Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Euroleague Fantasy Challenge
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4
hagi
Παιδιά όπως πολλοί θα γνωρίζεται μαζί με την Ευρωλίγκα ξενικά και το Fantasy Challenge που είναι καλή φάση.
Για όσους δεν το ξέρουν η διεύθυνση είναι :

http://fantasychallenge.euroleague.net/index.php

αν και δεν έχετε πολύ χρόνο για να φτιάξετε τις ομάδες σας από την αρχή της διοργάνωσης (άργησα να ενημερώσω) μπορείτε να προλάβετε.

Και αν κανένας έχει δημιουργήσει και κανένα private league δεν θα έλεγα όχι στη συμμετοχή.
dizzy_fingers
Εγώ είχα ήδη γραφτεί από πριν το καλοκαίρι αλλά τότε ακόμα η σελίδα ήταν υπό ανανέωση και δε μπορούσες να πάρεις παίχτες...οπότε το παράτησα γιατί νόμισα ότι είχε πρόβλημα το σύστημα.

...και έφτασα τώρα να φτιάχνω την ομάδα μου 4-5 ώρες πριν την έναρξη της Ευρωλίγκας sad.gif.


Δεν ξέρω αν προλαβαίνουμε να δηλώσουμε συμμετοχές σε κλειστή λίγκα μετά την έναρξη της Ευρωλίγκας, αλλά έφτιαξα ένα BasketForum League, να υπάρχει και θα αρχίσω να στέλνω προσκλήσεις (θα ανοίξω νέο τόπικ αργότερα).
dizzy_fingers
Μπα...δε νομίζω να χρειάζεται να ανοίξω νέο τόπικ.
Θα κάνω κατάληψη στο δικό σου topi, hagi, biggrin.gif και θα το κάνω για να δηλώσετε συμμετοχές στην κλειστή λίγκα του euroleague fantasy challenge, την BasketForum.gr League.

Δεν είμαι ακόμα σίγουρος για το αν μπορείτε να γράφεστε και μετά τον αποψινό αγώνα, ή αν όλα κλείνουν τότε, αλλά ανοίγω τη λίγκα (καθυστερημένα, ξέρω sad.gif ) για να υπάρχει wink.gif.

Όσοι όμως, έχετε τη δυνατότητα, φτιάξτε μία ομάδα τώρα το απόγευμα, πριν την έναρξη του αγώνα Ούλκερ - ΠΑΟ και γράψτε εδώ όσοι θέλετε να συμμετάσχετε στη λίγκα μας.
Το password και οι περαιτέρω λεπτομέρειες, θα σταλούν με πμ.

Περισσότερα εδώ:
http://fantasychallenge.euroleague.net/home.php
hagi
Dizzy από ότι είδα δεν μπορώ να μπω τώρα στο private league αλλά μάλλον μετά την πρώτη αγωνιστική.
Απλώς δεν ξέρω αν αθα κρατήσει τα στατιστικά της πρώτης αγωνιστικής όταν θα μπούμε.
Θα δείξει.Εγώ πάντως το κοιτάζω συχνά οπότε μόλις μπορέσω να μπω θα ενημερώσω.
Θα γίνει σίγουρα καλή "μάχη".......
Bonzo
Έχω και γω ομάδες στο fantasy challenge....
Είχε παίξει και ο αδερφός μου περσι...Δεν έχουν περάσει ακόμα τα στατιστικά του χθεσινού αγώνα..
Μπορείς να φτίαξεις ομάδα όποτε θες απλά διαγωνίζεσαι μόνο για το εβδομαδιαίο βραβείο(μια μπάλα) και όχι τα τελικά βραβεία...
Θα κάνω και τρεις προτάσεις αν και κάπως καθυστερημένα....
Παπανικολάου,Σχορτσιανήτης(τώρα που τραυματίστηκε ο Ζουκάουσκας,Lavrinovic
hagi
Έχω παίξει και γω από πέρσι απλώς δεν το πρόλαβα από την αρχή.Οπότε δεν είχα πολλές ελπίδες να διεκδικήσω κάτι καλό.
Αν δεν συμμετέχεις από την αρχή δεν προλαβαίνεις τους άλλους και αυτό είναι το πρόβλημα.
Φέτος όμως παραμόνευα και μόλις ενεργοποιήθηκε μπήκα κανονικά.
Η διαφορά με πέρσι είναι ότι μπορείς να έχει 3 ομάδες αντί 1.
Αυτό σε κάνει να έχεις περισσότερες ελπίδες για κάτι καλό.
Δεν ξέρω γιατί δεν έχουν βάλει τα προχθεσινά αποτελέσματα αλλά πέρσι τα έβαζαν ξεχωριστά μέχρι να ολοκληρωνόταν η αγωνιστική.Θα δούμε πως θα πάει.
Αυτό που πιθανό να δείτε όσοι παίζετε φέτος για πρώτη φορά είναι τα σκορ που κάνουν κάποιοι ξένοι νομίζω που δεν μπορείς να τα φτάσεις με τίποτα.
Ας ελπίσουμε φέτος να κάνουμε όλοι μας μεγάλα σκορ...
Bonzo
Παντως πέρυσι ο αδερφός μου είχε βγει 11ος μια αγωνιστική...
Για λίγο δεν πήραμε τη μπάλα..
Φέτος οι συμμετοχές είναι πολύ περισσότερες και άρα τα πράγματα θα είναι ακόμα πιο δύσκολα..
miltos
Έχω κάνει και εγώ τρεις ομαδούλες για το χαβαλέ. Ωραία θα είναι να κάνουμε καμία μικρή league μεταξύ μας. Αλήθεια τι έγινε με αυτό;
dizzy_fingers
Υπάρχει ως private league ένα BasketForum.gr League, αν κοιτάξετε, αλλά δεν ξέρω αν μπορείτε να συμμετάσχετε... unsure.gif.

