Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γεια χαρα!!!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
The Admiral
Γεια χαρα σε ολους!!!

Καιρο εψαχνα ενα φορουμ για το μπασκετ!Ειχα αρχισει να πιστευω οτι εγω και κανα δυο φιλοι μου ασχολουνται εντατικα!Εγω ομως δεν τρελαινομαι τοσο για το ποδοσφαιρο,οποτε εχω χρονο παω να παιξω μπασκετ,ασχολουμαι με το nba live στα videogames και γενικα αυτο ειναι το σπορ που μου αρεσει κυριως...

Ειμαι απο νοτια Ελλαδα,Πελοποννησο...Ειμαι βαζελος στο ποδοσφαιρο,αλλα στο μπασκετ ποτε δεν μπορεσα να αποχωριστω την τρελα μου για τον Αρη,τον Αυτοκρατορα...ετσι,αυτη ειναι η ομαδα μου στο μπασκετ και,φυσικα,το Σαν Αντονιο 77.gif !!!Πιστευω οτι η κουλτουρα του μπασκετ διαφερει απο αυτη του ποδοσφαιρου,δεν υπαρχει τοση γραφικοτητα και ασχετοσυνη οσο στην μπαλα,η διαιτησια δεν μπορει να επηρεασει τα παιχνιδια χωρις να γινει ρομπα,ενω και το αθλημα μας παει πιο πολυ ως χωρα..Με λογικα χρηματα χτυπαμε ευρωπαικα τροπαια,ενω και οι παικτες μας συνεχως ανεβαινουν σε επιπεδο και πρωταγωνιστουν στην Ευρωπη...

Τελος παντων,αυτα τα ολιγα για αρχη και θα τα λεμε smile.gif !!!
Alexmei
καλώς μας ήρθες. Να κάνεις καλά πόστ! biggrin.gif

Συμφωνώ για τον Άρη και χαίρομαι που βλέπω τόσο φανατικώ παιδί σαν και εμένα..... ΜΠΡΑΒΟ! καλή συνέχεια
thrylos7
Καλώς ήρθες ναύαρχε! Ήρθες στο σωστό μέρος...
dizzy_fingers
Welcome on board!!!! biggrin.gif
morfi
Τωρα εσυ εισαι στα αληθεια ο ρομπινσον η το εβαλες ετσι?
NBAholic
Το αποκλείω. Ο admiral έχει δηλώσει τελειόφοιτος ιατρικής. Ο Ρόμπινσον είναι σαξοφωνίστας. Αλλά πού να το προσέξεις εσύ...Τουλάχιστον ήταν σωστή η διαδρομή σου απ'την ταράτσα στο πεζοδρόμιο; icon_drunk.gif

Admiral, καλώς ήρθες στο φόρουμ. Συγχώρεσε την παραπάνω συζήτηση. Ο φίλος morfi είναι μονίμως πιωμένος όταν χάνουν οι Σέλτικς (τα τελευταία 17 χρόνια, δηλαδή).
The Admiral
QUOTE(morfi @ Apr 3 2006, 05:43 AM)
Τωρα εσυ εισαι στα αληθεια ο ρομπινσον η το εβαλες ετσι?
*


Εσυ εισαι ο Πηρς biggrin.gif ?
Τον Ρικυ Ντειβις γιατι τον κανατε ανταλλαγη?Ηταν οντως τοσο αληταμπουρας οσο φημολογουνταν laugh.gif ?

Ευχαριστω παιδια για την υποδοχη και να διορθωσω οτι ακομη το παλευω το πτυχιο,δεν το εχω παρει ακομη tongue.gif !

Μ'αρεσει πολυ το φορουμ...Τα παιδια εδω εχουν πολυ χιουμορ και βλεπω οτι οι περισσοτεροι δεν ειναι κολλημενοι με καποια ομαδα,αλλα χαιρονται γενικοτερα το αθλημα και υποστηριζουν τις ομαδες μας που παιζουν Ευρωπη...εγω,ενταξει,η αληθεια ειναι πως τον ΠΑΟΚ και τον γαβρο δεν τους πολυπαω laugh.gif ,αλλα δε βαριεσαι...Ο Κυριος ειπε "αγαπατε τους εχθρους υμων",οχι να υποστηριζουμε και τις ομαδες τους biggrin.gif !!
dizzy_fingers
Ξέρω έναν Δημήτρη που είναι στην Ιατρική, γείτονα και φίλο, τρελό μπασκετόμουτρο, ψηλό, μελαχρινό, με φαρδιά....



Ρε συ....ο Μήτσος είσαι? laugh.gif
The Admiral
Οχι βρε δε με λενε Μητσο biggrin.gif !!

Δυσκολο να γνωριζομαστε,καθως εγω τωρα δεν ειμαι Αθηνα,ανεβαινω Αθηνα μονο για εξετασεις και κοπροσκυλιασμα,οπως αυριο καλη ωρα για το ΠΑΟ-Ταου tongue.gif ...

