Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Anadolu Efes - Παναθηναϊκός
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2
sni79per
Χωρις Μητσο κ ο Θεος βοηθος...
Lazeras
To πρώτο μεγάλο διπλό...
Coacharas
Τους Τουρκους δεν τους φοβάμαι ούτε λίγο. είναι στάνταρ ότι στο τοπ 16 χάνουν τα αυγά και τα πασχάλια...
EXASFAIROS
Tην Πεμπτη παμε για νικη στην Πολη!!!!!!Μπορει να εχουμε την απουσια του Μητσαρα αλλα αν παιξουμε πολυ επιθετικη πιεστικη αμυνα θα βγουμε νικητες.Η Εfes (οπως και οι υπολοιπες τουρκικες ) στερουνται πειθαρχιας,ομοιογενειας και πολλες φορες παθους.Ακομα και στο ματς του Ολυμπιακου στην Τουρκια με εκεινο το σουτ του Περπε,τις ασυναρτητες επιθεσεις εκεινων των λεπτων κοντεψαν να χασουν μια διαφορα 15-17 ποντων!!!!!!(Ασχετα αν ο Ολυμπιακος παρεδωσε τα οπλα εγκεφαλο-ψυχολογικα αμεσως μετα και εχασε ηλιθια με μεγαλη διαφορα!!!!!! Εικονικη διαφορα και φανηκε περιτρανα στο ματς στο ΣΕΦ!!!!!!Παμε για ΧΑΜΗΛΟ ΣΚΟΡ ΚΑΙ ΣΚΥΛΙΣΙΑ ΑΜΥΝΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ!!!!!ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ FARMAR!!!!!! biggrin.gif

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!!!!!! 41.gif
Magnus92
Εγω εχω απορια τι διαχειρηση θα κανει ο Αρτζι στον ασσο, μιας και σε ολα τα ματς ζουσε και πεθαινε με τον Διαμαντιδη...
Θα μπορεσει να το καλυψει με καποιον τροπο;
Number11
Καλή χρονιά παίδες ...

Νομίζω πως το ματς θα το πάρει ο ΠΑΟ και κρυφός άσσος στο μανίκι του Πεδουλάκη θα είναι ο Σόφο.
priest
ε ρε αισιοδοξια...μπραβο βρε μου δινεται κουραγιο!!!παντως εχω την εντυπωση πως υποτιματε τους τουρκους και φοβαμαι πως θα φαμε γερο χαστουκι!!!
AZ1980
Το ματς είναι πανδύσκολο, σε ζόρικη έδρα, με δύσκολη ομάδα, με την απουσία του ΔΔ που από μόνη της θα κανε οποιοδήποτε παιχνίδι ψιλοπαλούκι για την τρέχουσα version του ΠΑΟ, αλλά και, κυρίως, με μια περιρρέουσα ατμόσφαιρα αισιοδοξίας που, αν υιοθετηθεί από την ασύνδετη αυτή τη στιγμή ομάδα μας, θα χουμε χουνέρι.

Από την άλλη θεωρώ πως αν ο Μπανκς βρεθεί σε καλή βραδιά δημιουργικά, αποφεύγοντας τα λάθη, ο Ξανθόπουλος (ω ρε που έφτασα, να θέλω να παίξει ο ...Ξανθόπουλος) ενεργοποιηθεί για να του δώσει ανάσες και ο Ούκιτς περιοριστεί σε ρόλο "δυαριού", ώστε να αποφύγουμε την επιθετική παράλυση που προκαλεί στην πεντάδα η παρουσία του στον "άσο", πρόκειται για αναμέτρηση "παλέψιμη", ειδικά αν κατεβούμε με πολλή συγκέντρωση/ενέργεια και κάμποση τύχη.



bball.gif
SG3ptshooter
QUOTE(AZ1980 @ Jan 2 2013, 19:31 ) *
Το ματς είναι πανδύσκολο, σε ζόρικη έδρα, με δύσκολη ομάδα, με την απουσία του ΔΔ που από μόνη της θα κανε οποιοδήποτε παιχνίδι ψιλοπαλούκι για την τρέχουσα version του ΠΑΟ, αλλά και, κυρίως, με μια περιρρέουσα ατμόσφαιρα αισιοδοξίας που, αν υιοθετηθεί από την ασύνδετη αυτή τη στιγμή ομάδα μας, θα χουμε χουνέρι.

