Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΟΣΦΠ-ΠΑΟ 4ος Τελικος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
nadler7
Aς ελπίσουμε να δούμε ένα ματς εξίσου συναρπαστικό με το 1ο, χωρίς έκτροπα και να μην είναι το τελευταίο της σειράς!
lakersdynasty
QUOTE(nadler7 @ Jun 1 2008, 12:38 ) *
Aς ελπίσουμε να δούμε ένα ματς εξίσου συναρπαστικό με το 1ο, χωρίς έκτροπα και να μην είναι το τελευταίο της σειράς!


Μα...γιατι να μην ειναι το τελευταιο? tongue.gif

Και εγω δεν το βλεπω ναναι το τελευταιο. smile.gif
Εκτος αν αντεξουν την τεταμενη ατμοσφαιρα και δεν εχουν αγχος οι παικτες του ΠΑΟ.

Μονο ετσι θα μπορεσουν να εχουν την ευστοχια που χρειαζονται για να αντιμετοπισουν την ζωνη του Γιαννακη.
Αλλιως θα εχουμε αλλη μια νικη του Ολυμπιακου και 5ο παιχνιδι.

Οτι και να γινει εμενα δεν με χαλαει προσωπικα. Δεν θα ελεγα οχι σε ενα 5ο παιχνιδι και να γινεται μαχη μεσα στο γηπεδο. (οχι απο εξω προς τα μεσα....μονο μεσα. biggrin.gif )
nadler7
Γι'αυτό...για να δούμε έναν πολύ δυνατό (μέσα στο γήπεδο) 5ο τελικό!
Vaggelis
QUOTE(nadler7 @ Jun 1 2008, 12:38 ) *
Aς ελπίσουμε να δούμε ένα ματς εξίσου συναρπαστικό με το 1ο, χωρίς έκτροπα και να μην είναι το τελευταίο της σειράς!



Φιλε μου προτιμω ενα συναρπαστικο παιχνιδι σαν το 2ο...!!!!χωρις ακροτητες στις εξεδρες,αλλα με εντονο παθος εντος των γραμμων του παρκε!!!!! ugly1.gif 69.gif
reignman
εγω ευχομαι να δουμε ενα καλο παιχνιδι... να νικησει ο καλυτερος και ας ελπισουμε εκατεροθεν να μην χρειαστει να ασχοληθουμε παλι με αλλα πραγματα εκτος του αγωνα..
lakersdynasty
QUOTE(Vaggelis @ Jun 1 2008, 15:13 ) *
Φιλε μου προτιμω ενα συναρπαστικο παιχνιδι σαν το 2ο...!!!!χωρις ακροτητες στις εξεδρες,αλλα με εντονο παθος εντος των γραμμων του παρκε!!!!! ugly1.gif 69.gif


Σορυ αλλα το δευτερο δεν ηταν συναρπαστικο. Ηταν ο Παναθηναϊκος τουβλακι το τουβλακι το χτιζω το σπιτακι tongue.gif και ο ΟΣΦΠ μετα απο ενα σημειο επαιζε μονος του. Εκτος αν με το συνραπαστικο παιχνιδι εννοεις μια συναρπαστικη νικη του ΟΣΦΠ οποτε παω πασο. smiley.gif