Για τσεκάρετέ το και πείτε μου...εγώ, είναι αλήθεια, είμαι σκράπας σε αυτά...
Bonzo
Μάλλον για να φτιάξεις ή να συμμετάσχεις σε λίγκα πρέπει να τελειώσει η αγωνιστική...
Θα φτιάξω και γω μια με ονομα hmmy...
Πάντως σας προειδοποιώ ότι στην πρώτη αγωνιστική (μέχρι) τώρα πάω πάρα πολύ καλά... smile.gif Η πρώτη θέση στο basketforum.gr league μάλλον είναι καπαρωμένη cool.gif cool.gif
dizzy_fingers
Εγώ ακόμα δεν ξέρω πως να κάνω submit την ομάδα...
Έχω διαλέξει και τους 10 παίχτες, αλλά δε βλέπω πουθενά ένα λινκ ή κουμπί "submit" unsure.gif....
Bonzo
Τί password έχεις στο private league;
hagi
Λοιπόν Dizzy μόλις πάρεις και τους 10 παίχτες επάνω από το όνομα της ομάδας και λίγο δεξιά έχει πεδίο που κάνεις την επιβεβαίωση της ομάδας.Το κάνεις αυτό και στις 3 ομάδες σου.
Τώρα παιδιά από σήμερα παίζει και το private league (αφού τελείωσε η 1 αγωνιστική).
Εγώ μόλις έκανα join με τις 3 ομάδες μου (δεν πήγα καθόλου καλά) και περιμένω και τους υπόλοιπους.
peka
Μπηκα και εγω στο private league... Ειχα φτιαξει μια ομαδα και σημερα εφτιαξα αλλες δυο!
Καλη επιτυχια σε ολους...
Bonzo
Βρε παιδιά το password γαι να μπω πιο είναι?
Μήπως με αποφεύγεται? smile.gifsmile.gif
dizzy_fingers
Σε φοβόμαστε, γι'αυτό δε στο λέμε tongue.gif.
Έλαβες το πμ? wink.gif

Hagi, δε βρίσκω αυτό το λινκ που λες.
Εδώ δεν πρέπει να κοιτάξω?

Click to view attachment


Έχω συμπληρώσει και τις 10 θέσεις των παιχτών.... 7.gif
hagi
Αν θυμάμαι καλά όταν συμπληρώσεις και τους 10 παίχτες,δίπλα από το create your team σου εμφανίζει μια επιλογή επιβεβαίωσης της ομάδας.
Πρέπει όμως να συμπληρώσεις σωστά και τους 10 παίχτες.
Δοκίμασε ξανά..
dizzy_fingers
Πως εννοείς το "σωστά"?

