Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Final 4 offtopic
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ > Older Tournaments > Final 4 Barcelona 2011
Pierce
Εδώ γράφουμε ότι δεν κολλάει στα άλλα, behind the scenes και σχόλια για τον διαγωνισμό του φορουμ



ΥΓ: Η μπαλα εχει και υπογραφη Milf Hunter απανω
rchos
στο τοπικ του διαγωνισμου γραψτε μονο απαντησεις για συμμετοχη.

τα υπολοιπα σχολια εδω παιδια.

ειτε για διαγωνισμο ειτε αλλα θεματα ασχετα για το φαιναλ 4 της ευρωλιγκας.


η μπαλλα εξασφαλιστηκε κυριως για την υπογραφη του μπογρη...
οι αλλοι υπεγραψαν για το ξεκαρφωμα!χαχα
SG3ptshooter
movedmovedmoved φαίνεται ότι είναι προγενέστερο αλλά δεν βαριέσαι icon_drunk.gif

Τα κονέ του Κεφ στα άδυτα της ΚΑΕ Παναθηναϊκός πήραν φωτιά βλέπω εν όψει φάιναλ φορ. smiley.gif
Για συλλεκτική φανέλα Μπόγρη με αυθεντικό σπάνιο ιδρώτα από το κορμί του milfhunter δίνω 50 ευρώ, θα πιάσω παραπάνω στη μαύρη αγορά. Είσαι; biggrin.gif

-------



Απαντηση Air Kef:

Τα κονέ είναι του rchos, του αληθινού ηγέτη αυτού του φόρουμ.
Η μπάλα έχει υπογραφή Μπόγρη, προς το παρών αρκεί. tongue.gif




Απάντηση SG3ptshooter σε απάντηση Air Kef
καλά θα κάνω ότι το πιστεύω. Απευθείας γραμμή με Παυλάρα μόνο ο Σημαδεμένος δύναται να έχει.
Και η βελόνα που χτυπήθηκε το "Έλλη" στο κορμί του θα πουλήσει. Ήδη στέλνω πμ στον kseplenhs. cool.gif
Flash
Αφεντικό, οι φτωχοί πλην τίμιοι παναθηναϊκο-mods ή απλά mods-funs του γίγαντα Γιώργου Κοκκίνου μπορούμε να συμμετέχουμε στον διαγωνισμό ή επειδή μπορούμε να κάνουμε edit τις προβλέψεις μας θα φανεί στημένο ;

icon_drunk.gif
rchos
QUOTE(Flash @ Apr 28 2011, 18:13 ) *
Αφεντικό, οι φτωχοί πλην τίμιοι παναθηναϊκο-mods ή απλά mods-funs του γίγαντα Γιώργου Κοκκίνου μπορούμε να συμμετέχουμε στον διαγωνισμό ή επειδή μπορούμε να κάνουμε edit τις προβλέψεις μας θα φανεί στημένο ;

icon_drunk.gif


εγω λυπαμαι τον βαγγελη.
με το που τον καναμε μοντ μπηκε ο διαγωνισμος!χαχα

εμεις απαγορευεται βρε συ γιατι ξερουμε τις απαντησεις! tongue.gif
Air Kef
QUOTE(ginobili)
Άντε ρε τσιφούτιδες....άκου κει κλήρωση,θα μπει μέσα ο προϋπολογισμός αν δωθεί μια μπάλα παραπάνω ....θα προβλέψει ο άλλος ζευγάρι,σκορ,διαφορά...και δεν θα πάρει τίποτα λόγω κλήρωσης??? Ούτε αμάξι να ταν το δώρο...



Εεεενα ελαφάκι για τον τζινόμπιλι σε περίπτωση που κερδίσει!
Flash
Και στο κάτω-κάτω τι σε νοιάζει ρε Manu ; Την κατάταξη που πρόβλεψες εσύ δε θα την έχει άλλος οπότε... 69.gif
rchos
τζινομπιλι ο μπογρης υπογραφει μονο μια φορα...
frenchman7
QUOTE(SG3ptshooter @ Apr 28 2011, 18:10 ) *
movedmovedmoved φαίνεται ότι είναι προγενέστερο αλλά δεν βαριέσαι icon_drunk.gif

Τα κονέ του Κεφ στα άδυτα της ΚΑΕ Παναθηναϊκός πήραν φωτιά βλέπω εν όψει φάιναλ φορ. smiley.gif
Για συλλεκτική φανέλα Μπόγρη με αυθεντικό σπάνιο ιδρώτα από το κορμί του milfhunter δίνω 50 ευρώ, θα πιάσω παραπάνω στη μαύρη αγορά. Είσαι; biggrin.gif