Εχω παντως την εντυπωση οτι ολοι μας δυσκολα πραγματα ευχομαστε να γινουν. biggrin.gif
asthessaloniki
Εγώ πιστεύω ότι το πως θα αντιδράσει ένας παίκτης στα μπινελίκια και τις λαλακίες της εξέδρας είναι θέμα ιδιοσυγκρασίας του ίδιου και τίποτα παραπάνω.Ένας ευέξαπτος χαρακτήρας κάποια στιγμή θα αντιδράσει και όταν μιλάμε για υψηλό επίπεδο(όπου θα πρέπει να είναι σε αντίστοιχα υψηλό επίπεδο και ο επαγγελματισμός) θα είναι αδικαιολήγητος γιατί στερεί την παρουσία του από την ομάδα έστω και για το υπόλοιπο παιχνίδι.Μια παρουσία για την οποία τις περισσότερες φορές πληρώνεται αδρά.Πάντως η ιδανοκή αντίδραση στη συμπεριφορά της εξέδρας είναι αυτή που είχε ο τερματοφύλακας του παο γκαλίνοβιτς στο παιχνίδι αιγάλεω παναθηναικός πριν δύο τρία χρόνια.Του πέταξαν από την εξέδρα ένα μπουκάλι νερό και ο θεός το πήρε ήπιε και γύρισε να πεί και ευχαριστώ. 41.gif 41.gif 41.gif 77.gif 77.gif 77.gif Γούντς και Τομάσεβιτς έπρεπε να τιμωρηθούν παραδειγματικά.
Marciulionis
Παιδιά εγώ στο θέμα της γροθιάς θα διαφωνήσω μαζί σας. Εγώ θέλω να δω όσο το δυνατόνκαλύτερους τελικούς με όσο το δυνατόν πιο πλήρεις τις ομάδες. Εντάξει πάνω στην ένταση του ματς ξέφυγαν λίγο ο Q και ο Tομο άλλα δε χάλασε κι ο κόσμος... Θα προτιμούσα να τιμωρούνταν οι ομάδες για τα έκτροπα που κάνουν οι φίλαθλοι με πραγματικά βαριά χρηματικά πρόστιμα ανάλογα του μπάτζετ των ομάδων, και οι παίκτες με πρόστιμα ανάλογα του μισθού τους και να μην έχουμε ποτέ κεκλεισμένων θυρών παιχνίδια και αποβολές παικτών για πολλά ματς. Στη τελική τι θα πειράξει περισσότερο το Τομο πχ? να πάει πρόωρα για διακοπές ή ένα προστιμο 5 - 10000 ευρώ? ή και παραπάνω. Και δεν νομίζετε ότι γίνονται πιο "πικάντικοι" οι τελικοί με μια υποβόσκουσα κόντρα Τόμο-Quintel? Δε περμένετε πιο παθιασμένο το 2ο στα/στο επόμενα/ο ματς? (Για αντιδικίες ή χειροδικίες με οπαδούς της αντίπαλης ομάδας σαφώς να τιμωρούντε άλλα το φτύσιμο στην εξέδρα δε πολυφάνηκε)
Rondo
Έμαθα πως οι φανατικοί του οσφπ, μεταφέρθηκαν κατά ένα περίεργο λόγο για πρώτη φορά τη φετινή σεζόν και βρίσκονται πίσω από τον πάγκο του Παναθηναϊκού, ξέρει κανείς το λόγο??? Ο θεός βοηθός για το τι πρόκειται να γίνει...
Marciulionis
Όπως είπε κι ο Αϊνστάιν 2 πράγματα είναι άπειρα... Το σύμπαν κι η ανθρώπινη βλακεία... Και για το 1ο δεν είμαι σίγουρος... Δυστυχώς οι οπαδοί των 2 ομάδων έχουν επιδοθεί σε πλειστηρασμό βλακείας και διαγωνισμό ηλιθιότητας για την ανάδειξη του μεγαλύτεου κάφρου...
Weekendman
QUOTE
Όπως είπε κι ο Αϊνστάιν 2 πράγματα είναι άπειρα... Το σύμπαν κι η ανθρώπινη βλακεία... Και για το 1ο δεν είμαι σίγουρος... Δυστυχώς οι οπαδοί των 2 ομάδων έχουν επιδοθεί σε πλειστηρασμό βλακείας και διαγωνισμό ηλιθιότητας για το πρωτάθλημα του μεγαλύτεου κάφρου...

+1 Δυστυχώς έτσι είναι...
vastravoud
Έλα μωρέ τώρα! Έτσι είναι ωραία τα ντέρμπι με πολεμικό κλίμα και ένταση!

