Help - Search - Members - Calendar
Full Version: a1 gunaikwn
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2
womanplayer
pws sas fanhke to fetino prwtathlima gunaikwn?poies paiktries xexwrisan?
poia einai oi provlepsi sas gia toy xronoy ??? wos_sport5.gif
tsops
QUOTE(womanplayer @ May 10 2006, 01:24 AM)
pws sas fanhke to fetino prwtathlima gunaikwn?poies paiktries xexwrisan?
poia einai oi provlepsi sas gia toy xronoy ??? wos_sport5.gif
*


Γειά σου icon_wave.gif Οι παίκτριες που ξεχώρισαν πολλές εκ των οποίων και τα βαριά κανόνια, Σαρέγκου και Καλτσίδου ίσως η Μπατίστ και πολλές ακόμα.

Προβλέψεις είναι νωρίς ακόμα, άσε να δούμε τις εξελίξεις ακόμα που προβλέπονται καυτές! bball.gif
womanplayer
QUOTE(tsops @ May 10 2006, 02:47 AM)
Γειά σου icon_wave.gif Οι παίκτριες που ξεχώρισαν πολλές εκ των οποίων και τα βαριά κανόνια, Σαρέγκου και Καλτσίδου ίσως η Μπατίστ και πολλές ακόμα.

Προβλέψεις είναι νωρίς ακόμα, άσε να δούμε τις εξελίξεις ακόμα που προβλέπονται καυτές! bball.gif
*

tha diafwnisw mazi sou oson afora gia thn batist einai kalh paiktria alla den apedwse ta anamenomena exw dei polu kaluteres kai malista ellhnides
trefoil 13
Να πω από Παναθηναικό?
Αν και γενικά επικρατούσε μαύρο χάλι...
Η Σκίμπι ήταν σταθερή στο σκοράρισμα.
Η Σταμάτη έδειξε θετικά στοιχεία, ότι έχει ταλέντο και πολλά πράγματα να δώσει στο μέλλον.
Η Νικολαίδου πήρε κάποια σημαντικά παιχνίδια χωρίς όμως να κάνει και σπουδαία χρονιά.
Η Γιαλιτάκη ίσως και να θάφτηκε από τον προπονητή αφού είχε(σε σχέση και με πέρσι) περιορισμένη συμμετοχή.
Η Παπαηλία έκανε ότι μπορούσε αλλά κάποιες φορές δεν ήταν αποτελεσματική...
tsops
QUOTE(womanplayer @ May 10 2006, 01:50 AM)
tha diafwnisw mazi sou oson afora gia thn batist einai kalh paiktria alla den apedwse ta anamenomena exw dei polu kaluteres kai malista ellhnides
*


Η Μπατίστ από πλευράς παρουσίας και βαρόμετρου (ο Μάριος βάσιζε 3 συστήματα επάνω της), για τις ελληνίδες συμφωνώ απόλυτα, αλλά όπως είπα, θα αναφερθώ αναλυτικά μέσα στις επόμενες ημέρες bball.gif
tsops
QUOTE(trefoil 13 @ May 10 2006, 02:06 AM)
Να πω από Παναθηναικό?
Αν και γενικά επικρατούσε μαύρο χάλι...
*


Μην ανησυχείς. Θα επανέλθει ο ΠΑΟ. Βλέπω κινήσεις να γίνονται που αν ευοδώσουν, θα περιορίσουν την όντως κακή εικόνα του περσινού πρωταθλητή...
womanplayer
ma logiko einai enas proponhths na vgazei systhmata giaa thn xenh tou< ma ti thn phre? giati na plhrrwnete?> apla den edwse ayta pou eixe na dwsei, ayth einai h gnwmh mou pantws proswpika mono se 2 paixnidia mou arese <kai ta exw dei sxedon ola> pao-esperides a guros kai pao-esperides hmiteliko kupelou <mallon kati pathaine otan evlepe prasino xixixi>
wos_sport3.gif wos_sport3.gif
tsops
QUOTE(womanplayer @ May 10 2006, 02:27 AM)
ma logiko einai enas proponhths na vgazei systhmata giaa thn xenh tou< ma ti thn phre? giati na plhrrwnete?> apla den edwse ayta pou eixe na dwsei, ayth einai h gnwmh mou  pantws proswpika mono se 2 paixnidia  mou arese <kai ta exw dei sxedon ola> pao-esperides  a guros  kai pao-esperides hmiteliko kupelou  <mallon kati pathaine otan evlepe prasino  xixixi>
wos_sport3.gif  wos_sport3.gif
*