Αλλα λογικη η ερωτηση σου...και γω κανα δυο ατομα ηξερα στην Ιατρικη να ασχολουνταν με το μπασκετ laugh.gif !!
morfi
QUOTE(NBAholic @ Apr 3 2006, 04:55 AM)
Το αποκλείω. Ο admiral έχει δηλώσει τελειόφοιτος ιατρικής. Ο Ρόμπινσον είναι σαξοφωνίστας. Αλλά πού να το προσέξεις εσύ...
*

Εσυ εχεις προσεξει οτι οι κουκουβαγιες εχουν δυο ματια? 24.gif


QUOTE(NBAholic @ Apr 3 2006, 04:55 AM)
Τουλάχιστον ήταν σωστή η διαδρομή σου απ'την ταράτσα στο πεζοδρόμιο;  icon_drunk.gif 
*

Σταματησα σε ενα δεντρο και προσγειωθηκα πανω σε ενα κακτο!

QUOTE(NBAholic @ Apr 3 2006, 04:55 AM)
Admiral, καλώς ήρθες στο φόρουμ. Συγχώρεσε την παραπάνω συζήτηση. Ο φίλος morfi είναι μονίμως πιωμένος όταν χάνουν οι Σέλτικς (τα τελευταία 17 χρόνια, δηλαδή).
*

Στην υγεια του εθνους! icon_drunk.gif


QUOTE(The Admiral @ Apr 3 2006, 05:18 PM)
Μ'αρεσει πολυ το φορουμ...
*

Και εμενα μου αρεσει η Ζωη αλλα δεν ειμαστε μαζι. sad.gif

QUOTE(The Admiral @ Apr 3 2006, 05:18 PM)
Τα παιδια εδω εχουν πολυ χιουμορ
*

Και η Ζωη ειχε χιουμορ. sad.gif


QUOTE(The Admiral @ Apr 3 2006, 05:18 PM)
τον γαβρο δεν τον πολυπαω
*

Παιζεις με την τυχη σου shot.gif
Bonzo
Αν Θες στειλε κανένα pm να βεθούμε στον αγώνα με την ΤΑου΄να κάνουμε εξέδρα basketforum
wink.gif biggrin.gif
The Admiral
QUOTE(Bonzo @ Apr 4 2006, 07:38 PM)
Αν Θες στειλε κανένα pm να βεθούμε στον αγώνα με την ΤΑου΄να κάνουμε εξέδρα basketforum
wink.gif  biggrin.gif
*


Σορυ φιλε μου τωρα το ειδα το ποστ σου!!

Ημουν με μεγαλη παρεα στο ΟΑΚΑ και το ευχαριστηθηκα το ματς biggrin.gif !!

Παντως την Πεμπτη δεν παω...Νισαφι laugh.gif !!

Πηγα με Τσιμπονα,με Μπενετον,με Ταου...Αρειανος ειμαι ντε,μην κακομαθουμε tongue.gif !!
morfi
QUOTE(The Admiral @ Apr 8 2006, 02:23 AM)
Αρειανος ειμαι ντε,μην κακομαθουμε tongue.gif !!
*

Δεν εισαι απο την γη?Τι κανεις εδω περα?Υπαρχουν κι'αλλοι σαν και εσενα? 24.gif
Alexmei
QUOTE(morfi @ Apr 10 2006, 06:23 PM)
Δεν εισαι απο την γη?Τι κανεις εδω περα?Υπαρχουν κι'αλλοι σαν και εσενα? 24.gif
*



Και εγώ είμαι από εκεί. Είμαι πράσινος με ωραίες κεραίες, έχω καλύτερο από ΑDSL έχω MEFC(Mars-Earth fast connection biggrin.gif (που τα βρίσκω ο π0υστΗς; ) )
και τρέχω με ταχύτητα του φωτός! 300km/h! 69.gif
sihainas
QUOTE(Alexmei @ Apr 16 2006, 04:19 AM)
Και εγώ είμαι από εκεί. Είμαι πράσινος με ωραίες κεραίες, έχω καλύτερο από ΑDSL έχω MEFC(Mars-Earth fast connection biggrin.gif (που τα βρίσκω ο π0υστΗς; ) )
και τρέχω με ταχύτητα του φωτός! 300km/h! 69.gif
*



χμ... 300km/h... με τόσα πάει η porche μου tongue.gif
NBAholic
QUOTE
χμ... 300km/h... με τόσα πάει η porche μου


laugh.gif Aυτό θα έλεγα κι εγώ (αν κι έχω Bugatti).
Alexmei
ε τότε πέρνα καμια βόλτα από την Πάτρα εδώ..... να μου πεις πως πάει. Ήμουν Πάτρα πριν λίγο καιρό..... biggrin.gif
sihainas
Κι εγώ στην Ρόδο είμουν πριν κανα 6άρι χρόνια tongue.gif
dizzy_fingers
Για να προλάβω τον morfi:

"Εγώ τον Σεπτέμβρη ήμουν άνθρωπος".

Έλα, παραδέξου το, αυτό δε θα έλεγες?
laugh.gif
tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.