-------



Απαντηση Air Kef:

Τα κονέ είναι του rchos, του αληθινού ηγέτη αυτού του φόρουμ.
Η μπάλα έχει υπογραφή Μπόγρη, προς το παρών αρκεί. tongue.gif




Απάντηση SG3ptshooter σε απάντηση Air Kef
καλά θα κάνω ότι το πιστεύω. Απευθείας γραμμή με Παυλάρα μόνο ο Σημαδεμένος δύναται να έχει.
Και η βελόνα που χτυπήθηκε το "Έλλη" στο κορμί του θα πουλήσει. Ήδη στέλνω πμ στον kseplenhs. cool.gif


Τα βλέπω κι ανεβάζω!

69 ευρώ! και δώρο η μπλούζα sex pistols! icon_headbang.gif
rchos
Οταν ομως υπογραφει το κανει διπλα στο τριφυλλι... tongue.gif

SG3ptshooter
QUOTE(frenchman7 @ Apr 28 2011, 20:41 ) *
Τα βλέπω κι ανεβάζω!
69 ευρώ! και δώρο η μπλούζα sex pistols! icon_headbang.gif

με ειδοποιούν από το κοντρόλ ότι δεν την έχουμε τη μπλούζα στο στοκ, θα παλέψουμε με τον Κεφ να την έχουμε αλλιώς θα βρούμε τη ροζ με τη στάμπα pink floyd.
QUOTE(rchos @ Apr 28 2011, 20:42 ) *
Οταν ομως υπογραφει το κανει διπλα στο τριφυλλι... tongue.gif

δεν ξέρεις πόσο με ιντρίγκαρε το τραπεζομάντηλο. Είναι στο εξοχικό των Γιαννακοπουλαίων; Από το σχέδιο το εικάζω. Είναι το τραπέζι της Έλλης και δεν έχει στεγνώσει ακόμα το μελάνι του Bogris πάνω στη μπάλα; Είναι τόσο κακόγουστη η κυρά του άντμιν; Είναι το τραπέζι του κήπου του Διαμαντίδη στο οποίο κοιμάται εδώ και κανά δίμηνο ο Τέπιτς;

Μίλα. Τη θέλω αυτή τη μπάλα, τέλος. Θέλω και όλη την ιστορία της να μάθω μόλις την κερδίσω.

Μιας και είμαστε σε οφ τόπικ, ο Τέπιτς μοιάζει λίγο με τον αγχώδη δημοσιογράφο που λέει Αθλητικά στο Άλτερ ή κάνω λάθος;
sacarame
QUOTE(rchos @ Apr 28 2011, 20:42 ) *
Οταν ομως υπογραφει το κανει διπλα στο τριφυλλι... tongue.gif





Η μπάλα πάει σετάκι με το τραπεζομάντηλο??? smiley.gif smiley.gif


ωχ με πρόλαβε ο απο πάνω....
Air Kef
Θα βγάλουμε και το τραπεζομάντηλο σε διαγωνισμο μου φαινεται
Air Kef
QUOTE(Flash @ Apr 28 2011, 22:39 ) *
Τελική κατάταξη :
1. ΠΑΟ
2. Μακάμπι
3. Σιένα
4. Ρεάλ

Σκορ τελικού : 78-70 (+8)



Το ξερα οτι δεν θα αντισταθεις!! tongue.gif
Flash
QUOTE(Air Kef @ Apr 28 2011, 20:46 ) *
Το ξερα οτι δεν θα αντισταθεις!! tongue.gif


Σιγά το πράγμα... Κι εγώ το ήξερα ότι δε θα αντισταθώ! smiley.gif
Anaz
Στην εσκασε ομως ο Κεφ με το quote.. Πως θα κανεις τωρα edit το ποστ σου για να κερδισεις..?? 19.gif blech.gif
Flash
QUOTE(Anaz @ Apr 28 2011, 21:47 ) *
Στην εσκασε ομως ο Κεφ με το quote.. Πως θα κανεις τωρα edit το ποστ σου για να κερδισεις..?? 19.gif blech.gif


Οι mods έχουν τη δυνατότητα να κάνουν edit τα posts άλλων mods 19.gif
Ginobili
QUOTE(Flash @ Apr 28 2011, 17:35 ) *
Και στο κάτω-κάτω τι σε νοιάζει ρε Manu ; Την κατάταξη που πρόβλεψες εσύ δε θα την έχει άλλος οπότε... 69.gif

Άλλο αυτό.... laugh.gif το σωστό όμως να λέγεται... rolleyes.gif

QUOTE(rchos @ Apr 28 2011, 17:36 ) *
τζινομπιλι ο μπογρης υπογραφει μονο μια φορα...