Από την άλλη θεωρώ πως αν ο Μπανκς βρεθεί σε καλή βραδιά δημιουργικά, αποφεύγοντας τα λάθη, ο Ξανθόπουλος (ω ρε που έφτασα, να θέλω να παίξει ο ...Ξανθόπουλος) ενεργοποιηθεί για να του δώσει ανάσες και ο Ούκιτς περιοριστεί σε ρόλο "δυαριού", ώστε να αποφύγουμε την επιθετική παράλυση που προκαλεί στην πεντάδα η παρουσία του στον "άσο", πρόκειται για αναμέτρηση "παλέψιμη", ειδικά αν κατεβούμε με πολλή συγκέντρωση/ενέργεια και κάμποση τύχη.

Απ' τη μία πράγματι ξεχάσαμε λίγο το Βασιλάκης Καΐλας mode, απ' την άλλη θυμήθηκαν οι υπόλοιποι να λύσουν το αν κάνει ο RG λόγω του ματς που έπαιξε η ομάδα χωρίς ΔΔ. Ομολογώ ότι πλέον δεν μπορώ να παρακολουθήσω το κλίμα που επικρατεί, και μπερδεύτηκα και βαρέθηκα. Στο τέλος.

Ποτέ δε μ' άρεσε ο Ukic. Ούτε μου έκανε το καλοκαίρι. Αλλά κι ο Ξανθόπουλος πραγματικά δεν ξέρω ρε γμτ αν μπορεί να μου δώσει αυτά που μου λείπουν. Θεωρητικά, ναι. Μακάρι.

Θα ξαναπώ ότι ατομικά το roster είναι καλού επιπέδου. Παρά την τεράστια απουσία του Διαμαντίδη ελπίζω να έχουμε ένα καλό ματς που θα κριθεί στις τελευταίες φάσεις. Το πιο ύπουλο ματς της χρονιάς.
sni79per
πιστευω ηρθε η ωρα ο ουκιτς να κανει ενα ματς της προκοπης.
αν δεν πεσουμε στο τρυπακι του τρελου ρυθμου των τουρκων εχουμε πιθανοτητες.
T.W.Is.M.
Θα συμφωνησω κι εγω οτι ο ΠΑΟ εχει τυχη στο ματς. Η Εφες στηριζεται υπερβολικα στο Φαρμαρ. Στο ΣΕΦ που τον σταματησε ο Λο εχασαν τη μπαλα τελειως. Αν δεν τον αφησει λοιπον να κανει το παιχνιδι του, η Εφες θα βραχυκυκλωσει. Για αυριο πιστευω τον Μπανκς. Το προβλημα βεβαια ειναι στην οργανωση. Αμυντικα πιστευω οτι θα τα καταφερει ο ΠΑΟ. Το θεμα ειναι να καταφερει να σκοραρει κιολας. Ισως πρεπει για μια φορα να στηριχτει ο Ουκιτς με οποιο ρισκο εχει αυτο. Αρκει κι αυτος να κρατησει 2-3'' λιγοτερο τη μπαλα και να μη σπαταλα ασκοπα τοσο χρονο επιθεσης. Ο πληρης Παναθηναικος θα μπορουσε να παει να χτυπησει το ματς, ο αυριανος θα παει να το κλεψει.
Dimitris 1395
Το ματς αν και δεν είναι και το πιο σημαντικό της χρονιάς, πιστεύω ότι ο Παναθηναϊκός έχει μόνο να κερδίσει από αυτό. Ένα ακόμη "ζόρικο" ματς χωρίς τον ηγέτη σου, χτίζει την ομάδα. Αν έρθει και η νίκη (κάτι το οποίο για μένα είναι απολύτως εφικτό και πολύ πιθανό), τότε θα ενισχυθεί η ψυχολογία. Αν πάλι, η νίκη δεν έρθει, ε δεν χάλασε και ο κόσμος. Η Efes πάντως δεν είμαι καμιά σπουδαία ομάδα. Δυνατή άμυνα, έλεγχο του ρυθμού και ο Παναθηναϊκός θα έχει τον πρώτο λόγο.
AZ1980
QUOTE(SG3ptshooter @ Jan 2 2013, 20:04 ) *
Ποτέ δε μ' άρεσε ο Ukic. Ούτε μου έκανε το καλοκαίρι. Αλλά κι ο Ξανθόπουλος πραγματικά δεν ξέρω ρε γμτ αν μπορεί να μου δώσει αυτά που μου λείπουν. Θεωρητικά, ναι. Μακάρι.


