Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δ' EΣΚΑ 2007-08
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2
Nick_550
Καλώς ήρθατε στην Δ'εσκα ή 'το ξύλο της αρκούδας' απ'οτι είδα δεν εχει αναφέρει κανείς τίποτα...
Βάζω λοιπόν τις ομάδες και όσοι πιστοί προσέλθετε!

ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ - ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. - ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΓΣ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ.
Peritri
Που παίζεις nick; Κηφισιά 2003 πρέπει να είναι η ομάδα του αγέρωχου Σγούριτς 41.gif
Nick_550
Παίζω στον Αγ.Νικόλαο,
την Κηφισιά δεν την ξέρουμε ακόμη,πρέπει να είναι καινούργιοι
θα δουμε...
kontos
η κηφισιά είναι η εφηβική ομάδα με τον σγουριτς να συμπληρώνει ένσημα στο πάγκο...
έχει πέντε έξι μεγάλους αλλά δεν κατεβαίνουν συνήθως και αν δεν κάνω λάθος οι περισσότεροι φέτος έβγαλαν δελτία...
kontos
ο αγιος νικόλαος πήρε κανένα μεγάλο ή πάλι με τους περσινούς κατεβαίνει; Τα γλυκά νερά πρέπει να έχουν διαλυθεί και οι καλές ομάδες μάλλον είναι η ροδόπολη και η δροσιά, εκτός και αν πλακωθούν μεταξύ τους (!!!).
Πέρυσι στο γραμματικό κατέβαινε και ένας από την α2, αν του βγάλουν δελτίο, ψάχτε τον δεύτερο. Τα ανάβρυτα δεν ξέρω αν θα κατέβουν, ενώ το Πικέρμι μόνο με το κλειστό, που είναι στην ουσία ανοικτό, θα κάνει πάλι τίποτα απίθανες νίκες.
Παιανία και Διόνυσο δεν ξέρω καθόλου...
Peritri
Γλυκά Νερά είναι όντως μόνο πιτσιρίκια (για παίδες μου φάνηκαν!)
triponter
παιζω στον Κρονο γερακα (γ') και εχουμε παιξει φιλικο με Γλυκα Νερα....η ομαδα πολυ μετρια, με νεαρα παιδάκια και 2-3 μεγαλύτερους...μαλλον προς το τελος του βαθμολογικου πινακα θα καταληξουν ευκολα...δεν εχουν τιποτα αξιοσημειωτο...
Nick_550
QUOTE(kontos @ Oct 10 2007, 19:47 ) *
ο αγιος νικόλαος πήρε κανένα μεγάλο ή πάλι με τους περσινούς κατεβαίνει; Τα γλυκά νερά πρέπει να έχουν διαλυθεί και οι καλές ομάδες μάλλον είναι η ροδόπολη και η δροσιά, εκτός και αν πλακωθούν μεταξύ τους (!!!).
Πέρυσι στο γραμματικό κατέβαινε και ένας από την α2, αν του βγάλουν δελτίο, ψάχτε τον δεύτερο. Τα ανάβρυτα δεν ξέρω αν θα κατέβουν, ενώ το Πικέρμι μόνο με το κλειστό, που είναι στην ουσία ανοικτό, θα κάνει πάλι τίποτα απίθανες νίκες.
Παιανία και Διόνυσο δεν ξέρω καθόλου...


