Help - Search - Members - Calendar
Full Version: CSKA - ΟSFP
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2, 3, 4
spysta
Το παιχνιδι ξεκιναει σε μερικες ωρες ..
Ελπιζω την Τεταρτη να δουμε πρωτοσελιδα του τυπου ''Δεν ειναι Πρωταπριλιατικο αστειο'' ''Με νικη την Πεμπτη στο Φιναλ 4 '' κτλ κτλ

Πολυ δυσκολο φυσικα .. Παρα πολυ δυσκολο φυσικα ...
Αλλα impossible is nothing

Αντε και ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΑΙΔΕΣ !!!!!
smiley.gif
rchos
αν αποκλειστουμε θα αφοριστεις στο δηλωνω.αν αντιθετα περασουμε θα εχεις την αιωνια ευγνομοσυνη των σοφων!
Air Kef
Δηλωνω και δημοσια,αν κερδισουμε το πρωτο ματς θα κανω την υπερβαση και με καθε κοστος (οπως να μου κοψει το μηνιατικο ο πατερας μου) θα βρισκομαι στο ΣΕΦ την Πεμπτη.

Το θεωρω πολυ δυσκολο παντως,δν πιστεύω οτι θα βρούμε χώρους στην αμυνα,ουτε και ελευθερα σουτ μιας και δν εχουμε επιθετικο ψηλό ουτε για δείγμα. Μας δινω ελπιδα αν η ΤΣΣΚΑ παρουσιαστει πολυ αστοχη και ετσι παμε το σκορ κατω απο τους 65 ποντους,Εθνική style δηλαδη. Α ρε Σοφο..

Go thryle.
spysta
QUOTE(rchos7 @ Apr 1 2008, 00:40 ) *
αν αποκλειστουμε θα αφοριστεις στο δηλωνω.αν αντιθετα περασουμε θα εχεις την αιωνια ευγνομοσυνη των σοφων!

Με αγχωσες τωρα ρεεε .... 42.gif 42.gif
Αν αποκλειστουμε στα τρια ματς αλλα παιξουμε πολυ καλα .... γινεται τιποτα αγαπητε σοφε???? tongue.gif
spysta
Αν κερδισει το πρωτο παιχνιδι ο ΟΣΦΠ τοτε αυτη η εβδομαδα θα ειναι πραγματικα παρα παρα πολυ κουραστικη για μενα ...
Εχουμε και λεμε
1)Σε περιπτωση νικης σημαινει οτι την Πεμπτη παιρνω το διαρκειας μου και ανεβαινω απο Πατρα Αθηνα για την ματσαρα της δεκαετιας ....
2)Κατεβαινω Παρασκευη Πατρα ..για υποχρεωτικο μαθημα ..
3)Ανεβαινω Σαββατο Αθηνα ..
4)Πεταω για Μπαχρειν την Κυρικαη το πρωι για τον Γκραν Πρι ..
5)Γυριζω απο Μπαχρειν ....


ΑΣ ΚΕΡΔΙΣΕΙ Η ΘΡΥΛΑΡΑ ΑΥΡΙΟ ..ΚΑΙ ΑΣ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ !!!!!! smiley.gif
kotzito
Καλα,οχι και τοσο δυσκολο.Με τον Ολυμπιακο φορμαρισμενο και με τον Γιαννακη στην ακργ του παγκου ολα ειναι πιθανα.Φτανει να μην χασουμε στο ΣΕΦ.
NBAer
Super game σημερα! banana.gif Καλυτερα θα ηταν να ειναι στις 20:15(αντι της 19:15) αλλα δεν πειραζει.

Αν ο Ολυμπιακος κρατησει χαμηλα το σκορ ως το ημιχρονο τοτε θα το παλεψει ως το τελος πιστευω.
Η ΤΣΣΚΑ δεν ειναι ομαδα που ανοιγει τον ρυθμο ευκολα, οποτε αν δεν μπουνε τα τριποντα τους, δεν εχουν μεγαλη ευστοχια δηλαδη, ο Ολυμπιακος εχει πολλες ελπιδες σε κλειστο σκορ.

Ο Γκριρ θα ειναι το ενα κλειδι. Αν βγουνε τα σουτ και οι προσπαθιες του τοτε ο Ολυμπιακος θα ειναι κοντα. Οποτε αφου ο Γιαννακης ειναι γατα θα το παλεψει στο τελος.
Ο Μπουρουσης και Τσακαλιδης ειναι επισης κλειδια καθως δεν πρεπει να επιτρεψουν σε καμια περιπτωση ευκολα καλαθια απο διεισδυσεις! Πρεπει να αποτελεσουν φοβητρα. No easy baskets!
Ο Ματσιγιαουσκας ας ελπισουμε να αποτελεσει την εκπληξη και να βαλει καμια 15αρα.....

