Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Τηλεοπτικές μεταδόσεις
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
Pages: 1, 2
Green_Fan
Σε αυτό το Topic θα βάζουμε οποιονδήποτε αγώνα πρόκειται να δείξει η τηλεόραση για να είμαστε ενημερώμενοι σχετικά με το τι έχει...

Πάμε λοιπόν...Ξεκινάω με την εβδομάδα που έχουμε μπροστά μας...

ΤΡΙΤΗ 8/11

Για την 3η αγωνιστική του FIBA Eurocup:

Μαρούσι - Γκρόνιγκεν Κάπιταλς (Αγ. Θωμάς, 18.00, ΕΤ1)

ΤΕΤΑΡΤΗ 9/11

Παναθηναϊκός - ΤΣΣΚΑ Μόσχας (ΟΑΚΑ, 19.45, SuperSport 3)

Κλιμαμίο Μπολόνια - ΑΕΚ (Μπολόνια, 21.45, SuperSport 3)

Για την 3η αγωνιστική του FIBA Eurocup:

ΠΑΟΚ - Κάλεβ Τάλιν (Πυλαία, 17.30, ΕΤ3)

ΠΕΜΠΤΗ 10/11

Ολυμπιακός - Μακάμπι Τελ Αβίβ (ΣΕΦ, 20.45, SuperSport 3)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/11

NBA -->ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΝ ΑΓΩΝΑ!

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11

ΠΑΟΚ - Αρης (Πυλαία, 19.00, SuperSport 3)

Παναθηναϊκός - Πανελλήνιος (ΟΑΚΑ, 19.00, ΕΤ1)


Πάντως το καλύτερο θα είναι όταν παίζει η ομάδα σας να είστε στο γήπεδο και να την υποστηρίζετε.Μην γίνεστε ...καναπεδάκηδες!
Warrior
Ειναι "ψιλοασχετο" με το τοπικ..αλλα μηπως ξερει κανεις που ειναι το
μπασκετικο στεκι που λεγανε οτι θα δημιουργηθει??
Οπου θα δειχνει αγωνες μπασκετ κλπ.??

Δεν αντεχω να παλευω να βρω με τις ωρες καπου να δω εναν αγωνα...
kolossos
Αν δεν κάνω λάθος και Κυριακή 6 στην ΕΤ1 Γυμναστικός-Κολοσσός
Green_Fan
ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ NBA:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/11

03.00 - 76ers-sm.gif VS lal1-sm.gif (SUPERSPORT 3)

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11

20.00 - raptors1-sm.gif VS sonics1-sm.gif (SUPERSPORT 2)

Για να δούμε λοιπόν..
Όμορφα φαίνονται τα ματσάκια..
Ειδικά αυτό της Παρασκεύης..
NBAholic
Kαλά θα κάνει βέβαια να δείξει τίποτα ο Κρις Μπος, γιατί οι Ράπτορς άπατοι θα παν φέτος...
Το Παρασκευιάτικο το περιμένω με ανοιχτές κασέτες.
Green_Fan
O Chris Bosh χτες πάντως έκανε πολύ καλή εμφάνιση με 26 πόντους έχοντας 11/17 δίποντα,4/5 βολές και 12 rebounds.Βέβαια όσα και να δώσεις εσύ άμα οι συμπαίκτες σου είναι της μετριότητας,δεν μπορεί να γίνει απολύτως τίποτα.
dizzy_fingers
Το έφαγαν οι Ισραηλινοί αυτό το παλικάρι... 33.gif

laugh.gif tongue.gif
hagi
Μπράβο Green_Fan πολύ καλή ιδέα πιστεύω ώστε να μπορούμε όλοι να είμαστε ενήμεροι. 41.gif

Πάντως επειδή θα βάλω δορυφορική,αν κανείς ξέρει και κανένα κανάλι που να δείχνει μπασκετάκι γενικότερα,θα ήμουν ευγνώμων αν μου το έλεγε.