Φίλε μου στον Αγ.Νικόλαο τώρα εχουμε αρχίζει να ψιλοδένουμε...
Μέχρι τώρα κάναμε προπόνηση με 4-5 άντρες και εφηβικό γιατί είχαν διάβασμα...
Έχουμε πολύ καλό άσσο απο πέρισυ,καιρούργιος είμαι εγω απο τριφυλλιακό(2-3).
Επίσης ήρθαν 2 ψιλοί 2μετροι αλλα δεν τους εχω δει πολύ...
Στα φιλικά με Περισσό(γ') και εφηβικό Πεντέλης παίξαμε μέτρια..
Την Τετάρτη χάσαμε απο την Λεόντειο με 6 διαφορά αλλά μπορούσαμε να το κερδίσουμε.Πολύ δύσκολο το γήπεδό τους...
Σήμερα βραδάκι παίζουμε με Πολιτεία(γ').Ελπίζω να βγάλουμε πιο πολλά συμπεράσματα
Nick_550
Αποτελέσματα κυπέλλου ανδρών β'φάση:
10/10/2007 21:45:00 ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ 34-69
06/10/2007 21:00:00 Ν.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 55-59
08/10/2007 21:15:00 ΟΛΥΜΠΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 34-76
09/10/2007 21:00:00 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 64-71
05/10/2007 21:15:00 ΚΟΥΡΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ - ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 62-66
08/10/2007 21:45:00 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 43-29
09/10/2007 21:30:00 ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 67-60
10/10/2007 20:30:00 ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΛ. ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 72-56
10/10/2007 20:30:00 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 2-1
10/10/2007 21:45:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΡΟΥΦ 80 - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 64-47
10/10/2007 21:30:00 ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΚΛ. ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 2-1
08/10/2007 21:30:00 ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 39-103
10/10/2007 20:30:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 65-35
10/10/2007 21:45:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 1-2
10/10/2007 20:15:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΣ ΟΙΔΙΠΟΔΑΣ ΚΟΛΩΝΟΥ 2-1
10/10/2007 21:00:00 ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 64-54
rankin
Πάνε οι ένδοξες εποχές όπου στην Δ ή 'το ξύλο της αρκούδας' αγωνίζονταν το Καπανδρίτι με το ανοιχτό που έπιανε και -2 βαθμούς το χειμώνα και ο Ζηρίδης με το ανοιχτό-κλειστό με το τσιμεντένιο στέγαστρο!
Ωραίες εποχές! Έπεφταν και αυγά στον Άγιο Στέφανο. Και ξύλο παντού... Και μπινελίκι στους διαιτητές... Με νοσταλγία θυμάμαι τα όμορφα εκείνα χρόνια!
X.A.D.
Αντε και ενα προγνωστικο κ εδω.Δροσια φουλ για ανοδο.Μαλλον θα παει τρενο
kontos
Η Δροσιά παίζει ακόμα στο ανοικτό ε; Θα έχουμε ομηρικές μάχες στα παιχνίδια Δροσιά-Ροδόπολη.
Και η Ροδόπολη θα ανέβει, από εκεί και πέρα, όλες οι άλλες πρέπει να είναι στα ίδια μέτρια επίπεδα... Μόνο τον Διόνυσο δεν ξέρω τι λέει... Και η Παιανία που αν κατέβει με τους έφηβους της, δεν έχει τύχη.
Το Πικέρμι έχει έδρα, ο Άγιος Νικόλαος πιτσιρικάδες με όρεξη, η Κηφισιά έχει τρεις τέσσερις καλούς,
Γλυκά Νερά και Γραμματικό μόνο είναι πολύ πιο χαμηλά...
X.A.D.
Η Δροσια παιζει σε κλοειστο.Καλη οργανωση φετος
marcox
QUOTE(X.A.D. @ Oct 31 2007, 14:26 ) *
Η Δροσια παιζει σε κλοειστο.Καλη οργανωση φετος

xtes pirame ti drosia eukola sto filiko me 20 xalara ,an exei ki allous paixtes ok giati xtes itan poli adinami
illnino
QUOTE(Nick_550 @ Oct 12 2007, 09:58 ) *
Φίλε μου στον Αγ.Νικόλαο τώρα εχουμε αρχίζει να ψιλοδένουμε...
Μέχρι τώρα κάναμε προπόνηση με 4-5 άντρες και εφηβικό γιατί είχαν διάβασμα...
Έχουμε πολύ καλό άσσο απο πέρισυ,καιρούργιος είμαι εγω απο τριφυλλιακό(2-3).
Επίσης ήρθαν 2 ψιλοί 2μετροι αλλα δεν τους εχω δει πολύ...
Στα φιλικά με Περισσό(γ') και εφηβικό Πεντέλης παίξαμε μέτρια..
Την Τετάρτη χάσαμε απο την Λεόντειο με 6 διαφορά αλλά μπορούσαμε να το κερδίσουμε.Πολύ δύσκολο το γήπεδό τους...
Σήμερα βραδάκι παίζουμε με Πολιτεία(γ').Ελπίζω να βγάλουμε πιο πολλά συμπεράσματα

