Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Κάποιες προτάσεις
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Προτάσεις
lexx
Λοιπόν, Πρώτα από όλα ένα μεγάλο μπράβο γι αυτό το πολύ ωραίο φόρουμ και γενικά σαιτ!!!!
Θεωρώ διαμάντι το feedback για τον δημιουργό ενός σαιτ. Όσο κι αν προσπαθήσει δεν θα μπορεσει να δει το σαιτ του από το μάτι ενός απλού user.
Μερικά πράγματα θα πω από ένα πρώτο γύρο.
Τα μενου αριστερά θα με βόλευε να είναι συνέχεια εμφανή. Μου δίνει την αίσθηση της απομόνωσης αλλιώς.
Επίσης για να γίνω και λίγο σπαστικός, χεχε, το logo Θα μου άρεσε πιο πολύ να μην έχει δεξια και αριστερά άσπρο.
Αυτά λοιπόν για αρχή.
Και για να μην λέμε μόνο τα άσχημα. Μου αρέσει πολύ ο καθαρός σχεδιασμός και τα τα πολλά μπασκετικά πραγματάκια. Οπως τα usergroups κλπ. αλλά και οι τελευταίες παραθέσεις.

Επειδή είμαι ακόμα rookie δεν μπορώ να πω παραπάνω. Με τον καιρό θα σας την σπαω πιο πολύ. smile.gif
dizzy_fingers
Yo NiGgA! Go back 2 your SitE + Make your own sUggEstionS ther!!!!

tongue.gif blech.gif biggrin.gif

peace.gif

Είτε είσαι rookie, είτε όχι, μπορείς να κάνεις όποια πρόταση θέλεις. wink.gif
Άλλωστε:
QUOTE
Θεωρώ διαμάντι το feedback για τον δημιουργό ενός σαιτ. Όσο κι αν προσπαθήσει δεν θα μπορεσει να δει το σαιτ του από το μάτι ενός απλού user.

that's essential...

Όσον αφορά τη μπάρα, λοιπόν, θα ήταν καλό να φαίνεται, αν όμως το φόρουμ δεν ήταν τόσο στενό.
Το έχω "μαζέψει" οριακά ώστε να φαίνεται το background, αριστερά και δεξιά, οπότε αν η αριστερή μπάρα είναι φανερή, τότε η περιοχή του κειμένου γίνεται πολύ μικρή.

Αυτό θα το καταλάβεις αν χαμηλώσεις την ανάλυση της οθόνης σου σε 1024Χ768. Τότε, επίσης, δε θα φαίνονται αυτά τα σπαστικά άσπρα αριστερά και δεξιά του logo (το έχω προσπαθήσει αμέτρητες φορές, να τα "μαυρίσω" αλλά δεν τα έχω καταφέρει...κάπου μπλέκονται τα css classes και πάντα μαυρίζει κάτι άλλο).

Keep in touch lexx. It's good to have you here.
lexx
Ναι σε καταλαβαίνω. Πρέπει πάντα να σκεφτόμαστε τον κύριο με την 800x600.χεχε

Δεν ξέρω όμως αν γίνετε να ρυθμίζει ο κάθε χρήστης ξεχωριστά αν θέλει να την βλέπει πάντα ή όχι.
icon_blahblah.gif
dizzy_fingers
Δυστυχώς δε γίνεται αυτό....η ρύθμιση "always show" είναι για όλους ή κανέναν.
mgg
Πρόταση για το site: Νομίζω πως καλή ιδέα θα ήταν να ανοίγονται topics για κάποιους παίκτες και εκεί μέσα να έβαζε ο καθένας ότι φωτογραφίες είχε για αυτόν τον παίκτη είτε και προσωπικά του ρεκόρ!
dizzy_fingers
Καλή ιδέα.
Θέλεις να ξεκινήσεις? biggrin.gif

Τα τόπικ μπορούν να ανοιχτούν από τον καθένα wink.gif.
Alexmei
αυτό δν είχε γίνει και στο παλιό; στο overplay;
dizzy_fingers
Αναφέρεσαι στα "retro"?
Alexmei
λέω γι αυτό εδώ
dizzy_fingers
huh.gif
Πού το ξέθαψες αυτό...???
Και γράφτηκες κιόλας??? laugh.gif

Δε νομίζω να θέλει αυτό ο mqq.

Anyway, όποιος θέλει, μπορεί να κάνει όποιο τόπικ θέλει, όπως το θέλει wink.gif.
Alexmei
QUOTE
Anyway, όποιος θέλει, μπορεί να κάνει όποιο τόπικ θέλει, όπως το θέλει wink.gif.


ενοείς σε αυτό το φορουμ ή στο overplay? έγινα μέλος για πλάκα! για να πούμε ότι είναι ακόμα ζωντανό! biggrin.gif biggrin.gif (δν πάω καλά ε;;;;) αλλά θέλω να σου πώ ότι μου άρεσε πολύ το φόρουμ! cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.