Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Με λένε Αγγέλα και είμαι καλά
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
sofofan
Γειά σας κι από μένα. Είμαι φίλη μέλους και μου αρέσει η ποίηση. Περιέργως, όχι να διαβάζω, αλλά να γράφω. Αν κάπου πήρε το μάτι σας αναφορά σε μια τρελή που θα σας ρωτήσει για τα ποιητικά της πονήματα, εγώ είμαι αυτή. Κατά τα λοιπά, αποφάσισα ότι είμαι Ολυμπιακός και το είδωλό μου είναι ο Σοφοκλής. Βέβαια ο γιος μου δεν είχε καμία αμφιβολία γι' αυτό, καθώς υποστηρίζει ότι του μοιάζω (στα κιλά). Σκέφτομαι τα Χριστούγεννα να τον προκαλέσω σε διαγωνισμό κουραμπιεδοφαγίας. Πιστεύω ότι τον έχω χαλαρά! 69.gif
Gravedigger
Καλώς ήρθες!Καλά ποστ! icon_wave.gif
Pierce
welcome! η ΙLYAZ μας εχει προϊδεάσει σε αυτο το πολυ ωραιο της αρθρο smile.gif
οσο για την κουραμπιεδοφαγία δεν νομιζω κανεις να μπορει να χτυπησει τον σοφο... tongue.gif
Alexmei
Καλως ήρθες! smile.gif Μας άρεσε το άρθρο/ βιογραφικό σου που διαβάσαμε biggrin.gif
dizzy_fingers
Καλώς την! biggrin.gif

Να'σαι καλά για τον φρέσκο αέρα που έφερες στην παρέα μας.
Καλά ποστ να έχεις...και να συνεχίζεις να είσαι καλά tongue.gif.
Das Kapital
Με λενε Γιωργο και δεν ειμαι καλα!!!

biggrin.gif

Καλα ποστ!!!!!!!!!!!!!
IlyaZ
Καλά post θα αρχίσει να έχει όταν μάθει να κάνει log in μόνη της. Γιατί ξέχασα να ασς αναφέρω ότι εγώ τη μύησα και στο μαγικό κόσμο του internet, και είμαστε ακόμη στο μάθημα νο2. Ως τότε, καθετί που γράφεται θα έχω την τιμή να το λογοκρίνω! smiley.gif

(τώρα απειλεί να με ξεμαλλιάσει)
morfi
QUOTE(sofofan @ Jun 18 2007, 12:32 PM) *
Κατά τα λοιπά, αποφάσισα ότι είμαι Ολυμπιακός και το είδωλό μου είναι ο Σοφοκλής.

To σκέφτηκες πολύ, το συζήτησες με τους γονείς σου, πέρασες πολλές ώρες μονολογώντας, βγήκες στα παρατράγουδα και κάπως έτσι το αποφάσισες ? banana.gif

QUOTE(IlyaZ @ Jun 18 2007, 03:19 PM) *
Καλά post θα αρχίσει να έχει όταν μάθει να κάνει log in μόνη της. Γιατί ξέχασα να ασς αναφέρω ότι εγώ τη μύησα και στο μαγικό κόσμο του internet, και είμαστε ακόμη στο μάθημα νο2. Ως τότε, καθετί που γράφεται θα έχω την τιμή να το λογοκρίνω! smiley.gif

(τώρα απειλεί να με ξεμαλλιάσει)

Καλά έκανες. Να μας φέρνετε και τις φίλες σας. wink.gif
P.Faliro13
καλως ήρθες αγγέλα icon_wave.gif icon_wave.gif

καλα ποστ να έχεις.
kostasvc15
Καλως ηρθες Αγγελα!


QUOTE(lebron15 @ Jun 18 2007, 11:55 AM) *
Με λενε Γιωργο και δεν ειμαι καλα!!!

Ακομα να ξεπερασεις το sweep;
NBAer
QUOTE(kostasvc15 @ Jun 18 2007, 06:56 PM) *
QUOTE
(lebron15 @ Jun 18 2007, 11:55 AM) *
Με λενε Γιωργο και δεν ειμαι καλα!!!