Το ΠΑΟΚ-ΑΡΗΣ είναι σίγουρα στο Supersport 3;
Green_Fan
QUOTE(hagi @ Nov 9 2005, 03:29 PM)
Το ΠΑΟΚ-ΑΡΗΣ είναι σίγουρα στο Supersport 3;


Εμ βρε Hagi αφού τα ξέρεις αυτά και το έχουμε συζητήσει άλλωστε και σε άλλο topic εκτενέστατα..Όλα τα παιχνίδια μπάσκετ φέτος θα είναι στο Supersport 3.. rolleyes.gif
Green_Fan
Και κάτι πολύ ενδιαφέρον...:

QUOTE("www.euroleague.net")
The second week of Euroleague games might be over, but Friday brings a new highlight of the 2005-06 season, namely the debut of "The Euroleague Basketball Show" on Eurosport2 at 19:00 CET. The magazine-style show, to be broadcast weekly on Fridays, features highlights, summaries, reports and great plays from all the week's games in both the Euroleague and the ULEB Cup.


nash
Μήπως ξέρει κάποιος αν θα δείξει σήμερα το TV Magic τον αγώνα Δάφνη - Περιστέρι για την Α2; Γιατί έμαθα ότι το κανάλι πήρε τα παιχνίδια της Δάφνης και τα δείχνει σε μαγνητοσκόπηση το βράδυ(είχε δείξει και το προηγούμενο εντός της Δάφνης με το Ρέθυμνο).
harris
Ακριβώς έτσι, το Μάτζικ θα δείξει Δάφνη - Περιστέρι σήμερα
Green_Fan
Μεταδόσεις Εuroleague:

ΤΕΤΑΡΤΗ 16/11

Cska Moscow - Unicaja Malaga (19.15, Supersport 3)
Montepaschi Siena - PANATHINAIKOS (21.45 , Supersport 3)


ΠΕΜΠΤΗ 17/11

ΑΕΚ - Ζalgiris Kaunas (20.45, Supersport 3)
Benetton Treviso - Climamio Bologna (21.45 , Supersport 2)
Olympiacos - Efes Pilsen (20.45, Supersport 4)
greece4
great! smile.gif

kai deixnei kai toulaxiston 2 epanalhpseis twn paixnidiwn tis epomenes meres.. (pempth-paraskeuh)
Green_Fan
Άμα σας ενδιαφέρουν και οι επαναλήψεις πείτε μου να τις βάζω.. wink.gif
Αλλά τα πράγματα θα μπερδευτούν πολύ τότε στο Topic.. smile.gif
RASHEED
An 8ymamai kala thn proigoumeni evdomada
yphrxan metadoseis kai gia fiba europecup.
An yparxei kati gia fiba europecup i ulebcup ayti ti vdomada gia tis ellinikes omades kalo tha itan na graftei edo.
Kserei kaneis;
Me ti euroleague ligo poly oloi kseroume pote einai ta paixnidia kai pou ta deixnei alla me tis alles diorganoseis einai ligo mperdema.
sarounas
QUOTE(Green_Fan @ Nov 13 2005, 03:20 AM)
Άμα σας ενδιαφέρουν και οι επαναλήψεις πείτε μου να τις βάζω.. wink.gif
Αλλά τα πράγματα θα μπερδευτούν πολύ τότε στο Topic.. smile.gif
*
αν δεν σας είναι κόπος προσπαθήστε να βάζετε και τις επαναλήψεις.
Live strong
QUOTE(harris @ Nov 12 2005, 12:44 PM)
Ακριβώς έτσι, το Μάτζικ θα δείξει Δάφνη - Περιστέρι σήμερα
*



Μόνο που άλλη ώρα είπε και άλλη ώρα το έδειξε....
greece4
Tεταρτη 16/11/05

SUPER SPORT 2

00:00 EUROLEAGUE Σιένα - Παναθηναϊκός (M)


SUPER SPORT 3

18:15 EUROLEAGUE ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΚΠΟΜΠΕΣ Αφιέρωμα, Μπάσκετ
19:15 ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΜΑΛΑΓΑ
21:45 ΣΙΕΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


