Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Καλησπερα σε ολη την παρεα!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Dejan
Το site το ανακαλυψα τυχαια, λογω μιας αναφορας του sportime.gr.
Επικροτω και εγω με τη σειρα μου την ολη προσπαθεια και χαιρετιζω τα μελη της παρεας! ,Ειμαι Παναθηναικος, εχω σταματησει να ασχολουμαι σοβαρα με το ποδοσφαιρο λογω διοικησης 68.gif εδω και χρονια και παρακολουθω το basket κυριως του Παναθηναικου συστηματικα ως φανατικα από το 95-96.
Δεν εχω προβλημα να παρακολουθησω (που παρακολουθω…) και άλλες ομαδες και να τις παραδεχομαι ,γιατι απλα ετσι μ’αρεσει… cool.gif bball.gif
Θα με βρειτε συχνα στο ΟΑΚΑ….

Το basket ανεβαινει και μαλιστα γοργα, ΑΣ ΤΟ ΣΤΗΡΙΞΟΥΝ ΟΛΟΙ!

Φετος:

Basket:- ΠΑΟ ΚΑΙ ΟΣΦΠ είναι στους 8 της Εuroleague, O Αρης είναι στον τελικο του Uleb Cup, (Μακεδονικος-μαρουσι μας εβγαλαν ασπροπροσωπους…)

volley:
-Ο Ηρακλής είναι από το 2002 όπως και φετος καθε φορα στο final four του champions league του volley και εχει καταλαβει ολες τις θεσεις, ο ΠΑΟ είναι ανερχομενη δυναμη, o OSFP μεγαλη δυναμη επισης

πολο:τι να πει κανεις?, τα κατορθωματα της εθνικης μιλουν από μονα τους…..



ΕΝΩ στο ποδοσφαιρο, ολοι εχουν αποκλειστει πριν τα χριστουγεννα…!!!.......
Δεν μας θελει αυτό το αθλημα, δεν υπαρχουν ταλεντα, δεν υπαρχουν παικτες παγκοσμιας ακτινοβολιας που παραγουν τα αλλα αθληματα……
ΚΑΙ όμως εχει το μελι, και τους τραβαει ακομα και το basket px μαζευει 1500 ατομα!....,

ΝΑΙ , Προφανως η ευθυνη είναι των παραγοντων, του Εσακε ,των ΜΜΕ , ισως του μετριου ολυμπιακου (αναφερομαι για περσι και προπερσι, γιατι ανεκαθεν ειχε Μπατζετ βαρυ) -στο ραδιοφωνο πχ με τα κιαλια βλεπεις basketiko δημοσιογραφο…, και όταν ρωτας κατι στις live εκπομπες δεν ξερουν…
Ποτε μου δεν πιστεψα, δεν απολυτοποιησα μαλλον ή δεν υιοθετησα στο 100% την λογικη, περασε η μοδα του ’87 και καταλαβαινετε τι θελω να πω, για τον Τυπο και γενικα τις Κατευθυνσεις…… και για την ποδοσφαιρικη φρενιτιδα που κουρασε…. Και διχασε σε επιπεδο ΔΙΑΙΤΗΤΙΚΟ , ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ και όχι μονο αναφερομαι…..

Κατι αλλαζει,όμως θελω να πιστευω τουλαχιστον ή ευχομαι, τα αλλεπαληλα που εγιναν και επονται sold out PAO KAI OSFP, ο Αρης τα πρωτοσελιδα, οι δημοσιογραφοι που τιγκαρουν τα γηπεδα μπασκετ, τα ραδιοφωνα που σημερα πχ εκανα ζαππινγ μεταξυ 3 γνωστων σταθμων και μονο για μπασκετ μιλουσαν κυριως!!!... είναι σημαδια….




ΔΕΝ είναι τυχαιο που γεμισε η Ομονοια στο ΕΥΡΟΠΑΙΚΟ της Εθνικης…
ΔΕΝ είναι τυχαιο το χειροκροτημα στο ΠΑΟ-ΕΦΕΣ…. ΣΤΟ 0-3…
Ο κοσμος ξερει basket….



Υ.Γ.1
Ακομα προσπαθω να πιασω τον παλμο και τον χαρακτηρα του forum
Υ.Γ.2
Αν και ποσταρω για να δειξω το profil μου, θεωρησα οτι το πρςωτο μου ποστ επρεπε αν ηταν καπως ετστι , οποτε συγνωμη για την ταλαιπωρια.....
Υ.Γ.3
Εχει κοριτσια λεει το Φορουμ? και μαλιστα μπασκετικα?....! tongue.gif
dizzy_fingers
Μεγάλεεεε!!!! 77.gif

Καλώς ήρθες στην παρέα μας και είμαι/είμαστε μαζί σου 100%!

