Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παιδια
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Μαρουσιωτης
Βλεπω σε διαφορα θεματα για το αρχειο αγωνων που εχετε
Αυτους τους αγωνες που τους βρισκετε;;Τους γραφετε σε βιντεο,τους κατεβαζετε,τι;;
Μαρουσιωτης
Κανεις;;;
sarounas
QUOTE(Μαρουσιωτης @ Apr 17 2009, 18:16 ) *
Κανεις;;;

έχω πάρα πολύ υλικό, έγραφα σε βίντεο από πολύ μικρός (δεκαετία 80) και τα κρατούσα.
αργότερα όταν μεγάλωσα έκανα με αυτά ανταλλαγές (έδινα κόπιες) αλλά τώρα δεν ασχολούμε
ούτε χρόνος ούτε χώρος υπάρχει sad.gif
Μαρουσιωτης
Τις κασετες τι τις εχεις κανει;Τις εχεις ετσι ή τις εχεις μετατρεψει σε dvd;
sarounas
QUOTE(Μαρουσιωτης @ Apr 17 2009, 20:01 ) *
Τις κασετες τι τις εχεις κανει;Τις εχεις ετσι ή τις εχεις μετατρεψει σε dvd;

είχα μετατρέψει κάποιες (100-150 περίπου) αλλά σταμάτησα, βλέπεις τα παράτησα
ίσως κάποτε στο μέλλον ξαναρχίσω...
Μαρουσιωτης
Υπαρχει τετοιο προγραμμα που μετατρεπει τις κασσετες σε dvd;;Ποιο ειναι;
ΥΓ:Μπορεις να μου φτιαξεις μια μικρη λιστα με το ποιους αγωνες εχεις;;
sarounas
QUOTE(Μαρουσιωτης @ Apr 17 2009, 20:17 ) *
Υπαρχει τετοιο προγραμμα που μετατρεπει τις κασσετες σε dvd;;Ποιο ειναι;
ΥΓ:Μπορεις να μου φτιαξεις μια μικρη λιστα με το ποιους αγωνες εχεις;;

δεν υπάρχει πρόγραμμα, απλά τα αντιγράφεις σε δισκάκια σε real time
φίλε μου δεν ασχολούμε με αυτά πια, δυστυχώς δεν προλαβαίνω
Μαρουσιωτης
QUOTE(sarounas @ Apr 17 2009, 20:42 ) *
δεν υπάρχει πρόγραμμα, απλά τα αντιγράφεις σε δισκάκια σε real time
φίλε μου δεν ασχολούμε με αυτά πια, δυστυχώς δεν προλαβαίνω


Οκ δεν πειραζει.Απλα αν μπορεις,οποτε μπορεις(γιατι ετσι κι αλλιως εγω θα φυγω τωρα) ας μου εξηγησεις λιγο αυτη την διαδικασια αντιγραφης
SlobodaN
Aν ενδιαφέρεσαι για αγώνες retro NBA και EUROLEAGUE πηγαίνεις εκεί και είσαι κάτι παραπάνω απο οκ

http://www.sport-scene.net/
Μαρουσιωτης
QUOTE(SlobodaN @ Apr 18 2009, 11:12 ) *
Aν ενδιαφέρεσαι για αγώνες retro NBA και EUROLEAGUE πηγαίνεις εκεί και είσαι κάτι παραπάνω απο οκ

http://www.sport-scene.net/
The current bencher account limit (2,500) has been reached. You can still get in with an invite.
Μου βγαζει αυτο.Εσυ εισαι χρηστης;;;Αν ναι μπορεις να μου στειλεις προσκληση;;;
SlobodaN
QUOTE(Μαρουσιωτης @ Apr 18 2009, 13:01 ) *
The current bencher account limit (2,500) has been reached. You can still get in with an invite.
Μου βγαζει αυτο.Εσυ εισαι χρηστης;;;Αν ναι μπορεις να μου στειλεις προσκληση;;;



Δεν είμαι πλέον VIP μέλος, μέχρι πριν απο κάνα μήνα είχα μέχρι και 9 προσκλήσεις.

Έχε το υπόψη σου πάντως γιατί συνεχώς αδειάζουν οι χώροι εκει μέσα και κάποια στιγμή θα βρεις να μπεις.