Είθιστε να μην στήνεις πάνω από 2 Plays για κάθε παίκτρια, γιαυτό το είπα. Έχεις δίκιο όμως και σε βλέπω διαβασμένη. Καλό αυτό...οι συμμετοχές στο γυναικείο forum "δυναμώνουν" smile.gif βλέπε Χάρη και τρίβε τα χέρια σου! Το επίπεδο ανεβαίνει...
harris
Tsops όντως ανεβαίνει... και εμείς θα το ανεβάσουμε περισσότερο...

Λοιπόν...

ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ

Βασιλική Δασκαλοπούλου (Ακαδημία): 10 πόντοι ανά αγώνα, βασική πλέι μέικερ, έκανε ίσως το καλύτερο πρωτάθλημα της καριέρας της...

Θεώνη Τζεγιαννάκη (Καστοριά): 9 πόντοι μέσο όρο, βασική πλέι μέικερ στην πρώτη της χρονιά στην Α1, ήρθε από τον Πρωτέα Κορδελιού και την εθνική νέων γυναικών και εκεί που κανείς δεν την πίστευε, έδειξε πως μπορεί να αφήσει εποχή...

Μεγκ Τιέρνι (Ανω Λιόσια): δεύτερη σκόρερ με 19.7 πόντους, πρώτη σκόρερ με 15 ριμπάουντ, η Αμερικανίδα σέντερ αν και γνώριμή μας, απέδειξε πόσο σπουδαία παίκτρια είναι... οδήγησε σχεδόν μόνη της τα νεανικά Λιόσια στη σωτηρία... Και φυσικά, δύσκολα θα μείνει και του χρόνου...

Ελένη Παπαδημητρίου (Πτολεμαίδα): 21 ετών πλέι μέικερ του Απόλλωνα με 14 πόντους μέσο όρο. Ψηλή, εξαιρετική στην οργάνωση και στον ρυθμό, ίσως ο άσος της επόμενης γενιάς στην εθνική... Δύσκολα θα μείνει και του χρόνου, θα έχει καλές προτάσεις...

Μαρία Μπουσνάκη (Μέγας): Θα αφήσει εποχή... Ανέβηκε προς το τέλος της χρονιάς όταν ξεκίνησε να παίζει για 25 λεπτά σε κάθε αγώνα. Αν και 16 και κάτι ετών, είχε 5.5 πόντους, ε'ιναι διεθνής και θα έχει λαμπρό μέλλον.

Ζωή Δημητράκου (Μέγας): Αλλη μια σπουδαία μελλοντική παίκτρια... 12 πόντους μέσο όρο, σταμάτησε για τις... γνωστές της περιπέτειες αλλά επέστρεψε δριμύτερη... Εξαιρετικό σώμα, ψηλό τριάρι (1μ.90), δεν ΄θα την χωράει ο Μέγας σε 1-2 χρόνια από τώρα...

Μάρω Σεβδινίδου (Κομοτηνή): Η αδυναμία μου... Αν και νεαρή, αρκετά έμπειρη... Φέτος έδειξε τα εξαιρετικά της στοιχεία... 16 πόντοι μό., φονικό σουτ, 3 τρίποντα ανα αγώνα... Μακάρι να αγωνιστεί του χρόνου ξανά στην Α1...

ΑΞΙΖΟΥΝ ΑΝΑΦΟΡΑΣ: Αγγελική Τσέρου (Θήβα), Ανθή Μπαλτά (Σπόρτιγκ), Εβίνα Σταμάτη (ΠΑΟ), Σόνια Γιουκάκη (Αγία Παρασκευή)...

ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Τσοπς τι λες;;; Να βάλουμε απογοητεύσεις, ρούκις, κορυφαίες, τι προτείνεις;;;;;
tsops
QUOTE(harris @ May 10 2006, 03:25 AM)
Tsops όντως ανεβαίνει... και εμείς θα το ανεβάσουμε περισσότερο...

ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Τσοπς τι λες;;; Να βάλουμε απογοητεύσεις, ρούκις, κορυφαίες, τι προτείνεις;;;;;
*


Σε τέτοια ανάλυση μία τα χαράματα εγώ απλώς 77.gif !

Ρούκις νομίζω κάλυψες πολλές αν και θα ονομάσω αποκαλύψεις όπως τη Δίελλα των Λιοσίων ως την πιο αναμενόμενα ολοκληρωμένη 90άρα forward, αλλά και κατώτερων κατηγοριών όπως τη Στεφανίδου της Δάφνης για το killer drive, τη Χρονοπούλου του Αστέρα Εξαρχείων (θα δούμε πολλά σύντομα) και την αγαπημένη μου έγχρωμη "little Χριστοδούλου" 93άρα! κορασίδα του Γαλατσίου. Στις ως άνω αναφερομένες σου θα βάλω και τη Λύμουρα των Εσπερίδων. Η Λολίτα έχει βελτιωθεί πολύ...

Μη ξεφεύγουμε όμως από το topic...απογοητεύσεις της Α1? , 39.gif μου αρέσει! Fire away biggrin.gif bball.gif
harris
Πάμε τότε... και φυσικά χωρίς παρεξήγηση...

Ολόκληρος ο Παναθηναϊκός...

Μαρία Γιαλιτάκη (ΠΑΟ): Αν και δεν φταίει εκείνη, είχε μόλις 3 πόντους ανά αγώνα... Κρίμα, ένα χρόνο πριν ήταν εξαιρετική με τον Μαρίνο προπονητή...

Κατερίνα Σωτηρίου (Ακαδημία): 6 πόντοι ανά παιχνίδι, αν και συμπάθειά μου, νομίζω πως μένει στάσιμη... ΙΣως χρειάζεται αλλαγή κλίματος και ίσως το καταφέρει... Μοντέρνο 3άρι, μπορεί πολλά περισσότερα...

Δήμητρα Μπαρμπερίδου (Ανω Λιόσια): Ηταν η μεγάλη της ευκαιρία φέτος αλλά δεν την έπιασε... Με 6 πόντους σε αυτά τα νεανικά Ανω Λιόσια, μάλλλον δεν μπορεί να λέει πως έκανε πετυχημένη σεζόν...

Νατασα Μουζάκη (Σπόρτιγκ): Με το απίστετο περσινό δεύτερο γύρο που έκανε, περίμενα πολλά περισσότερα... Τελικά με λιγότερους από 3 πόντους μέσο όρο, απογοήτευσε... Θέλει και αυτή νέες προκλήσεις, έχει ταλέντο αλλά πρέπει να το αξιοποιήσει... Εγω προσωπικά, απογοητεύτηκα...

Ναυσικά Σταυρίδου (Ζιμενς): Η 12η παίκτρια της εθνικής στο ευρωμπάσκετ της Τουρκίας έμεινε μόλις στους 5.5 πόντους μ.ο. Ισως φταίει η κούραση, ίσως δεν αξιοποιήθηκε... Ελπίζω πάντως ακόμα στο φοβερό της ταλέντο και περιμένω όπως όλοι να την δούμε καλύτερη την επόμενη σεζόν... Γιατί φετος δεν τα καταφερε..
tsops
QUOTE(harris @ May 10 2006, 04:12 AM)
Πάμε τότε... και φυσικά χωρίς παρεξήγηση...

Ολόκληρος ο Παναθηναϊκός...

*


Σε αυτή σου τη παρατήρηση, επαυξάνω και ανανεώνω δυνάμεις για τας πρωϊνάς μια και πρέπει να ξυπνήσω...06:30! Θα επανέλθω το πρωϊ icon_wave.gif
Papaloukas 4 ever
QUOTE(tsops @ May 10 2006, 03:39 AM)
Ρούκις νομίζω κάλυψες πολλές αν και θα ονομάσω αποκαλύψεις όπως τη Στεφανίδου της Δάφνης για το killer drive, ......
*


Αν δεν παινέψουμε το σπίτι μας θα πέσει να μας πλακώσει; biggrin.gif
Είναι, όντως, τόσο καλή;
tsops
QUOTE(Papaloukas 4 ever @ May 10 2006, 12:23 PM)
Αν δεν παινέψουμε το σπίτι μας θα πέσει να μας πλακώσει;  biggrin.gif
Είναι, όντως, τόσο καλή;
*