Ενα καλο απο τη φυγη του Τζακσον ειναι οτι οι εναπομειναντες παικτες και δη οι ψηλοι, θα συγκεντρωσουν περισσοτερο τις δυναμεις τους και την συγκεντρωση τους ωστε να καλυψουν το κενο και αυτο ειναι παντα καλο, καθως δινει μια μεγαλυτερη συνοχη και συγκεντρωση στο παιχνιδι.
Βραχυπροθεσμα γιατι μακροπροθεσμα για πολλους αγωνες δεν ισχυει αυτο. Αλλα επειδη βρισκομαστε στο τελος της περιοδου δεν νομιζω να προλαβει να εμφανιστει το φαινομενο αυτο. Θα ερθει και ο Σχορτσιανιτης οποτε ολα καλα.....

Προβλεπω 75-64 νικη της ΤΣΣΚΑ, ενω το προγραμμα μου προβλεπει 78-62 νικη της ΤΣΣΚΑ. sad.gif
Παντως βαθια μεσα μου πιστευω οτι το ματς θα ληξει με 2 ποντους υπερ ΤΣΣΚΑ ή 1 υπερ του ΟΣΦΠ. cool.gif

19:15 ωρα Ελλαδας λοιπον στο ΣΚΑΙ. banana.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Σημερα ειναι η ευκαιρια του Γουντς να αποδειξει
οτι ειναι μεγαλη παιχτουρα και να κανει γιογιο τον Σισκα.

Αν αυτος και ο Τσακαλιδης (στην αμυνα) παιξουν καλα
τοτε εχουμε πολλες ελπιδες
MaJesty23
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 1 2008, 13:43 ) *
Σημερα ειναι η ευκαιρια του Γουντς να αποδειξει
οτι ειναι μεγαλη παιχτουρα και να κανει γιογιο τον Σισκα.

Αν αυτος και ο Τσακαλιδης (στην αμυνα) παιξουν καλα
τοτε εχουμε πολλες ελπιδες

Να του κανει ο WOODS:YO MAN μπορεί! smiley.gif γιογιό αποκλειέται!!!!
Reggie_
Εντάξει,μην τα παραλέμε..Νομίζω οτι ο ενας θα βάλει στον άλλο..Ο Σίσκα είναι πολύ "έξυπνος" για την άμυνα που παίζει ο Γουντς αλλα κ ο Κιντέλ πολύ δυναμικός κ εκρηκτικός για την άμυνα του Σισκάουσκας..Πάντως νομίζω οτι ο Γιαννάκης θα παίξει αρκετά κ με σχήμα με τον Πρίντεζη στο 4 κ τον Βασιλόπουλο στο 3 να πηγαίνει πάνω στον Σισκάουσκας..Γενικά νομίζω οτι αυτό το μάτ ο Ολυμπιακός αν μπορεί να το πάρει,αυτο θα γίνει απο την επιθεσή του κ όχι απο την αμυνά του..
basketka*los
Συμφωνω οτι αυτο το ματς μπορει να το κερδισει η επιθεση και οχι η αμυνα!Αλλωστε σκεφτειτε οτι ο ΟΣΦΠ του Γκερσον κερδισε εντος και εχασε εκτος δυσκολα...
Hakeem
Νομιζω οτι ο Βασιλόπουλος θα μαρκάρει αρκετή ώρα τον Παπαλουκά και ειναι ο μοναδικός που μπορεί να τον περιορίσει. Καλός και αγιος ο Σισκάουσκας, αλλά η ΤΣΣΚΑ έχει ανέβει γιατί στο Τοπ16 ο Τεο ήταν ...Τεό και από μονος του την ανέβασε επίπεδο. Επισης, η περιφερειακή άμυνα του Ολυμπιακού θα κρίνει πολλά γιατί ένας από τους Λανγκτον, Χολντεν, Σισκάουσκας να ειναι ζεστός, θα υπάρχει πρόβλημα...
Flash
Καλή επιτυχία στον Ολυμπιακό για αυτή τη σειρά παιχνιδιών. Είναι σημαντικό για το κύρος και τη συνέχεια του ελληνικού μπάσκετ να υπάρχει σταθερά τουλάχιστον μία ελληνικη ομάδα στο final four. Αγωνιστικό προβάδισμα λόγω πληρότητας και εμπειρίας δίνω στην ΤΣΣΚΑ όμως ο Ολυμπιακός θέλει πάρα πολύ την πρόκριση ώστε να κατορθώσει κάτι που πριν ένα μήνα θα φαινόταν υπέρβαση. 41.gif
hagi
Πολύ δύσκολα τα πράγματα για τον Ολυμπιακό.Θα πρέπει να κάνει καταπληκτικό παιχνίδι ώστε να κερδίσει την φοβερή ΤΣΣΚΑ..Ελπίζω να δούμε ένα ωραίο αγώνα και ο καλύτερος να κερδίσει.
reignman
καλη τυχη στην ομαδα μας... την πεμπτη θα τα πουμε στο γηπεδο.
το κακο ειναι οτι οι ολυμπιακαρες θυμουνται την ομαδα μονο στα "μεγαλα" παιχνιδια...
68.gif
kvgs
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 1 2008, 13:43 ) *
Σημερα ειναι η ευκαιρια του Γουντς να αποδειξει
οτι ειναι μεγαλη παιχτουρα και να κανει γιογιο τον Σισκα.

