Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Kερκίδα
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
Pages: 1, 2
mikri prasini ollandeza
Πολλές φορές έχουμε πάει σε γήπεδο όλοι μας...έχουμε βγάλει κανένα βιντεάκι?Μήπως θα μπορούσαμε να το ανεβάσουμε?Αρχίζω λοιπόν με ένα του Πάο!

http://www.youtube.com/watch?v=beDg2Iy_mSQ

Πρέπει να΄ναι στον τελευταίο αγώνα μας με τον οσφπ στο κύπελλο τότε που το σηκώσαμε!
womanplayer
68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif
morfi
Ποσο θα ηθελα να εριχνα μια ατομικη βομβα εκει μεσα... icon_wave.gif
mikri prasini ollandeza
Κοίτα εκεί...βάλτε κι εσείς κανένα κι αφήστε τα σχόλια...ΤΗΓΑΝΙΣΜΕΝΑ ΓΑΥΡΑΚΙΑ!!!!!!!!!! biggrin.gif biggrin.gif
Dromeas7
ίσως το πιο χαζό σύμθημα που έχω ακούσει ποτέ σε γήπεδο.Άκου λέει σαν το χασις το LSD και άλλες τέτοιες ουσίες!!!

Εσύ μικρή ολλανδέζα φαντάζομαι οτι χασίς θα νομίζεις οτι είναι κάποιο είδος ζαρζαβατικού.
Μην ακούς ηλίθια συνθήματα και μην ασχολείσαι με φανατικούς δεν έχει κανένα νόημα .Αγάπα απλά την ομάδα και το μπάσκετ.
mikri prasini ollandeza
Για να καταλαβαίνει την αγάπη όμως η ομάδα δεν πρέπει να γεμίζουν τα γήπεδα και να ακούγονται συνθήματα?
sihainas
να ακούγονται συνθήματα μέσα σε κάποια πλαίσια (βέβαια μακάρι το μόνο πρόβλημα να ήταν τα συνθήματα... ας λύσουμε πρώτα όλα τα άλλα...και τα συνθύματα...στο τέλος...)
womanplayer
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Jul 9 2006, 06:29 PM)
Για να καταλαβαίνει την αγάπη όμως η ομάδα δεν πρέπει να γεμίζουν τα γήπεδα και να ακούγονται συνθήματα?
*


σου αρεσε αυτο που εγινε στο 3 τελικο στο οακα?????????
mikri prasini ollandeza
Ε μα...κι εσύ το πήγες στο εντελώς αντίθετο άκρο!!!Πάρτο αλλιώς...είσαι παίχτρια μια μεγάλης ομάδας και δεν έχεις υποστήριξη από τον κόσμο, δεν ενθαρρύνεσαι με τα συνθήματά του, βλέπεις άδειες θέσεις(και λες τα λεφτά μου... tongue.gif tongue.gif )...Θα σου άρεσε?Σίγουρα προτιμάς τα γεμάτα γήπεδα με φανατισμό!Καλό φανατισμό κι όχι σφαίρες αεροβόλου και αναπτύρες, και ό,τι άλλο που δε θέλω να θυμάμαι..!!
womanplayer
αυτο θελω και εγω! και στον 2 τελικο αυτα που εκαναν καποιοι ανεγκεφαλοι δεν μου αρεσε καθολου τους εβριζα και δεν ημουν η μονη αλλα μετα ειδαμε τα χειροτερα δυστυχως για την χωρα μας και το αθλημα που αγαπαμε! ελεος κατι πρεπει να γινει να αλλαξει κατι
kolossos
QUOTE(womanplayer @ Jul 10 2006, 01:37 AM)
σου αρεσε αυτο που εγινε στο 3 τελικο στο οακα?????????
*


Που κολάει αυτό με τόπικ; Επειδή γίναν σε κάποιο/α ματς επεισόδια αυτό σημαίνει ότι δεν μπορούμε να βάλουμε κάποια καλά βιντεάκια της κερκίδας;
mikri prasini ollandeza
Όχι καλέ..απλά κάνουμε ανοιχτή συζήτηση για τις κερκίδες!Έχει κανείς άλλος video?
womanplayer
ακριβωσ
kolossos
Κολοσσός-Αεκ:
olevsaek
kolossaravsaek

Και από Παναθα έχω πολλά αλλά δεν έχει νόημα να ανεβάσω
trefoil 13
Έχω κι εγώ πολλά βίντεο από το αντρικό και γυναικείο της τριφυλλάρας αλλά δεν ξέρω να τα ανεβάσω...(καλά ντε, μην βαράτε...)

