Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ατάκες στο άλλο φύλλο
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
morfi
Έχω πει πολλά (και πετυχημένα wink.gif ) αλλά αυτή η ατάκα πιστεύω ήταν από τις καλύτερες μου μιας και μου ήρθε τελείως αυθόρμητα.

Ατάκα της ημέρας.
Ένα σκυλί έξω από τη δουλειά κλαίει. Η κοπέλα (ωραία biggrin.gif) στην υποδοχή λέει: "Το κακόμοιρο το σκυλάκι κλαίει". Υποσχέθηκα στον εαυτό μου να μην κάνω μ@λ@κίες στο χώρο εργασίας μου αλλά ρε φίλε, δεν μπορούσα να κρατηθώ. Ερώτηση δική μου προς αυτήν: "Ξέρεις γιατί κλαίει;". Αναρωτήθηκε: "Για πες...", για να πάρει απάντηση: "Επειδή είσαι άνθρωπος και όχι σκύλος". Stunned.
Myria
Δεν ξερω αν φταιει το οτι πηγε 10 κ ακομα να κοιμηθω ή επειδη μολις ψηφισα για τη χειροτερη κοινωνικη συγκυρια της γενιας μ,αλλα γελασα..ευγε Bill
aegeansheed
QUOTE(morfi @ Jun 17 2012, 05:17 ) *
"Επειδή είσαι άνθρωπος και όχι σκύλος". Stunned.


Είσαι σίγουρος ότι ο σκύλος της είχε καμπανέλια? 24.gif

morfi
Στρατός, Τάγμα ΓΕΣ, καψιμί (εκεί συγκεκριμένα δουλεύουν κοπέλες πλέον). Παρεμπιπτόντως, της την έπεφτα συνεχώς. Σε κάποια φάση πέφτει για λίγο το ρεύμα. Κάτι έκανε ή είπε, δεν θυμάμαι. Τότε της είπα: "Είναι από τον ηλεκτρισμό που υπάρχει ανάμεσα μας". 69.gif
επαθα λαστιχο
QUOTE(Myria @ Jun 17 2012, 09:57 ) *
Δεν ξερω αν φταιει το οτι πηγε 10 κ ακομα να κοιμηθω ή επειδη μολις ψηφισα για τη χειροτερη κοινωνικη συγκυρια της γενιας μ,αλλα γελασα..ευγε Bill

τι ψηφισες? rolleyes.gif
morfi
QUOTE(επαθα λαστιχο @ Sep 24 2012, 16:08 ) *
τι ψηφισες? rolleyes.gif

Αδιάκριτη ερώτηση... biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.