Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΝΕΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
madmike1
Γεια σε ολους!!!
j-kidd13
Καλως τον!!!
Ευχομαι σε μια επικοδομιτικη παρουσια στα σοκακια του φορουμ..... laugh.gif
morfi
Καλώς ήρθες...
SG3ptshooter
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showuser=14455

Aυτόν τον καλωσορίζω εγώ από μόνος μου. cool.gif
vla27
Γεια σε όλους! Για αρκετούς μήνες αναγνώστης του φόρουμ και μόλις σήμερα εγγεγραμμένο μέλος.
rchos
Καλώς μας ήρθες.
Καλά ποστ να έχεις και καλές συζητήσεις.

In DRose we trust...
giorgosvam
Καλησπερα και απο μενα σε ολους.Και εγω επισης για σχεδον ενα χρονο αναγνωστης του φορουμ,εγινα μελος μολις σημερα.

biggrin.gif
HLR CENATION
QUOTE(giorgosvam @ Jul 13 2013, 16:59 ) *
Καλησπερα και απο μενα σε ολους.Και εγω επισης για σχεδον ενα χρονο αναγνωστης του φορουμ,εγινα μελος μολις σημερα.

biggrin.gif


Kαλως ηρθες φιλε,καλες συζητησεις. smile.gif
Point Forward
Γεια χαρά και από μένα!


Νέος και εγώ, έτοιμος για μπασκετικές συζητήσεις!

Μπασκετικά μεγαλωμένος την χρυσή δεκατία του '90, με φόρμα και πορτοκαλί molten ανα χείρας, τότε που υπήρχε μόνο το Τρίποντο και η λαχτάρα για το επόμενο παιχνίδι στην τηλεόραση.
j-kidd13
Καλως ηρθες και καλα ποστ!
Διαβασε τον κανονισμο λειτουργιας του φορουμ!
Crash95
Παιδια πως μπορω να βαλω φωτο. Ωστε οταν γραφω να βγαινει αυτη στα πλαγια στο προφιλ μου και οχι το ερωτηματικο?
Andre Miller
QUOTE (Apostolis Air Baba @ Jun 7 2016, 15:23 ) *
Παιδια πως μπορω να βαλω φωτο. Ωστε οταν γραφω να βγαινει αυτη στα πλαγια στο προφιλ μου και οχι το ερωτηματικο?
Την ίδια απορία έχω και εγώ!
Zoys
QUOTE(Andre Miller @ Jun 8 2016, 11:37 ) *
Την ίδια απορία έχω και εγώ!

Πίνακας Ελέγχου---> Επεξεργασία Ρυθμίσεων Avatar
Carey Scurry
Καλησπέρα παιδιά . Καλώς σας βρήκα ! smile.gif
Zoys
QUOTE(Carey Scurry @ Oct 22 2016, 21:53 ) *
Καλησπέρα παιδιά . Καλώς σας βρήκα ! smile.gif

Καλωσήρθες. Ωραία επιλογή ονόματος. smile.gif
Carey Scurry
QUOTE (Zoys @ Oct 22 2016, 22:29 ) *
Καλωσήρθες. Ωραία επιλογή ονόματος. smile.gif
Να σαι καλά! smile.gif Τιμής ένεκεν στην παιδική ηλικία και στις πρώτες μνήμες από το μπάσκετ. Παρακολουθώ το φορουμ καιρό και είπα να γίνω μέλος της ωραίας παρέας με το υψηλό επίπεδο μπασκετικης και ανθρώπινης κουβέντας και να λέω καμιά γνώμη σε αυτό το ωραίο πλαίσιο που έχετε καθιερώσει. Καλή συνέχεια σε όλους
Govanni
Γεια σας παιδες και γω παρακολουθω το forum καιρο, μπραβο που εχετε πληρη προσβαση στους επισκεπτες. Ειπα να κανω και γω λογαριασμο,
και βρεθηκα να γραφω το Αλφαβητο για να θυμηθω το 23ο και το 13 γραμμα της tongue.gif tongue.gif

