Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δεύτερη αναφορά για το overplay σε εφημερίδα :Ρ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Νέα-ανακοινώσεις
dizzy_fingers
Όσοι πάρετε την ΒasketΝews σήμερα, ρίξτε μία ματιά στη στήλη του Δημήτρη Καρύδα.
biggrin.gif

Χίλια ευχαριστώ mr Karydas... 77.gif
NBAholic
Την πήρα και ήμουν κι εγώ έτοιμος να το αναφέρω. Καλό νέο. smile.gif
Του έστειλες mail, ε, Dizzy;

Λέω αυτές τις μέρες να του στείλω κι εγώ, για να ρωτήσω για τα DVD-τι στο καλό παίζει με αυτά τα copyrights των μπασκετικών (όπως αναφέρουν και στην εφημερίδα) και δεν είναι εύκολο να εκδίδονται τα αρχεία τους...
Warrior
Eγω ειχα ξεχασει παλι να την παρω( angry_red.gif ) και μου το θυμησες παλι!! biggrin.gif
dizzy_fingers
Δεν του έστειλα μέηλ.
Μπήκα στην προσωπική του σελίδα και έγραψα στο guestbook του...μου έστειλε μέηλ και ήταν πολύ πρόθυμος να βοηθήσει σε οτιδήποτε.

Σημείωση: Δεν του ζήτησα να μας αναφέρει στη BasketNews. Γι'αυτό και τον ευχαριστώ θερμά για την κίνησή του.

Όσον αφορά τα copyrights, προφανώς τσιγκλάνε τα κανάλια (η κρατική ιδιαίτερα υποπτεύομαι...) να τα δώσουν...περιμένω κι εγώ με ανυπομονησία να δω τι θα γίνει.
Είμαι 99% σίγουρος όμως ότι θα βρεθεί η λύση και ότι θα έχουμε οπτικοακουστικό υλικό από την εφημερίδα. wink.gif
harris
απο το στομα σου και στου θεου το αφτι.ΑΑΑΑΑ.....συγχαρητηρια ΠΡΩΤΑ στον αντμινιστρατορα και μετα σε ολους τους υπολοιπους.Keep going........
LEFTERIS733
w00t.gif

Η κινηση αυτη ειχε θετικα αποτελεσματα για μας γιατι ειδα καμια δεκαρια νεα ατομα σημερα. 41.gif


Σημερα επιτελους πηρα την basketnews (ολο το ξεχναγα icon_drunk.gif ) με αφορμη την αναφορα στο overplay.Σαν πρωτη εντυπωση μπορω να πω οτι μου φανηκε αρκετα καλη. 41.gif
dizzy_fingers
Αλλά αν δεν ήταν όλοι οι υπόλοιποι, ο αντμινιστράτορας τώρα θα καθόταν και θα βάραγε μύγες μόνος του στο basketforum...

Οπότε θα έπρεπε να συγχαρώ εσάς και ασφαλώς να σας ευχαριστήσω για την παρέα και τα ποστ σας. 41.gif
(με πιάσαν τα ζουμιά τώρα... sad-smiley-009.gif )

Κeep it up guys!! thumbsup.gif!
emperor
Kαι εγώ σήμερα το διάβασα.Μπράβο Dizzy 41.gif 41.gif οι καλές προσπάθειες επιβραβεύονται.Τώρα απλώς μένει τα νέα μέλη να αρχίσουν να ποστάρουν και αυτά γιατί για μένα αυτό είναι το πρόβλημα
dizzy_fingers
Να ποστάρουν όλα δε γίνεται, γιατί πολύ απλά δεν έχουν όλοι τα ίδια γούστα, τον ίδιο σκοπό, ή την ίδια εξοικίωση με τα φόρουμ.

Όπως θα έχεις δει στα περισσότερα φόρουμ, ο κύριος κανόνας είναι να γράφει τακτικά ο ένας στους δέκα (και ίσως λέω πολλούς), σχετικά συχνά (2-3 φορές την εβδομάδα) 3-4 στους δέκα και 5 από αυτούς απλά γράφονται και κάνουν το πολύ ένα ποστ και μετά είτε δεν ξαναπατάνε είτε απλά διαβάζουν χωρίς να συμμετέχουν.

Αυτό είναι ένα γεγονός το οποίο επιβεβαιώνεται από τα στατιστικά του κάθε φόρουμ.

Εμείς σήμερα είχαμε μία ντουζίνα νέα μέλη. Αν λοιπόν, κερδίσουμε ένα τακτικό μέλος (που γράφει κάθε μέρα ή μέρα παρά μέρα), αυτό θα είναι ένα μεγάλο κέρδος για το φόρουμ...
Απλά, περιμένω να δω ποιο θα είναι αυτό το μέλος... biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.