Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΕΠΑΡΧΙΑΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2008 - 2009
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4
tsops
Ένα τόπικ που έχει προοπτική δεδομένου ότι πολλά μέλη μένουν στην επαρχία. Παιδιά, βοηθήστε να το συντηρήσουμε με νέα από τις κατά τόπους τοπικές ενώσεις smile.gif
Augmon
Ιδια γεύση και φέτος στην Α1 ΕΣΚΑ-Η(Αχαϊα- Ηλεία-Ζάκυνθος-Κεφαλλονιά)Η ΕΑΠ Αν και έχασε την Παπαγεωργάκη ενισχύθηκε αρκετά με την Μπουγιούκου από Εσπερίδες τις Αλεξανδροπούλου,Σωτηροπούλου,Καββαδία από Μεσολόγγι(παλιές δικές τις παίκτριες)και κάποιες άλλες προσθήκες από Λευκάδα και Βόλο.Εύκολα θα κατακτήσει το πρωτάθλημα πιθανότατα αήτητη αφού το αντίπαλο δέος ο Απόλλωνας κινείται σε πολύ ρηχά νερά.Οι υπόλοιπες ομάδες που θα είναι πιθανότατα 6-7 θα εέχουν καθαρά ρόλο κομπάρσου στο πρωτάθλημα.Το στοίχημα για την ΕΑΠ είναι τα μπαράζ στην Αθήνα για την Α2,κατά πόσο θαναι έτοιμη και μπαρουτοκαπνσμένη από ένα τόσο εύκολο πρωτάθλημα
tsops
QUOTE(Augmon @ Aug 25 2008, 12:44 ) *
Ιδια γεύση και φέτος στην Α1 ΕΣΚΑ-Η(Αχαϊα- Ηλεία-Ζάκυνθος-Κεφαλλονιά)Η ΕΑΠ Αν και έχασε την Παπαγεωργάκη ενισχύθηκε αρκετά με την Μπουγιούκου από Εσπερίδες τις Αλεξανδροπούλου,Σωτηροπούλου,Καββαδία από Μεσολόγγι(παλιές δικές τις παίκτριες)και κάποιες άλλες προσθήκες από Λευκάδα και Βόλο.Εύκολα θα κατακτήσει το πρωτάθλημα πιθανότατα αήτητη αφού το αντίπαλο δέος ο Απόλλωνας κινείται σε πολύ ρηχά νερά.Οι υπόλοιπες ομάδες που θα είναι πιθανότατα 6-7 θα εέχουν καθαρά ρόλο κομπάρσου στο πρωτάθλημα.Το στοίχημα για την ΕΑΠ είναι τα μπαράζ στην Αθήνα για την Α2,κατά πόσο θαναι έτοιμη και μπαρουτοκαπνσμένη από ένα τόσο εύκολο πρωτάθλημα


Σχεδόν όλη η παλιά φρουρά επέστρεψε ε? tongue.gif
Augmon
QUOTE(tsops @ Aug 25 2008, 14:25 ) *
Σχεδόν όλη η παλιά φρουρά επέστρεψε ε? tongue.gif


Ναι έχεις δίκιο.Θα δούμε, νομίζω ότι τους λείπει μία καλή ψηλή παίκτρια που να παίζει με πλάτη για να κάνουν τη διαφορά,είναι και σε ένα περιβάλλον που το γυναικείο μπασκετ μάλλον δεν αντιμετωπίζετε με την ανάλογη διάθεση
Basketomania
Αυτό τους έλειπε να μην επιστρέψουν...Τους κάναμε τη χάρη να πάρουν εξωτικό αέρα για μια χρονιά και κάτσαμε οι υπόλοιπες να φάμε το ''αγγούρι'' αλλά αυτό ήταν...Φέτος κάθε κατεργάρης στον πάγκο του...Ακούς peka ή δεν έχει καλό σήμα εκεί στο ξερονήσι που πήγες?
Augmon
QUOTE(Basketomania @ Aug 25 2008, 15:36 ) *
Αυτό τους έλειπε να μην επιστρέψουν...Τους κάναμε τη χάρη να πάρουν εξωτικό αέρα για μια χρονιά και κάτσαμε οι υπόλοιπες να φάμε το ''αγγούρι'' αλλά αυτό ήταν...Φέτος κάθε κατεργάρης στον πάγκο του...Ακούς peka ή δεν έχει καλό σήμα εκεί στο ξερονήσι που πήγες?