Είναι αριστερόχειρας με αρκετά μεγάλο πλουραλισμό κινήσεων που καταλαβαίνει πως να διαβάζει συστήματα, σκοράρει ακατάπαυστα (στο γυναικείο έκανε όργια φέτος) και είναι μικρή...κλήθηκε στη Λευκάδα, θα δούμε, θέλει δουλειά. Δεν παινεύω αν δεν υπάρχει λόγος, το ξέρεις smile.gif
Live strong
Να προσθέσω κι εγώ μερικά ονόματα νεαρών παιχτριών…

Χριστίνα Μαννέ, γεννημένη το 89, εξαιρετική στις θέσεις 1και 2 …είναι ήδη διεθνής, αυτή τη χρονιά δεν έδειξε το ταλέντο της γιατί έδωσε προτεραιότητα στο διάβασμα…στα επόμενα χρόνια πιστεύω θ αποδώσει τα αναμενόμενα στην ομάδα που θα βρίσκεται… bball.gif

Χριστίνα Τσουκαλά, από την Άμιλλα Τρίπολης. Γεννημένη το 91 παίζει στις θέσεις 4 και 5.. Ένα παιδί με τρομερές δυνατότητες…Σίγουρα θα βρίσκεται μέσα στη δωδεκάδα της Εθνικής… bball.gif

Ζέντα Μέλνικα. Αστέρας Εξαρχείων. Γεννημένη το 91. Παρότι είναι σε ηλικία 15 χρονών το ύψος της είναι 1.93.Εξαιρερτική κίνηση κάτω από το καλάθι… Σε μερικά χρόνια (θα δανειστώ μια έκφραση του Χάρη), δεν θα τη χωράει η Ελλάδα… bball.gif
womanplayer
kalimera thelw na apanthsw ston harris h basilikh daskalopoulou den htan vasikh pleimeiker 2-3 paizei h kopela kai sta perissotera mats xekinhse apo ton pagko <vlepe mats 2 guroy me thn ptolemaida ektos mphke sthn thesh ths swthrioy kai evele 20p.>
papadhmitriou h kopela den einai 21 xronwn einai gennhmenh to 1980 kai an xerw mathimatika exoume 2006 opote einai 26 xronwn
mpousnakh egkeires plhrofories apo thessalonikh ekane eidiko sumfwnitiko na paizei panw apo 10 lepta ana agwna
harris
Δε νομίζω ότι η Δασκαλοπούλου είναι 2-3... Εξάλλου, βασικός δεν είναι όποιος ξεκινάει το παιχνίδι

Η Παπαδημητρίου είναι γεννημένη στις 2/6/1985 σύμφωνα με τα στοιχεία μου... Επειδή, όμως, φέτος ουσιαστικά την παρακολούθησα, δεν ξέρω εάν υπάρχει περίπτωση λάθους...
womanplayer
QUOTE(harris @ May 10 2006, 04:15 PM)
Δε νομίζω ότι η Δασκαλοπούλου είναι 2-3... Εξάλλου, βασικός δεν είναι όποιος ξεκινάει το παιχνίδι

Η Παπαδημητρίου είναι γεννημένη στις 2/6/1985 σύμφωνα με τα στοιχεία μου... Επειδή, όμως, φέτος ουσιαστικά την παρακολούθησα, δεν ξέρω εάν υπάρχει περίπτωση λάθους...
*

pantws plei meiker den exei paixei pote , einai filh mou kai thn xerw polu kala 2 shooting guard ! einai lathos einai gennhmenh to 1980 einai 1000% sigouro
harris
Ο,τι πεις... παντως να ξερεις πως παρακολουθώ γυναικείο μπάσκετ πολλά χρόνια... Εάν δεν την θες πλέι μέικερ δεν εχω κανενα προβλημα...
womanplayer
QUOTE(harris @ May 10 2006, 04:54 PM)
Ο,τι πεις... παντως να ξερεις πως παρακολουθώ γυναικείο μπάσκετ πολλά χρόνια... Εάν δεν την θες πλέι μέικερ δεν εχω κανενα προβλημα...
*

den amfisvitw oti parakoloutheis alla pote h vasw den htan plei meiker rwta kai thn idia se oles ths omades pou exei paixei sthn zwh ths epaize 2 pote play meiker
Tafos toy indoy
gia peite moy tin gnomi sas gia 3...ayti i thesi me kaei vasika....

