Help - Search - Members - Calendar
Full Version: τοπ12 sexy men on Hollywood
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Anaz
Eiχαμε μια κουβεντα προσφατα με φιλους κ φιλες για τους/τις πιο ωραιους/-ες στο Hollywood.Ψιλοφρικαρα με το γουστο καποιων απ'τις φιλες μου,με κατι ονοματα τυπου Μπεν Αφλεκ,Τομ Κρουζ,Λεο Ντι Καπριο κ κατι αλλους μπουληδες..Μιας κ ειχαμε εδω λιστες για γυναικες,ειπα να κανω κ μια για ανδρες να μας πουν τη γνωμη τους οι γυναικες του φορουμ! biggrin.gif Εγω δεν συμπεριληφθηκα στη λιστα γιατι η καρριερα μου στο Hollywood αργει ακομα μερικα χρονακια..Επισης δεν εβαλα ουτε τον Σομερ... tongue.gif
Eβαλα τους πρωτους που μου'ρθαν στο μυαλο.Βαριομουν να το ψαξω κι αλλο!Ηδη αφιερωσα ενα 15' να ψαχνω φωτογραφιες αντρων στο νετ,παραπανω θιγεται ο αντρισμος μου!!!
Ηλικιας εως 50 ετων...




12.Ryan Reynolds


11.Edward Norton


10.Clive Owen


9.Hugh Grant


8.Collin Farel


7.Johny Depp


6.Andy Garcia


5.Mel Gibson


4.George Clooney


3.Pierce Brosnan


2.Matthew McConaughey


1.Brad Pitt
error
μπλιαξ, όλοι χάλια είναι!Απαισιοι!Άισχος!
Μονο το 1,4,8,11 κτ λένε!
όλα τα άλλα για τα μπάζα.......
Βάλε κανένα Chad Murray...είναι μικρούλης αλλά.......λέει πολλά!κ είναι κ χωρισμένος!!!!!! w00t.gif banana.gif banana.gif apple.gif
Κ συμφωνώ με τις φιλενάδες σου!Ben Afflec, μάλιστα!Τοm Krouz, ευχαρίστως(ο ντι κάπριο εμενα δε με τρελαίνει...)!
Ο πιο ωραίος είναι ο Ronaldihno!!!! banana.gif
Κατά τα άλλα μπράβο για τη λίστα, πολύ ωραία... smiley.gif
icon_wave.gif
Air Kef
Μπραντ Πιτ-Θεος. (Δεν ειμαι gay) biggrin.gif

Νομιζω ξεχασες Κιανου Ριβς,ο Κλαιβ Οουεν σιγουρα δν ειναι τοσο κάτω.

Απο φιλες μου ξερω οτι ο Κολιν Φάρελ θεωρείτε κορυφή,Κλούνει επισης.Για Τζονι Ντεπ δν εχω ακουσει απο καμια να τον θεωρει κατι εξαιρετικο-ως αντρα.

Τον Μακοναχι μαλλον τον εχω παρεξηγησει,γιατι δν θα τον εβαζα σε μια τετοια λίστα..

Πολ Ουοκερ,Ουιλ Σμιθ και ο ξανθος του One Tree Hill(Chad Murray οπως ειπε η error) επισης θα ειχαν μια θεση. smile.gif
error
ο Paul Walker είναι σταθερή αξία!

Ο Μπλουμ Μπλουμ κ ο Ντεπ έχω θεοποιηθεί από τους Πειρατές αλλά εμένα δε μου αρέσουν!

Τον Keanu το λατρεύω από το Matrix, αλλά ως ανθρωπος μου φαινεται κουνιστούλης....

Α, ξέχασα...Hollywoodiανοι είναι όλοι αυτοί με λεφτά!Όποιον κ να μου φέρετε τον περιμενω με άγριες διαθεσεις......
NBAer
QUOTE(Anaz @ Jun 21 2007, 04:18 PM) *
Ηδη αφιερωσα ενα 15' να ψαχνω φωτογραφιες αντρων στο νετ,


24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
Shame on you! tongue.gif
Anaz
QUOTE
Μπραντ Πιτ-Θεος.
Oντως!Ειδικα στα Ocean.. Ο μονος που παραδεχομαι τοσο που συνδυαζει ομορφια μαζι με γοητεια κ στυλ.Αυτος και μετα ο πιο ηλικιωμενος Μπροσναν!
Ο Κιανου Ριβς ανηκει στην κατηγορια Τομ Κρουζ,Μπεν Αφλεκ για μενα.Χαλιας κ μπουλης.
Ο ξανθουλης, μικρος κ άσημος ακομα.
Will Smith οντως τον ξεχασα!Paul Walker επισης!