Σουτ εσύ!! tongue.gif αμέσως να δείξεις το κακό σου πρόσωπο!!! torture.gif
peka
QUOTE(Basketomania @ Aug 25 2008, 12:36 ) *
Αυτό τους έλειπε να μην επιστρέψουν...Τους κάναμε τη χάρη να πάρουν εξωτικό αέρα για μια χρονιά και κάτσαμε οι υπόλοιπες να φάμε το ''αγγούρι'' αλλά αυτό ήταν...Φέτος κάθε κατεργάρης στον πάγκο του...Ακούς peka ή δεν έχει καλό σήμα εκεί στο ξερονήσι που πήγες?



Αν ακουω λεει!!! Μπορει να ειμαι ακρη Θεου αλλα το ξερονησι εχει 2G ευτυχως... tongue.gif
basket4
βρε παιδια...
να σας ρωτησω κατι...

γνωριζει κανεις να με ενημερωσει αν υπαρχει γυναικεια ομαδα στη λαμια??(λογω σπουδων)
η καπου εκει γυρω?? smile.gif

ευχαριστω tongue.gif
Augmon
QUOTE(basket4 @ Aug 26 2008, 15:46 ) *
βρε παιδια...
να σας ρωτησω κατι...

γνωριζει κανεις να με ενημερωσει αν υπαρχει γυναικεια ομαδα στη λαμια??(λογω σπουδων)
η καπου εκει γυρω?? smile.gif

ευχαριστω tongue.gif


Στη Λαμία μωρέ βρήκες να περάσεις και συ?? tongue.gif tongue.gif
basket4
QUOTE(Augmon @ Aug 27 2008, 12:05 ) *
Στη Λαμία μωρέ βρήκες να περάσεις και συ?? tongue.gif tongue.gif



ε...τι να κανω κ εγω???? wub.gif

για ασε τα σχολια κ βοηθα καθολου την κατασταση tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Augmon
QUOTE(basket4 @ Aug 27 2008, 12:08 ) *
ε...τι να κανω κ εγω???? wub.gif

για ασε τα σχολια κ βοηθα καθολου την κατασταση tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif



Για Λαμία δεν μπορώ να σε βοηθήσω,δεν έχει και τίποτα το σημαντικό άλλωστε.Δεν είναι τυχαίο ότι ποτέ τα δέκα τελευταία χρόνια δεν έκανε αισθητή την παρουσία της ούτε στο πανεπαρχιακό ομάδα από κει.Τι να σε κάνω πέρνα Πάτρα να σε φτιάξω
basket4
QUOTE(Augmon @ Aug 27 2008, 14:44 ) *
Για Λαμία δεν μπορώ να σε βοηθήσω,δεν έχει και τίποτα το σημαντικό άλλωστε.Δεν είναι τυχαίο ότι ποτέ τα δέκα τελευταία χρόνια δεν έκανε αισθητή την παρουσία της ούτε στο πανεπαρχιακό ομάδα από κει.Τι να σε κάνω πέρνα Πάτρα να σε φτιάξω


πατρα??? blink.gif
τωρα μου το λες??χαχαχα..επρεπε να μου το πεις πριν δηλωσω μηχανογαρφικο tongue.gif
τεσπα,μην βγαινουμε κ εκτος θεματος smile.gif


η λαμια ανηκει στην εσκαθ??
δεν μπορει να μην υπαρχει μια ομαδα σε ολοκληρη την περιοχη εκει τριγυρω blink.gif
chrisafr9
QUOTE(basket4 @ Aug 27 2008, 14:49 ) *
πατρα??? blink.gif
τωρα μου το λες??χαχαχα..επρεπε να μου το πεις πριν δηλωσω μηχανογαρφικο tongue.gif
τεσπα,μην βγαινουμε κ εκτος θεματος smile.gif
η λαμια ανηκει στην εσκαθ??
δεν μπορει να μην υπαρχει μια ομαδα σε ολοκληρη την περιοχη εκει τριγυρω blink.gif



Απο οσο μπορω να γνωριζω η Λαμια ειναι νομος φθιωτιδος ετσι παει στην Ε.Σ.ΚΑ.Σ.Ε. κλειστο εχει,κατηγορια γυναικων εχει(αναγεννηση λαμιας) και μετα υπαρχουν θηβα,χαλκιδα,λειβαδια κτλ.ελπιζω να βοηθησα.Τα στοιχεια υπαρχουν στο basket.gr
Augmon
QUOTE(basket4 @ Aug 27 2008, 14:49 ) *
πατρα??? blink.gif
τωρα μου το λες??χαχαχα..επρεπε να μου το πεις πριν δηλωσω μηχανογαρφικο tongue.gif
τεσπα,μην βγαινουμε κ εκτος θεματος smile.gif
η λαμια ανηκει στην εσκαθ??
δεν μπορει να μην υπαρχει μια ομαδα σε ολοκληρη την περιοχη εκει τριγυρω blink.gif