Επίσης σχετικά με τα επεισόδια στα γήπεδα, βρίζοντάς τους δεν κερδίζεις τίποτα. Ούτε μπροστά τους το κάνεις, ούτε αποτέλεσμα έχει. Ουσιαστική βοήθεια θα υπάρξει αν πας σε έναν αστυνόμο(σε τέτοια ματς τον βρίσκεις εύκολα)και του πεις:αυτός πέταξε το μπουκάλι...
Επίσης τηλέφωνα και μηνύματα στην ΚΑΕ που θα τονίζουν την δυσαρέσκειά των φιλάθλων απέναντι στους λίγους ταραξίες μπορεί να κάνουν ακόμα και τους υπέυθυνους των ομάδων να προσπαθήσουν να αποτρέψουν τέτοιες καταστάσεις.
Αν και υπάρχουν και κάποια πράγματα που πολλοί τα έχουν προσπεράσει... Το ότι κανείς δεν έτρεξε προς τους παίκτες του Παναθηναικού να τους προστατέψει στον β τελικό, ενώ είδαμε στον τελευταίο αγώνα τον πρόεδρο του Παναθηναικού να κάθεται μπροστά στην κερκίδα των οργανωμένων για προστασία των παικτών του γαύρου. Επίσης, αν και ελάχιστοι το παρατήρησαν, στον τελευταίο αγώνα όλα ξεκίνησαν όταν ο Σχορτσιανίτης γύρισε στους οργανωμένους του ΠΑΟ και έδειχνε την φανέλα του. Ήξερε ότι το κλίμα ήταν δυναμιτισμένο από όσα είχαν προηγηθεί από τους φιλάθλους της ομάδας του στο σεφ, ήταν ανάγκη να προκαλέσει;;;

Δεν θέλω να αναφέρομαι σε συγκεκριμένες περιπτώσεις, γιατί το πρόβλημα είναι γενικό. Σε αυτούς τους αγώνες δυστυχώς, θυμούνται να πάνε και αυτοί που θέλουν μόνο να βρίσουν και να ξεσπάσουν. Αυτοί θα έλειπαν από έναν τελικό με το μαρούσι ή τον πανελλήνιο. Και είναι κρίμα, ειδικά για τον Παναθηναικό, που γέμισε σε μια χρονιά 5 φορές το μεγαλύτερο κλειστό της ευρώπης, να ξεχνιέται η επιτυχία της απόλυτης κυριαρχίας του στην Ελλάδα και να κλέβουν την δόξα κάποιοι που κουβαλάνε κόμπλεξ και μίση για τους αντιπάλους...
kolossos
Πάντως μιας και αναφέρθηκε το σύνθημα για το χόρτο... Η κοπέλα που έχει για αβατάρ η trefoil13 έχει θεαθεί μετά από τα παιχνίδια να μένει στο γήπεδο και να τραγουδάει μαζί με τον κόσμο τον συγκεκριμένο σύνθημα. ΝΤΡΟΠΗ λοιπόν στην αρχηγό που προωθεί τα ναρκωτικά και την βία icon_drunk.gif ! Μην τρελένεστε, είναι απλά ένα σύνθημα....
trefoil 13
Αλήθεια;;; Σε ποιον αγώνα! χεχεχε...

Πέρα από την πλάκα, το συγκεκριμένο σύνθημα έχει γίνει θέμα μεταξύ των οργανομένων τον τελευταίο καιρό. Αυτό που δεν καταλαβαίνουν πολλοί είναι ότι το σύνθημα παρομοιάζει την εξάρτηση κάποιον για το χόρτο με την αρρώστια κάποιων για την τριφυλλάρα. Τίποτα παραπάνω. Δεν νομίζω ότι επειδή ακούγεται αυτό το σύνθημα, θα πέσει κάποιος στα ναρκωτικά ή θα αρχίσει να τα προωθεί αν δεν συντρέχει κάποιο προσωπικό πρόβλημα κλπ.
kolossos
QUOTE
Αλήθεια;;; Σε ποιον αγώνα! χεχεχε.