Φυσικά και ο Ξανθόπουλος είναι παίκτης που δεν έχει θέση σε ομάδα με βλέψεις στο top ευρωπαικό επίπεδο... Απλά, λόγω συνθηκών, κάκιστου θερινού σχεδιασμού, αλλά και, κυρίως, συγκυριών, ίσως στο συγκεκριμένο παιχνίδι να μπορεί να συνεισφέρει, μιας και η παρουσία του Ούκιτς στον "άσο" πάντα ήταν, είναι, και θα είναι συνώνυμη της απόλυτης απελπισίας (για να μην πω η παρουσία του Ούκιτς σε μια ομάδα, σκέτο).



bball.gif
Harvester
Καλη επιτυχια στην ομαδα, εχουμε ουισκακι για την Παναθα και ντεπον για τον Ουκιτς.......
Anubis
Πεδουλακη εισαι ασχετος...
sni79per
αμυνα χωνι,επιθεση @%^νι.
οτι δεν επρεπε να κανουμε δυστυχως το κανουμε...
paodynasty
QUOTE(sni79per @ Jan 3 2013, 22:48 ) *
αμυνα χωνι,επιθεση @%^νι.
οτι δεν επρεπε να κανουμε δυστυχως το κανουμε...


τι λέτε μωρέ αρχίσατε πάλι, είναι άσχετος ο Πεδουλάκης επειδή έχει 4/5 τρίποντα η Εφες σε 5' ??? το έχουμε το παιχνίδι
Zoys
Οι υπόλοιποι παίκτες θα αρχίσουν να παίζουν μπάσκετ αφού καθίσει στον πάγκο ο Μπράμος;
Gino_Bill
Μπράμος thumbsup.gif τι σου είναι η ψυχολογία(και η σκληρή δουλειά βέβαια)...
Dreamerpanos
Μιχαλάκη είσαι τρέλα.....
Anubis
Ειναι ασχετος γιατι το γυρω-γυρω ολοι δεν ειναι μπασκετ. Υποτιθεται οτι ειχε μια βδομαδα να δουλεψει την ομαδα.
Manu7
QUOTE(Gino_Bill @ Jan 3 2013, 21:52 ) *
Μπράμος thumbsup.gif τι σου είναι η ψυχολογία(και η σκληρή δουλειά βέβαια)...

Eγω ξέρω ότι όταν τα'λεγαμε κάποιοι άλλοι στα διάφορα τόπικς ήμασταν γραφικοί....

Την έβγαλα πάλι την χολή μου... laugh.gif
T.W.Is.M.
Το παιχνιδι θυμισε λιγο το αντιστοιχο του Ολυμπιακου στην Κωνσταντινουπολη, μονο που ο ΠΑΟ(δηλαδη ο Μπραμος) καταφερε να αντιδρασει καπως και να κρατησει το σκορ σε λογικα επιπεδα. Αφου περασε το δυσκολο ξεκινημα, αν ξυπνησουν και οι υπολοιποι, μπορει να πλησιασει και να αγχωσει τους Τουρκους.
sni79per
QUOTE(paodynasty @ Jan 3 2013, 21:50 ) *
τι λέτε μωρέ αρχίσατε πάλι, είναι άσχετος ο Πεδουλάκης επειδή έχει 4/5 τρίποντα η Εφες σε 5' ??? το έχουμε το παιχνίδι


που ακριβως εγραψα οτι ειναι ασχετος ο αρτζι κ οτι δεν εχουμε το ματς στο ποστ που με εκανες κουοτ;
επισης αν θες πες μου ποιος φταιει οτι τα τρωμε ετσι στην αρχη κ οτι ο ουκιτς χαλαει το 80% του χρονου των επιθεσεων;
μηπως οι νεφελιμ;
paodynasty
QUOTE(sni79per @ Jan 3 2013, 22:56 ) *
που ακριβως εγραψα οτι ειναι ασχετος ο αρτζι κ οτι δεν εχουμε το ματς στο ποστ που με εκανες κουοτ;
επισης αν θες πες μου ποιος φταιει οτι τα τρωμε ετσι στην αρχη κ οτι ο ουκιτς χαλαει το 80% του χρονου των επιθεσεων;
μηπως οι νεφελιμ;


για σένα ήταν το "γκρίνια" ο φίλος παραπάνω έγραψε το άσχετος όσο για το ότι τα τρώμε στην αρχή προφανώς καμία ομάδα δεν μπορεί να τελειώσει με 32/40 τρίποντα understand???
Harvester
Υποκλινομαι στον Μπραμο...........
t0ny3
ΛΙΓΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΟΝ ΜΠΡΑΜΟΣ!