Ναι..ναι...είναι αυτό που λένε,το Π^&%*&ΛΙ σου και την υπογραφή σου να προσέχεις που τα βάζεις..άμα κρίνω από το πρώτο....
rchos
επειδη αντιληφθηκαμε οτι το τραπεζομαντηλο εχει μεγαλη ζητηση βαζουμε ακομη μια φωτο να το θαυμασετε καλυτερα...



επισης μπορουμε να διακρινουμε και σεντονια του παναθηναικου τα οποια για να μην γκρινιαζει ο τζινομπιλι θα του τα δωσουμε χασει κερδισει! tongue.gif tongue.gif
LFO
QUOTE(lamar @ Apr 29 2011, 10:46 ) *
Αν κερδισω την μπαλα δωστε την στον LFO.


Την μπαλα που θα μου δωσει ο λαμαρ, αν κερδισει βεβαια, δωστε την στον kseplenh (μιλαμε για φοβερο passing game... 41.gif )
rchos
αν την κερδισει ο λαμαρ και την δωσει στον lfo και την δωσει στον xeplenh
προτεινω να μου την δωσετε πισω να την ξανακληρωσουμε στους τελικους...
LFO
QUOTE(rchos @ Apr 29 2011, 11:58 ) *
αν την κερδισει ο λαμαρ και την δωσει στον lfo και την δωσει στον xeplenh
προτεινω να μου την δωσετε πισω να την ξανακληρωσουμε στους τελικους...


Λυπαμαι ρε φιλε αλλα δεν σε εχουμε στην 5αδα....ουτε καν στην αποστολη!! tongue.gif
rchos
QUOTE(LFO @ Apr 29 2011, 13:07 ) *
Λυπαμαι ρε φιλε αλλα δεν σε εχουμε στην 5αδα....ουτε καν στην αποστολη!! tongue.gif


τοτε γιατι εχω εγω την μπαλα? tongue.gif
LFO
QUOTE(rchos @ Apr 29 2011, 12:14 ) *
τοτε γιατι εχω εγω την μπαλα? tongue.gif


Γιατι εισαι ο φυλακας του γηπεδου....τι ερωτηση ειναι αυτή?? blink.gif
Anubis
Τι κληρωνουμε απο την δευτερη φωτο? ;p

Πιστευω με ερωτηση ποσα λεπτα συμμετοχης θα εχει ο τεπιτς στο φιναλ φορ θα ηταν η ιδανικη κληρωση για σεντονια τραπεζομαντηλα και οτιδηποτε πρασινο laugh.gif
rchos
QUOTE(Anubis @ Apr 29 2011, 13:23 ) *
Τι κληρωνουμε απο την δευτερη φωτο? ;p

Πιστευω με ερωτηση ποσα λεπτα συμμετοχης θα εχει ο τεπιτς στο φιναλ φορ θα ηταν η ιδανικη κληρωση για σεντονια τραπεζομαντηλα και οτιδηποτε πρασινο laugh.gif


για τον τεπιτς θα κληρωσουμε την ζεμπρα που φαινεται απο πισω...

QUOTE
Γιατι εισαι ο φυλακας του γηπεδου....τι ερωτηση ειναι αυτή??

κατσε μια να κλειδωσω το γηπεδο και σου απανταω... tongue.gif
morfi
Συνεργάζεστε με τη ΚΑΕ Παναθηναικός. Ου ξεφτίλες. Αποσύρομαι από το φόρουμ. Πάω στο άλλο.
Air Kef
QUOTE(morfi @ Apr 30 2011, 14:29 ) *
Συνεργάζεστε με τη ΚΑΕ Παναθηναικός. Ου ξεφτίλες. Αποσύρομαι από το φόρουμ. Πάω στο άλλο.