Πέρσι με την Καστοριά. Και δεν πιστεύω στην μία φορά που έχω έρθει στο γυναικείο (λόγω του ότι μένω Ρόδο φυσικά αλλιώς κάθε Κυριακή εκεί θα ήμουν biggrin.gif ) να πέτυχα αυτό το μοναδικό σκηνικό tongue.gif Προφανώς θα το συνηθίζει biggrin.gif Για αυτό το λόγο δεν είναι λίγοι αυτοί που γουστάρουν το συγκεκριμένο τμήμα.
mikri prasini ollandeza
QUOTE(trefoil 13 @ Jul 11 2006, 11:59 PM)
Δεν νομίζω ότι επειδή ακούγεται αυτό το σύνθημα, θα πέσει κάποιος στα ναρκωτικά ή θα αρχίσει να τα προωθεί αν δεν συντρέχει κάποιο προσωπικό πρόβλημα κλπ.
*


Σωστή!Απλά επειδή το λένε κάποιοι σημαίνει πως θα ακολουθήσεις..?Βέβαια απ΄την άλλη...δεν είναι καλή η διαφήμισή τους!!Αλλά ένα έχω να πάω...Στις χαρές και στις λύπες μαζί...στις κερκίδες πάντα εμείς...Πάο ολέ Πάο ολέ Πάο ολέ... 69.gif peace.gif !
morfi
Ξεκολλατε λιγο... το γηπεδο για αυτο υπαρχει, για να εκτωνωνεσαι... να βγαζεις τα αποθημενα σου απο την κοπελα σου που σε κερατωσε, το αφεντικο σου που σου εκανε μειωση αποδοχων, τον γειτονα που σου φωλιασε τον σκυλο... δεν ειμαι υπερ των αναπτυρων και των αεροβολων εκτος αν αυτα εχουν σαν στοχο το κεφαλι του παπανικολαου, του φεμερλιγκ του στογιακοβ... sorry ομπραντοβιτς και γενικα ολων των αθλητικων τμηματων του παο.Ειμαστε στην ελλαδα... αυτα δεν θα σταματησουν ποτε... εξαλλου και εγω ελληνας ειμαι... οταν παω στο γηπεδο αυτα φωναζω... Ολοι αυτα φωναζουμε... cool.gif
morfi
Και μιας και μιλαμε για συνθηματα... μου ηρθε η φαινη ιδεα να ανοιξω ενα τοπικ στο φορουμ του ολυμπιακου με συνθηματα... παλια και καινουργια... για να θυμουνται οι παλιοι και να μαθαινουν οι καινουργιοι... cool.gif
tsops
QUOTE(morfi @ Jul 12 2006, 04:51 PM)
Και μιας και μιλαμε για συνθηματα... μου ηρθε η φαινη ιδεα να ανοιξω ενα τοπικ στο φορουμ του ολυμπιακου με συνθηματα... παλια και καινουργια... για να θυμουνται οι παλιοι και να μαθαινουν οι καινουργιοι...  cool.gif
*


Τι μουρλοκομείο είσαι εσύ θεέ μου?! laugh.gif
dizzy_fingers
Μην κάνεις τον κόπο Βασίλη. Θα το κλείσω με το που θα το ανοίξεις.
Στο κάθε οπαδικό φόρουμ της εκάστοτε ομάδας υπάρχουν άφθονα τέτοια όπου μπορείς να βρεις ότι τραβάει η ψυχή σου.
mikri prasini ollandeza
Ναι...και αυτό το topic παράνονα λειτουργεί...έτσι admin?

Πάντως...συμφωνώ με τον morfi(στα ελληνικά πού πάει ο τόνος της λέξης morfi??) πως στο γήπεδο γίνεται η απόλυτη εκτώνωση!Πας εκεί για να φωνάξεις και έμμεσα υποστηρίζεις την ομάδα σου(και το αντίθετο)!
dizzy_fingers
Παράνομα δε λειτουργεί ασφαλώς biggrin.gif.

Για παράδειγμα, αν οι οπαδοί μίας ομάδας κάνουν μία ωραία χωρογραφία, ή αν έχουμε μία θεαματική ατμόσφαιρα όπως αυτή του τελικού του Uleb Cup από τους οπαδούς του Άρη, τότε γιατί να μην ποστάραμε εδώ το λινκ από κανένα youtube βίντεο να το δούμε?
Μάλιστα, αν έχετε στον σκληρό σας μερικά τέτοια, μπορείτε να τα ανεβάσετε στα downloads.

