Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Teodosic vs Αμερικανος Play Maker
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
tzagasdog
Εγω ειμαι υπερ της παραμονης Τεοντοσιτς, τωρα αν οι Αγγελοπουλοι θελουν να παρουν και Αμερικανο ασο για euroleague εε ας το κανουν δικα τους ειναι τα λεφτα (αν και πιστευω οτι δεν θα κανει καλο στην χημεια της ομαδας αλλα τελος παντων)
DON-basketblog
Φίλε είναι πολύ γενικό το topic. Αμερικανός playmaker είναι και ο Felton και ο Μcintyre...Εγώ θέλω ΤΕΟΝΤΟΣΙΤΣ όποιος άλλος και αν έρθει. Άς μείνει ο μίλος και ας έρθει ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ.
tzagasdog
QUOTE(DON-basketblog @ Aug 25 2009, 17:52 ) *
Φίλε είναι πολύ γενικό το topic. Αμερικανός playmaker είναι και ο Felton και ο Μcintyre...Εγώ θέλω ΤΕΟΝΤΟΣΙΤΣ όποιος άλλος και αν έρθει. Άς μείνει ο μίλος και ας έρθει ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ.


Οταν λεω να ερθει Αμερικανος παιχτης προφανως δεν θα ερθει παιχτης της σειρας... δεν το εχουν κανει ποτε αυτοι οι Αγγελοπουλοι θα ερθει παιχτης ικανος να αναλαβει και εκει ειναι το θεμα αν πιστευει ο κοσμος οτι ο Τεοντοσιτς ειναι ετοιμος να "αναλαβει" πισω απο τον Παπαλουκα. Τωρα για το αν καποιος κανει την διαφορα θα φανει μονο μεσα στη χρονια. Εννοω οτι και ΑΙ να ερθει απο πολλους λεγεται οτι παιζεται να εχει το τοσο τεραστιο impact (για μενα θα εχει αλλα its just me)
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Στο καλο και να μας γραφει πως περναει....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.