EUROSPORT 2

14:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: ULEB CUP Virtus Roma - Dynamo Moscow (E)
17:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: ULEB CUP ASVEL - Antwil Wloclawek (E)


ET3

17:15 ΠΑΟΚ - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ FIBA Europe Cup
greece4
Πεμπτη, 17/11/05


SUPER SPORT 1

11:00 EUROLEAGUE ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μάλαγα (M)
17:00 EUROLEAGUE Σιένα - Παναθηναϊκός (M)


SUPER SPORT 2

08:00 EUROLEAGUE ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μάλαγα (M)
21:45 ΜΠΕΝΕΤΟΝ - ΚΛΙΜΑΜΙΟ ΜΠΟΛΟΝΙΑ
02:00 EUROLEAGUE Ολυμπιακός - Εφές Πίλσεν (M)


SUPER SPORT 3

20:45 ΑΕΚ - ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ ΚΑΟΥΝΑΣ


SUPER SPORT 4

20:45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΕΦΕΣ ΠΙΛΣΕΝ
Green_Fan
Ωραία η greece4! wink.gif
greece4
to site ths nova actually... blush.gif

a k epeidh xexasa thn trith


Τριτη 15/11/05


EUROSPORT 2

21:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΙΣΠΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
21:30 ΜΠΑΣΚΕΤ: ULEB CUP ASVEL - Antwil Wloclawek (Z)
23:30 ΜΠΑΣΚΕΤ: ULEB CUP Virtus Roma - Dynamo Moscow


ET3

20:15 ΑΡΗΣ - ΜΠΡΙ ΒΕΛΓΙΟΥ ULEB Cup


ET1

19:00 ΜΑΡΟΥΣΙ - ΧΑΠΟΕΛ FIBA Europe Cup





http://www.nova.gr/gr/tvguide.asp

αυτο ειναι χρησιμο i guess
Green_Fan
QUOTE(greece4 @ Nov 14 2005, 07:05 PM)
to site ths nova actually... blush.gif


Ε αφού και εγώ από εκεί βλέπω οτι μετάδοση βάζω..Βασικά στο είπα αυτό για τον κόπο σου να βρείς όλες τις μεταδόσεις και να τις ποστάρεις εδώ..Ε δεν είναι και οτι πιο ξεκούραστο να γράφεις και να γράφεις ή να κάνεις copy/paste(ανάλογα πως τα περνάς εσύ..)wink.gif

Το πρόγραμμα πάντως που υπάρχει στο Site της Nova είναι με διαφορά από τα καλύτερα που κυκλοφορούν στο Internet.. smile.gif
dizzy_fingers
Όποιος τυχερός είχε NOVA και ελεύθερο χρόνο χθες και σήμερα, έζησε μία μπασκετική βραδυά που ίσως να είχε πολύ καιρό να τη ζήσει.

Για να λέμε και του στραβού το δίκιο, αυτές τις δύο μέρες και συγκεκριμένα απόψε δεν είχα κανένα παράπονο από την τηλεοπτική κάλυψη αυτής της αγωνιστικής.
Χθες είδα το τελευταίο δεκάλεπτο του Σιένα-Παναθηναϊκός. Σήμερα είδα σε μαγνητοσκόπηση τα υπόλοιπο παιχνίδι biggrin.gif.
Μετά είδα το Ολυμπιακός-Εφές, ενώ πηγαινοερχόμουν ανά στιγμές σε Γαλάτσι-Τρεβίζο.
Σε όλα τα παιχνίδια εκτός αυτού της ΑΕΚ με τη Ζαλγκίρις απόλαυσα εκπληκτικά παιχνίδια που κρίθηκαν στο καλάθι με δυναμική παρουσία κόσμου (κάτι που μου έλειψε είναι η αλήθεια).