Αλλά βίντεο με υβριστικά συνθήματα, αλλά και γενικά συνθήματα, δεν έχουν θέση εδώ.
trefoil 13
QUOTE(morfi @ Jul 12 2006, 06:43 PM)
Ξεκολλατε λιγο... το γηπεδο για αυτο υπαρχει, για να εκτωνωνεσαι... να βγαζεις τα αποθημενα σου απο την κοπελα σου που σε κερατωσε, το αφεντικο σου που σου εκανε μειωση αποδοχων, τον γειτονα που σου φωλιασε τον σκυλο... δεν ειμαι υπερ των αναπτυρων και των αεροβολων εκτος αν αυτα εχουν σαν στοχο το κεφαλι του παπανικολαου, του φεμερλιγκ του στογιακοβ... sorry ομπραντοβιτς και γενικα ολων των αθλητικων τμηματων του παο.Ειμαστε στην ελλαδα... αυτα δεν θα σταματησουν ποτε... εξαλλου και εγω ελληνας ειμαι... οταν παω στο γηπεδο αυτα φωναζω... Ολοι αυτα φωναζουμε...  cool.gif
*

Γήπεδο δεν πας να εκτωνωθείς... Αν έχεις τόση ανάγκη να εκτωνωθείς πας στο ανοικτό γηπεδάκι της γειτονιάς σου με μια μπάλα και ξεσπάς. Ή παίρνεις φόρα και χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο. Δεν πας να βρίσεις την μάνα του χ παίκτη, του ψ προπονητή. Πας να υποστηρίξεις την ομάδα σου με συνθήματα υπέρ της ή πας να απολαύσεις την μαγεία ενός αγώνα όταν δεν έχεις το άγχος του αποτελέσματος...
Anaz
QUOTE
Το ότι κανείς δεν έτρεξε προς τους παίκτες του Παναθηναικού να τους προστατέψει στον β τελικό, ενώ είδαμε στον τελευταίο αγώνα τον πρόεδρο του Παναθηναικού να κάθεται μπροστά στην κερκίδα των οργανωμένων για προστασία των παικτών του γαύρου.
Το οτι δεν το ειδες εσυ δεν σημαινει οτι δεν εγινε!Πρεπει να'σαι πιο προσεχτικη σε αυτα τα θεματα κ να μην πιστευεις τα μονομερη σχολια του καθενος.. cool.gif

Αν θελετε να ξεσπασετε πηγαινετε πυγμαχια ή καλυτερα μια πολεμικη τεχνη!Θα μαθετε να ελεγχετε κ καλυτερα τα νευρα σας..! wink.gif
Αν κ δεν καταλαβαινω γιατι τα απωθημενα που σου'χει δημιουργησει καποιος πρεπει να τα βγαζεις σε καποιον αλλο κ οχι στον ιδιο.. rolleyes.gif

Δεν με ενοχλουν οι βρισιες στα συνθηματα ιδιαιτερα αλλα με ενοχλουν απιστευτα καποια τρομερα βλακωδη-οπως αυτοι που τα βγαζουν- τα ρατσιστικου περιεχομενου,τα υπερβολικα υβριστικα,αυτα που θιγουν καταστασεις κ ατομα που δεν θα'πρεπε να θιγονται(πχ νεκροι),κ ιδιαιτερα τα συνθηματα των οργανομενων που αφορουν προσωπικες τους επιτυχιες στο..ξυλο!! 68.gif
kolossos
QUOTE(trefoil 13 @ Jul 13 2006, 03:43 AM)
Γήπεδο δεν πας να εκτωνωθείς... Αν έχεις τόση ανάγκη να εκτωνωθείς πας στο ανοικτό γηπεδάκι της γειτονιάς σου με μια μπάλα και ξεσπάς. Ή παίρνεις φόρα και χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο. Δεν πας να βρίσεις την μάνα του χ παίκτη, του ψ προπονητή. Πας να υποστηρίξεις την ομάδα σου με συνθήματα υπέρ της ή πας να απολαύσεις την μαγεία ενός αγώνα όταν δεν έχεις το άγχος του αποτελέσματος...
*


