Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ 2009-10
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
danibra
http://www.prasinanea.gr/html/ent/752/ent.3752.asp
Κυκλοφορησαν τα εισιτηρια διαρκειας 2009-10 .ΟΙ τιμες παραμενουν για ακομα μια χρονια,τουλαχιστον τα τελευταια 3 χρονια που θυμαμαι, σταθερες ξεκινωντας απο τα 150 και 200 ευρω.

Εγω μετα απο 3 συνεχομενα χρονια που ειχα διαρκειας και στα οποια η ομαδα κατεκτησε 2 τρεμπλ και ενα νταμπλ ,φετος δε θα ανανεωσω το διαρκειας μου.Ελπιζω οι επομενοι να ειστε το ιδιο τυχεροι αλλιως torture.gif
lakersdynasty
Βασικα στα φετινα διαρκειας υπαρχει αλλαγη στα πιο ακριβα διαρκειας.

Και συγκεριμενα στα διαρκειας που ηταν 650 και εγιναν 800 ευρω. Τα συγκεκριμενα πριν 3 χρονια(?) ηταν στα 450.

Δεν ξερω με πια λογικη αυξανονται μονο στα ενδιαμεσα διαρκειας οι τιμες, αλλα οσοι περνουμε των 150 η των 200 δεν νωμιζω να εχουμε παραπονο.

tongue.gif

Απλα συμπεριφερονται σαν να θελουν να διωξουν κοσμο απο αυτες τις θεσεις (ειναι κοντα στα επισημα?)
colonel gomelsky
Εσείς που κατοικείτε στην Αθήνα φωνάξτε λίγο παραπάνω και για μας. Πάντως δεν είναι υπερβολικές οι τιμές των διαρκείας

ΥΓ. φίλε ντανιμπρα τσέκαρε λίγο το λογαριασμό σου γιατί μου βγάζει ότι έχεις αποκλεισμένα τα πμ και δεν μπορώ να σου απαντήσω

PAKMAN
Πήρα στο τηλέφωνο που έγραψε πριν ο BRAVOS (211 189 3888) στις μεταγραφές και θα βγάλω διαρκείας μεσω της καρτας της ΚΑΕ με 10% εκπτωση. Ξέρει κανείς μηπως έτσι εξασφαλίζεις και εισητήριο για το FF που θα γίνει στο ΠΑΡΙΣΙ ??? unsure.gif
lakersdynasty
QUOTE(PAKMAN @ Jul 23 2009, 17:15 ) *
Πήρα στο τηλέφωνο που έγραψε πριν ο BRAVOS (211 189 3888) στις μεταγραφές και θα βγάλω διαρκείας μεσω της καρτας της ΚΑΕ με 10% εκπτωση. Ξέρει κανείς μηπως έτσι εξασφαλίζεις και εισητήριο για το FF που θα γίνει στο ΠΑΡΙΣΙ ??? unsure.gif


Δεν νομιζω να υπαρχει τετοιο θεμα.

Αυτα τα κανονιζει η Ευρωλιγκα και τιποτα δεν ειναι στο χερι της ΚΑΕ. Οπως δεν ηταν και στο Φ4 της Αθηνας.

Σιγουρα οι κατοχοι των ακριβων διαρκειας εχουν προτερεωτητα σε περιπτωση που ειναι παρον ο ΠΑΟ στο Παρισι και παρει τα 1000+ εισιτηρια που του αναλογουν ως ομαδα Φ4.
kolokotronis
Με τη δική μου πιστωτική από που μπορώ να αγοράσω εκτός από ίντερνετ?
Από τις μπουτίκ?
Από κάπου αλλού?
Αν ξέρει κάποιος χριστιανός ας με βοηθήσει.
Για το Φ4 στο παρίσι, πρέπει να είσαι σε εγρήγορση, να μπαίνεις καθημερινά στο σάιτ της ευρωλίγκα όπου κάποια στιγμή θα βγουν ορισμένα εισητήρια. Η αγορά με πιστωτική βέβαια.
Εγώ πέρυσι αγόρασα το νοέμβριο των 270 ευρώ τα οποία όμως εξαντλήθηκαν πολύ γρήγορα καθώς δεν ήταν πολλά.
Τα ακριβά των 600-800 τα έβρισκες μέχρι και την τελευταία στιγμή.
Πάντως ρόλο θα παίξει αν θα προκριθεί η μακάμπι διότι οι εβραίοι πάνε κατά χιλιάδες.
Πέρυσι που δεν είχε μακάμπι ήταν πιο εύκολα τα πράγματα.
kolokotronis
ΟΚ το βρήκα.
Από τη λεωφόρο γίνεται η διάθεση.
PAKMAN
QUOTE(lakersdynasty @ Jul 23 2009, 17:31 ) *
Δεν νομιζω να υπαρχει τετοιο θεμα.

Αυτα τα κανονιζει η Ευρωλιγκα και τιποτα δεν ειναι στο χερι της ΚΑΕ. Οπως δεν ηταν και στο Φ4 της Αθηνας.

Σιγουρα οι κατοχοι των ακριβων διαρκειας εχουν προτερεωτητα σε περιπτωση που ειναι παρον ο ΠΑΟ στο Παρισι και παρει τα 1000+ εισιτηρια που του αναλογουν ως ομαδα Φ4.


Εμαθα από την Καε ότι με την καρτα που σχεδιάσανε μπορείς και να πληρωσεις το διαρκείας σε δόσεις και δίνουν δώρο ταξίδια, εκπτώσεις και κλήρωση σε κάθε ματς γιά να κάτσεις δίπλα στον πάγκο της ομάδας μας...ΗΔΗ ΕΚΑΝΑ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΚΑΡΤΑ 77.gif
a bullet for your head
Πως παει η κινηση για τα διαρκειας?Υπαρχουν διαθεσιμα ακομα και σε ποιες θυρες..??
Εχω παρει για μενα..αλλα τωρα ψαχνεται και ενας ακομη γνωστος μου..
giannis_
QUOTE(a bullet for your head @ Oct 12 2009, 18:38 ) *
Πως παει η κινηση για τα διαρκειας?Υπαρχουν διαθεσιμα ακομα και σε ποιες θυρες..??
Εχω παρει για μενα..αλλα τωρα ψαχνεται και ενας ακομη γνωστος μου..

Γυρω στις 8500 χιλιαδες εχουν φυγει!Νομιζω στο σαιτ της καε π εχει λινκ για ηλεκτρονικη αγορα σου δειχνει σε ποιες θυρες ειναι ακομη διαθεσιμα,αλλιως δοκιμασε να παρεις τηλ στην λεωφορο
kolokotronis
Αγόρασα σήμερα των 150 ευρώ, πίσω από την μπασκέτα.
Λογικά θα έχει φθηνά μέχρι το τέλος (Νοέμβριος).
Το γήπεδο είναι πολύ μεγάλο για να θέλει κάποιος διαρκείας, έστω και φθηνό και να μην του δώσουν.
Ξέρει κανείς αν υπάρχει συγκεκριμένος αριθμός στα φθηνά (150-200)?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.