Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Κορίτσια, ο Φράνκι!!!!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
dizzy_fingers
Click to view attachment

24.gif 24.gif 24.gif 24.gif

Πέθανα στα γέλια όταν είδα αυτή τη φωτό!!!!
Νομίζεις ότι βγήκε από φθηνή φωτογράφηση μοντέλου της δεκαετίας του '80! 24.gif
Κοιτάξτε το βλέμμα του!

Ρε τον Φράνκι που μας βγήκε και γόης.... 21.gif
Green_Fan
Αυτό που με τρελαίνει πάντως είναι το μαλλί... biggrin.gif tongue.gif



ΑΥΤΟΣ ΕΔΩ ΔΕΝ ΣΑΣ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΦΡΑΓΚΙ; biggrin.gif
harris
w00t.gif w00t.gif Αχαχααχαχχααα...... laugh.gif

Το γυαλι και το ρολοι τι σας λενε???? tongue.gif
dizzy_fingers
21.gif

Που τη βρήκες αυτήν τη φωτογραφία green fan (καλώς όρισες btw στο φόρουμ μας καλά ποστ σου εύχομαι, αν και την καλή αρχή την έκανες ήδη με το τόπικ του beach basketball wink.gif )?
Σαν τον Βαλ Κίλμερ στον Άγιο είναι αυτός...ρε τον Φράνκι - Basketomania, καιρός να αλλάξεις άβαταρ! laugh.gif
Green_Fan
QUOTE(dizzy_fingers @ Aug 30 2005, 01:38 AM)
Που τη βρήκες αυτήν τη φωτογραφία green fan (καλώς όρισες btw στο φόρουμ μας καλά ποστ σου εύχομαι


Kαλώς σας βρήκα φίλε dizzy!!Αυτή είναι μια φωτογραφία του Jim Morrison!!Δεν ξέρω αλλά πιστεύω οτι ο Αλβέρτης μοιάζει λίγο στο στυλάκι του Rock Star.

Όλες αυτές οι αλλάγες στο στυλάκι του Φράγκι (βλέπε μακρύ μαλλί κτλ κτλ) άρχισαν από όταν παντρεύτηκε την Άντα και μετά... biggrin.gif

kolossos
Εγώ πάλι σαν Παναθηναικός, εκνευρίζομαι ότα βλέπω τον Φράγκι έτσι... Αλλιώς τον έχω συνηθίσει tongue.gif blink.gif biggrin.gif
dizzy_fingers
ohmy.gif!!!!!
Πως είναι έτσι και ο Μόρισον? huh.gif
Τον είχα συνηθίσει από τις παλιές του φωτό...

Παρόλο που στη συγκεκριμένη φωτογραφία του, ο Φράνκι, έχει πάρει μία πολύ (γα)macho έκφραση και είναι...αρκετά γλοιώδης, οφείλω να ομολογήσω πως το γενικό του στυλάκι σπάνια συναντιέται στο μπάσκετ και ο τύπος τουλάχιστον...ξεχωρίζει, έστω και με αυτόν τον τρόπο! biggrin.gif
Green_Fan
Πολύ σωστά είπε κάποιος όταν είδε την φωτό:

"Ένας φραπές και ένα ζευγάρι τσόκαρα του λείπουνε."

Μήπως ξεχάστηκε ο Φράγκι και νομίζει οτι είναι ακόμα στις παραλίες; biggrin.gif
Basketomania
QUOTE(dizzy_fingers @ Aug 30 2005, 02:38 AM)
Basketomania, καιρός να αλλάξεις άβαταρ! laugh.gif
*


Ασε!Κι εγω τον ειδα στις ειδησεις της ΝΕΤ κι απογοητευτηκα...Προτιμας ομως το αβαταρ μου να ειναι ο Φρανκι ή το ομορφοπαιδο ο Νοβιτσκι που θα ηταν η δευτερη επιλογη μου???
Επειδη ομως εμενα αν ο Νοβιτσκι τρομαζει w00t.gif λεω να αφησω για λιγο ακομα καιρο τον Φρανκι...
nick77
σαγιονάρες και αντηλιακό ξέχασε!!! Μα τον γελοίο! Ποιος νομίζει ότι είναι!
peka
Βασικά όντως είναι ψιλοχάλια...
Και δε νομίζω ότι δίνει και το καλύτερο παράδειγμα στους νεότερους που τρέχουν μαζί!
dizzy_fingers
Η Peka έθεσε το θέμα στη σωστή του διάσταση....


























...αλλά συνεχίζει να έχει γ#μώ τα γέλια ο τύπος!!! 24.gif



(και όχι...basketomania, προτιμώ τον Φράνκι από τον Ντίρκ στο άβατάρ σου 17.gif )
agor
με μια λεξη........ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΉΣ
nick77
QUOTE(agor @ Aug 30 2005, 07:38 PM)
με μια λεξη........ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΉΣ
*

Εγώ θα το αποκαλούσα με μια λέξη ψωνάρα και επιδειξία!

Ουπς... 2 λέξεις tongue.gif
agor
προτιμας αυτο? 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
nick77
Όχι, αλλά το παιδί έχει πρόβλημα. Δεν το παίζει σταρ του κινηματογράφου και δεν τα βγάζει όλα έξω.