Φίλε μου εδώ ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ!!!
Εντάξει όχι κ παραλίγο να κερδίσετε! Χάσατε με 15 και στο τέλος είχαμε βάλει τα δεύτερα... Προηγούμασταν σε όλη τη διάρκεια και δεν κινδυνεύσαμε. Μόνο στο δεύτερο δεκάλεπτο, όταν τραυματίστηκε η βασικούρα ο πλέι μέικερ μας (δηλαδή εγώ, χι, χι)... Πάντως, έχετε αθλητική ομάδα και πράγματι φάνηκε ότι θέλετε λίγο χρόνο να δέσετε. Όσο για το γήπεδό μας, είναι γνωστό πόσο καυτή έδρα είναι!
Τα λέμε
Nick_550
QUOTE(illnino @ Nov 4 2007, 13:26 ) *
Φίλε μου εδώ ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ!!!
Εντάξει όχι κ παραλίγο να κερδίσετε! Χάσατε με 15 και στο τέλος είχαμε βάλει τα δεύτερα... Προηγούμασταν σε όλη τη διάρκεια και δεν κινδυνεύσαμε. Μόνο στο δεύτερο δεκάλεπτο, όταν τραυματίστηκε η βασικούρα ο πλέι μέικερ μας (δηλαδή εγώ, χι, χι)... Πάντως, έχετε αθλητική ομάδα και πράγματι φάνηκε ότι θέλετε λίγο χρόνο να δέσετε. Όσο για το γήπεδό μας, είναι γνωστό πόσο καυτή έδρα είναι!
Τα λέμε


Α,κατάλαβα ποιός είσαι...
Όντως έπαιξες καλά,είχε τραυματιστεί και ο δικός μας άσσος και μέχρι πού παίξαμε δεν είχαμε ούτε καν φιλικό στα πόδια μας.Κάναμε προπόνηση 4 άνδρες με πιτσιρίκια...
Δεν λέω δίκαια κερδίσατε αλλά το γήπεδό σας πολύ περίεργο.Κοντές μπασκέτες και μικρό σε διαστάσεις πολύ δύσκολο για σούτ.Τελος πάντον παίξαμε φιλικό με κρυονέρι(1οι σας αντίπαλοι) και είναι πολύ αδύναμοι..
μόνο καλό άσσο έχουνε.
Καλή επιτυχία και καλή χρονιά χωρίς τραυματισμούς!
Τα λέμε
Nick_550
QUOTE(marcox @ Nov 3 2007, 12:58 ) *
xtes pirame ti drosia eukola sto filiko me 20 xalara ,an exei ki allous paixtes ok giati xtes itan poli adinami


Σε ποιά ομάδα παίζεις Μάρκο??
steky78
QUOTE(Nick_550 @ Nov 6 2007, 00:15 ) *
Α,κατάλαβα ποιός είσαι...
Όντως έπαιξες καλά,είχε τραυματιστεί και ο δικός μας άσσος και μέχρι πού παίξαμε δεν είχαμε ούτε καν φιλικό στα πόδια μας.Κάναμε προπόνηση 4 άνδρες με πιτσιρίκια...
Δεν λέω δίκαια κερδίσατε αλλά το γήπεδό σας πολύ περίεργο.Κοντές μπασκέτες και μικρό σε διαστάσεις πολύ δύσκολο για σούτ.Τελος πάντον παίξαμε φιλικό με κρυονέρι(1οι σας αντίπαλοι) και είναι πολύ αδύναμοι..
μόνο καλό άσσο έχουνε.
Καλή επιτυχία και καλή χρονιά χωρίς τραυματισμούς!
Τα λέμε


