Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΛΕΥΚΑΔΑ-ALL STAR GAME ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
basket4
ΣΤΗΝ ΛΕΥΚΑΔΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΤΟ ALL STAR GAME ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ 30 ΠΑΙΧΤΡΙΕΣ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΟΥΝ ΤΙΣ 15 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ) ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΠΑΝΕ ΑΞΙΟΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΙΣ ΔΙΑΛΕΞΟΥΝΕ.ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΤΙΣ ΠΑΙΧΤΡΙΕΣ?ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ?
trefoil 13
Καλώς ήρθες basket4!Καλά posts!
Σχόλια για τις κορασίδες στην Λευκάδα ε???
Μόνο από έσκα μπορώ να έχω άποψη όπου νομίζω ξεχωρίζουν:Πολλάλη,Στεφανίδου.
Από τις υπόλοιπες:Ογκονόρικ τρομερά σωματικά προσόντα(και πολύ βρώμικο παχνίδι αλλά αυτό δεν έχει σχέση...)και Καρλαύτη:δες το signature του NBAholic και όπου Μποντιρόγκα βάλε αυτήν αφού ξεκινάει να παίρνει τα βήματα και ξεχνάει να σταματήσει...
Αυτά από εμένα...
Live strong
Υπάρχουν πολλές αξιόλογες παίχτριες σ αυτό το τουρνουά…
Από ΕΣΚΑ είναι κι άλλες κοπέλες που ξεχωρίζουν θα πω χαρακτηριστικά την Παυλοπούλου του Περιστερίου… είναι γεννημένη το 90 και είναι παίχτρια του γυναικείου από πέρσι. Α2! Δεν φάνηκε πολύ φέτος γιατί είχε ένα τραυματισμό που μάλλον δείχνει να ξεπερνάει. Είναι η Νικολοπόυλου και η Δίελλα οι οποίες έχουν κληθεί από πέρσι στην Εθνική. Επίσης θα ήθελα να πω ότι στο συγκεκριμένο καμπ έχει κληθεί τουλάχιστον η μισή περσινή ομάδα της Εθνικής….
Ο κορμός δηλαδή της Εθνικής υπάρχει. Μπορεί να χρειαστεί μια προσθήκη από ψιλά κορίτσια μόνο και ελάχιστες περιφερειακές….. cool.gif
basket4
οντως η παυλοπουλου ειναι πολυ καλη παιχτρια!!!ταλεντακι.εσυ παιζεις καπου μπασκετ?αν επιτρεπεται.στειλε πμ
tsops
QUOTE(basket4 @ May 13 2006, 05:13 PM)
οντως η παυλοπουλου ειναι πολυ καλη παιχτρια!!!ταλεντακι.εσυ παιζεις καπου μπασκετ?αν επιτρεπεται.στειλε πμ
*


Η Live είναι πολύ μικρή για να παίξει μπάσκετ ακόμα! laugh.gif

Αστειεύομαι. Θα σου απαντήσει η ίδια, εγώ απλώς την πειράζω...όπως πάντα tongue.gif
Tatubasketfan
QUOTE(tsops @ May 13 2006, 10:26 PM)
Η Live είναι πολύ μικρή για να παίξει μπάσκετ ακόμα! laugh.gif

Αστειεύομαι. Θα σου απαντήσει η ίδια, εγώ απλώς την πειράζω...όπως πάντα tongue.gif
*


Apo thessaloniki na sas pw 100% tha einai i Tsakiridou tou Ari kai isws i Xatzieustathiou tis Siemens...an kai den m aresei katholou to paixnidi tis..
Live strong
Μήπως μάθαμε τίποτα για τα αποτελέσματα στη Λευκάδα;
Δυστυχώς το site της ΕΟΚ ανακοίνωσε μόνο για τους παίδες...
basket4
QUOTE(Live strong @ May 15 2006, 07:20 PM)
Μήπως μάθαμε τίποτα για τα αποτελέσματα στη Λευκάδα;
Δυστυχώς το site της ΕΟΚ ανακοίνωσε μόνο για τους παίδες...
*

καλησπερα!!!!ανακοινωσε και για τις κορασιδες...καθυστερημενα λιγο αλλα δεν πειραζει.εχει τα παντα αναλυτικα(ποντους,διαγωνισμος τριποντων,all star game,συνθεσεις κτλ).λογικα θα σε καλυψει.. tongue.gif
Live strong
Καλημέρα…. Αυτά τα έμαθα χτες βράδυ, αυτό που δεν ξέρω είναι ποιες παίχτριες ξεχώρισαν σαν πολυτιμότερες. Βέβαια μια εικόνα μπορεί να πάρει κάποιος από τους πόντους αλλά όλοι γνωρίζουμε ότι δεν μετράνε μόνο οι πόντοι σε έναν αγώνα… cool.gif
basket4
QUOTE(Live strong @ May 16 2006, 12:03 PM)
Καλημέρα…. Αυτά τα έμαθα χτες βράδυ, αυτό που δεν ξέρω είναι ποιες παίχτριες ξεχώρισαν σαν πολυτιμότερες. Βέβαια μια εικόνα μπορεί να πάρει κάποιος από τους πόντους αλλά όλοι γνωρίζουμε ότι δεν μετράνε μόνο οι πόντοι σε έναν αγώνα… cool.gif
*

εχεις δικαιο...τι να σου πω.μπορει να γραφουν οι μπασκετικες εφημεριδες-περιοδικα που λυκλοφορουν σημερα και αυριο.....!παντως απο οτι μου ειπαν οι παυλοπουλου-βασιλειαδου και χατζηευσταθιου δεν εδωσαν και τον καλυτερο τους εαυτο...
diama13
QUOTE(basket4 @ May 16 2006, 09:52 AM) *
εχεις δικαιο...τι να σου πω.μπορει να γραφουν οι μπασκετικες εφημεριδες-περιοδικα που λυκλοφορουν σημερα και αυριο.....!παντως απο οτι μου ειπαν οι παυλοπουλου-βασιλειαδου και χατζηευσταθιου δεν εδωσαν και τον καλυτερο τους εαυτο...

Σε αυτο που λες εχεις δικιο γιατι ετυχε να βρεθω εκει και ολες οι παικτριεςπου λεγανε για ταλεντα δεν εκαναν τιποτα,ενω αλλες που αξιζαν περισσοτερο προσπαθησαν τουλαχιστον και εδειξαν το μπορουν να κανουν,εστω και κατω απο αυτες τις συνθηκες.... 41.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.