apo taleda mpoysnaki kai mane yparxoyn,alla amesa pistevo einai mia keni sxetika thesi stin xora...
Tafos toy indoy
oso gia to poies epaiksan kala, tha diakrino tis anodoys ton stamati kai lymoyra - poly simantikes

efi vardaki...poly kali xronia!

i sevdynidoy apo komotini moy afise poly kales entyposeis...

episis i vlahoy moy arese....

vevea den parakoloythisa kai poly a1 fetos logo tis titias moy stin a2
basket4
biggrin.gif καλά, φέτος το πρωτάθλημα μου άρεσε πολύ.είχε πολλές εκπλήξεις.όσο γοα παίχτριες...η κεχαγια και η μπουσερ από ακαδημια ηταν καταπληκτικες!!απο σπορτιγκ σταθερη αξια η καλέντζου φυσικα,καθώς και πολυ καλές εμβανίσεις έκανε κ η ''μικρή'' μπαλτα.απο παο η παπαηλία βοηθησε όσο μπορούσε την΄ομάδα μαζί με σκίμπι και νικολαίδου.εσπεριδες..τι να πω...καλτσιδου φοβερη μαζι με τη λύμουρα.στα ανω λιοσια εκαναν σχετικα καλα παιχνιδια οι μικρες.η ομαδα των λιοσιων βασιζοταν σε νεαρες παιχτριες οπως αλεξανδρη και διελλα....αυτα από μένα..... bball.gif icon_wave.gif
trefoil 13
Basket4 ευτυχώς που δεν σου ξέφυγε η λεπτομέρεια που σου είχε ξεφύγει σε μια συζήτησή μας!
womanplayer
QUOTE(basket4 @ May 13 2006, 02:17 AM)
biggrin.gif καλά, φέτος το πρωτάθλημα μου άρεσε πολύ.είχε πολλές εκπλήξεις.όσο γοα παίχτριες...η κεχαγια και η μπουσερ από ακαδημια ηταν καταπληκτικες!!απο σπορτιγκ σταθερη αξια η καλέντζου φυσικα,καθώς και πολυ καλές εμβανίσεις έκανε κ η ''μικρή'' μπαλτα.απο παο η παπαηλία βοηθησε όσο μπορούσε την΄ομάδα μαζί με σκίμπι και νικολαίδου.εσπεριδες..τι να πω...καλτσιδου φοβερη μαζι με τη λύμουρα.στα ανω λιοσια εκαναν σχετικα καλα παιχνιδια οι μικρες.η ομαδα των λιοσιων βασιζοταν σε νεαρες παιχτριες οπως αλεξανδρη και διελλα....αυτα από μένα..... bball.gif  icon_wave.gif
*

an kai mikrh xairomai gia ti vlepw oti asxolise
trefoil 13
QUOTE(basket4 @ May 13 2006, 01:17 AM)
biggrin.gif καλά, φέτος το πρωτάθλημα μου άρεσε πολύ.είχε πολλές εκπλήξεις.όσο γοα παίχτριες...η κεχαγια και η μπουσερ από ακαδημια ηταν καταπληκτικες!!απο σπορτιγκ σταθερη αξια η καλέντζου φυσικα,καθώς και πολυ καλές εμβανίσεις έκανε κ η ''μικρή'' μπαλτα.απο παο η παπαηλία βοηθησε όσο μπορούσε την΄ομάδα μαζί με σκίμπι και νικολαίδου.εσπεριδες..τι να πω...καλτσιδου φοβερη μαζι με τη λύμουρα.στα ανω λιοσια εκαναν σχετικα καλα παιχνιδια οι μικρες.η ομαδα των λιοσιων βασιζοταν σε νεαρες παιχτριες οπως αλεξανδρη και διελλα....αυτα από μένα..... bball.gif  icon_wave.gif
*