QUOTE
Shame on you!
Ευτυχως δεν ηταν κανεις εδω διπλα.. 18.gif blush.gif
laugh.gif tongue.gif
eftychia
Δύο τρία σχόλια για αρχή.
Ο Μπεν Άφλεκ είναι λες και τον έκλασε ο Θεός.
Το ίδιο και ο Κόλιν Φάρελ.
Για τον Μπραντ αδιαφορώ λίγο.

12. Αντόνιο Μπαντέρας.

Σέξι λατίνος. Ήρθε στο χόλυγουντ γνωρίζοντας γρυ αγγλικά. Στο πλατό του two much γνωρίζει κι ερωτεύεται την ελεεινή κατά τη γνώμη μου, Μέλανι Γκρίφιθ (επίσης, ακούγεται ότι στην ίδια ταινία η θεά Ντάρυλ Χάνα έκοβε φλέβες γι'αυτόν).

11. Ολίβιε Μαρτίνεζ.

Γαλλοϊσπανός κούκλος, γνωστός από την ταινία Άπιστη που διαφθείρει τη Νταιάν Λέιν.Γινεται ακομα πιο γνωστός όταν τα φτιάχνει με την Κάιλι Μινογκ... τελικά χώρισα.

10. Τζάρεντ Λέτο.


Τα είχε με την Κάμερον Ντιάζ, μετά κάτι ακούστηκε για Σκάρλετ Γιόχανσον και τελικά ξέπεσε στη Λίντσεϊ Λόχαν. Παρά την πτωτική πορεία, συνεχίζει να είναι κούκλος.


9. Χιού Γκράντ.

Βρίσκω απίστευτα γοητευτική την προφορά του. Είναι ιδιαίτερα σέξι όταν δεν υποδύεται ρόλους του καλού παιδιού (πχ στο Μπρίτζετ Τζόουνς).


8. Κρίστιαν Μπέηλ.


Ένας Ουαλός που έκλεψε τις εντυπώσεις στο American Psycho και ύστερα προσκυνήσαμε στο Μπάτμαν. (γι'αυτόν δεν ξέρω για τις γκόμενές του).

7. Τζορτζ Κλούνεϊ.

Σέξι με μεγαλύτερο προσόν, το μυαλό. Έχει απίστευτο έρωτα με το γουρουνάκι του (αν και νομίζω ότι αυτό πέθανε). Είναι ο αιώνιος εργένης (τα είχε χρόνια, τα χάλαγε τα ξανάφτιαχνε με το μοντέλο που συμπρωταγωνιστούσε μαζί του στη διαφήμιση του Μαρτίνι).

6. Άλλος ωραίος ευρωπαίος άντρας ο Γκιγιόν Κανέ.


Η γαλλική προφορά του του προσδίδει ακόμη μεγαλύτερη γοητεία. Απορώ πως στην ταινία "Η Παραλία", η Βιρτζίν Λετουαγιέν προτιμά τον ΝτιΚάπριο.



Φτάσαμε στη χρυσή πεντάδα!


5. Τζέικ Γκίλενχαλ.


Έχει τα πιο όμορφα παιχνιδιάρικα μάτια και μου αρέσουν οι επιλογές του στις ταινίες. Ακούγεται ότι τα έχει με τη Ρις Γουίδερσπουν. Κακή επιλογή μετά την Κίρστεν.

4. Κλάιβ Όουεν.


Έχω μανία με τους άγγλους (in your face Kef!). Ίσως είναι η αξάν ίσως είναι η ευγένια που αποπνέουν, πάντως η φωνή του είναι χαρακτηριστική και απόλυτα αισθησιακή.

3. Όουεν Γουίλσον.

