ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ

Το φορουμ αυτο ειναι καταπληκτικο. Συγχαρητηρια σε ολες και ολους. Εδω μεσα μπορεις να ενημερωθεις για τα παντα γυρω απο το μπασκετ και οχι μονο. Ακομη και για κατι το οποιο δεν ειναι καταχωρημενο, μπορεις να κανεις ερωτηση και αμεσως οσοι ξερουν θα σου απαντησουν ή θα σε κατευθυνουν, εκει που πρεπει. Ειναι φοβερο!! Μου το συστησε ενας φιλος οταν μου ειπε οτι γραφουν για την ομαδα που δραστηριοποιουμαι. Τον Ικαρο Ν.Σμυρνης ( Β! ΕΣΚΑΝΑ). Με ενδιαφερει πολυ το μπασκετ των τοπικων ενωσεων και τετοιες περιγραφες ή αποψεις (τις οποιες αξιολογει ο καθενας αναλογα) δεν μπορεις να τις βρεις πουθενα. Ουτε στον ηλεκτρονικο ουτε στον εντυπο τυπο. Μπραβο να συνεχισετε ετσι. Κι εγω απ' τη μερια μου οτι νεο υπαρχει απο την ομαδα μου θα ενημερωνω.

Υ.Γ. Ειχα κανει δυο εγραφες με τα ψευδωνυμα DAIDALOS και Daidalos, ειχα κανει απο μια δημοσιευση, αλλα και στα δυο δεν καταφερα να ξαναμπω. Μαλλον κατι εχω ξεχασει (αρχισε τις επισκεψεις ο Γερμανος). Οι γνωσεις μου αλωστε γυρω απο τα κομπιουτερς, ειναι ελαχιστες λογω ηλικιας (50+). Με τη βοηθεια του γιου μου, εκανα νεα εγραφη με το ψευδωνυμο Ikarosbc και μ' αυτο θα μπορω να μπαινω επιτελους (δοκιμασμενο). Τα δυο προηγουμενα, δεν μπορω και δεν προκειτε να τα χρησιμοποιησω. Να μην θεωρηθει 2πλο ή 3πλοεγραφη παρακαλω και συγνωμη για την ταλαιπωρια.