+49458478974754350
Ποτέ μου δεν μπόρεσα να χωνέψω κάτι τύπους που πάνε στο γήπεδο μόνο και μόνο για να εκτονωθούν. Ή πας γιατί γουστάρεις την ομάδα σου ή κάθεσε σπιτάκι σου...
trefoil 13
QUOTE(Anaz @ Jul 13 2006, 04:14 AM)
Το οτι δεν το ειδες εσυ δεν σημαινει οτι δεν εγινε!Πρεπει να'σαι πιο προσεχτικη σε αυτα τα θεματα κ να μην πιστευεις τα μονομερη σχολια του καθενος..  cool.gif
*

Ναι... τώρα που το λες στο σεφ ακούγονταν συνέχεια από τα μεγάφωνα συστάσεις προς τους οπαδούς και όταν άρχισαν να πέφτουν αντικείμενα κατέβηκε ο Αγγελόπουλος να προστατέψει τους παίκτες ενώ αν η κατάσταση γινόταν χειρότερη, θα κατέβαινε και ο Κόκκαλης...
mikri prasini ollandeza
Ωραία τα λέμε εμείς εδώ..το θέμα είναι να σταματηθούν(παθητική φωνή του σταματάω) οι φανατικοί φανατικοί!Και δε μιλάω μόνο για τον Πάο αλλά για όλους τους οπαδούς!Φέτος ήταν οι οπαδοί του Πάο!Του χρόνου?
trefoil 13
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Jul 13 2006, 02:29 PM)
Ωραία τα λέμε εμείς εδώ..το θέμα είναι να σταματηθούν(παθητική φωνή του σταματάω) οι φανατικοί φανατικοί!Και δε μιλάω μόνο για τον Πάο αλλά για όλους τους οπαδούς!Φέτος ήταν οι οπαδοί του Πάο!Του χρόνου?
*

Δεν ήταν οι φανατικοί του ΠΑΟ. Οι φανατικοί του ΠΑΟ ίσα ίσα ομόρφηναν τον αγώνα με το υπέροχο πανό που έβγαλαν ,το μεγαλύτερο που έχει βγει ποτέ σε κλειστό γήπεδο και με τις διάφορες χορογραφίες τους. Επίσης οι φανατικού του ΠΑΟ ήταν αυτοί που έβγαλαν πανό για τον Άλεξ...
Τα επεισόδια έγιναν από 10-20 άτομα. Αυτά που ήρθαν σε αυτόν τον αγώνα μόνο για να ξεσπάσουν. 68.gif
mikri prasini ollandeza
Nτου και ξύλο λοιπόν σε αυτά τα 15 άτομα!!Πάντως το πανό ήταν μια πολύ καλή πράξη απ΄τον πάο!Να μαθαίνουν τα γαυράκια παρακαλώ..!!!
Anaz
QUOTE
Ναι... τώρα που το λες στο σεφ ακούγονταν συνέχεια από τα μεγάφωνα συστάσεις προς τους οπαδούς και όταν άρχισαν να πέφτουν αντικείμενα κατέβηκε ο Αγγελόπουλος να προστατέψει τους παίκτες ενώ αν η κατάσταση γινόταν χειρότερη, θα κατέβαινε και ο Κόκκαλης...
Tην απαντηση μου στην εχω ηδη δωσει..!Φυσικα δεν ησουν στο Σεφ κ δεν ειδες οποτε λες οσα διαβασες ή σου είπαν..Οκ,ετσι ειναι αν ετσι νομιζεις!
Φυσικα δεν μπαινω στη διαδικασια συγκρισης-οπως ατυχως μπηκες εσυ-γιατι θα μιλησω για μπλουζακια,ευχαριστηριες ανακοινωσεις και αλλα καλα..αλλα δεν ηταν αυτος ο λογος που ποσταρα!Ποσταρα για να επισημανω το λαθος το δικο σου κ πολλων ακομα να βλεπετε αυτα που θελετε να δειτε κ αυτα που θελουν να σας δειχνουν οπως θελουν καποιοι να σας δειχνουν..
Το τελευταιο σου ποστ δε,επιβεβαιωνει την παραπανω ρηση μου.. : "Τα επεισόδια έγιναν από 10-20 άτομα." 24.gif 68.gif
Kαντε μου τη χαρη μονο κ αλλαξτε κασσετα γιατι εχουμε βαρεθει να ακουμε τις ιδιες δικαιολογιες,κ δεν ειμαστε δα τιποτα παιδακια που δεν εχουν ξαναπαει γηπεδο να δουμε τι γινεται..
Α,κ μιας κ μιλησαμε για πανό,φανταζομαι δεν ξερετε οτι πρωτα ο Ολυμπιακος αναρτησε πανο "εκει που σε εχω τρεξει εγω" στον δευτερο τελικο.