Το ευχαριστήθηκα! icon_joy.gif


ΥΓ: Για μία ακόμη φορά...τί κρίμα γμτ να μη μπορεί να δει όλος ο κόσμος αυτά τα παιχνίδια. Ας ελπίσουμε τουλάχιστον ότι μόλις τελειώσει το συμβόλαιο της Uleb με τη NOVA, να ενδιαφερθεί κάποιο από τα ελεύθερα κανάλια.
Green_Fan
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ NBA:

Παρασκεύη 18/11: pistons3-sm.gif - hous1-sm.gif (04:30,Supersport 3)

Σάββατο 19/11: spurs1-sm.gif - suns1-sm.gif (03:30,Supersport 3)

Πολύ ενδιαφέροντα ματσάκια από την Nova για αυτή την εβδομάδα.Καταρχάς έχουμε να δούμε Pistons (χωρίς ήττα μέχρι τώρα) εναντίον Rockets αλλά και την αναβίωση των περσινών τελικών της Δύσης με τους Spurs απέναντι στους Suns. wink.gif
harris
Το ΜΑΤΖΙΚ θα δείξει την Κυριακή στις 22.45μ.μ. το παιχνίδι της Α1 γυναικών Ακαδημία-Σπόρτιγκ...

Ευκαιρία για όσους δεν έχουν ιδέα απο τον χώρο να πάρουν μια γεύση από ένα ντέρμπι κορυφής... wink.gif
dizzy_fingers
QUOTE
Ευκαιρία για όσους δεν έχουν ιδέα απο τον χώρο


Ασφαλώς δεν αναφέρεσαι σε μένα, έτσι? 65.gif

Θα προσπαθήσω να το δω το ματς wink.gif.
miltos
Καλά..σήμερα πως και το NOVA δεν έχει το heat-sixers??
Green_Fan
1)Η Nova δεν διαλέγει αποκλειστικά ποιό ματς θα δείξει.Aνάλογα τι στέλνουν οι Αμερικάνοι.
2)Είχε δείξει Sixers την προηγούμενη εβδομάδα.Θα μου πείς και San Antonio έχει δείξει πρόσφατα (δείχνει και την Κυριακή) αλλά OK.
qspock
ΜΠΑ ΜΠΑ!! Τι βλεπουν τα ματακια μου?? 38.gif

ΠΕΜΠΤΗ 22/11 (Supersport 1)
-------------------------------
20:00 EUROLEAGUE
22:00 EUROLEAGUE
00:00 EUROLEAGUE


Ειναι αραγε οι ζωντανες μεταδοσεις?
Μηπως να κανω επανασυνδεση το filmnet/supersport? icon_drunk.gif
Green_Fan
QUOTE(qspock @ Nov 22 2005, 07:21 AM)
ΜΠΑ ΜΠΑ!! Τι βλεπουν τα ματακια μου?? 38.gifΠΕΜΠΤΗ 22/11 (Supersport 1)


Πάντως το ματς του Παναθηναικού είναι ΣΙΓΟΥΡΑ στο Supersport 3 αφού η ώρα έναρξης είναι 20:45 πράγμα που αναφέρεται στο πρόγραμμά του..
NBAholic
Eγώ να κάνω μια άλλη κρίσιμη ερώτηση: Οι "Πεθερές" του MEGA (ζωή να ΜΗΝ έχουν) πότε τελειώνουν; Όχι τίποτε άλλο, αλλά οι γυναίκες του σπιτιού έχουν ως συνήθως διαφορετικά γούστα. 45.gif

Πάντως, τους αγώνες της Πέμπτης αναμένεται να τους δω live.
dizzy_fingers
Ποιούς αγώνες της Πέμπτης συγκεκριμένα θα δεις live?
Green_Fan
Μεταδόσεις Euroleague:

Τετάρτη 23/11 -> Λιέτουβος Ρίτας - Ολυμπιακός (18.45,Supersport 3)
Πέμπτη 24/11 -> Παναθηναικός - Παρτιζάν (20.45,Supersport 3)
Tετάρτη 23/11 -> Τσιμπόνα - Αρμάνι Τζινς Μιλάνο (19.30,Supersport 2)
Πέμπτη 24/11 -> Εφές Πίλσεν - Μακάμπι Τελ Αβίβ (20.00,Supersport 2)
Πέμπτη 24/11 -> Ζαλγκίρις Κάουνας - Μπενετόν (20.45,Supersport 4)
Τετάρτη 23/11 -> Ταού Κεράμικα - ΑΕΚ (21.45,Supersport 5)