Σιγά τώρα με τα αμερικανάκια που βλέπουν ΝΒΑ ή Αγγλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου. Εδώ είμαστε ΑΝΤΡΕΣ ρε!
Keyser_Soze
Γρίφος (εδώ σας θέλω πουλιά μου): Πώς μπορείτε να διώξετε 15 χιλιάδες τρελαμένους Ολυμπιακούς, στο τελευταίο παιχνίδι στην έδρα τους το οποίο τυχαίνει να έιναι και το κρισιμότερο απ' όλα ενώ παίζουν ενατνίον του αιώνιου αντιπάλου τους;

Όποιος το βρει κερδίζει 2 λουκούμια Σύρου με γεύση γαρύφαλλο.
vastravoud
Κι αυτό είναι άδικο. Το σωστό είναι κατά τη γνώμη μου να αδειάσει μόνο η κερκίδα με τους κάφρους. Οι άλλοι δε φταίνε σε τίποτα απολύτως.
Marciulionis
Άντε πάμε ΠΑΟ γερά πάρτο στα χαρτιά! Έχω ξενερώσει απίστευτα... Ε, όχι και να εκκενωθεί το γήπεδο με τη μία... δε μπορούν να διώξουν απλά τους κάφρους πίσω απ'τη κερκίδα? ή να βάλουν το Τσουκαλά να τους ηρεμήσει?

Έλεος πόσο ηλίθιος πρέπει να είσαι για να κάνεις επεισόδια όταν είσαι μπροστά και ξεκινάς ιδανικά? Καθυστερημένοι είναι? Αντε ξεκινήστε εκκενώσεις και @@....
Weekendman
QUOTE
Γρίφος (εδώ σας θέλω πουλιά μου): Πώς μπορείτε να διώξετε 15 χιλιάδες τρελαμένους Ολυμπιακούς, στο τελευταίο παιχνίδι στην έδρα τους το οποίο τυχαίνει να έιναι και το κρισιμότερο απ' όλα ενώ παίζουν ενατνίον του αιώνιου αντιπάλου τους;

Όποιος το βρει κερδίζει 2 λουκούμια Σύρου με γεύση γαρύφαλλο.

Μέχρι να γίνει αν γίνει βλέπω να περνάει κανένα δίωρο και να τελειώνει το παιχνίδι στις 12-1 το βράδυ και νωρίς θα είναι... για τι αγώνα να συζητήσεις τώρα; έχω ξενερώσει απόλυτα.
spysta
για 10 Μ@Λ@ΚΕΣ θα διωξουν ολοκληρο κοσμο ?????????????????Αν ειναι δυνατον !!!!!!!!!!Αν ειναι δυνατον !!!!!!
Πως γινεται να ζητανε εκκενωση του γηπεδου ????Τρομερα πραγματα ...

Ουτε μια προειδοποιηση ?????????????Με την πρωτη θα εκκενωσουν το γηπεδο επειδη το εφαγε στο κεφαλι ο διαιτητης ????
Οταν τα τρωνε στο κεφαλι ο παγκος του Ολυμπιακου και του Παναθηναικου γιατι δεν γινεται τιποτα ????????????
PARISINOS
Εγω παντως πιστευω οτι πρεπει να βαλουν νερο στο κρασι τους οι διαιτητες.

Δεν εκκενωνεις ετσι ευκολα ενα γηπεδο. ας ξαναξεκινησουν το παιχνιδι, και αν ξαναγινει φασαρια , τοτε οκ.

Αλλα εκκενωση απο το 2ο λεπτο... 68.gif

Δεν εγινε δα και τιποτα το φοβερο ( για τα ελληνικα δεδομενα παντα biggrin.gif )
vastravoud
Γιατί να μην εκκενώσουν μόνο την κερκίδα που προκάλεσε τα καφριλίκια;
NBAer
QUOTE(spysta @ Jun 1 2008, 21:24 ) *
για 10 Μ@Λ@ΚΕΣ θα διωξουν ολοκληρο κοσμο ?????????????????Αν ειναι δυνατον !!!!!!!!!!Αν ειναι δυνατον !!!!!!
Πως γινεται να ζητανε εκκενωση του γηπεδου ????Τρομερα πραγματα ...