Άλλαξε το μηχανογραφικό και έλα.Η Λαμία ανήκει όντως στην ΕΣΚΑΣΕ.Μακάρι να ήταν ΕΣΚΑΘ που έχει καλές ομάδες,(βλέπε Καρδίτσα).Η Αναγέννηση είναι ίσως η μοναδική επιλογή σου.Η Θήβα έχει παραδοσιακά πολύ καλή ομάδα τα τελευταία 5-6 χρόνια αλλά είναι κάνα 70 χιλιόμετρα οπότε δεν ξέρω αν θα σε βολέψει.Που έπαιζες Αθήνα???
tsops
QUOTE(Augmon @ Aug 28 2008, 09:53 ) *
Άλλαξε το μηχανογραφικό και έλα.Η Λαμία ανήκει όντως στην ΕΣΚΑΣΕ.Μακάρι να ήταν ΕΣΚΑΘ που έχει καλές ομάδες,(βλέπε Καρδίτσα).Η Αναγέννηση είναι ίσως η μοναδική επιλογή σου.Η Θήβα έχει παραδοσιακά πολύ καλή ομάδα τα τελευταία 5-6 χρόνια αλλά είναι κάνα 70 χιλιόμετρα οπότε δεν ξέρω αν θα σε βολέψει.Που έπαιζες Αθήνα???


Augmon, αν θέλεις παραπάνω προσωπικές πληροφορίες, σε πμ σε παρακαλώ smile.gif
Augmon
QUOTE(tsops @ Aug 28 2008, 10:48 ) *
Augmon, αν θέλεις παραπάνω προσωπικές πληροφορίες, σε πμ σε παρακαλώ smile.gif


Με παρεξηγείς!το ρωτάω επειδή δεν μπορώ να διακρίνω από τη φωτογραφία του avatar,αν δεν θέλει να απαντήσει δεν με πειράζει .δεν το κάνω σκοπίμως και πιεστικά.Σορρυ αν φάνηκε έτσι wink.gif
basket4
QUOTE(chrisafr9 @ Aug 27 2008, 23:48 ) *
Απο οσο μπορω να γνωριζω η Λαμια ειναι νομος φθιωτιδος ετσι παει στην Ε.Σ.ΚΑ.Σ.Ε. κλειστο εχει,κατηγορια γυναικων εχει(αναγεννηση λαμιας) και μετα υπαρχουν θηβα,χαλκιδα,λειβαδια κτλ.ελπιζω να βοηθησα.Τα στοιχεια υπαρχουν στο basket.gr


σε ευχαριστω παρα πολυ για τις πληροφοριες σου smile.gif
με βοηθησες πολυ

και εσu Augmon
chrisafr9
Μακάρι να βρεθουν και αλλοι οπως η basket4 ετσι μπορουν να βοηθησουν και αλλα πολλα επαρχιακα πρωταθληματα(Κρητης,Δωδεκ/νησα,Χιο,Λεσβος,Κυκλαδες).
basket4
QUOTE(chrisafr9 @ Aug 28 2008, 12:38 ) *
Μακάρι να βρεθουν και αλλοι οπως η basket4 ετσι μπορουν να βοηθησουν και αλλα πολλα επαρχιακα πρωταθληματα(Κρητης,Δωδεκ/νησα,Χιο,Λεσβος,Κυκλαδες).


για να ειμαι ειλικρινης ρωτησα για μια φιλη μου που παιζει Αθηνα κ περασε εκει κ ψαχνει για ομαδα.