Γεια σου φίλε! Κι εγώ από Λεόντειο, έπαιζα πλάγιος και μου μπήκαν κάτι σουτάκια. Το γήπεδό μας είναι μανίκι, έχεις δίκιο. Αλλά οι μπασκέτες του είναι στο σωστό ύψος. Για πες λίγα πράγματα για Κρυονέρι. Τρέχουνε; Είναι νέοι ή γέροι; Παίξατε στην έδρα τους;
Καλή σεζόν!
Nick_550
QUOTE(steky78 @ Nov 6 2007, 11:52 ) *
Γεια σου φίλε! Κι εγώ από Λεόντειο, έπαιζα πλάγιος και μου μπήκαν κάτι σουτάκια. Το γήπεδό μας είναι μανίκι, έχεις δίκιο. Αλλά οι μπασκέτες του είναι στο σωστό ύψος. Για πες λίγα πράγματα για Κρυονέρι. Τρέχουνε; Είναι νέοι ή γέροι; Παίξατε στην έδρα τους;
Καλή σεζόν!


Γειά σου!!!
Νέοι είναι ολοι τους,1 μεγάλο εχουνε απ'ότι θυμάμαι και τρέχουνε,αλλά έχουν πρόβλημα στα τελειώματα των φάσεων.
Επίσης απο άμυνα λίγα πράγματα.
Δεν παίξαμε στην έδρα τους αλλά έχω πληροφορίες οτι παίζουν σε ανοιχτό.
Ελπίζω να βοήθησα..Καλή season φίλε!
marcox
QUOTE(Nick_550 @ Nov 6 2007, 00:17 ) *
Σε ποιά ομάδα παίζεις Μάρκο??

pikermi
Nick_550
[quote name='marcox' date='Nov 8 2007, 11:58 ' post='126465']
pikermi
[/quote

Έχουμε παίξει αρκετές φορές αντίπαλοι οταν έπαιζα Τρυφιλλιακό..
Έχετε ενισχυθεί καθόλου απο πέρισυ?
Αργούμε ακόμη 8η αγωνιστική παίζουμε..
Καλή αρχη
kontos
ξερει κανείς ποσο ήρθε γλυκά νερα-παιανία;
και καμία πληροφορία για τον διόνυσο αν έχετε είναι καλή
Nick_550
QUOTE(kontos @ Nov 25 2007, 15:46 ) *
ξερει κανείς ποσο ήρθε γλυκά νερα-παιανία;
και καμία πληροφορία για τον διόνυσο αν έχετε είναι καλή