Ουτε μια προειδοποιηση ?????????????Με την πρωτη θα εκκενωσουν το γηπεδο επειδη το εφαγε στο κεφαλι ο διαιτητης ????
Οταν τα τρωνε στο κεφαλι ο παγκος του Ολυμπιακου και του Παναθηναικου γιατι δεν γινεται τιποτα ????????????

Επειδη τωρα το ανοιξα και δεν ειδα τι εγινε, καμια περιληψη....?

Υπαρχει περιπτωση να μην γινει ο αγωνας σημερα? Τραγωδιαααααααααα..... sad.gif sad.gif
Buk
Kai tora pou mas elegan gia kleisto kykloma TV tha tous piasoun tous kafrous;;;

Omos sto OAKA pou ginotan xamos, ratsistika synthimata kai ta loipa den ekanan tipota oi diaitites kai sto SEF theloun na ekenosoun to gypedo me tin proti;;

De xero pota tha mathoume stin ellada na min timoroume tous latres tou basket me kekleismenon ktlp gia kapoious ilithious pour erxontai mono se 5 paixnidia to xrono...
Johnnys
Τα πραγματα εχουν ησυχασει.Ας τους πει καποιος να παιξουν μπσκετ κ αν τυχον ξαναγινει τιποτα να ερθουν κυρωσεις.Αλλα μας κοροιδευουν τωρα?ΑΣτο ΟΑΚΑ δεν επεσαν κροτιδες η μπουκαλια?
nicolicius
Hμαρτον αυτος ο Σιγαλας του ειπε κανεις πως ειναι καλος σ αυτο που προσπαθει να κανει?? 68.gif

Ας παιχτει λιγο μπασκετ επιτελους
Marciulionis
Αν αδειάσει τλκ θα διώξουν και το Φασούλα?
PARISINOS
QUOTE(Johnys @ Jun 1 2008, 18:29 ) *
Τα πραγματα εχουν ησυχασει.Ας τους πει καποιος να παιξουν μπσκετ κ αν τυχον ξαναγινει τιποτα να ερθουν κυρωσεις.Αλλα μας κοροιδευουν τωρα?ΑΣτο ΟΑΚΑ δεν επεσαν κροτιδες η μπουκαλια?


Βασικα η ατυχια ειναι οτι μαλλον οι φιλαθλοι του ΟΣΦΠ ειναι πιο ευστοχοι tongue.gif

Τελος παντων, αν εκκενωθει το γηπεδο θα ξενερωσω απιστευτα.
Buk
QUOTE(NBAer @ Jun 1 2008, 20:28 ) *
Επειδη τωρα το ανοιξα και δεν ειδα τι εγινε, καμια περιληψη....?

Υπαρχει περιπτωση να μην γινει ο αγωνας σημερα? Τραγωδιαααααααααα..... sad.gif sad.gif


epese ena kapnogono piso ap'ton pagko tou PAO kai epiase mia mikrh fotia eno epesan dekades antikeimena kai to ena xtpise ton koukoulekidi otan ebgaine apo to gypedo
nicolicius
Ναι αλλα τωρα την πληρωσε διαιτητης, οχι οτι ειμαι υπερ στο να αδειασει το γηπεδο...

Αντε θελουμε να παμε και για καφε! laugh.gif
NBAer
QUOTE(Johnys @ Jun 1 2008, 21:29 ) *
Τα πραγματα εχουν ησυχασει.Ας τους πει καποιος να παιξουν μπσκετ κ αν τυχον ξαναγινει τιποτα να ερθουν κυρωσεις.Αλλα μας κοροιδευουν τωρα?ΑΣτο ΟΑΚΑ δεν επεσαν κροτιδες η μπουκαλια?

Απο οτι ειπαν τωρα αυτοι ενα αντικειμενο χτυπησε τον Κουκουλεκιδη. Ε οταν γινεται κατι τετοιο θιγεται ο διαιτητης και ανησυχει προφανως για την σωματικη του ακεραιοτητα και ειναι δυσκολα τα πραγματα. Αν δεν αδειασει το γηπεδο δεν βλεπω να συνεχιζουμε.....