παντως να εισαι σιγουρη-ος πως αρκετες απο εδω μεσω λογω σπουδων θα ενιισχυσουν αυτα τα πρωταθληματα wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif
εχουμε πολλες φοιτητριες που την κανουν για αλλες ενωσεις laugh.gif w00t.gif rolleyes.gif
ona1
για την ΕΣΚΑΒΔΕ το σκηνικό δεν αλλάζει. Οι ομάδες ειναι οι γνωστές, Κέρκυρα, Λευκάδα, Μεσολόγγι, Άρτα, Αγρίνιο και Ναύπακτος. Το Μεσολόγγι έκανε την προσπάθεια του πέρυσι για κάτι καλύτερο, φέτος απλά θα υπάρξει στο πρωτάθλημα όπως κ το Αγρίνιο κ η Άρτα. Η Ναυπακτος κάνει κάποιες προσπάθεις για να ενισχυθει(επέστρεψε η Ασημάκη από το Μεσολόγγι) και πάλι θα παιχτεί το παιχνίδι μεταξύ Λευκάδας κ Κέρκυρας. Μεταγραφές έχουν γίνει κ από τις δυο πλευρές, θα σας ενημερώσω με τα ονόματα των παικριών σύντομα.
coa
QUOTE(Augmon @ Aug 25 2008, 11:44 ) *
Ιδια γεύση και φέτος στην Α1 ΕΣΚΑ-Η(Αχαϊα- Ηλεία-Ζάκυνθος-Κεφαλλονιά)Η ΕΑΠ Αν και έχασε την Παπαγεωργάκη ενισχύθηκε αρκετά με την Μπουγιούκου από Εσπερίδες τις Αλεξανδροπούλου,Σωτηροπούλου,Καββαδία από Μεσολόγγι(παλιές δικές τις παίκτριες)και κάποιες άλλες προσθήκες από Λευκάδα και Βόλο.Εύκολα θα κατακτήσει το πρωτάθλημα πιθανότατα αήτητη αφού το αντίπαλο δέος ο Απόλλωνας κινείται σε πολύ ρηχά νερά.Οι υπόλοιπες ομάδες που θα είναι πιθανότατα 6-7 θα εέχουν καθαρά ρόλο κομπάρσου στο πρωτάθλημα.Το στοίχημα για την ΕΑΠ είναι τα μπαράζ στην Αθήνα για την Α2,κατά πόσο θαναι έτοιμη και μπαρουτοκαπνσμένη από ένα τόσο εύκολο πρωτάθλημα


Η ΑΠΟΛΛΩΝΑΡΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΕΙ .......[size=7]
coa
QUOTE(Augmon @ Aug 25 2008, 11:44 ) *
Ιδια γεύση και φέτος στην Α1 ΕΣΚΑ-Η(Αχαϊα- Ηλεία-Ζάκυνθος-Κεφαλλονιά)Η ΕΑΠ Αν και έχασε την Παπαγεωργάκη ενισχύθηκε αρκετά με την Μπουγιούκου από Εσπερίδες τις Αλεξανδροπούλου,Σωτηροπούλου,Καββαδία από Μεσολόγγι(παλιές δικές τις παίκτριες)και κάποιες άλλες προσθήκες από Λευκάδα και Βόλο.Εύκολα θα κατακτήσει το πρωτάθλημα πιθανότατα αήτητη αφού το αντίπαλο δέος ο Απόλλωνας κινείται σε πολύ ρηχά νερά.Οι υπόλοιπες ομάδες που θα είναι πιθανότατα 6-7 θα εέχουν καθαρά ρόλο κομπάρσου στο πρωτάθλημα.Το στοίχημα για την ΕΑΠ είναι τα μπαράζ στην Αθήνα για την Α2,κατά πόσο θαναι έτοιμη και μπαρουτοκαπνσμένη από ένα τόσο εύκολο πρωτάθλημα


Η ΑΠΟΛΛΩΝΑΡΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΕΙ .......[size=7]
Augmon
QUOTE(coa @ Sep 25 2008, 18:29 ) *
Η ΑΠΟΛΛΩΝΑΡΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΕΙ .......[size=7]


Καλά ντε μη φωνάζεις biggrin.gif biggrin.gif peace.gif
coa
QUOTE(Augmon @ Sep 26 2008, 14:51 ) *
Καλά ντε μη φωνάζεις biggrin.gif biggrin.gif peace.gif


ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΑ
center
QUOTE(coa @ Sep 25 2008, 18:29 ) *
Η ΑΠΟΛΛΩΝΑΡΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΕΙ .......[size=7]

Μακάρι!
Να ενημερώσετε μόνο πότε θα γίνει το ντέρμπι γιατί θα ήθελα να το παρακολουθήσω!
smile.gif smile.gif
ona1
QUOTE(center @ Oct 6 2008, 12:56 ) *
Μακάρι!
Να ενημερώσετε μόνο πότε θα γίνει το ντέρμπι γιατί θα ήθελα να το παρακολουθήσω!
smile.gif smile.gif

Μην ανησχυχείς φιλενάδα, θα σε ενημερώσω εγώ!!! tongue.gif
Και εννοείται πως θέλω να έρθεις να μας δεις!!!
Για πες τα νέα απο το δικό σας πρωτάθλημα, ποιες ειναι οι ομάδες που διεκδικούν τη θέση στα μπαράζ?
center
QUOTE(ona1 @ Oct 7 2008, 17:04 ) *
Μην ανησχυχείς φιλενάδα, θα σε ενημερώσω εγώ!!! tongue.gif
Και εννοείται πως θέλω να έρθεις να μας δεις!!!
Για πες τα νέα απο το δικό σας πρωτάθλημα, ποιες ειναι οι ομάδες που διεκδικούν τη θέση στα μπαράζ?

wink.gif wink.gif
Τέτοια ματς δν τα χάνω!