Αν αυτος και ο Τσακαλιδης (στην αμυνα) παιξουν καλα
τοτε εχουμε πολλες ελπιδες


Α ρε κακομοιρη μου κανεις και αναλύσεις....

Ο Ολυμπιακός θα χρειαστεί πόντους μέσα στη ρακέτα τους οποίους μέχρι προχτές έδινε ο Τζάκσον. Από ποιούς θα τους πάρει?? Πάντως όχι από τον Τζέικ που λες εσυ Λυκε... Πρίντεζης παίζει??

Θα συμφωνήσω για Γουντς, αλλά επίσης, πρέπει να παίξει και ο Γκριρ αμυνούλα, γιατί όταν τα αμερικανάκια της ΤΣΣΚΑ βρουν ρυθμό δε σταματάνε να βάζουν.

Περιμένω μεγάλο παιχνίδι από Μπουρούση, Γκριρ.


ps την Πέμπτη πώς θα γίνει να βάλουμε βιντεο γουόλ στην προπόνηση??? ή μήπως ένα τηλεφωνο για βόμβα να δώσει τη λύση?
Jimar
αντε καλη τυχη στον ολυμπιακο, εγω δυστυχως δεν θα δω το ματς γιατι εχω μαθημα sad.gif ...
θα το γραψω ομως
theov
Καλή επιτυχία παιδιά!

Πατήστε τους τους Ρώσσους... 41.gif

Άντε να μείνει η κούπα του Πρωταθλητή Ευρώπης στην Ελλάδα.. rolleyes.gif
Bonzo
Και ο Λαμόνικα έγινε ο λόγος που υποστηρίζω Ολυμπιακό σε αυτό το παιχνίδι. Εκτός ο Γουντς με συνοπτικές διαδικασίες...
Pierce
o παπαλουκας τον ''σκυλιασε'' τον Γουντς με αυτα που του ελεγε tongue.gif
reth1
φοβερός ολυμπιακός στο α'!!! μπράβο! 41.gif 41.gif 41.gif
Anaz
Ως τωρα παει οπως το θελουμε το ματς στο γνωστο μοτιβο..Ψιλοελευθερο με ρυθμο αλλα συναμα πειθαρχημενο και μεθοδικο μπασκετ στην επιθεση, παμε σε σχετικα ανοιχτο σκορ, τους κοιμιζουμε, και στο τελος στο 4ο δεκαλεπτο σφιγγουν για τα καλα τα λουρια στην αμυνα..
Αρκει να μην κανουν στο 3ο κανα σερι οι Λανγκτον,Σισκα απο την περιφερεια και μας ξεφυγουν.

Tο σπρωξιματακι θα το παρει η Τσσκα στην σειρα.Γνωστα πραγματα..

