Help - Search - Members - Calendar
Full Version: γεια σας! am i the only girl in here?...
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
greece4
καλησπερα, μολις ανακαλυψα το φορουμ σασ (δηλ, αλλοσ το ανακαλυψε..)
μαλλον θα δυσανασχετησετε με τα ελληνικα μου, αλλα υπομονη... )))
πολυ ωραιο παντωσ, δεν ηξερα οτι υπαρχει ελληνικο φορουμ τοσο καλα οργανωμενο!
greece4
α, αγαπημενος μου παικτης ειναι (προφανωσ μαλλον) ο παπαλουκας, ειμαι ολυμπιακος αλλα πλεον στο ελληνικο μπασκετ πορωνομαι μονο με την εθνικη (αρρωστεια καθε καλοκαιρι...) και μάρεσει να παρακολουθω ομαδεσ που βασιζονται σε ελληνεσ...
dizzy_fingers
Καλώς την καλώς την... wink.gif

Είσαι η τρίτη κοπέλα εδώ μέσα, αλλά η πρώτη που ασχολείται με το μπάσκετ (thank god!!!!!!!!!!!!!!!! wav.gif )!

Καλά ποστ σου εύχομαι! smile.gif
MAVROGATA
Hiiiiiiiiiiiiiii!!!Καλώς ήλθες!Όπως σου πε και ο Dizzy είσαι η τρίτη εδώ μέσα!!!Μια απο τις τρείς είμαι εγώ biggrin.gif !Καλά posts σου εύχομαι...και να μην σε χάνουμε wink.gif !!!
MZ13
Ωραία, γίνονται πολλές οι γυναίκες έδω μέσα...... 38.gif 38.gif

Καλώς ΤΗΝ και καλά posts.... wink.gif icon_wave.gif
greece4
thanx everyone! χαιρομαι που υπαρχουν κ αλλες! χαρηκα για τη γνωριμια, MAVROGATA, MZ13...
εσενα dizzy_fingers, μαλλον σε "ηξερα"... απο διπλα... )))
θα τα πουμε!
chinaski
Παίδες κάτω τα χέρια το γκομενάκι ήρθε με εμένα........ shot.gif shot.gif shot.gif
just kidding
IraTmac
QUOTE (chinaski @ Feb 1 2005, 08:17 PM)
Παίδες κάτω τα χέρια το γκομενάκι ήρθε με εμένα........ shot.gif  shot.gif  shot.gif
just kidding

biggrin.gif

σημασία έχει με ποιόν θα φύγει 19.gif 69.gif

καλωσήρθες ...greece4 (όνομα? tongue.gif ).

ωραίος ο Παπαλουκάς, μιλούσαμε γι' αυτόν σήμερα σε άλλο τόπικ!
emperor
Kαλωσήρθες greece4 και καλά πόστ
stormy
Να'μαι και η τρίτη της παρέας blink.gif
Welcome greece4 icon_wave.gif & καλά Post!
Χρειαζόταν μάλλον και ενα κοριτσάκι ..που να ασχολείτε και με το μπάσκετ laugh.gif
greece4
γιατι εσεισ τα αλλα 2 κοριτσάκια αφου δεν ασχολειστε με το μπασκετ, τι κανετε εδω?..( σορυ κιολασ, απλη απορια..) smile.gif
NBAholic
Kαλησπερίζω την Greece4 κι εύχομια καλά ποστς.