Επισης βλεπω τα βιντεακια σας στο γιουτιουμπ, αν και ενα απο αυτα θα προτιμουσα να μην ειχε φτιαχτει ποτε
Αυτο για τον Waters tongue.gif Θελω Χακεταρο,

Κατα τα αλλα εχω ηδη προλαβει και κανει ενα ποστ, για τον δρομο ως τον Φιναλ Φουρ, και επισης λιγο καυστικο για την κατασταση στην Α1.
Χρησιμοποιησα βεβαια την φραση "να πεσει το κατεστημενο της ΕΟΚ" μιας και αυτα ειναι τα πιστευω μου. Αλλα προς θεου, χωρις προθεση για επιθεση σε καποιον συμφορουμιτη.

Οποτε βρισκω χρονο θα σχολιαζω, αλλα μαλλον σπανια, μιας και η γυναικα μου, ετοιμαζεται να γεννησει το τεταρτο μελος της φαμιλιας smile.gif
j-kidd13
QUOTE(Govanni @ Jan 21 2017, 15:33 ) *
Γεια σας παιδες και γω παρακολουθω το forum καιρο, μπραβο που εχετε πληρη προσβαση στους επισκεπτες. Ειπα να κανω και γω λογαριασμο,
και βρεθηκα να γραφω το Αλφαβητο για να θυμηθω το 23ο και το 13 γραμμα της tongue.gif tongue.gif

Επισης βλεπω τα βιντεακια σας στο γιουτιουμπ, αν και ενα απο αυτα θα προτιμουσα να μην ειχε φτιαχτει ποτε
Αυτο για τον Waters tongue.gif Θελω Χακεταρο,

Κατα τα αλλα εχω ηδη προλαβει και κανει ενα ποστ, για τον δρομο ως τον Φιναλ Φουρ, και επισης λιγο καυστικο για την κατασταση στην Α1.
Χρησιμοποιησα βεβαια την φραση "να πεσει το κατεστημενο της ΕΟΚ" μιας και αυτα ειναι τα πιστευω μου. Αλλα προς θεου, χωρις προθεση για επιθεση σε καποιον συμφορουμιτη.

Οποτε βρισκω χρονο θα σχολιαζω, αλλα μαλλον σπανια, μιας και η γυναικα μου, ετοιμαζεται να γεννησει το τεταρτο μελος της φαμιλιας smile.gif



Καλώς ήρθες στην παρέας μας και καλά ποστ...
Η αλήθεια είναι οτι πρώτο ποστ και ατάκα να πέσει το κατεστημένο της ΕΟΚ,δεν είναι και ό,τι καταλληλότερο,αλλά οκ,αρχή είναι ακόμα,θα εγκληματιστείς θέλουμε να πιστεύουμε!
Διάβασε τον κανονισμό λειτουγίας του φόρουμ...
Και με το καλό να υποδεχτείτε το νέο μέλος της οικογένειας!
Govanni
QUOTE (j-kidd13 @ Jan 21 2017, 15:46 ) *
Καλώς ήρθες στην παρέας μας και καλά ποστ...
Η αλήθεια είναι οτι πρώτο ποστ και ατάκα να πέσει το κατεστημένο της ΕΟΚ,δεν είναι και ό,τι καταλληλότερο,αλλά οκ,αρχή είναι ακόμα,θα εγκληματιστείς θέλουμε να πιστεύουμε!
Διάβασε τον κανονισμό λειτουγίας του φόρουμ...
Και με το καλό να υποδεχτείτε το νέο μέλος της οικογένειας!


Ενοοειται... Τους διαβασα και μολις ειδα και την πρωτη γκαφα, ποσταρα σε θεμα αλλου. ΧΑΧΑΧΑΧΑ Σορρυ παιδες
Το δημιουργω ξανα
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.