Το λολό! Το πιο γοητευτικό πάνω του είναι η μούρλα που κουβαλάει. Επίσης θεοποιώ και προσκυνώ τη χιλιοκατεστραμένη μύτη του από σερφ. Παλιά τα είχε με την Σέρυλ Κρόου, τώρα βγαίνει με την Κέιτ Χάτσον.



2. Ενός λεπτού σιγή για τον θεό Τζόνι Ντεπ.


Ο Ηθοποιός με Η κεφαλαίο! Ο απόλυτα μποέμ τύπος. Επίσης φαίνεται πόσο γ#μάτος είναι με την επιλογή του να ζήσει για πάντα με τη θεά Βανέσα Παραντί και τα παιδιά τους στο Παρίσι.




1. Τέλος, το αναμενόμενο...ο Τζον Κιούζακ.

Είναι σέξι οι καμπαρντίνες του, η νευρικότητά του και το ότι δείχνει τόσο αληθινός κι έξυπνος.
rchos
QUOTE
Μπραντ Πιτ-Θεος. (Δεν ειμαι gay)



εσυ δεν εισαι!καποιος αλλος ομως ειναι!
αναζ οταν ελεγες οτι γουσταρεις τον απκατ το εννοουσες με τετοιο τροπο τελικα ε?γιατι δεν μας το λεγες ειμαστε ανοιχτομυαλοι ανθρωποι! tongue.gif
Anaz
Κι αν ημουν gay τον apkat θα γυριζα να κοιταξω...?? laugh.gif
rchos
δεμ ξερω μπορει να γουσταρεις πολυ τριχα! tongue.gif
man10
O Κλουνει νομιζω οτι ειναι λιγο ριχμενος στις λιστες.Ισως να μην αρεσει τοσο πολυ στις γυναικες ηλικιας 20-30 αλλα σε μεγαλυτερες θα χτυπουσε top 3.

Να κανετε και ενα αντιστοιχο με γυναικες... tongue.gif
Air Kef
Και νομιζα οτι μονο η κοπελα μου θεωρεί τον Χιου Γκραντ σεξυ,γλυκούλη,γοητευτικό κτλ.
Αλλα τελικα έχει πέραση γενικά. biggrin.gif
eftychia
QUOTE(man10 @ Jun 21 2007, 06:05 PM) *
O Κλουνει νομιζω οτι ειναι λιγο ριχμενος στις λιστες.Ισως να μην αρεσει τοσο πολυ στις γυναικες ηλικιας 20-30 αλλα σε μεγαλυτερες θα χτυπουσε top 3.

Να κανετε και ενα αντιστοιχο με γυναικες... tongue.gif

Πλακα μας κανεις??? Για κοιτα πιο κατω μερικα τοπικ, θα βρεις 1500 για γυναικες, κι οχι μονο Χολυγουντ αλλα και Ιατλιδες και Γαλλιδες κλπ
man10
ok,δεν το εψαξα!
Gravedigger
QUOTE(Anaz @ Jun 21 2007, 01:18 PM) *
Ηλικιας εως 50 ετων...
Οι μισοί είναι πάνω από 50! tongue.gif
QUOTE(error @ Jun 21 2007, 01:38 PM) *
Βάλε κανένα Chad Murray...είναι μικρούλης αλλά.......λέει πολλά!

Τι μικρούλης???26 χρονών μαντράχαλος είναι!!!
QUOTE(eftychia @ Jun 21 2007, 02:37 PM) *
. Τζέικ Γκίλενχαλ.
Έχει τα πιο όμορφα παιχνιδιάρικα μάτια και μου αρέσουν οι επιλογές του στις ταινίες. Ακούγεται ότι τα έχει με τη Ρις Γουίδερσπουν.

Έλεος!Τρελός φλώρος!
QUOTE(eftychia @ Jun 21 2007, 02:37 PM) *
1. Τέλος, το αναμενόμενο...ο Τζον Κιούζακ.

Τι το ωραίο έχει αυτός???



Τέλος πάντων για να πω και εγώ την γνώμη μου οι πιο ωραίοι είναι.Chad Michael Murray,Paul Walker,Ryan Reynolds,Joaquin Phoenix,Adrien Brody! icon_drunk.gif
error
O Joaquin Phoenix είναι όντως πολύ καλός!Ειδικά όταν είχε κάνει τον Καίσαρα ήταν κουκλί...Γενικά o Moνομάχος φανταστική ταινία!οφφ τοπικ...