Τον αγώνα του Παναθηναικού μπορούν να δούν live μόνο όσοι κατοικούν εκτός Αθηνών γιατί όσοι είναι Αθήνα πρέπει να είναι χωρίς δεύτερη κουβέντα στο γήπεδο.
Οι μεταδόσεις που είδατε στο Supersport είναι απλά οι μαγνητοσκοπήσεις ορισμένων αγώνων.
NBAholic
Θα προσπαθήσω να δω και τα τρία παράλληλα, με έμφαση στον ελληνικό.
qspock
Οι Μαγνητοσκοπημενες μεταδοσεις του Supersport 1 ειναι μιας μερας μετα. Ετσι ειναι το προγραμμα τους, την ιδια μερα δε τις βαζουν. Στην καλυτερη μια μερα αργοτερα... 45.gif

ΠΕΜΠΤΗ
---------
20:00 EUROLEAGUE
Τσιμπόνα - Αρμάνι Τζινς Μιλάνο (M) (Αντι για το Εφες-Μακαμπι...)

22:00 EUROLEAGUE
Λιέτουβος Ρίτας - Ολυμπιακός (Μ)

00:00 EUROLEAGUE
Ταουγκρές - ΑΕΚ (Μ)

ΠΡΑΣΚΕΥΗ
------------
15:00 EUROLEAGUE
Παναθηναϊκός - Παρτιζάν (M)
greece4
cska den exei this week??? sad.gif sad.gif
Papaloukas 4 ever
QUOTE(greece4 @ Nov 23 2005, 05:39 PM)
cska den exei this week??? sad.gif sad.gif
*


Δυστυχώς δεν είχε. Όμως:

Ορτέζ - ΤΣΣΚΑ 55-69
Είκοσι λεπτά κατάφερε να αντισταθεί η Ορτέζ της ΤΣΣΚΑ. Στην συνέχεια η ομάδα του Στρατού επέβαλε τον ρυθμό της και έφτασε άνετα στην τελική επικράτηση μέσα στο Πο με 69-55.

Ο Έλληνας πλέι μέικερ, Θοδωρής Παπαλουκάς έπαιξε 17 λεπτά και πέτυχε 9π. με 3/4 βολές και 3/6 δίποντα. Επίσης, μάζεψε 3 ριμπάουντ και έδωσε δύο ασίστ.

Ορτέζ: Χάρισον 13(3), Ντ' Αλμέιντα 2, Βαρεμ 5, Γκαντού 6, Λουξ 4, Φοτού, Κούπερ 2, Ντροζντόφ 6, Σέιλς 2, Ρούπερτ 6, Σισέ 9(2).

ΤΣΣΚΑ: Ντέιβιντ 15, Κουμπράκοφ, Χόλντεν 5, Σμόντις 17(1), Βάντερπουλ 6, Πανόφ, Λάνγκτον 13(3), Πασούτιν 3(1), Παπαλουκάς 9(3), Ζεβροσένκο 2.


Αλήθεια, γιατί δεν ανοίγουμε και ένα topic και για το Θοδωράκο;
Green_Fan
QUOTE(Papaloukas 4 ever @ Nov 24 2005, 09:57 AM)
Αλήθεια, γιατί δεν ανοίγουμε και ένα topic και για το Θοδωράκο;


Ο Παπαλουκάς πάντοτε ήτανε από τις αντιπάθειες μου..Μπορεί να τον ευχαριστώ για τις εμφανίσεις που έκανε με Ρωσία και Γερμανία στο Ευρωμπάσκετ (γιατί στα άλλα παιχνίδια ,αν εξαιρέσεις μερικές διεισδύσεις προς το τέλος στο ματς με την Γαλλία, ήτανε χώμα και εκνευριστικός) αλλά συνεχίζει να παραμένει απίστευτα αντιπαθής.. kill.gif