Είμαι (μεταξύ άλλων) ο επίσημος στατιστικολόγος του overplay κι έχω την τιμή να ανακοινώσω ότι με σένα, το ποσοστό των γυναικών στο φόρουμ αυξάνεται στο 8,11% smile.gif
MAVROGATA
QUOTE (greece4 @ Feb 2 2005, 03:45 PM)
γιατι εσεισ τα αλλα 2 κοριτσάκια αφου δεν ασχολειστε με το μπασκετ, τι κανετε εδω?..( σορυ κιολασ, απλη απορια..) smile.gif

Eμείς τα άλλα δυο κοριτσάκια είμαστε εδώ για τα ωραία αγοράκια blink.gif !Εννοείτε πως αστειεύομαι tongue.gif !!Είμαστε απο άλλο ανέκδοτο εμείς...και απλά διευρήνουμε τους ορίζοντές μας!!!Περιμένουμε λοιπόν απο σας και τις απόψεις σας,να μάθουμε κάποια πράγματα(μαθητευόμενες)!Σωστά Φωτούλα???Αν δεν σου έλυσα την απορρία τότε δίνω πάσα στη stormy wink.gif !!!
apollonaras
Γειά και απο μένα...........και καλα ποστσ!!!!!
apollonaras
Α και ξέχασα....έχουμε κάτι κοινό......Θα το διαπιστώσεις στη πορεία.....Ισως οι άλλοι το κατάλαβαν ήδη!!!!!!!dizzy δικό σου!!!! 69.gif 69.gif blink.gif
dizzy_fingers
7.gif
apollonaras
ο τροπος γραψιματος........Το χαρακτηριστικο μου...

69.gif
greece4
αν προσεξα καλα χρησιμοποιεισ κ συ σωστα το σ αντι για ς...
(εχω καιρο να γραψω στα ελληνικα -με εχουν φαει τα greeklish- κ το θυμαμαι συνηθως οταν εχω ηδη καταχωρησει το ποστ...)
greece4
και προσ τα κοριτσια: οκ, μαλλον καταλαβα... θα μυηθειτε παντως ευκολα... )))
MAVROGATA
Kι εμείς το ίδιο ελπίζουμε...!!! wink.gif
Kabamaru
ti leei Greece4?

Tosa posts already kai oute ena "lol"?


Halases!

tongue.gif
greece4
με αναγκαζουν να γραφω ελληνικα εδω μεσα κ δε λεει να γραφω λολ!!! ))) τι να κανω... εσυ να υποθεσω εισαι απο διπλα ο jcn?.. γιατι γραφεισ αγγλικα? ζηλευω! θα την κανω κ γω...
dizzy_fingers
Α ρε απολλωνάρα...μασ έλληψαν ταποστ σου!!! biggrin.gif

Greece4 γράψε όπως θα έγραφες στα αγγλικά, απλά πάτα alt+shift.

Δεν φαίνονται περίεργα τα ποστ σου , πίστεψέ μεwink.gif.
greece4
το ελπιζω... ευχαριστω...
MZ13
QUOTE (greece4 @ Feb 5 2005, 02:10 AM)
με αναγκαζουν να γραφω ελληνικα εδω μεσα κ δε λεει να γραφω λολ!!! ))) τι να κανω... εσυ να υποθεσω εισαι απο διπλα ο jcn?.. γιατι γραφεισ αγγλικα? ζηλευω! θα την κανω κ γω...

torture.gif torture.gif tongue.gif

Εντάξει, δεν είπαμε να μην υπάρχει ούτε μια αγγλική λέξη.... απλά όχι greeklish.... τα lol καλοδεχούμενα, αν και υπάρχουν και τα smilies εδώ.... biggrin.gif

ΥΠ: "greece4", αν δεν υπακούσεις τα παραπάνω, πρώτα θα σου βγάλουμε τα νύχια και μετά θα βάλουμε αλάτι στις πληγές..... 19.gif tongue.gif
Για να μην λέει κανείς ότι αναγκάζουμε κάποιον να κάνει κάτι..... peace.gif
greece4
lol ok then! το αναγκαζουν ηταν τροποσ του λεγειν! lol χαιρομαι που "επιτρεπεται" το lol.... smile.gif ειναι κατι σαν σημα κατατεθεν! wink.gif (ξερω για τα emotions, απλα καθυστερω με τη χρηση τουσ... wink.gif μονο τα βασικα ξερω απ'εξω...)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.