ΥΓ1: Στα επίπεδα που σε βρίσκω είναι wink.gif

ΥΓ2: Καθόλου ταλαιπωρία. Καλή αρχή....wink.gif

ΥΓ3: Ναι, υπάρχουν αρκετά κορίτσια που παίζουν μπάσκετ στο φόρουμ...
NBAholic
Kαλώς ήρθες, Ντέγιαν.
Συμφωνώ με τις απόψεις σου.
kop-13
Ντέγιαν είπες αυτά που σκεφτόμαστε όλοι!
Καλώς σε βρήκαμε!
thrylos7
Καλώς τον! Σωστός! Τέτοια λέμε και "μέσα" στο forum οπότε αν τολμάς μη μπαίνεις...!! tongue.gif
Μας έλειπαν και φίλοι του Παναθηναϊκού... πως θα συνεχιστεί ο "πόλεμος";;;
Bonzo
Καλώς ήρθες...
Κοίτα που φτάσαμε πάντως...Πριν από λίγο καιρό το πρόβλημα του forum ηταν ότι τα περισσότερα μελη ήταν ΠΑΟ και τώρα o thrylos θα μας πει ότι μας έλειπαν Παναθηναικοί tongue.gif tongue.gif
Ελπίζω να συναντηθούμε καμιά φορά και στο ΟΑΚΑ...
Επί την ευκαιρία σήμερα κυκλοφόρησαν τα εισητίρια για TAU και Ολυμπυιακό.. Προλάβετε.. smile.gif
thrylos7
Mα μόνος του είναι ο dizzy στο topic με τον Ζούκι...! tongue.gif biggrin.gif

Άντε 2 sold out!
Psilos_1987
Ας συστηθω κι εγω λοιπον! Μπορει να ακουγεται κοινοτυπο αλλα ανηκω στην γενια που μεγαλωσε με μπασκετ οταν αυτο βρισκοταν στο απωγειο του. Αν και δεν προλαβα τον μεγαλο Αρη (γενηθηκα στις 14 ιουνιου το 1987 ανημερα της κατακτησης του ευρωπαικου απο την εθνικη μας.) προλαβα ομως τιw μεγαλες μαχες ολυμπιακου και παναθηναικου στα φ4 της euroleague και οχι μονο αλλα και το πρωταθλημα μας της δεκαετιας του 90 το οποιο θεωρειτο οχι αδικα το καλυτερο της ευρωπης . Ετσι δεν μπορω παρα να χαιρομαι βλεποντας το μπασκετ να επιστρεφει στην θεση που του αξιζει στις καρδιες των ελληνων ......... στην κορυφη!




Μας περιμενουν πολυ μεγαλυτερες στιγμες ακομα. Φετος ειναι μονο η αρχη......... το νερο εχει μπει στο αυλακι!

ΟΛΟΙ ΠΡΑΓΑ
Warrior
QUOTE(Psilos_1987 @ Mar 31 2006, 02:04 PM)
γενηθηκα στις 14 ιουνιου το 1987 ανημερα της κατακτησης του ευρωπαικου απο την εθνικη μας.
*


ohmy.gif 41.gif

Ηταν ποτε δυνατον να μην βγεις μπασκετικος?? biggrin.gif

Καλως μας ηρθες...


Καλως μας βρηκε και συ Dejan! icon_wave.gif

Oπως σου προειπαν και οι υπολοιποι...δεν θα δυσκολευτεις καθολου να
πιασεις τον παλμο και τον χαρακτηρα του φορουμ.. smile.gif

Αντε μεγαλωνει σιγα σιγα η παρεα μας...

wos_sport5.gif
chinaski
Ελα ρε συ και εγω 14 Ιουνι γεννηθηκα. Αλλα εγω το 1989 65.gif 65.gif
Warrior
QUOTE(chinaski @ Mar 31 2006, 05:49 PM)
Ελα ρε συ και εγω 14 Ιουνι γεννηθηκα. Αλλα εγω το 1989 65.gif  65.gif
*


Bρηκες λοιπον την αδερφη σου ψυχη!! biggrin.gif

Tι λες ρε θηριο!!Στα 17 σου τελειωνεις και την πτυχιακη! ohmy.gif

Mιλαμε για ιδιοφυια!!! cool.gif

laugh.gif
dizzy_fingers
Psile!!! Τί φοβερό είναι αυτό με την ημερομηνία γέννησης... ohmy.gif
Καλώς ήρθες! icon_wave.gif
harris
καλώς ήρθατε παιδιά...

χαίρομαι ιδιαίτερα που μεγαλώνει η παρέα μας και μπαίνουν σε αυτή αμιγώς μπασκετικά άτομα...

να είμαστε καλά...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.