QUOTE
το μεγαλύτερο που έχει βγει ποτέ σε κλειστό γήπεδο
ugly8.gif
trefoil 13
Ας μην ξεκινήσουμε να μιλάμε οπαδικά γιατί δεν αξίζει στο επίπεδο του φόρρουμ.
Ωστόσο ναι, είδα το πανό σας. Σας πήρε μέρες να το κάνετε ε; Είχε και πολλές ζωγραφιές κλπ... Κουραστικό!

Α!ρε καημένα γαυράκια... Και τα μισά τρεξίματα από αυτά που γράφατε ήταν δικά σας...
Anaz
Παλι καλα που δεν μιλας οπαδικα... 19.gif Το ποιος μιλα οπαδικα απ'τους 2 μας ειναι ηλιου φαεινοτερον!

Το καλυτερο ηταν το τελευταιο ομως...!!Λες κ τα ξερεις κ εσυ απο πρωτο χερι τα "τρεξιματα"..Κ λες κ μ'ενδιαφερει ποιος τρεχει ποιον..
trefoil 13
Εσύ αναφέρθηκες σε τρεξίματα.

Τέλος...
Anaz
Εγω αναφερθηκα σε πανό!απαντωντας στο ποστ σου.Για να μην υπαρχουν παρερμηνειες..
morfi
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Jul 13 2006, 05:26 PM)
Να μαθαίνουν τα γαυράκια παρακαλώ..!!!
*

Τα γαυρακια ξερουνε... εσεις δεν προκειται να μαθετε ποτε...


trefoil 13 ποσες φορες εχετε μαζευτει στο γηπεδο?του μπασκετ παντα... θυμασαι ποσες φορες βγηκε ο ραντμανοβ... τεσπα ο κοουτς σας και σας παρακαλαγε να πατε?
morfi
Και οσο αφορα τις χορογραφιες και τα πανο... ειστε πολυ πισω ακομα... σε ολα τα αθληματα...
kolossos
QUOTE(morfi @ Jul 13 2006, 08:49 PM)
Και οσο αφορα τις χορογραφιες και τα πανο... ειστε πολυ πισω ακομα... σε ολα τα αθληματα...
*


icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif . Tι άλλο θα ακούσουμε... Και άμα θες σου απαντάω με υλικό από όλα τα αθλήματα από ποδόσφαιρο μέχρι γυναικείο μπάσκετ και πόλο.

Για τα τρεξίματα θα μπορούσα να γράψω αλλά δεν έχει νόημα. Δεν είναι και το κατάλληλο φόρουμ έτσι και αλλιώς εδώ. Ας τελειώσει εδώ το θέμα καλύτερα όπως είπε και ο Anaz.
trefoil 13
69.gif
morfi
QUOTE(kolossos @ Jul 13 2006, 08:24 PM)
icon_drunk.gif  icon_drunk.gif  icon_drunk.gif  icon_drunk.gif  icon_drunk.gif  icon_drunk.gif  icon_drunk.gif  icon_drunk.gif . Tι άλλο θα ακούσουμε... Και άμα θες σου απαντάω με υλικό από όλα τα αθλήματα από ποδόσφαιρο μέχρι γυναικείο μπάσκετ και πόλο.
*

Γυναικειο μπασκετ... πλακα μας κανεις?
Πηγαινατε τοσο χαλια φετος στο ποδοσφαιρο που θυμηθηκατε οτι εχετε και γυναικειες ομαδες... αυτο ειναι καταντια...
trefoil 13
QUOTE(morfi @ Jul 14 2006, 02:19 AM)
Γυναικειο μπασκετ... πλακα μας κανεις?
Πηγαινατε τοσο χαλια φετος στο ποδοσφαιρο που θυμηθηκατε οτι εχετε και γυναικειες ομαδες... αυτο ειναι καταντια...
*