Έκλεισα τις δέκα θέσεις, πήρα τους παίχτες μου και μου έμειναν 7 credits στην τσέπη (ξέρω, είμαι σπάταλος biggrin.gif)...
Bonzo
ΟΚ με τo privete league..
Πάντως φέτο γενικά ίσως λόγω υπερφορτωσης του συστηματος(25000 συμμετοχές) παρουσιάζει αρκετά συχνά πρόβλημα το fantasy challenge...
Για να σου πω όμως και αυτο που πραγματικά πιστεύω μάλλον εσύ κανεις κάποια βλακεία.. biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif tongue.gif
dizzy_fingers
Και βλακεία να έκανα, αν μου έλεγες ποια είναι για να μην την κάνω και να δηλωθώ επιτέλους στο private league που εγώ δημιούργησα ( icon_drunk.gif )...θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα 45.gif
Bonzo
Τι να σου πω ρε dizzy.. sad.gif Εγώ μόλις τώρα έφτιαξα και άλλη ομάδα χωρίς να αντιμετωπίσω πρόβλημα...
Απλα έγραψα ένα όνομα αγόρασα παίχτες και πάτησα confirm team...
μήπως μετά που γράφεις το όνομα της ομάδας σου πρέπει να πατήσεις <enter>?Άμα μπορείς δοκίμασε και από άλλο υπολογιστή...
hagi
Dizzy όπως το λέει ο Bonzo είναι.Δεν θυμώμουνα την λέξη.Ακριβώς στο πάνω μέρος εμφανίζει confirm team.Πατάς και είναι οκ η ομάδα σου.
Αν δεν στο εμφανίζει το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι μήπως χρησιμοποιείς κάποιον internet browser εκτός του exporer και δεν μπορεί να στο εμφανίσει.

Ρε παιδιά δεν βλέπω κίνση στο Private League..Τί έγινε μόνο τέσσερα άτομα είμαστε..Άντε να κάνουμε ένα ωραίο πρωταθληματάκι...
miltos
Στείλτε μου και εμένα το pass για το private league.
Warrior
Θα μπω και γω αν προλαβω...

Μιλτο στο στελνω τωρα.
dizzy_fingers
Hagi, παρόλο που χρησιμοποιώ mozilla, η εικόνα που σας πόσταρα παραπάνω, έχει παρθεί από internet explorer...όπως βλέπεις, όμως, δεν εμφανίζεται πουθενά το καταραμένο κουμπί.

Θα δοκιμάσω αν είναι να γραφτώ ξανά με άλλο λογαριασμό.
smile.gif
Buk
kalispera!
tha mporousate na mou stlete ki'emena to password tis private league sas?
wink.gif
miltos
Τι έγινε ρε παιδιά στο league? Λίγοι είμαστε ακόμα.. Άντε να γουστάρουμε λίγο..
Bonzo
Όσοι έχουν μπει δε λένε ποιοί είναι για να ξέρουμε?
Εγώ είμαι ο atzamis και η ομάδα μου είναι η LΕΜΑ oι υπόλοιπες είναιτων αδερφών μου...
Άντε να ανεβαίνει λίγο το πρωταθληματάκι...
hagi
Εγώ παιδιά είμαι και πάλι ο hagi οπότε θα με αναγνωρίσετε....Έπρεπε να μπαίνατε όλοι με το ίδιο username να ξέρουμε τί γίνεται...
Δεν πειράζει όμως...Άντε να μαζευτούμε
greece4
i finnally made my team... it's Santa.. and my nick greece456
δε μου στελνετε και μενα το password? smile.gif
Buk
efxaristo gia to password stin peka kai ton dizzy! biggrin.gif
mpaino sto league me to username ghostdog
agor
ε στειλτε μου και μενα το pass μην κλαιο tongue.gif
Bonzo
Κάποιος στο Fantasy Challenge είναι 49ος στον κόσμο και 3ος στην Ελλάδα...
65.gif 65.gif 65.gif
Για το private league του basketforum δεν σχολιάζω.. biggrin.gif
greece4
lol

kati pou parathrhsa... sto player market stous point guards autoi einai oi top 10 pros to paron...