Κοτσανα του Μεσινα να βαλει τον Παπαλουκα πανω στον Γουντς!Εχει πιασει ρυθμο τωρα ο Q.
vastravoud
Τι το ήθελε ο έρμος το trash-talk? tongue.gif
reignman
παιδια... πειτε μου οτι δε βλεπω Live χειρουργειο χωρις αναισθητικο68.gif 68.gif 68.gif 68.gif και τον ολυμπιακο να παλευει με ΨΥΧΑΡΑ 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif ... πειτε το μου
Flash
QUOTE(reignman @ Apr 1 2008, 20:56 ) *
παιδια... πειτε μου οτι δε βλεπω Live χειρουργειο χωρις αναισθητικο68.gif 68.gif 68.gif 68.gif και τον ολυμπιακο να παλευει με ΨΥΧΑΡΑ 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif ... πειτε το μου


Φτου κι απ' την αρχή... Ρε παιδιά συγκεντρωθείτε στο πολύ καλό παιχνίδι που κάνει η ομάδα.
basketball artist
QUOTE(pierce21 @ Apr 1 2008, 18:54 ) *
o παπαλουκας τον ''σκυλιασε'' τον Γουντς με αυτα που του ελεγε tongue.gif

τι του πε ?
Εγω νομιζω οτι του λεγε: ''ηταν φαουλ αυτο ρε Q?''
''ναι ναι ηταν....φαε τωρα ενα τριποντακι και μετα ενα τομαχωκ και κατσε να παραπονιεσαι'' tongue.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Οχι ρε Γουντς μην κανεις τετοια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μην πηδας τοσο ψηλα απαγορευεται
wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif

Καλος και ο Τζακ
reignman
οκ στο αλευ ουπ του γουντς ο ζησης τον σπρωχνει ενω ειναι στον αερα... μπορει να παθει μεγαλη ζημια εκει ο παιχτης...

η ομαδα παιζει πολυ καλα και ειμαι σιγουρος οτι θα συνεχισει ετσι μεχρι το τελος.
οπως κανει και παντα απο τη μερα που ανελαβε ο γιαννακης!
B for Basketball
Eγω (που το εχω και τεχνη τοσα χρονια)
Αν καταλαβα καλα ..
Papaloukas: Was it faoul?? (η καπως ετσι μιας και εχω ψιλοξεχασει καποια αγγλικα tongue.gif )
Woods: No no...(Aλλα με υφος σαν να του λεει δεν θα κατσουμε τωρα να το συζητησουμε)

Εξαλλου κ απο τις εκφρασεις των προσωπων τους καταλαβαινεις οτι δεν ανταλαξαν '' γαλλικα''

Το σπιτι μου το αφησα...
Την γκομενα παρατησα...
Ηρθα δω να σας πω...
Ολυμπιακαρα εισαι κ γαμω!!

(Βαζελακι ειμαι αλλα δεν ειναι κακο να λεμε που κ που καμια βλακεια tongue.gif )
Air Kef
ΠΩΡΩΣΗ.


40-57 με πάρτυ.
Air Kef
52-62. Ο Ολυμπιακος περνει 1 στα 3 φαουλ.

Οργια Γκριρ-Γουντς.
Anaz
Κι εγω με το ζορι συγκρατω τις ορμονες μου, αλλα θελει ψυχραιμια και συγκεντρωση 40 λεπτα..Με την Τσσκα παιζουμε, μην το ξεχναμε.. wink.gif

Παμε τωρα σκυλισια αμυνα..
NBAer
QUOTE(Air Kef @ Apr 1 2008, 20:29 ) *
52-62. Ο Ολυμπιακος περνει 1 στα 3 φαουλ.

I agree. shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif

Αμα δεν νικησει σημερα τοτε ποτε θα νικησει????? sad-smiley-009.gif
Θα κλαιω 5 μερες αν δεν νικησει σημερα. sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif Ειναι κριμα να παρει ο διαολος....

[EDIT]
Πωωω ρε γυρισε.

[EDΙT-2]
Πωωω ρε τι πηραν σημερα οι του Ολυμπιακου? Βαζουν τα τριποντα για πλακα! 77.gif Ειδικα ο Γουντς. 77.gif 77.gif
reth1
αν και παναθηναϊκός, πανυγηρίζω σαν ...κοπέλι!
6-0
Όταν έφυγε στον αιφνιδιασμό ο Γουντς αγχώθηκα μήπως κάνει καμια πιρουέτα όπως στο youtube tongue.gif

Πάμε γερά!
Air Kef
Οι γκρι το εχουν γυρισει μονοι τους.
NBAer
QUOTE(Air Kef @ Apr 1 2008, 20:48 ) *
Οι γκρι το εχουν γυρισει μονοι τους.

Ρε αυτο στον Βασιλοπουλο τι ηταν???? shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
Ελεος!