Τόσα ξέρεις, τόσα λες. Μάζεψε 1500 με 2000 άτομα για γυναικείο βόλει και μετά μίλα. Ανύπαρκτοι. Εσείς φέτος θυμηθήκατε οτι έχετε μπάσκετ.
dizzy_fingers
Κόψτε το.
kolossos
QUOTE(morfi @ Jul 14 2006, 03:19 AM)
Γυναικειο μπασκετ... πλακα μας κανεις?
Πηγαινατε τοσο χαλια φετος στο ποδοσφαιρο που θυμηθηκατε οτι εχετε και γυναικειες ομαδες... αυτο ειναι καταντια...
*


Απλά δείχνεις ότι γράφεις χωρίς να ξέρεις. Γιατί πολύ απλά ακόμα και πέρσι την εποχή που ήσουν από κάτω μας στην μπάλλα, πάλι υπήρχαν 300-400 τρελλοί τουλάχιστον που τρέχαν τα πρωινά της Κυριακής στο γυναικείο μπάσκετ. Ακόμα και το πόλο στη Α2 μαζεύει κόσμο, στην επαρχία ειδικά γίνεται χαμός. Μπορεί να μην είναι πάρα πολλοί αλλά η τρέλλα και το πάθος τους, τους κάνει να φαίνονται. Επειδή δεν πρόκειται να νιώσεις ποτέ αυτή την ευχαρίστηση που σου προσφέρουν τα τμήματα του ερασιτέχνη, για τα οποία μάλιστα αποκαλείς ότι κατάντια κάποιος να ασχολείται μαζί τους (γιατί αυτός ο συσχετισμός με την μπάλλα είναι από λίγο εως πολύ άκυρος), κάτσε στο pc σουτ και συνέχισε να γράφεις περί οπαδών....
harris
kofte to... σοβαρά τώρα... μην ξεφεύγετε... όλοι σας...

νομίζω ότι 2 χρόνια έχουμε κρατήσει ένα επιπεδο... μην το χαλασουμε ετσι...

το τόπικ αυτό δεν έπρεπε να ανοίξει...

Σπύρο μήπως να το κλειδώσεις;;;
dizzy_fingers
Το αφήνω ανοιχτό μήπως και θελήσει κανείς να το χρησιμοποιήσει για τον σκοπό για τον οποίο ανοίχτηκε.

Δεν κλειδώνω το τόπικ γιατί έχουμε πει ότι δε βάζουμε λουκέτα εδώ, αλλά από δω και πέρα όσα ποστ έχουν να κάνουν με οπαδική αντιπαράθεση θα επιφέρουν και τις ανάλογες ποινές.
Ούτε και η πιο απλή απάντηση δεν επιτρέπεται.
Υπάρχουν και τα πμ.
kolossos
Σκοπός του τόπικ είναι να βάλουμε ο καθένας ωραία σκηνικά απο κερκίδες. Στην "αντιπαράθεση" λοιπόν θα απαντήσω με υλικό, κυρίως φωτογραφικό γιατί βίντεο δύσκολα βρίσκεις, απόλα τα γήπεδα και απόλα τα αθλήματα.
Τα βιντεάκια του Κολοσσού που έδωσα δεν είπε κανείς αν του άρεσαν
trefoil 13
QUOTE(kolossos @ Jul 14 2006, 04:03 AM)
Απλά δείχνεις ότι γράφεις χωρίς να ξέρεις. Γιατί πολύ απλά ακόμα και πέρσι την εποχή που ήσουν από κάτω μας στην μπάλλα, πάλι υπήρχαν 300-400 τρελλοί τουλάχιστον που τρέχαν τα πρωινά της Κυριακής στο γυναικείο μπάσκετ. Ακόμα και το πόλο στη Α2 μαζεύει κόσμο, στην επαρχία ειδικά γίνεται χαμός. Μπορεί να μην είναι πάρα πολλοί αλλά η τρέλλα και το πάθος τους, τους κάνει να φαίνονται. Επειδή δεν πρόκειται να νιώσεις ποτέ αυτή την ευχαρίστηση που σου προσφέρουν τα τμήματα του ερασιτέχνη, για  τα οποία μάλιστα αποκαλείς ότι κατάντια κάποιος να ασχολείται μαζί τους (γιατί αυτός ο συσχετισμός με την μπάλλα είναι από λίγο εως πολύ άκυρος), κάτσε στο pc σουτ και συνέχισε να γράφεις περί οπαδών....
*

+1
morfi
+35 banana.gif 24.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.