Ο Τζον Κιουζακ δε μ'αρεσει κθλ....!!Διαφορετικά, πολύ διαφορετικά γούστα έχουμε!
Πάντως η Αεκτζου έχει πολύ καλό γουστο!
Air Kef
Jonathan Rhys Meyers.Τα χανουν οποτε τον βλεπουν η αδελφη μου και η κοπελα μου..Οποτε..

Λιγο φλώρος,οντως ο Ιρλανδος,αλλα...

Click to view attachment

Click to view attachment
error
αρκετά καλός, αλλά κ όχι να τα χασεις...
Air Kef
Κοβουν φλεβες.
error
μαλλον τον συγκρινουν με σενα!!!!
smiley.gif
φιλικα παντα...
eftychia
QUOTE(error @ Jun 21 2007, 11:37 PM) *
O Joaquin Phoenix είναι όντως πολύ καλός!Ειδικά όταν είχε κάνει τον Καίσαρα ήταν κουκλί...Γενικά o Moνομάχος φανταστική ταινία!οφφ τοπικ...

Ο Τζον Κιουζακ δε μ'αρεσει κθλ....!!Διαφορετικά, πολύ διαφορετικά γούστα έχουμε!
Πάντως η Αεκτζου έχει πολύ καλό γουστο!



Όντως εχουμε διαφορετικα γουστα πολυ ! Εγω ας πουμε απο την οικογενεια Φοινιξ προτιμω των Ριβερ (αν κι εχει πεθανει)!
Παντως εχω μια αποροία... Πως δεν εχει ακομα ποσταρει η Αεκτζου???
eftychia
Α ξεχασα να αναφερω μεσα στο τοπ 12 (που αρα γινεται τοπ 13) τον κουκλο που πρωταγωνιστει στο Prison Break (δε θυμαμαι ονομα και βαριεμαι να παιξω, παντως στο σηριαλ ειναι ο Μαϊκ)
Gravedigger
QUOTE(eftychia @ Jun 23 2007, 07:33 AM) *
Α ξεχασα να αναφερω μεσα στο τοπ 12 (που αρα γινεται τοπ 13) τον κουκλο που πρωταγωνιστει στο Prison Break (δε θυμαμαι ονομα και βαριεμαι να παιξω, παντως στο σηριαλ ειναι ο Μαϊκ)

Νομίζω εννοείς τον Wentworth Miller! smile.gif
dizzy_fingers
QUOTE(Gravedigger @ Jun 21 2007, 08:03 PM) *
Adrien Brody! icon_drunk.gif

Ήμαρτον ρε digger icon_drunk.gif laugh.gif!


Λοιπόν, να πω κι εγώ τη γνώμη μου τους τάχα σέξι άντρες που πόσταρε η eftychia:

QUOTE
12. Αντόνιο Μπαντέρας.

Πολύ βαρβατίλας, οι μασχάλες του θα βρωμάνε τεκίλα πρωί βράδυ.

QUOTE
11. Ολίβιε Μαρτίνεζ.

Πολύ γκέης. Η τάχα προφορά του πιάνει μόνο σε στερημένες 60άρες αμερικανίδες.

QUOTE
10. Τζάρεντ Λέτο.

Ακόμα πιο πολύ γκέης. Demi Moore would kick his ass, hands down.

QUOTE
9. Χιού Γκράντ.

Βρεττανός. 68.gif Ο Timmyyyyyy(south park) κάνει λιγότερους σπασμούς/min.

QUOTE
8. Κρίστιαν Μπέηλ.

Αξύριστος...και έπαιξε στο Reign of Fire. tongue.gif

QUOTE
7. Τζορτζ Κλούνεϊ.

Too old. Κι αν θες να ξέρεις το γουρούνι του δεν πέθανε, αυτός το έφαγε παρέα με τους υπόλοιπους 12 στην πρεμιέρα του Ocean's 13.

QUOTE
6. Γκιγιόν Κανέ.

Γάλλος, 68.gif άσχημη μύτη και χάλια μαλί. Το Love me if you dare ήταν μούφα και είχε χάλια τέλος.

QUOTE
5. Τζέικ Γκίλενχαλ.