Κέρδισε η Παιανία εύκολα
Καμιά 20αριά πόντους...
Nick_550
Ροδόπολη - Αγ.Νικόλαος 2πλό για 6 πόντους...
Ματσάρα μέχρι το τελευταίο λεπτό!!!
Πολύ στενό γήπεδο-γεμάτο με κόσμο που μας έβριζε συνεχώς.
Επόμενο παιχνίδι με Ανάβρυτα που δεν κατεβαίνουν αρα την επόμενη Δευτέρα με Γραμματικό εκτός
kontos
ela re kerdisate ekei mesa... megali niki, giati ligoi tha perasoun...
kai i kifisia kerdise ton dionyso me 10 pontous
Nick_550
ναι το έμαθα για την Κηφισιά!!
Τελικά ο όμιλος έχει περισσότερο ενδιαφέρον απο όσο φαινόταν!!!
Καλή συνέχεια,θα τα λεμε...
Nick_550
Εύκολη νίκη χθές βράδυ της Παιανίας με 74-57 εναντίον της Κηφισιάς..
Μεγάλη διαφορά στον πάγκο των δύο ομάδων!
Απο όσους εχω δεί μέχρι τώρα η Παιανία έχει την πληρέστερη ομάδα στον όμιλο
kontos
μαλλον η Παιανία θα ανέβει γιατί έχει έμπειρους παίκτες και ο άσος της και οι δυο ψηλοί της... Δεν ξέρω τι θα κάνει απέναντι σε καμιά σοβαρή άμυνα, αλλά είναι καλή ομάδα...
Η Δροσιά κέρδισε με πέντε πόντους τα γλυκά νερά ενώ ροδόπολη και πικέρμι κέρδισαν όπως αναμενόταν διόνυσο και γραμματικό.
Ο Διόνυσος περιμένει το δελτίο του Βιδάλη και αν βγει θα κάνει ζημιές, ενώ η Κηφισιά παίζει χωρίς το βασικό τεσσάρι.
Αγιος Νικόλαος και Παιανία είναι τα φοβορί τελικά για άνοδο και απο εκεί και πέρα Δροσιά και Ροδόπολη θα κάνουν ζημιές...
Το θέμα είναι ότι όλοι μπορεί να κερδίσουν όλους και αυτό θα μετρήσει στο τέλος...
Nick_550
Βιδάλης?
Γνωστό το όνομα.
Που έπαιζε και τι θέση?
Έχει πρόβλημα με το δελτίο του?
kontos
Niki gia Kifisia xthes me perissoterous apo deka pontous diafora, proti itta gia drosia
exei arxisei kai ksekatharizei ligo to pragma... paiania anevainei me kleista matia, pallini kai rodopoli tha palepsoun gia tin alli thesi
Nick_550
Έυκολη νίκη του Πικερμίου στα Γλυκα νερά και του Αγ.Νικολάου στο Γραμματικο.
Την Παρασκευή περιμένουμε τα Γλυκα νερά στην Παλλήνη
Nick_550
Εντός έδρας νίκη του Αγ.Νικολάου με τα Γλυκά νερά με 78-53
Επόμενο παιχνίδι με Κηφισιά στίς 14/1
kontos
niki gia kifisia epi tis pallinis me kamia eikosaria pontous diafora, niki kai gia tin rodopoli kai piso apo tin paiania stin vathmlogia, ginetai xamos pleon... an exase kai to pikermi, exoun tesseris omades apo mia itta!
Peritri
QUOTE
niki gia kifisia epi tis pallinis me kamia eikosaria pontous diafora


Ναι ρε Σγούριτς!!! 41.gif
kontos
κερδισε και η Παιανία, οπότε Παιανία 5-0 και από μία ήττα έχουν Ροδόπολη, Παλλήνη, Κηφισιά και Πικέρμι με τις δυο τελευταίες να μην έχουν παίξει μεταξύ τους...
Στις επόμενες αγωνιστικές θα γίνει χαμός, γιατί το Πικέρμι και η Παιανία παίζει με Ροδόπολη και Παλλήνη, ενώ έχουμε και το Ροδόπολη-Κηφισιά.
tempelhs
an kerdisei h omadara thn deutera sthn ropolh(duskolo, kuriws logw ghpedou) poios mas pianei....
tempelhs
epeisodiakh nikh ths khfisias epi ths rodopolhs meta apo ena sugklonistiko finale... h omada 3ekinhse polu zesth, alla den phre tis apaitoumenes vohtheies apo ton pagko me apotelesma to match na erthei sta isa... o kaluteros pshlos omws ths kathgorias (an kai kumanthike se rhxa nera kata thn diarkeia tou match) sto telos kleidwse to matchme kathoristikes voles-kalathia- rebound kai etc h khfisia trexei menei me mia mono htta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! poios na to lege.........
kontos
ontos megali niki giati i rodopoli menei piso afou exei xasei kai apo pallini ekei mesa.
sta alla kerdise i paiania tin pallini, to grammatiko ekane tin ekpliksi kai kerdise ton dionyso pou paei gia founto kai to pikermi kerdise tin drosia
pikermi kai eseis mallon tha paiksete gia tin deyteri thesi
kontos
Τι έγινε ρε παιδιά γιατί τόση βουβαμάρα;
Που είναι ο νίκος από παλλήνη να μας πει κανένα αποτέλεσμα;
Η κηφισιά έπαιξε;
Την Παρασκευή είχε ωραία ματσάκια, κυρίως το Άγιος Νικόλας-Πικέρμι, αλλά και το Γλυκά Νερά-Διόνυσος ήταν πονηρό. Ξέρει κανείς πόσο ήρθαν; Μόνο στον Β' και στον Γ' όμιλο έχουν πιάσει κουβέντα για τις ομάδες τους. Στον Α' τίποτα;
Magic 11
QUOTE(kontos @ Feb 4 2008, 13:42 ) *
Τι έγινε ρε παιδιά γιατί τόση βουβαμάρα;
Που είναι ο νίκος από παλλήνη να μας πει κανένα αποτέλεσμα;
Η κηφισιά έπαιξε;
Την Παρασκευή είχε ωραία ματσάκια, κυρίως το Άγιος Νικόλας-Πικέρμι, αλλά και το Γλυκά Νερά-Διόνυσος ήταν πονηρό. Ξέρει κανείς πόσο ήρθαν; Μόνο στον Β' και στον Γ' όμιλο έχουν πιάσει κουβέντα για τις ομάδες τους. Στον Α' τίποτα;