Το πρωτάθλημα ξεκινά τον Γενάρη, και η κλήρωση θα γίνει τον Νοέμβρη.. Οι ομάδες είναι: Κέρκυρα, Λευκάδα, Ναύπακτος, Άρτα, Αγρίνιο, Γιάννενα (κατά ένα μεγάλο ποσοστό).. Τώρα δν είμαι σίγουρη για Μεσολόγγι.. Ακούστηκε ότι υπάρχει και η πιθανότητα να μην κατεβεί.. Μακάρι να είναι ψέμματα για να έχουμε πιο πολλές ομάδες. Για τα μπαράζ, η θέση θα παιχτεί ανάμεσα σε Λευκάδα και Κέρκυρα αν και από ότι ξέρω, μεγάλο προβάδισμα έχει η Κέρκυρα η οποία έκανε πολύ καλές μεταγραφικές κινήσεις (ονόματα δν ξέρω).. Αλλά και η Λευκάδα έκανε κάποιες καλές μεταγραφές..Για την ομάδα μου (Ναύπακτος) φέτος έχει ξεκινήσει μια καλή προσπάθεια με στόχο να μην χαρακτηρίζεται-όπως γινόταν παλιά-εύκολος αντίπαλος.. Για την Άρτα δν έχω ακούσει κάτι, άρα όπως και πέρσι θα είναι, ενώ το Αγρίνιο κατεβαίνει με αρκετές κορασίδες.. Αυτά προς το παρόν!
coa
QUOTE(ona1 @ Oct 7 2008, 16:04 ) *
Μην ανησχυχείς φιλενάδα, θα σε ενημερώσω εγώ!!! tongue.gif
Και εννοείται πως θέλω να έρθεις να μας δεις!!!
Για πες τα νέα απο το δικό σας πρωτάθλημα, ποιες ειναι οι ομάδες που διεκδικούν τη θέση στα μπαράζ?

μπορεις να με ενημερωσεις για την ομαδα του απολλωνα σε παρακαλω; εχω καιρο να δω την ομαδα και απο οτι εμαθα εχει γινει ανανεωση. blink.gif
ona1
QUOTE(coa @ Oct 8 2008, 00:46 ) *
μπορεις να με ενημερωσεις για την ομαδα του απολλωνα σε παρακαλω; εχω καιρο να δω την ομαδα και απο οτι εμαθα εχει γινει ανανεωση. blink.gif

Συγνώμη αλλά δεν μπορώ να το κάνω γιατί απλά ειμαι..........από το αντίπαλο στρατόπεδο!!!Ειμαι παίκτρια της ΕΑΠ, γι'αυτο δεν ξέρω να σου πω. Αν και θα ήθελα αν ήξερε κάποιος να μας ενημερώσει για την ομάδα του Απόλλωνα.
coa
QUOTE(ona1 @ Oct 10 2008, 19:39 ) *
Συγνώμη αλλά δεν μπορώ να το κάνω γιατί απλά ειμαι..........από το αντίπαλο στρατόπεδο!!!Ειμαι παίκτρια της ΕΑΠ, γι'αυτο δεν ξέρω να σου πω. Αν και θα ήθελα αν ήξερε κάποιος να μας ενημερώσει για την ομάδα του Απόλλωνα.


....και δεν ξερεις τους αντιπαλους σου smiley.gif εσεις τι λετε σαν ομαδα ; ξερω οτι παιζατε στην Α2. φετος παιζεται τοπικο ; το ροστερ σας τι λεει ; παντως αν μαθω κατι για απολλωνα θα σου πω cool.gif εχω κατι γνωστες που παιζουν εκει. ποιος ειναι προπονητης εκει ξερεις ;
tzortzinaki
geia sas paidia!!!!

molis prin 1 bdomada metakomisa sthn patra apo athina k psaxnw omada gia proponhseis.... jerw oti yparxei h eapatrwn kai allh mia omada gynaikwn sto basket...

can anyone help me me wres proponhsewn , ghpeda h na mou systhsei kapoion ypeythino gia na milhsw?

thanks
coa
QUOTE(tzortzinaki @ Oct 11 2008, 14:01 ) *
geia sas paidia!!!!

molis prin 1 bdomada metakomisa sthn patra apo athina k psaxnw omada gia proponhseis.... jerw oti yparxei h eapatrwn kai allh mia omada gynaikwn sto basket...

can anyone help me me wres proponhsewn , ghpeda h na mou systhsei kapoion ypeythino gia na milhsw?