Lakovic, Jaka Panathinaikos 3-0 19.8 79.0
Vujanic, Milos Winterthur FCB 1-2 0.0 70.0
Spanoulis, Vassilis Panathinaikos 3-0 19.1 70.0
Zisis, Nikos Benetton 3-0 17.2 67.8
Penn, Scoonie Cibona 1-2 16.4 64.4
Bulleri, Massimo Armani Milano 1-2 15.3 61.0
Edney, Tyus Olympiacos 1-2 15.1 60.0
Papaloukas, Theo CSKA Moscow 1-2 14.5 58.0
Popovic, Marko Efes Pilsen 3-0 14.8 55.7
Diamantidis, Dimitris Panathinaikos 3-0 15.8 55.2


den xerw an leei kati auto, alla to 8ewrw 8etiko stoixeio... smile.gif
dizzy_fingers
Παιδιά, θα μου πει κανένας κι εμένα τον κωδικό...? tongue.gif


DIZZY IS IN DA HOUSE!!!

icon_joy.gif 56.gif banana.gif 77.gif 69.gif

Νομίζω πως δεν έχετε πρόβλημα (πέρα από την τελευταία θέση της ομάδας μου) να μαντέψετε ποιά έχω biggrin.gif.

Βλέπω πολλά άτομα μέσα (19 ομάδες)...αναγνωρίζω hagi, greece4, αυτές οι EAP είναι σίγουρα οι αδερφές Κατσάμπα από την Πάτρα Basketomania και Peka tongue.gif, milto, bonzo...
Άλλος θα έρθει?

ΥΓ: Το πρόβλημα ακόμα δεν το έλυσα...ξαναγράφτηκα με άλλο nick και τα κατάφερα. Μάλλον όταν είχα γραφτεί με τον προηγούμενο, είχε γίνει κάποιο λάθος...
hagi
Παιδιά βλέπω έντονο ανταγωνισμό στο πρωτάθλημα.Άντε να δούμε θα πάρει κανένας μας καμιά πρωτιά πέρα από το private league;;
dizzy_fingers
Πωπω.... Πάτωσα...έπιασα 13η θέση από 3ος που ήμουν 40.gif.

Μάλλον πρέπει να αλλάζω πιο συχνά το ρόστερ μου blush.gif...

Η Βαθμολογία:
1st Marakakia atzamis 150.1
2nd Thessaloniki whitetowers miltos 148.0
3rd Olympiakos Brussels ghostdog 138.7
4th Ghostdog Lakers ghostdog 135.5
5th Thessaloniki Eagles miltos 133.7
6th Dinami1 hagi 131.6
7th Greek stars atzamis 127.4
8th Dinami hagi 125.2
9th EAP BC3 bodiroga80 112.9
10th Santa greece456 104.4
11st PAO_2 Eleni_AEKT 101.1
12nd Dinami2 hagi 95.8
13rd Dizziakos dizziakos 95.0
14th EAP BC bodiroga80 93.3
15th LEMA atzamis 89.6
16th EAP Eleni_AEKT 89.4
17th arpao 18937 arpao 83.6
18th Ellas Brussels ghostdog 81.0
19th Eleni_AEKT 19054 Eleni_AEKT 77.4
20th panatha13 arpao 68.2
21st EAP BC2 bodiroga80 66.9
hagi
Και αυτή είναι η γενική κατάταξη μέχρι στιγμής..Πηγαίνω ψιλοκαλά νομίζω biggrin.gif
Dizzy τι βλέπω;;; blink.gif Άντε να ανεβούμε λίγο!!


1st LEMA atzamis 621.9
2nd Thessaloniki whitetowers miltos 617.5
3rd Dinami1 hagi 575.1
4th Marakakia atzamis 563.5
5th EAP BC bodiroga80 530.4
6th Dinami hagi 517.0
7th Thessaloniki Eagles miltos 508.8
8th Greek stars atzamis 506.1
9th EAP Eleni_AEKT 502.9
10th Eleni_AEKT 19054 Eleni_AEKT 493.6
11st PAO_2 Eleni_AEKT 466.4
12nd Olympiakos Brussels ghostdog 445.9
13rd EAP BC2 bodiroga80 430.1
14th Dinami2 hagi 429.2
15th arpao 18937 arpao 428.4
16th EAP BC3 bodiroga80 402.0
17th Santa greece456 399.4
18th Ghostdog Lakers ghostdog 399.1
19th Ellas Brussels ghostdog 331.4
20th panatha13 arpao 316.6
21st Dizziakos dizziakos 228.6