Μέσα σε 3 μόλις μήνες κατέβασα 12 Complete σειρές ΝΒΑ Finals, 7-8 complete σειρές Playofss, και καμιά 80αρία παιχνίδια μεμονωμένα.

Αξίζει να περιμένεις και να επιμένεις.
Μαρουσιωτης
QUOTE(SlobodaN @ Apr 18 2009, 13:11 ) *
Δεν είμαι πλέον VIP μέλος, μέχρι πριν απο κάνα μήνα είχα μέχρι και 9 προσκλήσεις.

Έχε το υπόψη σου πάντως γιατί συνεχώς αδειάζουν οι χώροι εκει μέσα και κάποια στιγμή θα βρεις να μπεις.

Μέσα σε 3 μόλις μήνες κατέβασα 12 Complete σειρές ΝΒΑ Finals, 7-8 complete σειρές Playofss, και καμιά 80αρία παιχνίδια μεμονωμένα.

Αξίζει να περιμένεις και να επιμένεις.

Θα περιμενω.Απο ποτε εχει παιχνιδια;;Απο το 80;;;Και ποσο υπολογιζεις οτι θα χρειαστει να περιμενω;Κανα μηνα;;
SlobodaN
Mέχρι και τελικό του '64 έχει . Εγώ συνεχώς προσπαθούσα να μπω χωρίς αποτέλεσμα μέχρι που στην τύχη ξαναπροσπάθησα μετά απο κάνα ενάμιση μήνα και μπήκα.
Μαρουσιωτης
QUOTE(SlobodaN @ Apr 18 2009, 14:12 ) *
Mέχρι και τελικό του '64 έχει . Εγώ συνεχώς προσπαθούσα να μπω χωρίς αποτέλεσμα μέχρι που στην τύχη ξαναπροσπάθησα μετά απο κάνα ενάμιση μήνα και μπήκα.



Οκ,θα δοκιμαζω καθε μερα.Παντως αν μπορεσεις στειλε μου μια προσκληση
Μαρουσιωτης
Μπηκα.Δεν χρειαστηκε να περιμενω πολυ.Αρχιζω το κατεβασμα
SlobodaN
QUOTE(Μαρουσιωτης @ Apr 18 2009, 15:28 ) *
Μπηκα.Δεν χρειαστηκε να περιμενω πολυ.Αρχιζω το κατεβασμα



Θα καταλάβεις σύντομα ότι δεν είναι όλα τα παιχνίδια downloadable.

Πρέπει να κάνεις upload απ ότι θυμάμαι 6gb σε μία εβδομάδα ώστε να γίνει το upgrade και να μπορείς.

Αν δεν έχεις την κατάλληλη ταχύτητα, dont worry, η λύση είναι απλή. Donate cool.gif

Είναι πολύ φτηνό, 5 Ευρώ ο μήνας.
Μαρουσιωτης
QUOTE(SlobodaN @ Apr 18 2009, 19:14 ) *
Θα καταλάβεις σύντομα ότι δεν είναι όλα τα παιχνίδια downloadable.

Πρέπει να κάνεις upload απ ότι θυμάμαι 6gb σε μία εβδομάδα ώστε να γίνει το upgrade και να μπορείς.

Αν δεν έχεις την κατάλληλη ταχύτητα, dont worry, η λύση είναι απλή. Donate cool.gif

Είναι πολύ φτηνό, 5 Ευρώ ο μήνας.



Κατσε γιατι μπερδευτικα.Πρεπει μεσα σε μια εβδομαδα να ανεβασω 20 αρχεια πχ που να ειναι συνολικα 6gb;;;6 μου φαινονται πολλα
SlobodaN
QUOTE(Μαρουσιωτης @ Apr 18 2009, 19:20 ) *
Κατσε γιατι μπερδευτικα.Πρεπει μεσα σε μια εβδομαδα να ανεβασω 20 αρχεια πχ που να ειναι συνολικα 6gb;;;6 μου φαινονται πολλα