Η ομάδα των Λιοσίων δεν στηρίχθηκε φέτος στην Δίελα και τόσο πολύ.Αν και σίγουρα θα το κάνει στο μέλλον!Επίσης κανείς δεν έχει αναφέρει την Σαρέγκου που με βοήθεια από την Βαρδάκη έσωσαν την Τριγλία.Πολύ καλή και η Αμερικανίδα της Κομοτηνής.
Delinquent
Νομίζω πως στο τέλος βοήθησε και λίγο η Γκουζίνη...Μόνο και μόνο με την παρουσία της στα τελευταία ματς οι υπόλοιπες ανέβηκαν και ψυχολογικά...
basket4
QUOTE(Delinquent @ May 13 2006, 06:04 AM)
Νομίζω πως στο τέλος βοήθησε και λίγο η Γκουζίνη...Μόνο και μόνο με την παρουσία της στα τελευταία ματς οι υπόλοιπες ανέβηκαν και ψυχολογικά...
*

δικαιο εχεις..η Γκουζινη βοηθησε πολυ στους τελευταιους αγωνες που αγωνιστηκε.ειδικα στην παραμονη των λιοσιων στην κατηγορια αν δεν κανω λαθος.η Τερνει επαιξε πολυ σημαντικο ρολο στον τομεα των ριμπαουντ,οσο επιθετικα και αμυντικα.αν δεν κανω λαθος ειναι απο τις πρωτες ριμπαουντερ του πρωταθληματος.
basket4
QUOTE(womanplayer @ May 13 2006, 02:51 AM)
an  kai mikrh xairomai gia ti vlepw oti asxolise
*

εχουμε μια τρελα με το μπασκετ bball.gif ...τι να κανουμε womanplayer. biggrin.gif γινεται τροπος ζωης και το απολαμβανω....(θα ηθελα ολη μερα να ασχολουμαι με το αθλημα που λατρευω..αλλα...δυστυχως ετσι οπως εχουν γινει μαθηματα-φροντιστηρια και εξετασεις δεν εχω και πολλα περιθωρια sad.gif ) icon_wave.gif rolleyes.gif
dizzy_fingers
QUOTE
αλλα...δυστυχως ετσι οπως εχουν γινει μαθηματα-φροντιστηρια και εξετασεις


...και basketforum.gr tongue.gif.
trefoil 13
QUOTE(basket4 @ May 13 2006, 07:54 PM)
εχουμε μια τρελα με το μπασκετ bball.gif ...τι να κανουμε womanplayer. biggrin.gif  γινεται τροπος ζωης και το απολαμβανω....(θα ηθελα ολη μερα να ασχολουμαι με το αθλημα που λατρευω..αλλα...δυστυχως ετσι οπως εχουν γινει μαθηματα-φροντιστηρια και εξετασεις δεν εχω και πολλα περιθωρια sad.gif ) icon_wave.gif  rolleyes.gif
*

Μας έπεισες basket4!Πνίγεσαι...!
womanplayer
QUOTE(basket4 @ May 13 2006, 08:54 PM)
εχουμε μια τρελα με το μπασκετ bball.gif ...τι να κανουμε womanplayer. biggrin.gif  γινεται τροπος ζωης και το απολαμβανω....(θα ηθελα ολη μερα να ασχολουμαι με το αθλημα που λατρευω..αλλα...δυστυχως ετσι οπως εχουν γινει μαθηματα-φροντιστηρια και εξετασεις δεν εχω και πολλα περιθωρια sad.gif ) icon_wave.gif  rolleyes.gif
*

μην νομιζεις οτι εισαι η μοναδικη ολεσ τα εχουμε περασει αυτα . επειδη δεν ειμαστε επαγγελματιες παικτριες να εχουμε ενα εξασφαλισμενο μελλον<απο οικονομικης πλευρασ> υπομονη και επιμονη
peka
Επιστροφή στην Α1 Εθνική Κατηγορία

Μετά από μία μεγαλειώδη εμφάνιση η ομάδα του Πανιωνίου Γ.Σ.Σ. κέρδισε τον Α.Σ. Σερρών με σκορ 81-56 και πήρε το εισιτήριο επιστροφής στην Α1 Εθνική Κατηγορία.