Οσο το να αδειασει μια μονο κερκιδα και αυτο δυσκολο καθως αντε να πεισεις τον διαιτητη οτι το αντικειμενο προηλθε απο εκει.....
traveller
QUOTE(Rondo @ Jun 1 2008, 17:18 ) *
Έμαθα πως οι φανατικοί του οσφπ, μεταφέρθηκαν κατά ένα περίεργο λόγο για πρώτη φορά τη φετινή σεζόν και βρίσκονται πίσω από τον πάγκο του Παναθηναϊκού, ξέρει κανείς το λόγο??? Ο θεός βοηθός για το τι πρόκειται να γίνει...


Προφητικό!!!! ohmy.gif 77.gif 77.gif

...και αφιερωμένο στους φίλους που σε άλλο thread συγκρίνουν το "πόσο" κάγκουρες είναι οι διοικήσεις ένθεν και ένθεν.

(άσχετο)

τώρα ακούγεται το "november rain" w00t.gif w00t.gif w00t.gif
mog#4
ρε παιδια ελεος.....οκ επεσε η φωτοβολιδα και επρεπε να γινει παρατηρηση και στην επομενη αντε γεια....αλλα με τη μια?????στο οακα δλδ οταν επεσαν οι ψιλες μεταξυ γουντς και τομο δεν ειδαν οι διαιτητες τι επεφτε????
τα ρατσιστικα συνθηματα ηταν σοφτ?????

ελεος........ 68.gif
spysta
καλα αμα δεν ειχε σκασει το μπουκαλι στο κεφαλι του Ζαβλανου το παιχνιδι μια χαρα θα συνεχιζοτανε .. δεν τιθεται θεμα !!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΑ ΧΩΡΙΣ ΜΙΑ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΕΚΚΕΝΩΣΗ ?????????????????????????
Gravedigger
Είναι πολύ νωρίς για να εκκενωθεί το γήπεδο.Αν ξαναγίνει τότε ναι.Το ίδιο έπρεπε να γίνει και στο ΟΑΚΑ όμως.

(10000 κόσμος από το γήπεδο δεν υπάρχει περίπτωση να φύγει.Και να θέλουν δεν μπορούν να τους βγάλουν.)
Buk
Oristiki apofash gia ekkenosh;;

ante tora ne peiseis tous olympiakous oti den yparxoun dyo metra kai dyo stathmoi...

kai dikaionoun tous kontous me tetoies anisotites...
Na to ekenosoun simera alla kai sto pempto paixnidi den tha eprepe me bash tin logikh tous na yparxei kosmo sto OAKA
Marciulionis
Το να αδειάσει η κερκίδα πίσω από το πάγκο είναι εύκολο! Ας βγάλουν ανακοίνωση ότι τους ψάχνουν βάζελοι να τους δείρουνε στην ομόνοια (ή κάπου πιο μακριά) και θα αδειάσει αμέσως.
traveller
Δεν έπεσε φωτοβολίδα αλλά μπουκάλι στο κεφάλι του Κουκουλεκίδη. Πέρα από τη ενέργεια αυτή καθαυτή που δε χρήζει καν ανάγκης σχολιασμού, δε θέλει και πολύ ο συγκεκριμένος να γίνει "πρωταγωνιστής".

Ψοφάει για κάτι τέτοια rolleyes.gif
treathitch
Έχω βαρεθεί να τα λέω

Σε κάθε τέτοια περίπτωση, ας επακολουθεί και ένας υποβιβασμός...

Έπειτα, αν τα επαναλάβει άλλη ομάδα, ας διακοπεί και το πρωτάθλημα για ένα έτος

Να δεις μετά για πότε θα ξαναγίνουν επεισόδια. Τα ζώα είναι ζώα. Οι άνθρωποι είναι άνθρωποι.
j-kidd13
Είναι δυνατόν να φύγουν οι ολυμπιακοί απ το γήπεδο τώρα???Ούτε μια στο εκατομμύριο...Πολύ βιαστική απόφαση αν και είναι εντελώς απαράδεκτο αυτο που έγινε....
ΥΣ:Όλα τα λεφτά το πλάνο με τον Πρίντεζη να τραγουάει το υβριστικό σύνθημα σε βάρος του Παναθηναικού...!!!
Vas
Μπράβο στους διαιτητές!

