, τα πανηγυρια και οι φιεστες να μεινουν εκτος των γραμμων του γηπεδου για το 2ωρο 6 με 8, μην εχουμε κανα πατατρακ!


Πολυ σωστο.Δεν νομιζω παντως να κανει καποιο τετοιο λαθος η ομαδα.
Εκτος αν θελουν μετα μεχρι το επομενο παιχνιδι να την βγαλουν στο ΟΑΚΑ
και να κανουν προπονηση.
nosferatu
Εξ οσων γνωριζω, στις 18.00 ειναι το ματς
vastravoud
Έτσι και κάνουν "πατατράκ" θα τους κρατήσει εσώκλειστους ο Ζοτς tongue.gif
giannis_
QUOTE(vastravoud @ May 7 2009, 16:23 ) *
Έτσι και κάνουν "πατατράκ" θα τους κρατήσει εσώκλειστους ο Ζοτς tongue.gif

Δεν νομιζω να γινει κανα τετοιο γιατι απο οτι ακουγεται θα εχει πολυ μα πολυ κοσμο οποτε και να παρασυρθει η ομαδα απο το κλιμα των ημερων θα τους ξυπνησουμε εμεις smiley.gif
hagi
Εγώ θα ευχηθώ να γίνει ένα καλό ματς και ότι καλύτερο για την ομάδα μου..Βέβαια και διπλό να γίνει πάλι δεν είναι εύκολο να αλλάξει κάτι.
nicolicius
Kρίμα που δεν μπορώ να ειμαι στο γήπεδο αύριο λόγω δουλειάς .. angry_red.gif

Φαντάζομαι κλίμα κτλ.
Με την ώθηση που θα έχει η ομάδα βλέπω να μην έχει πρόβλημα εκτός και αν θέλουν να αυτοκτονήσουν!

Ασχετο ξέρει κανείς αν θα βγουν απο τώρα οι φανέλες με τα 5 αστέρια?!
j-kidd13
QUOTE(nicolicius @ May 8 2009, 12:59 ) *
Kρίμα που δεν μπορώ να ειμαι στο γήπεδο αύριο λόγω δουλειάς .. angry_red.gif

Φαντάζομαι κλίμα κτλ.
Με την ώθηση που θα έχει η ομάδα βλέπω να μην έχει πρόβλημα εκτός και αν θέλουν να αυτοκτονήσουν!

Ασχετο ξέρει κανείς αν θα βγουν απο τώρα οι φανέλες με τα 5 αστέρια?!

Εγω ακουσα οτι θα βγουν...Με το νεο σημα...Θα εχει 3 αστερια πανω απο το σημα και 2 απο κατω...
stefan
QUOTE(j-kidd13 @ May 8 2009, 14:57 ) *
Εγω ακουσα οτι θα βγουν...Με το νεο σημα...Θα εχει 3 αστερια πανω απο το σημα και 2 απο κατω...


Αυριο θα γινει η αποκαλυψη της νεας φανελας.
Αλλα και του νεου λαβαρου που θα μπει στην οροφη διπλα απο τα αλλα.
j-kidd13
Και φυσικα στο κεντρο του γηπεδου θα δεσποζει το 5ο ευρωπαικο!!
stefan
QUOTE(j-kidd13 @ May 8 2009, 15:02 ) *
Και φυσικα στο κεντρο του γηπεδου θα δεσποζει το 5ο ευρωπαικο!!


Τι εννοεις στο κεντρο του γηπεδου??Πως θα παιξουν οι 2 ομαδες?? tongue.gif tongue.gif
Κριμα που δεν μπορω να παω αυριο.. angry_red.gif
j-kidd13
QUOTE(stefan @ May 8 2009, 15:03 ) *
Τι εννοεις στο κεντρο του γηπεδου??Πως θα παιξουν οι 2 ομαδες?? tongue.gif tongue.gif
Κριμα που δεν μπορω να παω αυριο.. angry_red.gif