Και από την άλλη δεν καταλάβα για ποιό λόγο πρέπει να έχει ο Παπαλουκάς δικό Topic εδώ..Με την ίδια λογική πρέπει να ανοίξουμε για όλους Topics..68.gif
Papaloukas 4 ever
QUOTE(Green_Fan @ Nov 25 2005, 05:18 AM)
Ο Παπαλουκάς πάντοτε ήτανε από τις αντιπάθειες μου..Μπορεί να τον ευχαριστώ για τις εμφανίσεις που έκανε με Ρωσία και Γερμανία στο Ευρωμπάσκετ (γιατί στα άλλα παιχνίδια ,αν εξαιρέσεις μερικές διεισδύσεις προς το τέλος στο ματς με την Γαλλία, ήτανε χώμα και εκνευριστικός) αλλά συνεχίζει να παραμένει απίστευτα αντιπαθής.. kill.gif

Και από την άλλη δεν καταλάβα για ποιό λόγο πρέπει να έχει ο Παπαλουκάς δικό Topic εδώ..Με την ίδια λογική πρέπει να ανοίξουμε για όλους Topics..68.gif
*


Απαξιώ να σου απαντήσω φίλε, γιατί κατ' αρχήν θα πέσω επίπεδο, αλλά πολύ περισσότερο γιατί είμαι σίγουρος ότι ήσουν ένας από αυτούς που του έβριζαν τη μάνα όταν τόλμησε να σας απειλήσει στο τελευταίο ματς.
Όσον αφορά το topic, θα το έκανα από μόνος μου αν ήξερα πως, αλλά περισσότερο απευθυνόταν στο dizzy και όχι σε εσένα, μιας και κατ' αρχήν δεν σου ζήτησα να το κάνεις και δεύτερον έχεις όλη την ευχέρεια αν τον αντιπαθείς τόσο πολύ να μη γράφεις εκεί.
Τελευταία απορία: αν είχε πει το "ναι" στο Γιαννακόπουλο πριν πάει στον Ολυμπιακό, θα τον αντιπαθούσες; Όσο όμως...
dizzy_fingers
Παιδιά, δεν υπάρχει κανένας περιορισμός στο τί τόπικ μπορούμε να ανοίξουμε. Ο καθένας μπορεί να ανοίξει ένα νέο τόπικ αρκεί αυτά που γράφει να μην παραβιάζουν τους κανονισμούς.
Οπότε, δε χρειάζεται φίλε Papalouka4ever να με ρωτήσεις για να ανοίξεις ένα νέο τόπικ wink.gif.
(για να το κάνεις, απλά πάτα το "New Topic", βάλε τίτλο, γράψε το μήνυμά σου και είσαι έτοιμος smile.gif ).

Κι όποιος θέλει, γράφει, όποιος θέλει δε γράφει wink.gif.
greece4
ειχα την εντυπωση πως υπηρχε ενα τετοιο τοπικ πιο παλια... papaloukas4ever ανοιξε ενα βρε! smile.gif
μαλλον στην ενοτητα ευρωπαικο μπασκετ οπου υπαρχει και τοπικ για τον ζηση! smile.gif

απο κει και περα ειναι νομιζω στη διακριτικη ευχερεια του καθενος αν θα το επισκεπτεται η οχι.. smile.gif
αποψεις εκφραζουμε ετσι κ αλλιως.. αν ειχαμε ολοι την ιδια θα ηταν βαρετο! tongue.gif

αντιπαθεια δεν καταλαβαινω παντως... αλλα μαλλον προερχεται απο τις καλες του εμφανισεις οποτε θετικη την εκλαμβανω και αυτη! wink.gif
οσο για τις 'μερικες διεισδυσεις εαντιον της γαλλιας', μαλλον χωρις αυτες δε θα ειχε την ευκαιρια κανενας ουτε φυσικα ο διαμαντιδης να μας στειλει τελικο! wink.gif
ας εκτιμουμε μερικα πραγματα...