o dionisos kerdise ta glika nera gia ena ponto (apoti ema8a), to idio k i rodopoli tin drosia
Nick_550
QUOTE(kontos @ Feb 4 2008, 13:42 ) *
Τι έγινε ρε παιδιά γιατί τόση βουβαμάρα;
Που είναι ο νίκος από παλλήνη να μας πει κανένα αποτέλεσμα;
Η κηφισιά έπαιξε;
Την Παρασκευή είχε ωραία ματσάκια, κυρίως το Άγιος Νικόλας-Πικέρμι, αλλά και το Γλυκά Νερά-Διόνυσος ήταν πονηρό. Ξέρει κανείς πόσο ήρθαν; Μόνο στον Β' και στον Γ' όμιλο έχουν πιάσει κουβέντα για τις ομάδες τους. Στον Α' τίποτα;

Εδώ είμαι φίλε μου,απλά ειχα πολύ δουλίτσα και δεν πολυμπαίνω...
Ο Άγιος Νικόλαος έχασε και απο Δροσιά αλλά και απο Πικέρμι.
Τουλάχιστον κοντράραμε τι Πικέρμι αλλά εχουμε τεράστιο πρόβλημα!!
Μόνο 5-6 άτομα απο αντρικό!!!
Απο 4-0 πήγαμε 4-4.
Αύριο στίς 8 παίζουμε με Διόνυσο εκτός,άντε να δούμε...
Nick_550
QUOTE(Nick_550 @ Feb 8 2008, 14:30 ) *
Εδώ είμαι φίλε μου,απλά ειχα πολύ δουλίτσα και δεν πολυμπαίνω...
Ο Άγιος Νικόλαος έχασε και απο Δροσιά αλλά και απο Πικέρμι.
Τουλάχιστον κοντράραμε τι Πικέρμι αλλά εχουμε τεράστιο πρόβλημα!!
Μόνο 5-6 άτομα απο αντρικό!!!
Απο 4-0 πήγαμε 4-4.
Αύριο στίς 8 παίζουμε με Διόνυσο εκτός,άντε να δούμε...