Πανιώνιος Γ.Σ.Σ. (Μαρίνος, Σερέτης) Θεοδώρου, Δελή 18 (6), Χαβαλέ 5 (1), Ζέρβα, Ρούσου 6, Παναγιωτοπούλου 19 (1), Πετυχάκη, Μπότσαρη 12, Καλοπίτα, Καλέργη 2, Δάφκου 8,Γιαννακοπούλου 11 (1)

Α.Ο. Σερρών (Μάρκου) Μαραγκού 16, Καρατζα, Μπίχτα 4, Ράμναλη, Κουντουρά, Ζαφειρίου 13 (2), Κυριακού, Πελτέκη 8 (2), Κουτούση 15, Τεβετζίδου

Δεκάλεπτα: 36-18, 52-35, 62-46, 81-56
Tafos toy indoy
synxaritiria k stis 2 omades!
Papafi-club
emena m aresei i saregou fetos,apo kastoria tzeganaki k kountoura apo athina limoura poli pextoura k kaltsidou k apo akadimia i thea buscher k i katapliktiki kexagia pou graftike oti ti dioksane.perierga pragmata pextria pou 3elaspose tin omada k sti kiriole3ia mia omada moni tis(oti evlepa apo magic)..makari na 3anar8ei ston irakli!
Tafos toy indoy
etoimaste tin fanela tis...
womanplayer
QUOTE(Papafi-club @ May 30 2006, 03:47 AM)
emena m aresei i saregou fetos,apo kastoria tzeganaki k kountoura apo athina limoura poli pextoura k kaltsidou k apo akadimia i thea buscher k i katapliktiki kexagia pou graftike oti ti dioksane.perierga pragmata pextria pou 3elaspose tin omada k sti kiriole3ia mia omada moni tis(oti evlepa apo magic)..makari na 3anar8ei ston irakli!
*

koita ston athlitismo den xreiazetai mono na eisai kalos paikths alla kai o xarakthras !!!!! den sxoliazw kati parapanw opoios to katalave katalave!
Tafos toy indoy
sostoooo!
basket4
QUOTE(womanplayer @ Jun 1 2006, 04:00 PM)
koita ston athlitismo den xreiazetai mono na eisai kalos paikths alla kai o xarakthras !!!!!  den sxoliazw kati parapanw opoios to katalave  katalave!
*

...ennoeitai...sumfwnw mazi sou,an den uparxei h analogh sumperifora ti na ta kaneis ola ta alla 68.gif ....den mpa na eisai kai h kaluterh paixtria...
Tatubasketfan
QUOTE(basket4 @ Jun 4 2006, 08:11 PM)
...ennoeitai...sumfwnw mazi sou,an den uparxei h analogh sumperifora ti na ta kaneis ola ta alla 68.gif ....den mpa na eisai kai h kaluterh paixtria...
*


Εγώ πάντως δε θυμάμαι να δημιουργούσε προβλήματα όσο ήτανε στον Ηρακλή...και ήτανε και μια χαρά κοπέλα...τώρα δεν ξέρω αν άλλαξε!Πάντως πιστεύω ότι θα έκανε πολύ καλό στον Ηρακλή να γυρίσει γιατί και θα βοηθήσει την ομάδα και τις περισσότερες κοπέλες τις ξέρει!Βασικά προσεύχομαι κάθε μέρα να γυρίσει...χαχα αλλά αν είναι να μας δημιουργήσει προβλήματα τότε μακριάάάάάάάά
w00t.gif
womanplayer
QUOTE(Tatubasketfan @ Jun 8 2006, 03:16 PM)
Εγώ πάντως δε θυμάμαι να δημιουργούσε προβλήματα όσο ήτανε στον Ηρακλή...και ήτανε και μια χαρά κοπέλα...τώρα δεν ξέρω αν άλλαξε!Πάντως πιστεύω ότι θα έκανε πολύ καλό στον Ηρακλή να γυρίσει γιατί και θα βοηθήσει την ομάδα και τις περισσότερες κοπέλες τις ξέρει!Βασικά προσεύχομαι κάθε μέρα να γυρίσει...χαχα αλλά αν είναι να μας δημιουργήσει προβλήματα τότε μακριάάάάάάάά
w00t.gif
*

tote afou thn thelete as pate sthn akadhmia dwste ta lefta<an exei o hraklhs > kai einai dikia sas icon_drunk.gif w00t.gif oi anthrwpoi allazoun!
Tatubasketfan
QUOTE(womanplayer @ Jun 8 2006, 09:57 PM)
tote afou thn thelete as pate sthn akadhmia dwste ta lefta<an exei o hraklhs > kai einai dikia sas  icon_drunk.gif  w00t.gif  oi anthrwpoi allazoun!
*