Ο Σοφοκλής έχει ανάγκη από πολλή βοήθεια. Είναι στην καλύτερη ηλικία για να ξεκινήσει μεγάλη καριέρα, έχει τρομακτικό ταλέντο και δεν μπορεί να το αξιοποιήσει!
agor
QUOTE(nick77 @ Aug 30 2005, 05:55 PM)
Όχι, αλλά το παιδί έχει πρόβλημα. Δεν το παίζει σταρ του κινηματογράφου και δεν τα βγάζει όλα έξω.
*



ο σοφοκλης αν δεν το επαιζε star απο τα 18 τωρα θα ηταν στο nba οχι στον ολυμπιακο να προσπαθει να χάσει κιλα ( ευτυχως που δεν τα εβγαλε και εξω tongue.gif tongue.gif )
θα ηταν πολυ καλο για τον σοφοκλη να ειχε στις προπονησης τον αρχηγο γιατι απο οτι εχω ακουσει απο τσαρτσαρη και διαμαντιδη τους εχει κανει καλο να τον βλεπουν πρωτο στις προπονησης
dizzy_fingers
QUOTE(agor @ Aug 30 2005, 08:39 PM)
προτιμας αυτο? 77.gif  77.gif  77.gif  77.gif

*



24.gif 24.gif 24.gif

Πάλι γέλασα....



kolossos
Που είναι το πρόβλημα δεν μπορώ να καταλάβω... Ας κάει όσα χιλιόμετρα είναι να κάνει στην προετοιμασία και ας έρχεται να τρέχει και με μαγιό... tongue.gif
dizzy_fingers
Στην ομάδα που παίζεις, έχεις πολλούς συμπαίχτες ημίγυμνους και με γυαλιά ηλίου να τρέχουν? Κι αν κάποιος σκάσει μύτη έτσι, πως θα αντιδράσει ο κόουτς? wink.gif

Αλλά δεν άνοιξα για αυτόν το λόγο το τόπικ...στην τελική ποιός είμαι εγώ που θα τον κρίνω πως θα κατέβει στην προπόνηση που εκτός του προπονητή λείπουν και οι περισσότεροι παίχτες?
Απλά μου έκανε μεγάλη εντύπωση, αστεία κατά κύριο λόγο, η εικόνα αυτή και είπα να κάνουμε χαβαλέ...εγώ ακόμα γελάω όταν κοιτάζω αυτήν την εικόνα biggrin.gif.
kolossos
Δεν είπα ότι δεν είναι αστεία και ασυνήθιστη φωτογραφία... Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιοι κολάνε τόσο σε αυτό. Στο σημείο που έχει φτάσει μπορεί να κάνει κάποια πράγματα και να μην του πει και κανείς τπτ. Αν συνεχίζει να κάνει και σωστά την δουλειά του, δεν νομίζω ότι υπάρχει κάποιο ουσιαστικό πρόβλημα.
dizzy_fingers
QUOTE
Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιοι κολάνε τόσο σε αυτό.


Γιατί είναι αστείο, όπως και να το κάνουμε biggrin.gif.
Δε νομίζω να επεκτάθηκε κανείς, τουλάχιστον στο φόρουμ μας, πέρα από την εμφάνισή του στις ικανότητές του μέσα στο γήπεδο, ούτε είπε κανείς πως δεν κάνει σωστά τη δουλειά του wink.gif.
harris
γαμω τα γελια εχω ριξει με αυτο το τοπικ..... biggrin.gif

καμια φωτο του χοντρου εκεινης της αγγλικης ομαδας που ειχε παιξει με τον Ολυμπιακο πριν καμια 10αρια χρονια να ειχαμε.....
qspock
Εγω νομιζω οτι τα μαλια τον βαρυναν τον Φρανγκι, οσο πιο πολλα εχει τοσο πλησιαζει στην ρακετα. Παλια επαιζε στο 2 και στο 3 (οταν ηταν ξυρισμενο το κεφαλι, επι Γκαλη) μετα 3 και οταν αφησε μαλλι αλλα Φασουλα κατεβαινε και 4. Περσυ με τις μπουκλες ηταν σταθερα στο 4 και φετος τον βλεπω να ανεβαινει στο 5! Το βαρος βλεπετε... 68.gif 24.gif

PS: Ρε σεις, ο Σοφοκλης ασπρισε και ...λεπτινε! Απο τις 2 φοτο του Dizzy (πριν - μετα) 24.gif 24.gif 19.gif
hagi
Όντως ήταν λίγο περίεργο αυτό με τον Αλβέρτη,και γω το σχολίασα όταν το είδα.

Εντάξει δεν τρέχει τίποτα αλλά πιστεύω ότι παίχτης και να είσαι,όσο παλιός δεν πρέπει να είσαι χύμα.Δηλαδή ο Γκάλης έπρεπε να πηγαίνει με το σώβρακο στην προπόνηση......χα χα χα
laugh.gif laugh.gif laugh.gif
dizzy_fingers
laugh.gif
Σωστός hagi! thumbsup.gif
agor
πια προπονηση ρε παιδια? w00t.gif w00t.gif
απο αυτους που ηταν εκει μονο ο αλβερτης εχει καπαρωμενη θεση στο παγκο ολη οι αλλοι θα παλευουν να καθονται στον παγκο με αθλητικα αντι για πολιτικα
αν θυμαμαι καλα ο ρεμπρατσα εκανε χωρις μπλουζα αλλα ηταν σε κλειστο χορο και δεν εβαζε γυαλια tongue.gif tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.