Το παιχνίδι Αγ.Νικόλαος-Διόνυσος αναβλήθηκε επειδή κάποιοι(συμπαίκτες μου και διαιτητές) θεώρησαν το γήπεδο ακατάλληλο επειδή έσταζαν σταγόνες σε κάποιο σημείο.
Στην αναμονή λοιπόν...
kontos
Άρχισαν τα μαγειρέματα... Να μου πεις οι μόνοι είστε;
Και το Παιανία-Ροδόπολη για βροχή είχε σταματήσει, ενώ χθες δεν πρέπει να έγινε και το Πικέρμι-Ροδόπολη... Έχει αναβληθεί ήδη και το Πικέρμι-Κηφισιά...
Σε αυτά που έγιναν χθες πάντως, φυσιολογικά η Κηφισιά κέρδισε τα Γλυκά Νερά και η Παιανία το Γραμματικό...
Αρχίζει ο δεύτερος γύρος...
Πλέον είναι ορατό ότι η Παιανία θα ανέβει και από εκεί και πέρα το χάος... Μέχρι και οι Νίκη Δροσιάς και ο Διόνυσος έχουν ελπίδες
kontos
Η μοναδική κατηγορία που δεν μιλάμε ήμαστε...
Και έχουν αρχίσει τα πράγματα να ζορίζουν...
Κανένα νέο; Κανένα απότέλεσμα από χθες; Κηφισιά-Πικέρμι πόσο ήρθε ξέρει κανείς;
Έπαιξαν και Παιανία-Ροδόπολη την Παρασκευή, το έχει κανείς;
Τι άλλα είχε χθες;
john13
QUOTE(kontos @ Mar 25 2008, 11:39 ) *
Η μοναδική κατηγορία που δεν μιλάμε ήμαστε...
Και έχουν αρχίσει τα πράγματα να ζορίζουν...
Κανένα νέο; Κανένα απότέλεσμα από χθες; Κηφισιά-Πικέρμι πόσο ήρθε ξέρει κανείς;
Έπαιξαν και Παιανία-Ροδόπολη την Παρασκευή, το έχει κανείς;
Τι άλλα είχε χθες;

kerise i kifisia to pikermi me 13 pontous
Magic 11
QUOTE(kontos @ Mar 25 2008, 11:39 ) *
Κανένα νέο; Κανένα απότέλεσμα από χθες; Κηφισιά-Πικέρμι πόσο ήρθε ξέρει κανείς;
Έπαιξαν και Παιανία-Ροδόπολη την Παρασκευή, το έχει κανείς;
Τι άλλα είχε χθες;


i rodopoli epekse me to gramatiko tin deftera (kerdise), ta ala 2 pexnidia pou den exi peksi, logika den 8a ta peksi mexri to telos tou prota8limatos
john13
re paidia lete na anebei i kifisia???
kontos
john την κάλυψε την διαφορά από το πικέρμι;
Αν ναι, στο χέρι της είναι...
Έχει παίξει με Παιανία και Πικέρμι δύο φορές, και έχει μέσα Ροδόπολη...
Αν δεν χάσει άλλο, ανεβαίνει.
Μάλλον τρεις θα ανέβουν από κάθε όμιλο, αλλά αν κάνει μόνο νίκες έρχεται στάνταρ δεύτερη και δεν έχει να φοβάται μην τυχόν μπλέξει με μπαράζ
john13
QUOTE(kontos @ Mar 27 2008, 15:04 ) *
john την κάλυψε την διαφορά από το πικέρμι;
Αν ναι, στο χέρι της είναι...
Έχει παίξει με Παιανία και Πικέρμι δύο φορές, και έχει μέσα Ροδόπολη...
Αν δεν χάσει άλλο, ανεβαίνει.
Μάλλον τρεις θα ανέβουν από κάθε όμιλο, αλλά αν κάνει μόνο νίκες έρχεται στάνταρ δεύτερη και δεν έχει να φοβάται μην τυχόν μπλέξει με μπαράζ
nai tin kalipse tin diafora i kifisia.eixe xasei me 8 kai kerdise me 13
poious vlepeis gia anodo???
kontos
Μόνο την Παιανία βλέπω...
Αν ανέβουν τρεις, τα Πικέρμι-Ροδόπολη θα κρίνουν πολλά.
Εκτός και αν η Κηφισιά κάνει τίποτα γκέλες όπως έκανε με τον Διόνυσο.
Διόλου απίθανο βέβαια, γιατί είναι και πιτσιρικαρία...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.