Πλάκα, πλάκα, φοβάμαι κύμα κόκκινων μεταπηδήσεων
diamantidospanoulo
Χαίρεται παίδες. Μπόρει να μου πεί κάποιος ποιό κανάλι δείχνει τους αγώνες του F4 ? Στο σάιτ της Ευρωλίγκας αναφέρει την NOVA ως κανάλι μετάδοσης στην Ελλάδα αλλα εμένα πήρε το μάτι μου κάτι διαφημίσεις για μετάδοση απο την ΝΕΤ. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Anubis
Nova - NET - ERT HD
διαλεγεις και παιρνεις
jhantzop
QUOTE(diamantidospanoulo @ May 3 2011, 00:41 ) *
Χαίρεται παίδες. Μπόρει να μου πεί κάποιος ποιό κανάλι δείχνει τους αγώνες του F4 ? Στο σάιτ της Ευρωλίγκας αναφέρει την NOVA ως κανάλι μετάδοσης στην Ελλάδα αλλα εμένα πήρε το μάτι μου κάτι διαφημίσεις για μετάδοση απο την ΝΕΤ. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.


Τα παιχνίδια θα τα δείξει η NET, ΕΡΤ HD, η NOVA και η NOVA HD.

Παρασκευή 6/5
19:00 Παναθηναϊκός - Σιένα
22:00 Μακάμπι - Ρεάλ

Κυριακή 8/5
14:30 Μικρός Τελικός
17:30 Μεγάλος Τελικός


sacarame
Έφτασε η αποστολή του ΠΑΟ στην Βαρκελώνη με αποκλειστικό στόχο της κατάκτηση του τροπαίου..

Αποκλειστικό??Ίσως όχι και τόσο αν δούμε την παρακάτω φωτογραφία...

Ο Γιωργος Μπογρης στη Βαρκελώνη

Σωστός τουρίστας το παλικάρι... 77.gif

Κι επειδή το sport.gr κάνει σοβαρό ρεπορτάζ

QUOTE
Αφεντικό του twitter στο Final 4 χρίστηκε ήδη από τον web editor της Ευρωλίγκα ο Γιώργος Μπόγρης του Παναθηναϊκού!
babs
Καλησπέρα παίδες. Λοιπόν όποιος πέταγε σήμερα το πρωί για Βαρκελώνη, μπορεί να επιβεβαιώσει το ρεπορτάζ. Ο Ζωρτζ εξελίσσεται σιγά σιγά σε είδωλο. Χαμογελαστός, τουπεδιάρης, γενικά ημίθεος. Έβλεπες το Τέπιτς απ τη μία που ντρεπόταν να κοιτάξει άνθρωπο και το Μπόγρη απ την άλλη να απολαμβάνει την όλη φάση. Είμαι σίγουρος ότι κάτι θα κατάλαβε από τις ερωτήσεις των κυριών προς τους συζύγους του στυλ ποιο είναι το τεκνο της Κόκκινου! Τέσπα περισσότερα όταν έρθει το αδέρφι με το λαπτοπ. Δε παλευεται με το κινητό. Έχει έρθει Κανάς άλλος;
rchos
εβαλα να δω εικονα απο την συνεντευξη τυπου.

ηχο δεν εχω γιατι ειμαι στη δουλεια.
ο σοφοκλης γιατι ντυθηκε σαν μπραβος σε καταστημα της παραλιακης? smiley.gif

επισης ο μητσος ποσο βαριεται? tongue.gif
ο μπογρης επρεπε να ηταν εκει...
SG3ptshooter
QUOTE(rchos @ May 5 2011, 13:45 ) *
ο σοφοκλης γιατι ντυθηκε σαν μπραβος σε καταστημα της παραλιακης? smiley.gif

επισης ο μητσος ποσο βαριεται? tongue.gif
ο μπογρης επρεπε να ηταν εκει...

δε θα σταματήσει κάποια στιγμή το μπάσκετ; Πρέπει να δοκιμάζει από τώρα τις δυνάμεις του στην αγορά εργασίας. Και δεν είναι μπράβος, πορτιέρης είναι.. Αν ήταν μπράβος θα μπορούσε να μου κάνει μήνυση, τώρα όχι.. tongue.gif

Όσο για το Μήτσο, εδώ ψάχναμε τις προάλλες να τον βρούμε στην αναμνηστική φωτογραφία από το Βερολίνο και τελικά φαίνεται ελάχιστα να κοιτάει κάπου ψηλά στις κερκίδες βαριεστημένα και ελπίζοντας προφανώς να ήταν ήδη για ύπνο, αφού τελείωσαν οι στόχοι της ημέρας..