Ρε παιδιά έλεος...Πως φτάνουν οι άλλοι 200 και 224... sad.gif Αυτό που είχα πει και παλιότερα...Δεν καταλαβαίνω τί παίχτες παίρνουν...Θα μας τρελάνουν 77.gif
dizzy_fingers
Αυτή η βαθμολογία είναι αθροιστική κι εγώ μπήκα μετά από δύο αγωνιστικές, εξού και η τελευταία θέση.
Bonzo
Εγώ ψιλοπάτωσα στην τελευταία αγωνιστική και από 63ος έπεσα 250ος...
δε πειράζει θα ανακάμψω..
greece4
anevainw kai sth genikh!! icon_joy.gif icon_joy.gif (xekinhsa mia vdomada argotera... tongue.gif )

player market - TOP 10 point guards

Diamantidis, Dimitris Panathinaikos 7-1 18.4 73.8
Papaloukas, Theo CSKA Moscow 6-2 16.9 67.4
Penn, Scoonie Cibona 4-4 16.4 65.8
Spanoulis, Vassilis Panathinaikos 7-1 16.3 65.3
Williams, Shammond Winterthur FCB 3-5 15.6 62.5
Stelmahers, Roberts Lietuvos Rytas 6-2 14.7 58.9
Popovic, Marko Efes Pilsen 6-2 16.2 58.6
Lakovic, Jaka Panathinaikos 7-1 14.4 57.5
Edney, Tyus Olympiacos 4-4 14.3 57.3
Rannikko, Teemu Union Olimpija 2-6 14.0 55.9

41.gif 41.gif

o zhshs kai logw tou traumatismou tou exei pesei sto 20, alla otan epanel8ei 8a anakampsei to paidi!! smile.gif
hagi
Το παλέβουμε όλοι λίγο λίγο.Άντε να κάνουμε κάτι καλό στη γενική βαθμολογία..
thrylos7
Γεια σας παίδες.. σήμερα μπήκα πρώτη φορά στη σελίδα κι έκπληκτος είδα το θέμα αυτό... Δεν είναι εξαιρετικά εθιστικό;
Για το παιχνίδι αυτό καθ' εαυτό προτείνω Bullock και Siskauskas. Αν και οι δύο κάνουν κακή χρονιά(ειδικά ο Bullock), λόγω μάλλον Rakocevic και Nicholas αντίστοιχα, είναι γενικά εξαιρετικοί παίκτες και στατιστικά. Πέρσι είχαν φτάσει 80+ και ο Bullock τελείωσε γύρω στο 70.. Ο άλλος δε θυμάμαι.. Για τον Ζήση αφήστε το όσο έχει τέτοιο ρόλο στη Μπενετόν δηλαδή καθαρά οργανωτικό. Το είπε και ο ίδιος ο προπονητής, δεν έχουν άλλο πλει μέκερ. Για πέρσι ήταν ο Ζήσης. Από 25+ πήγε 65+(όπως ήταν ο Lavrinovic..). Όσον αφορά τα υψηλά σκορ πέρσι υπήρχε ένας τύπος ονόματι Dragan Simic που έκανε εξωπραγματικά σκορ.. ήταν χαλαρά πρώτος.. Φέτος βέβαια υπάρχει πολύ πιο ενδιαφέρον ανταγωνισμός στην Ελλάδα. Συγγνώμη που σας ζάλισα, πιστεύω να ξαναμπώ σύντομα...
Bonzo
Καλως ήρθες στο site...
Είσαι ο thrylos7 και στο παιχνίδι?Αυτός που είναι 4 κ 5 στην Ελλάδα?
Εγώ είμαι ο atzamis στο παιχνίδι...Όντως είναι μεγάλος εθεισμός...
Το μόνο αρνητικό του πιστεύω ότι είναι πως αν δεν πας καλά στην αρχή είσαι καταδικασμένος...Γιατί πέφτει η αξία της ομάδας σου...
οσο για τον Bullock ,siskauskas και γω τους πιστεύω μάλιστα τους έχω στην ομάδα μου αλλά και οι δύο μ έχουν ψιλοκάψει αρκετές φορές φέτο...Ένας άλλος παίχτης που μέ έχει κάψει είναι ο Blair της Milano(αν και τώρα τελευταία πάει λίγο καλύτερα).Την τελευταία φορά που έπαιζε στη euroleague ήταν απά τουσ καλύτερους center...
Όσο για προτάσει...Πολύ χαμηλή αξία σε σχέση με αυτά που μπορεί να κάνει (τουλάχιστον πάει πολύ καλα στο πρωτάθλημα)έχει ο Bargniani..
Για τη συγκεκριμένη αγωνιστική προτείνω vanterpool kai Calabria(έχουν εύκολους αγώνες στην έδρα τους) και σιγά σιγα να πουλάμε τον Lavrinovic.. Που θα πάει θα πέσει κάποια στιγμή...Δε μπορεί να κάνει μόνιμα 20άρια...Ειδικά τώρα που γύρισε ο Beard...
Bonzo
το username kai to password του private δε το θυμ.αμαι για να στο στείλω...Θα αναλάβει ο dizzy..
dizzy_fingers
Μπορώ να το στείλω, αλλά θέλεις να μπεις στη λίγκα μας "θρύλε7"?