Too young....και έπαιξε στο Day after tomorrow. tongue.gif

QUOTE
4. Κλάιβ Όουεν.

Αχτένιστος κι άπλυτος. Χάλια φωνή.

QUOTE
3. Όουεν Γουίλσον.

Χάλια μύτη. Τον έδειρε η γκόμενά του?

QUOTE
2. Τζόνι Ντεπ.

Κακός ηθοποιός και δεν ξέρει να ντύνεται.

QUOTE
1. Τζον Κιούζακ.

Εχμ...καλούλης είναι αλλά προσπαθεί να με μιμηθεί κι αυτό τον ρίχνει.


Έχεις τα είδωλα δίπλα σου και ποστάρεις άλλα 33.gif.
Gravedigger
QUOTE(dizzy_fingers @ Jun 23 2007, 10:00 AM) *
Έχεις τα είδωλα δίπλα σου και ποστάρεις άλλα

24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
Είχες για όλους μια καλή κουβέντα στο στόμα!Ότι και να λέμε πάντως αυτοί όσο άσχημοι και να είναι θα έχουν τις καλύτερες γυναίκες γιατί ως γνωστόν...cash rules everything!
eftychia
QUOTE(dizzy_fingers @ Jun 23 2007, 01:00 PM) *
Βρεττανός. 68.gif Ο Timmyyyyyy(south park) κάνει λιγότερους σπασμούς/min.

XAXAAXA biggrin.gif
Πολυ καλό (για αυτο και δε σχολιαζω τιποτα αλλο απο αυτα που ειπες)

Παντως Gravedigger δε νομιζω να μην τους αξιζουν αυτες οι κουκλαρες... Δεν ειναι δα και ασχημοι!

Ναι τον Wentworth Miller εννοουσα!Ευχαριστω! (Να δω Σπυρο τι εχεις να πεις για αυτον τωρα...)
Anaz
Γαμω τα τυπακια ειναι κι ο αλλος απ'το Lost..!!
QUOTE
Εχμ...καλούλης είναι αλλά προσπαθεί να με μιμηθεί κι αυτό τον ρίχνει.
Οχι που θα τολμουσες να πεις κακη κουβέντα.. tongue.gif
Dromeas7
Ρε τον Jhn - dizzy -Cuzak!!!! Έφαγα τρελή φλασιά με την φώτο που έχει βάλει η Ελευθερία!!!Μήπως είστα αδέρφια ρε?

Όσο για νο.4 στη λίστα σου Ελευθερία ο Owen Wilson!!!!! blink.gif Και μόνο που τον βλέπω πεθαίνω στα γέλια. Αλλά ξέχασα ότι στις γυναίκες αρέσουν οι γλυκούλιδες...


Edit; Λάθος το Ελευθερία. Ευτυχία εννοω.....................................Ευσεβής πόθοι.Που είσαι ρε Ελευθερία ούτε ένα τηλέφωνο..........Ελευθερία μακούς πολύ κολόπαιδο ο Κυριάκος.....
reignman










spysta
Jud Law με πολυ μεγαλη διαφορα...........
και σε κατι πιο ''αντριλα'' Clive Owen...........
jois21


αν και καφρος...
αεκτζού
Α ρε κορίτσια!Τι να πρωτογράψω;;

12.Clive Owen

11.John Cusack

10.John Malkowich

9.Ben Affleck

8.Jude Law

7.Hugh Grant

6.Adrien Brody(γιατί είναι geek και τον γουστάρω)

5.Οwen Wilson

4.Chris Cornell

3.Axl Rose

2.Brad Pitt

1.Gerald Butler

Εκτός συναγωνισμού και προσωρινά εκτός Hollywood βάζω κι άλλον έναν

Μανώλης Κ*******ς smiley.gif
eftychia
AXl Rose??? Are you serious πουλακι μου? Να βαλω κι εγω τον παιδικό μου ερωτα? Καηκαμε....
Keyser_Soze
QUOTE
Εκτός συναγωνισμού και προσωρινά εκτός Hollywood βάζω κι άλλον έναν

Μανώλης Κ*******ς
Ε-Λ-Ε-Ο-Σ ! ! ! blink.gif 68.gif 68.gif
Anaz

Jason Statham
Γαμω τους τυπάδες.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.