Εγώ έχω ακούσει πως θα έρθει προς τα εδώ πάνω μάλλον και ότι ο Ηρακλής θέλει να πάρει και μια ξένη (φήμες είναι και δεν ξέρω αν αληθεύουν)...όσον αφορά τα λεφτά μακάρι να τα δώσει ο Γ.Σ
Tatubasketfan
Μόλις πληροφορήθηκα ότι το γυναικείο του Ηρακλή πήρε την Τρέμκατζη ('87 )απο τον Άρη και έδωσε τη Νέδα στην Πυλαία η οποία από φέτος παίζει στη Α2....τώρα όσον αφορά τις νεάνιδες ο καινούργιος τους προπονητής είναι ο Χρήστος Ρώσσιος!
womanplayer
[quote=Tatubasketfan,Jun 9 2006, 04:45 PM]
Μόλις πληροφορήθηκα ότι το γυναικείο του Ηρακλή πήρε την Τρέμκατζη ('87 )απο τον Άρη και έδωσε τη Νέδα στην Πυλαία η οποία από φέτος παίζει στη Α2....τώρα όσον αφορά τις νεάνιδες ο καινούργιος τους προπονητής είναι ο Χρήστος Ρώσσιος!
*

[/quote

h siemens πηρε την Καζαντιδου απο τον Αρη και την Ζικυριδου απο την Ακαδημια
Tafos toy indoy
kali i treemkatzi,poly kalo taledaki tin parakoloythoysa sta sxolika
Tatubasketfan
QUOTE(Tafos toy indoy @ Jun 10 2006, 10:45 PM)
kali i treemkatzi,poly kalo taledaki tin parakoloythoysa sta sxolika
*


Ε εντάξει,αρκετά καλή είναι...δεν μπορώ να πω!
airambado
οντως πολυ καλη ειναι η τρεμκατζη και η Ζικυριδου την ειδα χθες σε προπονηση πολυ καλη ειναι και αυτη...!!στη siemens προπονειται αυτο το καιρο και η Τελιδου που επαιζε στη θερμη...
airambado
QUOTE(Tatubasketfan @ Jun 9 2006, 01:45 PM)
Μόλις πληροφορήθηκα ότι το γυναικείο του Ηρακλή πήρε την Τρέμκατζη ('87 )απο τον Άρη και έδωσε τη Νέδα στην Πυλαία η οποία από φέτος παίζει στη Α2....τώρα όσον αφορά τις νεάνιδες ο καινούργιος τους προπονητής είναι ο Χρήστος Ρώσσιος!
*

Η Μπιμπιρη και η Σπανιδου δεν θα εχουν κανενα τμημα τωρα...?οχ με τον Ρωσσιο καλα θα περασετε... rolleyes.gif
Tatubasketfan
QUOTE(airambado @ Jun 11 2006, 01:02 PM)
Η Μπιμπιρη και η Σπανιδου δεν θα εχουν κανενα τμημα τωρα...?οχ με τον Ρωσσιο καλα θα περασετε... rolleyes.gif
*




Απ'όσο ξέρω όχι!Ίσως να πάρουνε κανένα τμήμα στις ακαδημίες...Καλός είναι ο Ρώσσιος;δεν τον ξέρω....λογικά από αυτήν την εβδομάδα θα ξεκινήσουμε οι του χρόνου νεάνιδες προπονήσεις οπότε...θα δούμε τι είναι...αλλά αν ξέρετε τίποτα γι'αυτόν ενημερώστε με και μένα laugh.gif
tissiaPa
Ap to ligo pou ti kserw mia xara kopela einai i kexagia,den xriazete na saliazete,akougete oti tha figei eksoteriko,na dw i akadimia ti 8a kanei pou kalos i kakos ap tin apomakrinsi tis tha perne kala fraga...!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.