thanks

υπαρχει και ο απολλωνας πατρων. αν θελεις μπορω να μεσολαβησω; επαιζες μπασκετ; σε ποια ομαδα και τι θεση;
tzortzinaki
Τα τελευταία 2 χρονια απέχω από το ελληνικό πρωτάθλημα γιατί ήμουν στο εξωτερικό. Έπαιζα στην Κηφισιά όπου και ανήκω ακόμα και ειμαι τριαροτεσσαρι...
Εσύ είσαι παίχτρια του Απόλλωνα?
coa
QUOTE(tzortzinaki @ Oct 11 2008, 15:12 ) *
Τα τελευταία 2 χρονια απέχω από το ελληνικό πρωτάθλημα γιατί ήμουν στο εξωτερικό. Έπαιζα στην Κηφισιά όπου και ανήκω ακόμα και ειμαι τριαροτεσσαρι...
Εσύ είσαι παίχτρια του Απόλλωνα?


........εχω φιλες εκει.
Augmon
QUOTE(tzortzinaki @ Oct 11 2008, 16:12 ) *
Τα τελευταία 2 χρονια απέχω από το ελληνικό πρωτάθλημα γιατί ήμουν στο εξωτερικό. Έπαιζα στην Κηφισιά όπου και ανήκω ακόμα και ειμαι τριαροτεσσαρι...
Εσύ είσαι παίχτρια του Απόλλωνα?


Άσε τον Απόλλωνα δεν έχει και τίποτα ιδιαίτερο όπως και πέρυσι!
coa
QUOTE(Augmon @ Oct 13 2008, 09:53 ) *
Άσε τον Απόλλωνα δεν έχει και τίποτα ιδιαίτερο όπως και πέρυσι!

γιατι εχει καμια αλλη ομαδα τιποτα το ιδιαιτερο; παρακολουθεις το πρωταθλημα ;
Augmon
QUOTE(coa @ Oct 13 2008, 13:17 ) *
γιατι εχει καμια αλλη ομαδα τιποτα το ιδιαιτερο; παρακολουθεις το πρωταθλημα ;

Ξέρω γω εσύ τι λες; μήπως η Εαπ.Γυρίσανε ξέρεις 3 αξιόλογες παίκτριες από Μεσολόγγι και μία παίκτρια πολυτέλεια για τοπικό.Πλάκα κάνεις? laugh.gif laugh.gif
ona1
QUOTE(Augmon @ Oct 13 2008, 14:20 ) *
Ξέρω γω εσύ τι λες; μήπως η Εαπ.Γυρίσανε ξέρεις 3 αξιόλογες παίκτριες από Μεσολόγγι και μία παίκτρια πολυτέλεια για τοπικό.Πλάκα κάνεις? laugh.gif laugh.gif

H ΕΑΠ πάντως κάνει μια προσπάθεια!Οι παλιες παίκτριες με τη προσθήκη και κάποιων καινούριων παικτριων αποτελούν μια καλή ομάδα. Τα υπόλοιπα ειναι θέμα χρόνου.....Υπομονή, σε λίγο καιρό ξεκινάει το πρωτάθλημα!
coa
QUOTE(Augmon @ Oct 13 2008, 13:20 ) *
Ξέρω γω εσύ τι λες; μήπως η Εαπ.Γυρίσανε ξέρεις 3 αξιόλογες παίκτριες από Μεσολόγγι και μία παίκτρια πολυτέλεια για τοπικό.Πλάκα κάνεις? laugh.gif laugh.gif


ποιες ειναι αυτες η παιχτριες. εχω καιρο να παρακολουθησω γυναικειο. τελευταιο ματς που ειδα ηταν προπερσι απολλων-παραλια. αλλα το θεαμα της πλακας. περυσι εμαθα πως η εαπ αν και χαλια το πηρε, αλλα στην αθηνα πατωσε. ο απολλωνας ειχε κορασιδες στον παγκο, οσο για φετος δεν εχω ιδεα τι γινεται
ona1
[quote name='coa' date='Oct 13 2008, 15:06 ' post='235529']
ποιες ειναι αυτες η παιχτριες. εχω καιρο να παρακολουθησω γυναικειο. τελευταιο ματς που ειδα ηταν προπερσι απολλων-παραλια. αλλα το θεαμα της πλακας. περυσι εμαθα πως η εαπ αν και χαλια το πηρε, αλλα στην αθηνα πατωσε. ο απολλωνας ειχε κορασιδες στον παγκο, οσο για φετος δεν εχω ιδεα τι γινεται
[/quot
Τα μπαράζ για την άνοδο ειναι δύσκολα και παίζονται πολλά!
Πέρυσι στα μπαραζ, η ΕΑΠ βγήκε δευτερη στον όμιλό της και έπαιξε με τη δευτερη του άλλου ομίλου(Κως)για την τρίτη θέση όπου κ έχασε.
Όπως είπα κ πριν, κάντε λίγη υπομονή μέχρι να ξεκινήσει το πρωτάθλημα....
Augmon
QUOTE(coa @ Oct 13 2008, 15:06 ) *
ποιες ειναι αυτες η παιχτριες. εχω καιρο να παρακολουθησω γυναικειο. τελευταιο ματς που ειδα ηταν προπερσι απολλων-παραλια. αλλα το θεαμα της πλακας. περυσι εμαθα πως η εαπ αν και χαλια το πηρε, αλλα στην αθηνα πατωσε. ο απολλωνας ειχε κορασιδες στον παγκο, οσο για φετος δεν εχω ιδεα τι γινεται