Επιτέλους πρέπει κάποτε να σταματήσει αυτό... Κάποιος να έχει τα @@ και να τιμωρήσει την ομάδα που υποθάλπτει αυτούς τους οπαδούς...
nikolas12
QUOTE(Marciulionis @ Jun 1 2008, 21:16 ) *
Όπως είπε κι ο Αϊνστάιν 2 πράγματα είναι άπειρα... Το σύμπαν κι η ανθρώπινη βλακεία... Και για το 1ο δεν είμαι σίγουρος... Δυστυχώς οι οπαδοί των 2 ομάδων έχουν επιδοθεί σε πλειστηρασμό βλακείας και διαγωνισμό ηλιθιότητας για την ανάδειξη του μεγαλύτεου κάφρου...


+1 Marcioulionis.Τωρα για 10 ανεγκεφαλους οπαδους δεν πρεπει να φυγουν ολοι.Δε θεωρω οτι εφταιγε σε κατι ο διαιτητης.Ως τωρα δεν εκκενωθηκε το γηπεδο.Τωρα απο οτι λενε το γηπεδο δεν θα εκκενωθει χωρις προειδοποιηση και θα υπαρξει συζητηση με τους διαιτητες.
Johnnys
Kαλα τα πε αυτος με τα γυαλακια δεν ξερω πως τον λενε και οι μονοι που φταινε ειναι οι διατητες πραγματικα τωρα 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Johnys @ Jun 1 2008, 21:29 ) *
Τα πραγματα εχουν ησυχασει.Ας τους πει καποιος να παιξουν μπσκετ κ αν τυχον ξαναγινει τιποτα να ερθουν κυρωσεις.Αλλα μας κοροιδευουν τωρα?ΑΣτο ΟΑΚΑ δεν επεσαν κροτιδες η μπουκαλια?

Εδω δεν ειναι ΟΑΚΑ ομως.
Εδω αλλαξαν στις ομαδες το καλαθι που εκαναν ζεσταμα καταπατωντας τον κανονισμο.
Σιγα μην εχαναν αυτην την ευκαιρια.
Αλλο που δεν ηθελε ο Ζαβλανος για να διακοψει το ματς.

Το οτι θα γινοταν κατι τετοιο ηταν σιγουρο μετα τα οσα εκαναν οι κοντοι στο ΟΑΚΑ
και μετα την ανακοινωση χθες.

QUOTE(nicolicius @ Jun 1 2008, 21:33 ) *
Ναι αλλα τωρα την πληρωσε διαιτητης, οχι οτι ειμαι υπερ στο να αδειασει το γηπεδο...

Αντε θελουμε να παμε και για καφε! laugh.gif

Μπα μαλλον για ποτο κατευθειαν σε βλεπω biggrin.gif
NBAer
•epese ena kapnogono piso ap'ton pagko tou PAO
•kai epiase mia mikrh fotia
•eno epesan dekades antikeimena
•kai to ena xtpise ton koukoulekidi
•καλα αμα δεν ειχε σκασει το μπουκαλι στο κεφαλι του Ζαβλανου το παιχνιδι μια χαρα θα συνεχιζοτανε

QUOTE(Gravedigger @ Jun 1 2008, 21:36 ) *
Είναι πολύ νωρίς για να εκκενωθεί το γήπεδο.

Πολυ νωρις indeed. biggrin.gif Κατσε πρωτα να τον πιασει για τα καλα εναν παικτη ή διαιτητη ενα αντικειμενο και να παθει καμια κρανιοεγκεφαλικη κακωση, και μετα να το διακοψουν.... tongue.gif tongue.gif
Marciulionis
QUOTE(Vas @ Jun 1 2008, 21:40 ) *
Μπράβο στους διαιτητές!