Καλώς όρισες και στο φόρουμ μας, btw smile.gif.
thrylos7
Ευχαριστώ! Ναι εγώ είμαι... Αυτός ή αυτή με το nick mama80 πως προέκυψε στην Ελλάδα; Την προηγούμενη αγωνιστική ήρθε έτσι στα ξαφνικά.. Ναι όντως επηρεάζει πάρα πολύ η αρχή, αλλά πάντα μπορείς να φτιάξεις την ομάδα που θέλεις επειδή υπάρχουν κάποιοι, ειδικά στην αρχή που ανεβαίνουν σε αξία σίγουρα. Απλά καθυστερείς για να το πετύχεις, χάνεις όμως έδαφος. Όντως και ο Blair είναι σε πολύ άσχημη κατάσταση. Σκεφτόμουν απ το καλοκαίρι κιόλας να τον αγοράσω αλλά είδα στατιστικά στο πρωτάθλημα και απογοητεύτηκα.. Α! Οι σελίδες των διάφορων πρωταθλημάτων είναι πάρα πολύ χρήσιμες... Για να μην κάνω διαφήμιση, τις έχει links η επίσημη της Ευρωλίγκας. Ο Bullock ρε γμτ είναι πολύ άστοχος φέτος, σε κάθε ματς χάνει πόσα σουτ. Είναι παίκτης σαν τον Drew Nicholas μόνο που είναι πολύ καλύτερος(αν και δε φαίνεται ακόμα). Έχει κάνει και κάτι μείον... Ο Siskauskas μ' έχει κάψει κι εμένα γιατί τον είχα 2η και 3η αγωνιστική που δεν έπαιξε. Στη 2η αγ. η σελίδα δεν ενημέρωσε καν(το δεύτερο χειρότερο πράγμα- ευτυχώς τώρα έχει καλή ενημέρωση) και στη 3η δε μπορούσε να φύγει λόγω σχεδιασμού της ομάδας.. Οι εύκολοι αγώνες είναι δίλημμα γιατί πολλές φορές η δυνατή ομάδα παίρνει διαφορά και οι βασικοί πάνε πάγκο. Ο Scola πχ την προηγούμενη αγωνιστική βγήκε απ το 13' και έπαιξε ακόμα 5' στο Β'. Όσον αφορά τη Zalgiris ο Lavrinovic έκανε και 30άρια στο πρωτάθλημα στην αρχή όταν ήταν και ο Βeard αλλά τώρα ναι, έχει πολύ μεγάλη αξία. Πάντως πιστεύω ότι στο τέλος θα είναι πάνω από τον Beard εκτός κι αν περιοριστεί αισθητά ο χρόνος του, υπάρχει και ο Jankunas άλλωστε). Για τα private leagues δεν ξέρω.. δεν έχω μπει ποτέ και ειδικά τώρα στη μέση της χρονιάς δεν έχει αξία.. Δεν έχω πρόβλημα βέβαια...

ΥΓ. Το χειρότερο πράγμα είναι η σελίδα να ενημερώσει, να πουλήσεις τον παίκτη και μετά αυτός να παίξει και να κάνει 30άρι... Μετά.. "πάει" η οθόνη του PC...
Bonzo
Κοίτα αυτό που λες για τους εύκολους αγώνες ισχύει όμως για τη Milano κανείς αγώνας δεν είναι εύκολος..Όσο για τον Vanterpool ηCSSKA γενικά είναι ομάδα που δεν λυπάται τον αντίπαλο....
thrylos7
Όντως... κανείς άλλωστε... 25,3 ο Vanterpool...!
Bonzo
Και να λοιπόν ένα κλασσικό παράδειγμα απόλυτης γκαντεμιάς...
Γυρίζω σπίτι μου και έχω κάνει 112 με 4 πάιχτες και ξαφνικά τι βλέπω.....

Ο Τουρκσαν δεν έπαιξε.....
ΕΛΕΟΣ...μεγάλο ξενέρωμα....
Καμμία ενημέρωση βέβαια...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.