Μάλλον συνεχίζεις να μας κάνεις πλάκα.Πως ξέρεις ότι η ΕΑΠ πάτωσε στην αθήνα, ενώ έκανε 3 νίκες και έχασε μόνο από την σούπερ ομάδα του Αρκαδίου, και στη συνέχεια από την κω.Χωρίς να έχει την καλύτερη σκόρερ της σε όλο το τουρνουά.Επίσης πως ξέρεις ότι οΑπόλλωνας είχε κορασίδες στον πάγκο?Εγώ πάντως είδα 2 αγώνες που ήταν οι κλασσικές 2 που π΄ρεπει να έχει η κάθε ομάδα, για να μην πω οτι οι κορασίδες του Απόλλωνα πέρυσι πήγαν άπατες.Μου μυρίζεις για απολλωνιστής, γιατί ξεριες πολά για άνθρωπο που χει νασχοληθεί 3 χρόνια.
Αλεξανδροπούλου Σωτηροπούλου,Καββαδία σου λένε κάτι.Αν όχι τοτε η Μπουγιούκου θα σου λέει πολλά 68.gif 68.gif
coa
QUOTE(Augmon @ Oct 13 2008, 14:38 ) *
Μάλλον συνεχίζεις να μας κάνεις πλάκα.Πως ξέρεις ότι η ΕΑΠ πάτωσε στην αθήνα, ενώ έκανε 3 νίκες και έχασε μόνο από την σούπερ ομάδα του Αρκαδίου, και στη συνέχεια από την κω.Χωρίς να έχει την καλύτερη σκόρερ της σε όλο το τουρνουά.Επίσης πως ξέρεις ότι οΑπόλλωνας είχε κορασίδες στον πάγκο?Εγώ πάντως είδα 2 αγώνες που ήταν οι κλασσικές 2 που π΄ρεπει να έχει η κάθε ομάδα, για να μην πω οτι οι κορασίδες του Απόλλωνα πέρυσι πήγαν άπατες.Μου μυρίζεις για απολλωνιστής, γιατί ξεριες πολά για άνθρωπο που χει νασχοληθεί 3 χρόνια.
Αλεξανδροπούλου Σωτηροπούλου,Καββαδία σου λένε κάτι.Αν όχι τοτε η Μπουγιούκου θα σου λέει πολλά 68.gif 68.gif

εσυ δεν μα ειπες τι εισαι; μπορει να μην ασχολουμαι αλλα μαθαινω τι γινεται... . ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΜΑΘΑΙΝΕΙ και εχω αρκετους φιλους και φιλες απο τον χωρο του μπασκετ... μην τρελενεσαι wacko.gif δηλαδη οποιος λεει την αληθεια ειναι απολλωνιστης ;;; καταρχην αυτες οι παιχτριες δεν ειναι μεγαλες σε ηλικια; μονο για την μπουγιουκου ξερω οτι οντως ειναι πολυ καλη, για τις αλλες δεν εχω γνωμη. και να σου πω και κατι τελευταιο, πριν απο 3 χρονια η κορη μου επαιζε στις κορασιδες του απολλωνα αλλα και στο γυναικειο και επισης εχω υπαρξει και εφορος σε αλλη ομαδα, δεν θα σου πω πια.............. καταλαβες απο που τα ξερω... biggrin.gif biggrin.gif wink.gif wink.gif
center
QUOTE(coa @ Oct 13 2008, 16:51 ) *
εσυ δεν μα ειπες τι εισαι; μπορει να μην ασχολουμαι αλλα μαθαινω τι γινεται... . ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΜΑΘΑΙΝΕΙ και εχω αρκετους φιλους και φιλες απο τον χωρο του μπασκετ... μην τρελενεσαι wacko.gif δηλαδη οποιος λεει την αληθεια ειναι απολλωνιστης ;;; καταρχην αυτες οι παιχτριες δεν ειναι μεγαλες σε ηλικια; μονο για την μπουγιουκου ξερω οτι οντως ειναι πολυ καλη, για τις αλλες δεν εχω γνωμη. και να σου πω και κατι τελευταιο, πριν απο 3 χρονια η κορη μου επαιζε στις κορασιδες του απολλωνα αλλα και στο γυναικειο και επισης εχω υπαρξει και εφορος σε αλλη ομαδα, δεν θα σου πω πια.............. καταλαβες απο που τα ξερω... biggrin.gif biggrin.gif wink.gif wink.gif