Εντελως στατικη η οργανωση στην επιθεση και η αμυνα χωνι.
Reggie Miller 31
Μπράμος Vs Εφες... Α και ο Ούκιτς κλασσικά, την... καταπίνει την μπάλα και τους χρόνους των επιθέσεων! Θέλει και κούπες τρομάρα του...

Το δα και αυτό! Πικ εν Ρολ με Τσαρτσαρή ο Ρόκο και αντί να δώσει πάσα στο ρολ του Τσάρτσα, έκανε μπούκα και έφαγε την απαραίτητη τάπα! Respect...
thalys
O Μπράμος εμφανώς προσπαθεί να παίξει πικ εν ρολ με τον Λάσμε. Αυτό δεν το κάναμε στα προηγούμενα παιχνίδια. Εναλλακτικό πλάνο υπάρχει. Τώρα σε μια βδομάδα δεν γίνεται να μάθουν και να εκτελούν τις συνεργασίες άριστα. Ειδικά όταν υπάρχουν εγγενείς αδυναμίες. Ούτε ο Μπράμος έχει την πάσα του Διαμαντίδη, ούτε το φόρτε του Λάσμε είναι το πικ εν ρολ.

Το πρόβλημα στην άμυνα με ανησυχεί περισσότερο εμένα.
sni79per
QUOTE(paodynasty @ Jan 3 2013, 22:00 ) *
για σένα ήταν το "γκρίνια" ο φίλος παραπάνω έγραψε το άσχετος όσο για το ότι τα τρώμε στην αρχή προφανώς καμία ομάδα δεν μπορεί να τελειώσει με 32/40 τρίποντα understand???


ασε τα understand...το θεμα ειναι να ξυπνησουν να μην εχουμε one night stand.
να ναι καλα ο μιχαλακης μεχρι στιγμης.
paodynasty
QUOTE(thalys @ Jan 3 2013, 23:03 ) *
O Μπράμος εμφανώς προσπαθεί να παίξει πικ εν ρολ με τον Λάσμε. Αυτό δεν το κάναμε στα προηγούμενα παιχνίδια. Εναλλακτικό πλάνο υπάρχει. Τώρα σε μια βδομάδα δεν γίνεται να μάθουν και να εκτελούν τις συνεργασίες άριστα. Ειδικά όταν υπάρχουν εγγενείς αδυναμίες. Ούτε ο Μπράμος έχει την πάσα του Διαμαντίδη, ούτε το φόρτε του Λάσμε είναι το πικ εν ρολ.

Το πρόβλημα στην άμυνα με ανησυχεί περισσότερο εμένα.


Αυτό ισχύει σήμερα και εν πολλοίς φταίει ο Γκιστ, πρέπει όμως να ενσωματωθεί όσο είναι καιρός οπότε καλά κάνει και τον βάζει στα βαθιά κατά τη γνώμη μου
Gino_Bill
Σχορτσανίτης σχεδόν για λύπηση...Ο Ούκιτς βάζει στοίχημα με τον εαυτό του για το πόσες ντρίμπλες χωρίς πάσα μπορεί να κάνει σε μια επίθεση. Όλα πάνε καλά!
Zoys
QUOTE(Gino_Bill @ Jan 3 2013, 22:08 ) *
Σχορτσανίτης σχεδόν για λύπηση...Ο Ούκιτς βάζει στοίχημα με τον εαυτό του για το πόσες ντρίμπλες χωρίς πάσα μπορεί να κάνει σε μια επίθεση. Όλα πάνε καλά!