Επιτέλους πρέπει κάποτε να σταματήσει αυτό... Κάποιος να έχει τα @@ και να τιμωρήσει την ομάδα που υποθάλπτει αυτούς τους οπαδούς...


εγώ τι ακριβώς υποθάλπτω και με τιμωρούνε? Ο κολλητός μου που έτρεχε όλη μέρα να βρεί εισιτηρια χθες? Όλοι οι άλλοι που πλήρωσανε να δουν τον αγώνα? κανονικά θα έπρεπε να στήσουν τους κάφρους στο τοίχο και να περάσουν ένας ένας όλοι οι υπόλοιποι στο γήπεδο και να τους φτύνουν. και να κινηθούν νομικά εναντίον τους να πάρουν τα λεφτά των εισιτηρίων. Και ο ΣΚΑΙ για διαφυγόντα κέρδη. Μετά να δώ επεισόδια όταν θα κλέισουν 2-3 σπίτια.
vastravoud
QUOTE(Marciulionis @ Jun 1 2008, 21:38 ) *
Το να αδειάσει η κερκίδα πίσω από το πάγκο είναι εύκολο! Ας βγάλουν ανακοίνωση ότι τους ψάχνουν βάζελοι να τους δείρουνε στην ομόνοια (ή κάπου πιο μακριά) και θα αδειάσει αμέσως.


tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Θλιβερό, αλλά εύστοχο
Gravedigger
Οι διαιτητές καλά κάνουν.Και η απόφαση τους με βάση το ότι έγινε σήμερα και μόνο σήμερα είναι σωστή.Το θέμα είναι ότι αυτό έχει ξαναγίνει χωρίς να τιμωρηθεί κανείς.Έτσι τα πράγματα γίνονται χειρότερα.Άντε πείσε τους Ολυμπιακούς τώρα να μην βλέπουν καχύποτα την όλη φάση.
NBAer
QUOTE(Marciulionis @ Jun 1 2008, 21:43 ) *
εγώ τι ακριβώς υποθάλπτω και με τιμωρούνε? Ο κολλητός μου που έτρεχε όλη μέρα να βρεί εισιτηρια χθες?

Εσυ και ο κολλητος σου τιποτα. Αλλα ειναι νομος της φυσης και δεν γινεται διαφορετικα: Κοντα στα ξερα καιγονται και τα χλωρα.....

Εσυ πληρωνεις τα αμαρτηματα και την βλακεια των αλλων! Το λες και μονος σου:

QUOTE
Όλοι οι άλλοι που πλήρωσανε να δουν τον αγώνα? κανονικά θα έπρεπε να στήσουν τους κάφρους στο τοίχο και να περάσουν ένας ένας όλοι οι υπόλοιποι στο γήπεδο και να τους φτύνουν. και να κινηθούν νομικά εναντίον τους να πάρουν τα λεφτά των εισιτηρίων.

Φταινε και οι "αθωοι", οι σοβαροι δηλαδη φιλαθλοι για αυτην την κατασταση. Που δεν κανουν τιποτα για να δειξουν οτι δεν θελουν αυτους τους καφρους μεσα στα γηπεδα. Να το δειξουν στην διοικηση που τους υποθαλπτει.... Με αρκετους τροπους μπορουν να το δειξουν και ακομα και να το επιβαλλουν.
PARISINOS
QUOTE
Εδω δεν ειναι ΟΑΚΑ ομως.
Εδω αλλαξαν στις ομαδες το καλαθι που εκαναν ζεσταμα καταπατωντας τον κανονισμο.
Σιγα μην εχαναν αυτην την ευκαιρια.
Αλλο που δεν ηθελε ο Ζαβλανος για να διακοψει το ματς.

Το οτι θα γινοταν κατι τετοιο ηταν σιγουρο μετα τα οσα εκαναν οι κοντοι στο ΟΑΚΑ
και μετα την ανακοινωση χθες.


