Help - Search - Members - Calendar
Full Version: SIGNATURES
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Προτάσεις
ashton
Μήπως να περιορισθεί το μέγεθος ?

γράφει ο άλλος μισή λέξη και από κάτω έχει τρεις οθόνες signature...
dizzy_fingers
Χμ...δε διαφωνώ.
Αλλά από την άλλη, σαν admin, δεν έχω τη δυνατότητα τη δυνατότητα να περιορίσω το μήκος της υπογραφής...μόνο το μέγεθος (δηλαδή λιγότερο από Χ ΚΒ....).
ashton
problem
γιατι τα gifakia klp δεν κουράζουν το μάτι...
οι ελεγείες όμως...
dizzy_fingers
Γιατί δε στέλνεις πμ στους 2-3 που έχουν μεγάλη υπογραφή (ξέρετε εσείς ποιοί είστε... θρυλοχολικάδες 19.gif) να τους ζητήσεις να μικρύνουν την υπογραφή τους.

Σόρρυ που δε με βλέπεις τόσο ζεστό στο να σε βοηθήσω, αλλά προσωπικά δε με ενοχλούν αυτού του μεγέθους οι υπογραφές (παλαιότερα, αναγκάστηκα να κάνω παρατήρηση και να επέμβω στην υπογραφή του Αlexmei, αλλά εκείνη είχε 4 εικόνες 400Χ600 ohmy.gif )
suspect
συμφωνω και εγω με τον Χαριδημο.

για να διαβαζεις μια γραμμη καθαρου ποστ πρεπει να περασουν 10 σελιδες. Ειναι που ειναι λιγο βαρυ το σαϊτ...
thrylos7
Αυτό λέτε;















QUOTE
Γιατί δε στέλνεις πμ στους 2-3 που έχουν μεγάλη υπογραφή (ξέρετε εσείς ποιοί είστε... θρυλοχολικάδες ) να τους ζητήσεις να μικρύνουν την υπογραφή τους.

Πειράζει που την έχουμε μεγάλη; tongue.gif biggrin.gif
Νομίζω το όριο είναι 50000 γράμματα ή κάτι τέτοιο... Πάλι καλά που δεν εκμεταλλευόμαστε πλήρως τις απίστευτες δυνατότητες του forum... ! Σοβαρά τώρα, ήδη πριν από αυτό το topic ψάχνω κάτι πιο σύντομο, αλλά αν δεν βρεθεί κάτι πραγματικά καλό δεν πρόκειται ν' αλλάξει.
dizzy_fingers
Αν βάλεις ένα λινκ για κάπου που να γράφει το ποίημα? tongue.gif

Το όριο είναι σε KB.
Υποθέτω πως μπορώ να το μειώσω σε...20 ΚΒ πχ.
Alexmei
QUOTE
(παλαιότερα, αναγκάστηκα να κάνω παρατήρηση και να επέμβω στην υπογραφή του Αlexmei, αλλά εκείνη είχε 4 εικόνες 400Χ600  ohmy.gif )



σιγά ρε dizzy τότε μόλις είχα γίνει καινούγιο μέλος και δν ήξερα! άσε που τώρα που το σκέφτομαι, ήταν γιγαντιαία και για μένα cool.gif
dizzy_fingers
Τί σιγά ρε dizzy...?
Πρώτη φορά μέλος στο b-forum ήσουνα αλλά γενικά σε φόρουμ, δεν έγραφες πρώτη φορά.
Όφειλες όχι να γνωρίζεις αν υπάρχει τέτοιος κανονισμός, αλλά από μόνος σου να καταλαβαίνεις αν αυτό που κάνεις είναι ενοχλητικό ή όχι.
Μιλάμε για μία υπογραφή...3 scroll down blink.gif!
Alexmei
QUOTE(dizzy_fingers @ Jul 7 2006, 02:06 PM)
Τί σιγά ρε dizzy...?
Πρώτη φορά μέλος στο b-forum ήσουνα αλλά γενικά σε φόρουμ, δεν έγραφες πρώτη φορά.
Όφειλες όχι να γνωρίζεις αν υπάρχει τέτοιος κανονισμός, αλλά από μόνος σου να καταλαβαίνεις αν αυτό που κάνεις είναι ενοχλητικό ή όχι.
Μιλάμε για μία υπογραφή...3 scroll down blink.gif!
*



περασμένα ξεχασμένα.......... 68.gif dry.gif εσύ τέτοιος που είσαι μην χάσεις να υποβαθμίσεις τους άλλους, λέγοντας κάποια λάθη που έκαναν... και εγώ το έκανα τον Μάρτιο! ξεπέρασέ το Ρε!
Tafos toy indoy
συμφωνω και γω να μην ειναι μεγαλο γιατι κατανταει αηδια,τωρα αν δεν μπορειτε να το ελενξετε,απλα ενα μυνηματακι σε οποιον βλεπετε
kop-13
Αυτή η υπογραφή είναι οκ?
basketaris
Ξεθαβω αυτο το topic, γιατι αντιμετωπιζω ενα προβλημα με την υπογραφη μου...
Συγκεκριμενα, ειχα απο καιρο μια φωτογραφια και οταν πηγα να κανω edit την υπογραφη μου (αλλαζοντας μονο το απο κατω κειμενο), μου εβγαζε οτι δεν επιτρεπονται dynamic images. Το ξανα-επιχειρησα 1-2 φορες και δεν ειχα αποτελεσμα, εως οτου εσβησα την εικονα και ησυχασα. Παρα τις επανειλημμενες προσπαθειες μου να βαλω αλλη εικονα, ΠΑΝΤΑ μου εβγαζε οτι δεν επιτρεπονται εικονες... Εν τελει, αφησα μονο κειμενο για υπογραφη... sad.gif

Το γραφω δημοσια, μηπως εχει κανεις αλλος το ιδιο προβλημα με εμενα...