Όσο πιο πολύ τους βλέπω αυτούς τους δύο σε δράση τόσο πιο προβληματικοί παίκτες μου φαίνονται... Μου φαίνεται ο Μπράμος θα τα φτύσει από το α' ημίχρονο. Ήδη έχει πετύχει σχεδόν τους μισούς πόντους του ΠΑΟ χωρίς να έχει ξεκουραστεί.
bballbill
Φαίνεται ότι του λείπουν αγώνες του Σόφο.
slok
για την καταντια του ουκιτς φταιει μονο ο πεδουλακης. Ο ουκιτς δν ειναι πλαι
μακερ

Α και ο τσατσαρης παιζει να εχει πιο γρηγορα ποδια απο τον καπονο στην αμυνα
paodynasty
QUOTE(Gino_Bill @ Jan 3 2013, 23:08 ) *
Σχορτσανίτης σχεδόν για λύπηση...Ο Ούκιτς βάζει στοίχημα με τον εαυτό του για το πόσες ντρίμπλες χωρίς πάσα μπορεί να κάνει σε μια επίθεση. Όλα πάνε καλά!


Ενα κορμί 130 κιλών μετά από ενάμιση μήνα αποχή δεν είναι και παράλογο. Πάντως απορώ με τη μουρμούρα γιατί μάλλον ξεχνάν οι περισσότεροι ότι παίζουμε χωρίς το Διαμαντίδη. Εδώ η Μπαρτσελόνα που πήγαινε τραίνο μέχρι τώρα κι έχασε με κάτω τα χέρια χωρίς Ναβάρο, που μάλιστα δεν κάνει όσα κάνει ο Μήτσος στο παρκέ, πέρα από το αδιαμφισβήτητο ηγετιλίκι
Dreamerpanos
QUOTE (Harvester @ Jan 3 2013, 21:36 ) *
και ντεπον για τον Ουκιτς.......


Ξέμεινα από τώρα...Φέρνε...
paodynasty
QUOTE(slok @ Jan 3 2013, 23:12 ) *
για την καταντια του ουκιτς φταιει μονο ο πεδουλακης. Ο ουκιτς δν ειναι πλαι
μακερ

Α και ο τσατσαρης παιζει να εχει πιο γρηγορα ποδια απο τον καπονο στην αμυνα


ο Ούκιτς τη γλίτωσε...το κεφάλι του Καπόνο και του Πεδουλάκη τώρα, μετά του Σόφο, μετά του Τσαρτσαρή, του Γκίστ (καλά 10 μέρες και δεν έχει μάθει ακόμα τα συστήματα???), και μην ξεχάσετε και το Λάσμε 0/4 έχει σήμερα icon_wave.gif
Reggie Miller 31
Μαύρα χάλια...

Ο Σόφο πράγματι δεν έχει παιχνίδια και είναι φυσιολογικό να παίζει έτσι.

Ο Γκιστ περιμένω να δείξει πράγματα...

Ο Καπόνο είναι spot shooter. Δεν μπορεί να δημιουργήσει φάσεις, πρέπει μέσα απο το σύστημα να βρεθεί ελεύθερος στο τρίποντο και να σουτάρει. Αυτό ΔΕΝ υπάρχει.

Ο Ούκιτς... είναι ο Ούκιτς. Όσο ο RG δεν καταλαβαίνει ότι δεν είναι PG δικό του πρόβλημα.

Γενικά βλέπω θέληση, μαχητικότητα, αλλά δεν βλέπω τακτική και συστήματα. Είναι περισσότερο μπάσκετ έμπνευσης και μέρας, παρά βγαλμένο απο το πινακάκι του προπονητή...
t0ny3
Πολυ κακο πρωτο ημιχρονο με το μονο που εχουμε να επιδειξουμε να ειναι ο Μπραμος. Παρα πολλα λαθη και κακη αμυνα. Ποσα καλαθια θα μας βαλουν κατω απο το καλαθι; Για τα τριποντα αντε πες ειναι στην ημερα τους αν και εχουν βγει πολλα ξεμαρκαριστα.

Τον Σοφο τον λυπαμαι να τον βλεπω ετσι. Δεν ειναι ετοιμος και ενω θα μπορουσε να δωσει παρα πολλες λυσεις, δεν μπορει. Φαιντεια και απο τα τελειωματα του. Ο Γκιστ προσπαθει, αλλα δεν εχει προσαρμωστει πληρως. Ουκιτς τα ιδια οπως καθε βραδυ...

Δεν βλεπω να αλλαζει δραματικα το ματς, αν μπουμε δυναμικα στο 3ο δεκαλεπτο και ριξουμε τη διαφορα ισως κατι γινει.