Χαπια γρηγοραααααααααααα. ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
15 δευτερα και παραδεισος ή κολαση. ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
αααααααααααααααααααα.
Pierce
faoul ρε κερατα λαμονικα στον Ματσε, τον γκρεμισε ο αλλος
Air Kef
Αηδια.
Air Kef
74-74,τα καταφερε η ΤΣΣΚΑ και ισοφαρισε. 15΄΄ ακομα,αν υπαρχει Θεός,θα την βάλει μονος του την μπαλα να παρουμε το διπλό.
reth1
NAI!!!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Ετσιιιιιιιιιι
Pierce
QUOTE(Air Kef @ Apr 1 2008, 20:54 ) *
74-74,τα καταφερε η ΤΣΣΚΑ και ισοφαρισε. 15΄΄ ακομα,αν υπαρχει Θεός,θα την βάλει μονος του την μπαλα να παρουμε το διπλό.

''ο θεος μεταμφιεστηκε σε λιν γκριρ σημερα΄΄

pierce21 cool.gif
Anaz
Υπαρχει Θεος,υπαρχει δικαιοσυνη..!! η καλυτερα..Υπαρχει Ριβερς!! γκουχ..sorry Γκριρ ηθελα να πω!!
blove.gif
Air Kef
ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΑΘΗΝΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΕΕΕΕΕΕ.




ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ.
MaJesty23
ο Μεσίνα κοούτσαρε χάλια!!Πολύ βαριά σχήματα,και επιμονή σε ντεφορμέ παίχτες οπως Siska και Παπαλουκας!!Γενικώς πολύ χάλια η ΤΣΣΚΑ,και πολύ καλη έμφανιση απο Ολυμπιακό!Απίστευτη ευστοχία απο περιφέρεια,με ελεύθερα σούτ!Γκριρ σε δαιμονιώδη φόρμα(αν και ορίσμενα σούτ αν και εύστοχα είναι ολιγον τι ,παράλογα,και αντιμπασκετικά)και Woods απιστευτος και τρομερά αθλητικός παίχτης,με μπασκετική παιδεία και τσογλάνι εκεί που πρεπει!Ο Ολυμπιακός βοηθηθήκε πολύ απο την ευστοχία της τρίτης περιόδου,παίζοντας φοβερά και με πολύ καλή κυκλοφορία,έπαιξε πραγματικά φοβερό μπασκετ! Στην τέταρτη περίοδο,η ΤΣΣΚΑ,έσφιξε την άμυνα,πήρε αρκετά σφύριγματα(κάτι δυστυχώς αναμενόμενο) και έτσι καλυψε την διαφορά!Αλλά τελικά με τρελοgreer,να έχει μπάλες αντι για μπαλλακια,ΚΕΡΔΙΣΕ!
κλειδι του ματς για μένα ,ήταν η απίστευτη κακή έμφανιση της ΤΣΣΚΑ!Το δεύτερο ματς θα είναι πάρα πολύ δύσκολο και μάκαρι να βγώ ψεύτης!
NBAer
QUOTE(Air Kef @ Apr 1 2008, 20:54 ) *
74-74,τα καταφερε η ΤΣΣΚΑ και ισοφαρισε. 15΄΄ ακομα,αν υπαρχει Θεός,θα την βάλει μονος του την μπαλα να παρουμε το διπλό.

Το βαλε, το βαλεεεεεεεε ο θεος, Γκριρ..... 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif

Parisine blech.gif blech.gif που ελεγες οτι ο Γκριρ δεν μπορει να γινει ηγετης. Και δεν μιλαω μονο για το buzzer beater φυσικα.
Just kidding man. biggrin.gif peace.gif biggrin.gif
(οσον αφορα το blech.gif αστειευομαι)
reignman
ΑΠΛΑ ΚΛΑΙΩ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ. ΚΛΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΩ ΑΠΟ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ. ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΟΛΩΝ ΟΛΩΝ ΟΛΩΝ! 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Xaroumenos loukoumas
Και τώρα όλοι για εισητήρια ε;;
Εμείς (rchos7 κι εγώ) ευτυχώς προλάβαμε!
Το παιχνίδι της χρονιάς!!!

bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif

QUOTE(Air Kef @ Apr 1 2008, 17:58 ) *
ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΑΘΗΝΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΕΕΕΕΕΕ.
ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ.



Ακόμα εκεί είσαι;

ΥΓ: Θα κεράσεις και τις μπύρες που έλεγες τις προάλλες; tongue.gif
spysta
NAI ΡΕ ΘΡΥΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif smiley.gif smiley.gif


ΤΟΥΣ ΚΡΑΤΑΓΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ Η ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ....... ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΕΤΑΞΕ Ο ΓΚΡΗΡ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.