Ακομα να ξεπερασεις το sweep;


Sweep dreams icon_wave.gif

smiley.gif
Das Kapital
QUOTE(kostasvc15 @ Jun 18 2007, 06:56 PM) *
Καλως ηρθες Αγγελα!
Ακομα να ξεπερασεις το sweep;


Δε θα σε πετυχω καμια μερα στο msn,θα δεις τι εχεις να παθεις!!! tongue.gif

ΓΥΨΑΔΟΡΕ biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif

QUOTE(NBAer @ Jun 18 2007, 08:33 PM) *
Sweep dreams icon_wave.gif

smiley.gif

65.gif
kostasvc15
QUOTE(NBAer @ Jun 18 2007, 05:33 PM) *
Ακομα να ξεπερασεις το sweep;
Sweep dreams icon_wave.gif

smiley.gif

Πες του τα! biggrin.gif

QUOTE(lebron15 @ Jun 18 2007, 06:40 PM) *
Δε θα σε πετυχω καμια μερα στο msn,θα δεις τι εχεις να παθεις!!! tongue.gif

ΓΥΨΑΔΟΡΕ biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif
65.gif

Εσυ βρηκες καμια δουλεια ρε η ακομα καθεσαι; rolleyes.gif
Για το μσν μετα τις 6:30... icon_wave.gif
Das Kapital
QUOTE(kostasvc15 @ Jun 19 2007, 06:53 PM) *
Πες του τα! biggrin.gif


4-2 19.gif

QUOTE
Εσυ βρηκες καμια δουλεια ρε η ακομα καθεσαι; rolleyes.gif
Για το μσν μετα τις 6:30... icon_wave.gif


Εγω ειμαι ψυχικα και σωματικα αφιερωμενος στο μπασκετ!!!



ΥΓ Zmac__ (Μπανανες)
biggrin.gif tongue.gif
sofofan
QUOTE(IlyaZ @ Jun 18 2007, 12:19 PM) *
Καλά post θα αρχίσει να έχει όταν μάθει να κάνει log in μόνη της. Γιατί ξέχασα να ασς αναφέρω ότι εγώ τη μύησα και στο μαγικό κόσμο του internet, και είμαστε ακόμη στο μάθημα νο2. Ως τότε, καθετί που γράφεται θα έχω την τιμή να το λογοκρίνω! smiley.gif

(τώρα απειλεί να με ξεμαλλιάσει)


Βρε παιδιά έλεος...... Δεν ξέρω άν αυτό το πλάσμα είναι φίλη μου ή εχθρά. δέν ξέρω που βρίσκεται το αστείο και κάθε φορά που αναφέρομαι σε κάποιους παίκτες όπως π.χ. στον Περπερόπουλο ή στον Ντόπερμαν ξεκαρδίζεται στα γέλια καιι δεν ξέρω γιατί γελάει ! Μήπως μπορείτε να μου εξηγήσετε εσείς;΄΄Η σκέφτηκα κάτι καλύτερο, δεν μου δνετε καμιά ιδέα για το πώς μπορώ να γελάω εγώ μαζί της;;!!! 19.gif

Τέλος θέλω να σας ευχαριστήσω όλους για το καλωσόρισμα. Με συγκινήσατε βρε!!!! Όμως απο ένα σημείο και μετά δεν καταλαβαίνω τι λέτε unsure.gif
Das Kapital
QUOTE(sofofan @ Jun 21 2007, 11:46 AM) *
Τέλος θέλω να σας ευχαριστήσω όλους για το καλωσόρισμα. Με συγκινήσατε βρε!!!! Όμως απο ένα σημείο και μετά δεν καταλαβαίνω τι λέτε unsure.gif


Ειναι αντρικα αυτα-Εσυ στη κουζινα σου τωρα!!! smiley.gif tongue.gif
thrylos7
Φαλλοκράτη! tongue.gif

QUOTE
δέν ξέρω που βρίσκεται το αστείο και κάθε φορά που αναφέρομαι σε κάποιους παίκτες όπως π.χ. στον Περπερόπουλο ή στον Ντόπερμαν ξεκαρδίζεται στα γέλια καιι δεν ξέρω γιατί γελάει