Υ.Γ. Με εχει κουρασει αυτο το μπες βγες με τους ψηλους. Κανενας δεν ειναι στην βραδια του και οι 2 ειναι ανετιμοι, αλλα σε καθε φαση γινεται αλλαγη.
slok
QUOTE(paodynasty @ Jan 3 2013, 23:21 ) *
ο Ούκιτς τη γλίτωσε...το κεφάλι του Καπόνο και του Πεδουλάκη τώρα, μετά του Σόφο, μετά του Τσαρτσαρή, του Γκίστ (καλά 10 μέρες και δεν έχει μάθει ακόμα τα συστήματα???), και μην ξεχάσετε και το Λάσμε 0/4 έχει σήμερα icon_wave.gif



Απο ειρωνειες ειμαστε πρωτοι μερικοι. Κριτικη κανουμε, ο καθενας λεει τη γνωμη του.
paodynasty
QUOTE(slok @ Jan 3 2013, 23:24 ) *
Απο ειρωνειες ειμαστε πρωτοι μερικοι. Κριτικη κανουμε, ο καθενας λεει τη γνωμη του.


Για μερικούς καταλαβαίνω τον τρόμο που τους προκαλεί το Ενδεχόμενο και μόνο να ρολλάρει και να"βρεθεί" αυτή η ομάδα με αυτό το ρόστερ, για τους λοιπούς απλά δεν καταλαβαίνω
sni79per
αυτα συμβαινουν χονδρικα στην αμυνα αν αλλαζεις 3 παιχτες στα μεσα της χρονιας με τις επιλογες που εκανες το καλοκαιρι.
αυτα γινονται στην επιθεση οταν περνεις τον τρελοροκο για ασο για να ξεκουραζει το μητσο.
κατα ταλλα σκεπτομενο μπασκετ με τον κροατη στο 1.

keraynopoylos
Ρε παιδια, οκ το ειπαμε. Ο Ουκιτς δεν ειναι ασσος(της προκοπης). Αν το επαναλαβουμε 1000 φορες(τις πλησιαζουμε) θα αλλαξει κατι;

Ή ειναι το μονο που παει στραβα σημερα;
Manu7
4 φορές ο Σόφο 1 με 1 χωρίς βοήθειες κόντρα στον Ερντέν, 4 φορές απέτυχε.

Ψηλός που κάνει τη διαφορά στην Ευρώπη ο Τούρκος.
slok
TI αναρχο μπασκετ ειναι αυτο ρε παιδια?
Harvester
Τρατζικ....
t0ny3
ΓΚΟΛ
Quincy
Το να είσαι 20 πόντους μπροστά, ο αντίπαλος να έχει κατέβει με μισή ομάδα, και το κοινό να γιουχάρει το ΣΩΣΤΟ αντιαθλητικό είναι κάτι παραπάνω από εκνευριστικό 68.gif
SG3ptshooter
QUOTE(paodynasty @ Jan 3 2013, 22:16 ) *
Ενα κορμί 130 κιλών μετά από ενάμιση μήνα αποχή δεν είναι και παράλογο. Πάντως απορώ με τη μουρμούρα γιατί μάλλον ξεχνάν οι περισσότεροι ότι παίζουμε χωρίς το Διαμαντίδη. Εδώ η Μπαρτσελόνα που πήγαινε τραίνο μέχρι τώρα κι έχασε με κάτω τα χέρια χωρίς Ναβάρο, που μάλιστα δεν κάνει όσα κάνει ο Μήτσος στο παρκέ, πέρα από το αδιαμφισβήτητο ηγετιλίκι

Στο μεσαίο και μόνο πάντως συμφωνώ με τον paodynasty και το είπα και μετά το ματς με τη Zagliris, δεν καταλαβαίνω πως ξαφνικά αυξήθηκε η κριτική σε μια τόσο στραβή συγκυρία που έχουμε, πέρα ίσως απ' την καθεαυτή γκρίνια για την ως τώρα ποσότητα και ένταση της χρησιμοποίησης του αρχηγού, που μπορεί να έπαιξε ρόλο στον τραυματισμό του. Αρκετά θέματα είναι λίγο - πολύ αναμενόμενα με αυτόν εκτός. Και μια ήττα μες την Efes ποτέ δεν είναι εκτός προγράμματος ούτως ή άλλως, πόσο μάλλον τώρα.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.