(και ας δειξει next week cska!!! angry_red.gif angry_red.gif )


EDIT: δε βρηκα τετοιο τοπικ.. λαθος θυμομουν.. (μαλλον το ειχα μπερδεψει 2-3 αλλα τοπικ σετικα με το MVP ιανουαριου περυσι και με το site..)
dizzy_fingers
Υπήρχε τέτοιο τόπικ Χριστίνα(για τις τηλεοπτικές μεταδόσεις λέω)...για πάρτη μου το είχες ανοίξει, ξέχασες? biggrin.gif
Green_Fan
@Papaloukas 4 Ever

Έχω το δικαίωμα να αντιπαθώ όποιον θέλω..Στο κάτω κάτω δεν σε κατηγόρησα που τον συμπαθείς..Μπορείς να κάνεις οτι θέλεις..Και με το να μου απαντήσεις δεν πέφτεις σε επίπεδο..Και ναι άμα θέλεις να μάθεις ο πιο σημαντικός λόγος είναι οτι είχε πεί όχι στο Γιαννακόπουλο που του είχε δώσει 100 εκατομμύρια παραπάνω από οτι ο Ολυμπιακός..Και στη συνέχεια μου την έσπαγε και συνεχίζει να μου την σπάει το στυλάκι του..Και στο τελευταίο παιχνίδι τα ίδια έκανε..

Μπορείτε να ανοίξετε topic,να κάνετε οτι γουστάρετε..Φυσικά και εκτιμώ όσα πρόσφερε στο Eurobasket..Αλλά αυτό δεν σημαίνει οτι τον συμπαθώ κιόλας..
greece4
dizzy.. εννοω topic για τον παπαλουκα! tongue.gif
αυτο με τις μεταδοσεις το θυμαμαι! tongue.gif
(ελπιζω να τα καταφερνεις καλυτερα φετος! lol)


τελικα ξερουμε τπτ για αυτη την εβδομαδα η ακομα??...
Air Kef
QUOTE
Και ναι άμα θέλεις να μάθεις ο πιο σημαντικός λόγος είναι οτι είχε πεί όχι στο Γιαννακόπουλο που του είχε δώσει 100 εκατομμύρια παραπάνω από οτι ο Ολυμπιακός..Και στη συνέχεια μου την έσπαγε και συνεχίζει να μου την σπάει το στυλάκι του..Και στο τελευταίο παιχνίδι τα ίδια έκανε..


Άσε που σου έκλεισε και το σπίτι,σπάζοντας το σερί, παρέα με τον Φορντ.
Βέβαια από τότε έχουμε να σας κλέισουμε το σπίτι και μάλλον γι'αυτό τπν αντιπαθείς τόσο πολύ.
NBAholic
Όποιος θέλει να ανοίξει topic για τον Παπαλουκά, ας το κάνει. Τι φοβάται; Μην πέσουν πάνω του οι Papaloukas-haters και τον περιθωριοποιήσουν;

To ίδιο ισχύει και για όσους θέλουν να ανοίξουν topics για τον Αλβέρτη ή τον Χατζή ή οποιονδήποτε.
dizzy_fingers
Βάλε και τον Κόμπι μέσα σε αυτούς... 19.gif
greece4
και για να επανελθουμε στο θεμα μας...
αυριο η νοβα εχει μεταδοση αγωνα στις 7.15...

ο μονος προγραμματισμενος για εκεινη την ωρα αγωνας συμφωνα με το site της euroleague ειναι cska-real...

εχω ελπιδες???... tongue.gif
Green_Fan
QUOTE(greece4 @ Nov 29 2005, 04:01 PM)
εχω ελπιδες???... tongue.gif


Για χάρη σου... smile.gif

ΤΕΤΑΡΤΗ 30/11

19:15 CSKA MOSCOW - REAL MADRID (Supersport 2)
20:45 OLYMPIACOS - PROKOM TREFL (Supersport 3)


ΠΕΜΠΤΗ 1/12

21:45 UNICAJA MALAGA - PANATHINAIKOS (Supersport 4)
21.45 OLIMPIJA LJUBLJANA - AEK (Supersport 3)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.