Ευχαριστω εκ των προτερων... smile.gif
Wilkinson
QUOTE(basketaris @ Oct 27 2007, 06:20 ) *
Ξεθαβω αυτο το topic, γιατι αντιμετωπιζω ενα προβλημα με την υπογραφη μου...
Συγκεκριμενα, ειχα απο καιρο μια φωτογραφια και οταν πηγα να κανω edit την υπογραφη μου (αλλαζοντας μονο το απο κατω κειμενο), μου εβγαζε οτι δεν επιτρεπονται dynamic images. Το ξανα-επιχειρησα 1-2 φορες και δεν ειχα αποτελεσμα, εως οτου εσβησα την εικονα και ησυχασα. Παρα τις επανειλημμενες προσπαθειες μου να βαλω αλλη εικονα, ΠΑΝΤΑ μου εβγαζε οτι δεν επιτρεπονται εικονες... Εν τελει, αφησα μονο κειμενο για υπογραφη... sad.gif

Το γραφω δημοσια, μηπως εχει κανεις αλλος το ιδιο προβλημα με εμενα...

Ευχαριστω εκ των προτερων... smile.gif

Και εγω το εχω αυτο το προβλημα......
kostasvc15
Και εγω!Το ανεφερα και σε αλλο τοπικ πριν μερικες μερες...αλλα σιγα που θα βγαλω την εικονα του Καρτερ απο την υπογρφη μου tongue.gif
dizzy_fingers
Το θέμα έχει να κάνει με ένα modification που είχαμε βάλει για τον περιορισμό του μεγέθους της υπογραφής (καθώς κάποια στιγμή το πράγμα είχε παραγίνει).

Με τις πρόσφατες αλλαγές στο σέρβερ, κάτι πειράχτηκε μάλλον και γι'αυτό βγαίνουν αυτά τα σφάλματα.
basketaris
OK, dizzy! cool.gif

Θα διορθωθει? Αν ναι, ειδοποιησε μας για να ανανεωσουμε την υπογραφη μας...
dizzy_fingers
Οτ-(ανtongue.gif) διορθωθεί θα σας το πω.
Στην τελική ίσως χρειαστεί να βγάλουμε το modification, αλλά εκεί φοβάμαι πως θα γυρίσουμε στις υπογραφές-πάπυρους....
dizzy_fingers
Μπορείτε πλέον να τις αλλάζετε ελεύθερα.
Όσον αφορά τον περιορισμό του μεγέθους τους, θα δράσουμε σύντομα, οπότε μη βάλετε μεγάλες φωτό.
captain charisma
η δικη μου καλα ειναι η πρεπει να ειναι πιο μικρη?
dizzy_fingers
Καλά είναι. smile.gif
Air Kef
Mου φαίνεται σαν όνειρο.
trefoil 13
Να κάνω μια ερώτηση-πρόταση..; Μάλλον ο Ντίζυ θα μπορεί να απαντήσει... rolleyes.gif
Γιατί εκεί που φτιάχνουμε τις υπογραφές δεν υπάρχει κάποια επιλογή ώστε να μπορούμε να την δούμε πριν δημοσιευτεί..; Δεν θα ήταν καλύτερα έτσι...; Ή δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα;
dizzy_fingers
Δεν υπάρχει προς το παρόν. Όντως, θα ήταν χρήσιμο, πάντως.
Kaez
Έκανα ένα Logo για τους Pistons:
Alexmei
Σπύρο εγώ έχω πάλι πρόβλημα με τα dynamic img tags, και ήταν πολύ μικρές φωτογραφίες (Περίπου 1/4 η καθεμία από αυτήν που έχει τώρα η trefoil13. sad.gif sad.gif
dizzy_fingers
Για δώσε το λινκ της εικόνας να δω τί παίζει.
Smrek
Συγγνώμη, αλλά και γω έχω το ίδιο πρόβλημα στην υπογραφή με τους προλαλήσαντες! rolleyes.gif

Θα μπορούσα να είχα μια βοήθεια?

wacko.gif
Smrek
Σας παρακαλώ, μια βοήθεια ζητώ.... sad-smiley-009.gif


Κάντε κάτι και για μας τους παππούδες που δεν κατέχουμε από PC (είναι μηχανήματα του ωξαποδό!!!!!) 19.gif

Τι λάθος έχω κάνει με την υπογραφή μου? Οεο?
smiley.gif
leonkalf
Είναι λάθος το link της εικόνας.
Για δες το ξανά και βάλε το σωστό.
Smrek
Σε υπερευχαριστώ για την προσπάθεια, αλλά δεν μου κάθεται ούτε σαν υπογραφή ούτε σαν avatar!!!
(Είναι και 2,14 παλικάρι, που να χωρέσει!!!) smiley.gif

Σας αφήνω το λινκ μήπως κι έχει κανένας σύντροφος καμμιά έμπνευση!

Smrek


THNX!
Smrek
Το θέμα τακτοποιήθηκε!

Ιδιαίτερες ευχαριστίες στον έναν αλλά...Λέων smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.