Μα δεν λες την αλήθεια εκεί είναι το θέμα...
Ακόμη και εγώ που δεν είμαι σε ομάδα της ένωσης ξέρω ότι η ΕΑΠ έχει την καλύτερη ομάδα.. Και όντως το Αρκάδι ήταν πολύ καλό στα μπαράζ.. Και σωστά είπε η ona1 ότι τα μπαράζ δεν είναι παίξε-γέλασε..

QUOTE
καταρχην αυτες οι παιχτριες δεν ειναι μεγαλες σε ηλικια;

Εδώ μάλλον κάνεις πλάκα έτσι; Όποιος σου τα είπε αυτά μάλλον δεν ξέρει.. Αυτές οι παίχτριες ΟΧΙ δεν είναι μεγάλες σε ηλικία και κατ' εμέ θα έπρεπε να παίζουν σε μεγαλύτερη κατηγορία..
coa
QUOTE(center @ Oct 13 2008, 20:19 ) *
Μα δεν λες την αλήθεια εκεί είναι το θέμα...
Ακόμη και εγώ που δεν είμαι σε ομάδα της ένωσης ξέρω ότι η ΕΑΠ έχει την καλύτερη ομάδα.. Και όντως το Αρκάδι ήταν πολύ καλό στα μπαράζ.. Και σωστά είπε η ona1 ότι τα μπαράζ δεν είναι παίξε-γέλασε..


Εδώ μάλλον κάνεις πλάκα έτσι; Όποιος σου τα είπε αυτά μάλλον δεν ξέρει.. Αυτές οι παίχτριες ΟΧΙ δεν είναι μεγάλες σε ηλικία και κατ' εμέ θα έπρεπε να παίζουν σε μεγαλύτερη κατηγορία..


ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗ ΒΑΡΑΤΕ shot.gif peace.gif ΣΑΣ ΠΙΣΤΕΥΩ...
coa
[quote name='center' date='Oct 13 2008, 20:19 ' post='235677']
Ακόμη και εγώ που δεν είμαι σε ομάδα της ένωσης

ΣΕ ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ
center
QUOTE(coa @ Oct 15 2008, 01:56 ) *
ΣΕ ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ

Στην Ναύπακτο.. ΕΣΚΑΒΔΕ
coa
QUOTE(center @ Oct 15 2008, 16:29 ) *
Στην Ναύπακτο.. ΕΣΚΑΒΔΕ

ΤΙ ΛΕΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΕΙ;
sofia1
Εχει κανεις νεοτερα οσον αφορα το πρωταθλημα της ΕΣΚΑΒΔΕ;; Ποιες ομαδες θα κατεβουν τελικα και πως θα ειναι η δυναμικοτητα τελικα των ομαδων φετος;;;
center
QUOTE(sofia1 @ Oct 16 2008, 00:34 ) *
Εχει κανεις νεοτερα οσον αφορα το πρωταθλημα της ΕΣΚΑΒΔΕ;; Ποιες ομαδες θα κατεβουν τελικα και πως θα ειναι η δυναμικοτητα τελικα των ομαδων φετος;;;

Από ότι ξέρω, έχουν δηλώσει μέχρι συμμετοχή μέχρι στιγμής 8 σωματεία.. Κέρκυρα, Λευκάδα, Ναύπακτος, Μεσολόγγι, Άρτα, Αγρίνιο, Γιάννενα και Παραμυθιά. Η Κέρκυρα είναι αυτή που λογικά θα πάει στα μπαράζ.. Έχει κάνει καλές μεταγραφές.. Μετά η Λευκάδα με την Ναύπακτο για την δεύτερη θέση.. Όμως Παραμυθιά, Αγρίνιο και Γιάννενα είναι καινούριες ομάδες και δν ξέρω τι παίζει με αυτές..
Αυτές έχουν δηλώσει όμως το αν θα κατεβούν είναι αλλου παπά ευαγγέλιο..

Παίζεις σε καμιά ομάδα;
sofia1
Θα είναι τοσο ανεβασμενη φετος η Ναυπακτος;; Με Μεσολλογγι και Αρτα τι ισχυει;;Πως θα ειναι αυτες φετος;; Και η Παραμυθια απο που προεκυψε;;
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.