Θα σε μπερδεύει με τον Κώστα Πολίτη (προπονητής Εθνικής στο Ευρωμπάσκετ του '87)... rolleyes.gif

Μην ανησυχείς που δεν καταλαβαίνεις, σιγά σιγά.. Εξάλλου, δεν είσαι η μοναδική.. rolleyes.gif

Καλώς ήρθες λοιπόν! Άλλη μια πολύ ευχάριστη νότα στο forum. smile.gif
morfi
QUOTE(sofofan @ Jun 21 2007, 11:46 AM) *
Τέλος θέλω να σας ευχαριστήσω όλους για το καλωσόρισμα. Με συγκινήσατε βρε!!!! Όμως απο ένα σημείο και μετά δεν καταλαβαίνω τι λέτε unsure.gif

Eγώ είπα ότι είναι καλό να μας φέρνετε και τις φίλες σας. banana.gif
sofofan
QUOTE(morfi @ Jun 21 2007, 09:17 PM) *
Eγώ είπα ότι είναι καλό να μας φέρνετε και τις φίλες σας. banana.gif



Έχω μία φίλη που είναι 78ετών και 3,5 μηνών. έχει κατάξανθα μαλλιά ψηλή κορμοστασιά φλογερά αλήθορα μάτια αλλά της λείπουν 'ολα τα δόντια . δεν μπορεί να φορέσει μασέλα γιατί είναι νευρασθενική. Να την φέρω στο φόρουμ;;;;;;;;;; 19.gif
Bonzo
NAIIIIIIIIII 38.gif 38.gif 38.gif
sofofan
QUOTE(lebron15 @ Jun 21 2007, 11:58 AM) *
Ειναι αντρικα αυτα-Εσυ στη κουζινα σου τωρα!!! smiley.gif tongue.gif


Ναι βρέ... δίκιο έχεις τρέχω....... πω πω μου κόλλησε το φαγητό , κάρβουνο έγινε!! Τώρα;;;τί θα κάνω ;;;; Όσο σκέφτομαι οτι θα κυκλοφορώ με μπούργκα (για να κρύψω τις μελανιές από τις ξανάστροφες που θα φάω το μεσημέρι) με τέτοιο καύσωνα σκάω!!!!
sofofan
QUOTE(Bonzo @ Jun 22 2007, 09:41 AM) *
NAIIIIIIIIII 38.gif 38.gif 38.gif


Εσύ μη χάσεις την ευκαιρία !!!!!!! Όπου ακούσεις για θεϊκή γκόμενα μέσα!!!! τρελλοτζιβιτζιλιάρη!!!!
IlyaZ
QUOTE(Bonzo @ Jun 22 2007, 09:41 AM) *
NAIIIIIIIIII 38.gif 38.gif 38.gif



Παιδιά, μια θερμή παράκληση... Επειδή δεν την ξέρετε όπως εγώ, μην της βάζετε ιδέες. Είναι επικίνδυνο.... fast.gif
sofofan
QUOTE(IlyaZ @ Jun 23 2007, 12:18 PM) *
Παιδιά, μια θερμή παράκληση... Επειδή δεν την ξέρετε όπως εγώ, μην της βάζετε ιδέες. Είναι επικίνδυνο.... fast.gif


Eίναι γνωστό εδώ και επτά ολόκληρα χρόνια οτι με ζηλεύεις και με ανταγωνίζεσαι αλλά δεν περίμενα να μή μπορείς να ελέγξεις τα ποταπά σου ένστικτα για μένα και να προσπαθείς να με διασύρεις δημόσια. Άλλωστε δίκιο έχεις που με ζηλεύεις!!!! Έίναι γεγονότο οτι είμαι αξιοζήλευτη !!!!!!!!!!:lol: laugh.gif tongue.gif
liolias
Καλώς Ηρθες!
Flash
Νομίζω ότι βρέθηκε το φορουμικό έτερον ήμισυ του morfi...


Ω Θεέ μου
ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.