Mα αυτό σου λέω. Πρέπει να έχεις τρελή ταχύτητα να το κάνεις. Οπότε αναγκαστικά προχωράς στην επιλογή donate. Αν έχεις paypal λογαριασμό ακόμα καλύτερα. Θα δώσεις 5 ευρώ για ένα μήνα, και αν ασχοληθείς λιγάκι δεν θα πιστεύεις στα μάτια σου το τι θα έχεις κατεβάσει. Θα ανανεώσεις σίγουρα μετά. wink.gif


Πάνε ρίξε μια ματιά ρε συ τι παίζει εκεί και κάνε και ερώτηση στο shoutbox που έχει. Ψάξτο λίγο.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(SlobodaN @ Apr 18 2009, 21:45 ) *
Mα αυτό σου λέω. Πρέπει να έχεις τρελή ταχύτητα να το κάνεις. Οπότε αναγκαστικά προχωράς στην επιλογή donate. Αν έχεις paypal λογαριασμό ακόμα καλύτερα. Θα δώσεις 5 ευρώ για ένα μήνα, και αν ασχοληθείς λιγάκι δεν θα πιστεύεις στα μάτια σου το τι θα έχεις κατεβάσει. Θα ανανεώσεις σίγουρα μετά. wink.gif


Πάνε ρίξε μια ματιά ρε συ τι παίζει εκεί και κάνε και ερώτηση στο shoutbox που έχει. Ψάξτο λίγο.

Ποιοι να πανε???? tongue.gif tongue.gif tongue.gif
SlobodaN
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 18 2009, 22:35 ) *
Ποιοι να πανε???? tongue.gif tongue.gif tongue.gif



Έλα ρε ψείρα κι εσύ. Έτσι μου βγήκε laugh.gif
Μαρουσιωτης
Δεν εχω προβλημα με την ταχυτητα αλλα αντε να βρω 15 αγωνες να ανεβασω.Μαλλον για donate με βλεπω.Ευχαριστω
SlobodaN
QUOTE(Μαρουσιωτης @ Apr 19 2009, 10:27 ) *
Δεν εχω προβλημα με την ταχυτητα αλλα αντε να βρω 15 αγωνες να ανεβασω.Μαλλον για donate με βλεπω.Ευχαριστω



Δεν είναι το θέμα να βρεις να ανεβάσεις αγώνες. Πρέπει να κάνεις upload 20 gb. Αυτό μπορεί να γίνει και απο τους υπάρχοντες αγώνες που έχει μέσα το site. Δηλαδή κατεβάζεις μέσο torrent 5-6 ταυτόχρονα, καθημερινά, και αν ταυτόχρονα με το download σου, έχεις και γρήγορο upload να τα μοιράζεις και φτάσεις στο όρια γίνεσαι user και αποκτάς τα δικαιώματα που λέμε. Αλλά συνήθως θέλει τρελή ταχύτητα, καλύτερα κάνε εκεί πέρα ένα donate να ξεμπερδεύεις.
Μαρουσιωτης
QUOTE(SlobodaN @ Apr 19 2009, 12:50 ) *
Δεν είναι το θέμα να βρεις να ανεβάσεις αγώνες. Πρέπει να κάνεις upload 20 gb. Αυτό μπορεί να γίνει και απο τους υπάρχοντες αγώνες που έχει μέσα το site. Δηλαδή κατεβάζεις μέσο torrent 5-6 ταυτόχρονα, καθημερινά, και αν ταυτόχρονα με το download σου, έχεις και γρήγορο upload να τα μοιράζεις και φτάσεις στο όρια γίνεσαι user και αποκτάς τα δικαιώματα που λέμε. Αλλά συνήθως θέλει τρελή ταχύτητα, καλύτερα κάνε εκεί πέρα ένα donate να ξεμπερδεύεις.

Αυτο θα κανω
ee4649
http://www.sportbit.org

Επίσης πολύ καλό αλλά όχι σαν το sport-scene
benchwarmer
Λοιπον, επειδη σας βλεπω να ταλαιπωρηστε λιγο αδικα, ριχτε μια ματια εδω

http://www.greedytorrent.com/

*Μεταξύ μας ε? ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif tongue.gif
ee4649
Για το sport-scene δεν πιάνει,το είχα δοκιμάσει στο παρελθόν
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.