Φιλε ΛΥΚΕ ο ΠΑΟ τι φταει παλι?
Πραγματικο πιστευω οτι κανενας οπαδος του ΠΑΟ δεν ειναι υπερ της διακοπης η της εκκενωσης του γηπεδου.

Μεχρι και ο ζοτς ειπε ξεκαθαρα οτι οταν ειναι ετοιμοι οι διαιτητες, ο ΠΑΟ ειναι ετοιμος να παιξει.

Μην βλεπουμε παντα καχυποπτα τον ΠΑΟ.

Επειδη δηλαδη ενας διαιτητης την εφαγε στην κεφαλα και το πηρε προσωπικα, εσυ ανακαλυψες δακτυλο του ΠΑΟ?
nikolas12
Η αποφασις των διαιτητων ειναι να συνεχιστει το παιχνιδι αλλα στο επομενο αντικειμενο που θα πεσει παει το ματσακι.ΜΗΝ ΠΕΤΑΤΕ ΤΙΠΟΤΑ απο τα μεγαφωνα.
Ο υμνος της ομαδαρας ακουγεται.
Μολις βγηκαν και οι παικτες του ΠΑΟ.Ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ακουγεται.
treathitch
QUOTE(Marciulionis @ Jun 1 2008, 21:43 ) *
εγώ τι ακριβώς υποθάλπτω και με τιμωρούνε? Ο κολλητός μου που έτρεχε όλη μέρα να βρεί εισιτηρια χθες? Όλοι οι άλλοι που πλήρωσανε να δουν τον αγώνα?

Σας δώσανε ένα γερό μάθημα. Να νιώσετε κορόιδα που χάσατε τη μέρα σας και τα λεφτά σας, εμπιστευόμενοι το κράτος που δεν τηρούνται οι νόμοι. Αλλά, αν πήρατε το μάθημα, θα γλιτώσετε από το να ξαναπάτε στο γήπεδο να υποστηρίξετε σε εντός των συνόρων ντέρμπυ την ομάδα σας (δεν έχει σημασία ποια από τις δύο), μια ομάδα που προτιμάει τα "οργανωμένα" ζώα από τους υγιείς φιλάθλους. Αφού, λοιπόν, χρειάζεται η παρέμβαση του Φασούλα για να ηρεμήσουν οι χούλιγκανς και δεν τους φωτογραφίζει κανείς, δεν τους παρακολουθεί κανείς και δεν τους συλλαμβάνει κανείς, μην ξαναπάτε στο γήπεδο να την υποστηρίξετε. Αφού χρειάζεται να ουρλιάζει από τα μικρόφωνα ο Γιαννάκης για να σταματήσουν οι αληταράδες, οι λούζερ της ζωής να πετάνε ό,τι γουστάρουν, έχετε μια ευκαιρία. Γίνετε έξυπνοι. Απόσχετε από το γήπεδο για να μείνουν μόνο οι οργανωμένοι, να δούμε για πότε θα το ξανασκεφτούν οι ομάδες, οι παίκτες και οι προπονητές...
vastravoud
QUOTE(NBAer @ Jun 1 2008, 21:48 ) *
Φταινε και οι "αθωοι", οι σοβαροι δηλαδη φιλαθλοι για αυτην την κατασταση. Που δεν κανουν τιποτα για να δειξουν οτι δεν θελουν αυτους τους καφρους μεσα στα γηπεδα. Να το δειξουν στην διοικηση που τους υποθαλπτει.... Με αρκετους τροπους μπορουν να το δειξουν και ακομα και να το επιβαλλουν.


Με κάθε σεβασμό, αυτό το επιχείρημα δε με βρίσκει σύμφωνο.

Εγώ πως μπορώ να δείξω στη διοίκηση του Παναθηναϊκού ότι δε θέλω τους κάφρους στο γήπεδο; Πως μπορώ να σταματήσω το διπλανό μου; Με δεδομένο ότι -θέλω να πιστεύω ότι- είμαι σοβαρός άνθρωπος, δεν πρόκειται να μπλέξω με τον κάθε ανισόρροπο ακριβώς επειδή έχω συναίσθηση ότι μπορεί να μπλέξω.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.