Πριν την εναρξη του αγωνα.... icon_drunk.gif
giannis_
Οι φανελες νομιζω θα αργησουν να βγουν,εδω λεει στο gazzetta οτι για τα απλα t-shirt π φοραγαν οι παιχτες στην απονομη εχουν ηδη γινει 1500 προπαραγγελιες και τρεχουν κ δεν φτανουν,και θα τα βγαλουν αυριο στον αγωνα και θα γινει της μουρλης,οποιος προλαβε τον κυριο ειδε...χαχαα smiley.gif


p.s. εχω την εντυπωση οτι ειναι στις 6 ο αγωνας
lakersdynasty
Το Σάββατο στον πρώτο ημιτελικό με τον Αρη, οι πρωταθλητές Ευρώπης θα φορέσουν για πρώτη φορά τη νέα φανέλα που θα έχει και το πέμπτο αστέρι και θα συμβολίζει βεβαίως την κατάκτηση του 5ου ευρωπαϊκού πρωταθλήματος.

http://www.prasinanea.gr/html/ent/810/ent.1810.asp

Μαλλον οι εμφανισεις που θα αργησουν να βγουν ειναι αυτες πο θα ειναι προς πωληση οχι αυτες που θα φορεσουν οι παικτες για να παιξουν.

Ναι ο αγωνας ειναι στις 6 και τον δειχνει και ο Αντ1.

Μακαρι να παει 10-12000 κοσμος.
giannis_
Το ομονοια κηφισια λειτουργει κανονικα ετσι?γιατι με λεωφορειο θα μ παρει ωρες να φτασω οακα
j-kidd13
QUOTE(giannis_ @ May 9 2009, 15:19 ) *
Το ομονοια κηφισια λειτουργει κανονικα ετσι?γιατι με λεωφορειο θα μ παρει ωρες να φτασω οακα

Υπαρχουν τροποποιησεις λογω εργων στις γραμμες του ηλεκτρικου...Νομιζω οτι ενδιμεσα καπου δεν εκτελουνατι δρομολογια...Κοιτα στο ιντερνετ καλυτερα για να εισαι σιγουρος...
sarounas
QUOTE(j-kidd13 @ May 9 2009, 15:25 ) *
Υπαρχουν τροποποιησεις λογω εργων στις γραμμες του ηλεκτρικου...Νομιζω οτι ενδιμεσα καπου δεν εκτελουνατι δρομολογια...Κοιτα στο ιντερνετ καλυτερα για να εισαι σιγουρος...

παρακολουθώ το ματς rolleyes.gif
Καταπληκτικός Άρης μέχρι στιγμής,
το παιχνίδι είναι ανοικτό και έχει μια άγρια ομορφιά και οι δύο ομάδες έχουν βγάλει εντυπωσιακές φάσεις επίσης υπάρχει μεγάλη ευστοχία στα τρίποντα, στο τέλος της τρίτης περιόδου το σκορ είναι ισόπαλο 64-64!!

Μακάρι να κάνει κάτι καλό ο Άρης για να αποκτήσουν ακόμη μεγαλύτερο ενδιαφέρον οι ημιτελικοί wink.gif
Go Aris
Συγχαρητήρια για την μεγαλοπρεπή εμφάνιση της Ομάδας μου, που τόλμησε να κοιτάξει τον πρωταθλητή Ευρώπης στα μάτια.
Συγχαρητήρια και στην διαιτησία, που δεν ήξερε τι της γινόταν.
Δεν έχω να σχολιάσω τίποτα άλλο. Καλό σαββατόβραδο.
scales84
μπραβο στην ομαδα μου που παλεψε μεχρι τελους κοντρα στονπρωταθλητη ευρωπης..και διπλο να καναμε το λογικοτερο ηταν να χασουμε τη σειρα με 3-1 μετα οπως η σιενα...

υγ.αφηστε μας ομως ρε παλικαρια να παιξουμε στα ισα..οταν δινεις εστω και τα κουκοτσια,ισως και κατι παραπανω,στον καλυτερο και γηπεδουχο δεν παιζουμε επι ισοις οροις...
υγ2.το χασε ο ματζον το ματσακι συν τοις αλλοις...με την επιμονη του στον ανυπαρκτο αγαδακο στις αρχες του 4ου δεκαλεπτου...εχασε τα 2 μοναδικα αμυντικα ριμπαουν του αρη.δεν μπορεσε να σπρωξει ποτε τον πεκοβιτε.ουτε να του κανει σωστο φαουλ..εκανε χαζο επιθετικο φαουλ που εδινε το μπονους.και πηρε τη μπαλα να αθαρισει κοντρα στον πεκοβιτς και τελικα φαγαμε 6 ποντους απο το αντιαθλητικο και δεν γυρισαμε ποτε..χιλιες φορες ο σκορδιλης...
j-kidd13
To παιχνιδι το ειδα απο 4ο δεκαλεπτο και μετα...Αν κρινω απο το σκορ που το εβαλα,πρεπει να ηταν ντερμπι το παιχνιδακι...Αφου κερδισαμε παντως,ολα καλα....Περιμενω εντυπωσεις απο τα παιδια που το ειδαν ολο...
almirosbc
το ειδατε ολοι το κυπελλακι???????