Ο Μπόγρης είναι πανταχού παρών και τα πάντα πληρών. Θα σκάσει στο πλάνο με κανένα t-shirt Led Zeppelin ή κανένα πλακάτ "''Ελλη σ' αγαπάω" ή "Μάνα στείλε λεφτά, πάμε τελικό!"
t0ny3
Μπογρη ζουμε στην συνεντευξη τυπου να σε δουμε!! Για την Ελλη ρεεεεε! biggrin.gif
Magnus92
QUOTE(SG3ptshooter @ May 5 2011, 13:49 ) *
Ο Μπόγρης είναι πανταχού παρών και τα πάντα πληρών. Θα σκάσει στο πλάνο με κανένα t-shirt Led Zeppelin ή κανένα πλακάτ "''Ελλη σ' αγαπάω" ή "Μάνα στείλε λεφτά, πάμε τελικό!"



Χαχαχαχαχαχα !!! biggrin.gif ... Απο τα πιο αστεια σχολια που εχω διαβασει στο φορουμ...
Ευγε για αλλη μια φορα SG3ptshooter 77.gif ...


ΥΓ Ολα τα λεφτα νομιζω πως ηταν το κοστουμι και η γραβατα του 3D στην συνεντευξη τυπου... Οταν λεμε πως ο τυπος δεν το εχει...
vastravoud
Λολ, ΤΕΛΕΙΩΣ όμως!

Είμαι σχεδόν σίγουρος πως έβαλε τον Ζοτς να του δέσει τον κόμπο στη γραβάτα tongue.gif
Zoys
ΟΚ, ο Μήτσος προσπάθησε, αλλά ο πιο στυλάτος ήταν ο Σόφο! smiley.gif
apkat
Ρε παιδες ανταποκριση απο Φ4 φετος δεν εχουμε;; Θελω να παρω λιγο κλιμα..!!
Igor
QUOTE(apkat @ May 6 2011, 02:47 ) *
Ρε παιδες ανταποκριση απο Φ4 φετος δεν εχουμε;; Θελω να παρω λιγο κλιμα..!!


Σε μερικες ωρες εγω θα πατησω το ποδι μου σε Ισπανικα εδαφη, οποτε θα μεταφερω κλιμα... smiley.gif
Air Kef
http://yfrog.com/hsxvrqyj
PanosIlio
QUOTE(Air Kef @ May 6 2011, 08:10 ) *


Ο Μπόγρης παίζει και να είναι ο μοναδικός φίλαθλος του ΠΑΟ που μπορεί και τον ακολουθεί από τόσο κοντά smiley.gif
nvip13
Αν μπορεί κάποιος ας μου λύσει την απορία..

Ακουω οτι η Μακάμπι θα έχει περίπου 4000 φιλάθλους ενώ κάθε άλλη ομάδα απο 2000 και κάτω..

Για ποιό λόγο τόσο μεγάλη διαφορά??? Τυχαίο??
rchos
μια ζωη αυτο γινοταν με την μακαμπι.
παντα οι ισραηλινοι ειναι περισσοτεροι.
βασικα υποθετω δεν περιμενουν να περασει η ομαδα τους οπως κανουμε ολοι οι υπολοιποι αλλα τα αγοραζουν εξαρχης και μετα αν δεν παει η μακαμπι τα πουλανε οι ιδιοι.
nvip13
Συγνώμη δεν είχα δει οτι μεταφέρθηκε..

Ε! ισραηλινοί είναι αυτοί! rolleyes.gif

Ευχαριστώ για την απάντηση!
apkat
E καλα πλεον ολοι απο πριν πανε να παρουν γιατι ξερουν οτι τα φτηνα εξαντλουνται στο πρωτο διωρο διαθεσης.

Της Μακαμπι προφανως ψαχνονται περισσοτερο γιαυτο και παντα ειναι περισσοτεροι..

Αλλα σκεψου πχ οτι περσυ ο Ολυμπιακος ειχε κοντα 6000 και οι υπολοιποι λιγοτερο απο 2000. Δηλαδη δεν τα κανει μονο η Μακαμπι αυτα.
SG3ptshooter
Τη θέλω πολύ τη μπαλίτσα.. 38.gif

Λοιπόν όποιος μη Παναθηναϊκός έγραψε μόνο για να πετύχει το σωστό και δε την θέλει μου τη δώσει, του υπόσχομαι θα φτιάξω και twitter (έφτιαξα μσν χτες κι έχω πάρει φόρα tongue.gif ) και ο πρώτος που θα πάω να ακολουθήσω θα είναι Ο ΜΠΟΓΡΗΣ!

Promise. bball.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.