Air Kef: Όχι spam παρακαλώ. smile.gif
scales84
και τωρα καταλαβα γιατι δεν επρεπε να κερδισουμε παροτι ουτως η αλλως δεν θα γινοταν να αποκλειστουμε.πως να βγαλουν το κυπελλο για απονομη μετα απο κηδεια...
Go Aris
QUOTE(scales84 @ May 9 2009, 19:57 ) *
και τωρα καταλαβα γιατι δεν επρεπε να κερδισουμε παροτι ουτως η αλλως δεν θα γινοταν να αποκλειστουμε.πως να βγαλουν το κυπελλο για απονομη μετα απο κηδεια...


Έλα ντε...
sarounas
πολύ ωραία ξεκίνησαν οι ημιτελικοί, ελπίζω να δούμε και άλλα τόσο συναρπαστικά και θεαματικά παιχνίδια
μπράβο στον Άρη που κοίταξε στα μάτια τον πρωταθλητή Ευρώπης αλλά και στον ΠΑΟ που έδειξε χαρακτήρα
αν και το ματς το πήρε σχεδόν μόνος του ο Πέκοβιτς, απίθανη εμφάνιση blink.gif

QUOTE(scales84 @ May 9 2009, 19:53 ) *
υγ2.το χασε ο ματζον το ματσακι συν τοις αλλοις...με την επιμονη του στον ανυπαρκτο αγαδακο στις αρχες του 4ου δεκαλεπτου...εχασε τα 2 μοναδικα αμυντικα ριμπαουν του αρη.δεν μπορεσε να σπρωξει ποτε τον πεκοβιτε.ουτε να του κανει σωστο φαουλ..εκανε χαζο επιθετικο φαουλ που εδινε το μπονους.και πηρε τη μπαλα να αθαρισει κοντρα στον πεκοβιτς και τελικα φαγαμε 6 ποντους απο το αντιαθλητικο και δεν γυρισαμε ποτε..χιλιες φορες ο σκορδιλης...

τα 'πες όλα φίλε όμως
δεν φταίει ο Αγαδάκος αλλά αυτοί που τον εμπιστεύονται wink.gif


scales84
ηταν το μοναδικο λαθος του ματζον σε μια μερα που πιστευω οτι κλειδωσε και κερδισε τον ομπραντοβιτς κι ας χασαμε..αφου ο ομπραντοβιτς εβαλε 10ο παικτη τον σαρας κι εμεις πρωτη αλαγη τον γκαβελ...
j-kidd13
Toσο πολυ αδικησε η διαιτησια τον Αρη????
PARISINOS
ekpliktiko paixnidi.
O PAO vevea epaize gia 3 dekalepta kapos xalara stin amina, alla logiko einai meta apo to final 4.

O aris apla soutare apo padou kai benane ola. To tripoda apo ta 9 metra , ti off balance, ti fade away, ola mesa. Se daimonismeni mera oi amerikanoi , kai apo koda o barlos me 4 blink.gif tripoda...
Exo ksanadei omades se apisteftes meres, alla spania diarkei oli ti vradia. Mono kapos sto tetarto dekalepto sigisan kapos.

Tora o PAO apla eixe pecovic. 19 podous se 17 lepta me apsogi statistiki, 10 kerdismena foul... APla to paidi den exei adipalo stin evropi.

Telos gia ti diaitisia, edaxei min ipervalloume paidia. Stin kaliteri periptosi boroume na poume oti isos sfirikse ligo edra , alla aftos einai kanonas stin ellada. Mono to adiathlitiko itan kapos atopo (kirios epeidi itan se krisimo simeio) alla mexri kai afto apla edose mia epithesi parapano ston PAO mias kai to kalathi kai to foul itan.
Vevea mexri kai afti i epithesi adistathmistike ena lepto argotera pou kathara tapa tou fotsi , sfirixtike foul.

Episis ekpliktiki atmosfera apo ton kosmo.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.