Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Κυριακή 26-6 μεσημεράκι
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
dizzy_fingers
Ποιός ψήνεται για ένα καφεδάκι την επόμενη Κυριακή (26 Ιούνη) κατά το μεσημεράκι?
harris
στις 12, γιατι εχουμε και δουλειες γμτ
Kabamaru
Ginete to meros opou tha pate gia kafe na ehei kai Wall Screen gia na syndetho ki ego doryforika?
dizzy_fingers
Όχι, γιατί δε θέλουμε να βλέπουμε τη φάτσα σου tongue.gif.

Βρε Καμπαμαρού, δε θα κατέβεις ποτέ Ελλάδα-Αθήνα?
Kabamaru
Mpa.... Hlomo.......

Alla kai na katevo Ellada, Athina de prokeite na katevo...... Edo pou ta leme den eho katevei pote sti zoi mou stin Athina.... opote pio pithano ne me vreite tous epomenous mines na kano diakopes sto Novosibirsk para stin Athina...... An pantos katevo pote tha eiste oi protoi pou tha to mathete....giati tha sas "kouvalitho" me to zori.

Mipos para-periaftologisa? icon_blahblah.gif

Yparhei kamia pithanotita na anevei kamia antiprosopeia tou BF.gr edo sta voreia BTW?

7.gif
dizzy_fingers
Στην Αγγλία είσαι τώρα είπαμε?
Αν μας πληρώσεις τα εισιτήρια και έξοδα διαμονής θα σου έρθουμε όλοι biggrin.gif!

Κοίτα πάντως, αφού δεν έχεις κατέβει ποτέ Αθήνα, νομίζω πως πρέπει κάποια στιγμή να το κάνεις. Για όλα υπάρχει η πρώτη φορά.
Kabamaru
Agglia??????

Katse na krypso tin othoni mi to dei kanena skotsezos synadelfos afto giati tha ehoume apokefalismous....

St.Andrews. "The least Scottish place in Scotland", opos poly epitihimena eihei pei o kollitos mou.
dizzy_fingers
biggrin.gif
Δεν το ήξερα.

Λοιπόν, την Κυριακή, εγώ,ο Χάρης και η Stormy, προς το παρόν, θα πάμε για καφέ.

Κανείς άλλος? Κώστα?
harris
ΑΝΤΕ ΡΕ ΚΩΛΟΠΑΙΔΑ........... tongue.gif
dizzy_fingers
Οι κοπελιές?
Greece4 (μη μας πεις αυτή τη φορά ότι δεν το είδες έγκαιρα το τόπικ tongue.gif), τα κορίτσια από την Πάτρα?
Εδώ η άλλη από την Κρήτη έρχεται να μας δει biggrin.gif.
Basketomania
Τα κοριτσια απ'την Πατρα θα παραμεινουν Πατρα το Σ/Κ...τουλαχιστον εγω (λογω διαβασματος και οικογενειακων υποχρεωσεων) 40.gif ...Η peka δεν εχει αναγκη...Εργαζομενο παιδι ειναι,ουτε εξεταστικες,ουτε τιποτα...αρα την κοβω να πηγαινει για μπανιο...
Warrior
Ρε Σπυρο εγω 27 και 28 δινω 3 μαθηματα!!
Πολυ χλωμο το βλεπω..

Γιατι δεν το κανουμε μετα τις εξεταστικες??
dizzy_fingers
Μου έστειλε μνμ η stormy ότι θα ανέβει Αθήνα αυτές τις μέρες και είπα να το κανονίσουμε.
Για μετά τις εξεταστικές, που θα είναι και περισσότερα άτομα ελεύθερα, θα κανονίσουμε οπωσδήποτε κάτι....μπασκετάκι, καφέ, φαγητό...


Μόλις πήρα τηλέφωνο τον ΜΖ και μου είπε ότι θα έρθει (ας ελπίσουμε ότι θα ξυπνήσει αυτή τη φορά..).


Basketomania, έτσι ξεπληρώνεις τον κόπο που έκανα πριν δυο βδομάδες, όταν κατέβηκα και γύρισα τη μισή Πελλοπόνησο για να σας δω? 33.gif
tongue.gif
Basketomania
Εχεις δικιο αδερφε αλλα η Επιχειρησιακη Ερευνα και το Μαρκετινγκ με εχουν κλεισει για ολη αυτη τη βδομαδα αρκετο καιρο πριν απο σενα...Θα κοιταξω την ατζεντα μου και καπου μπορει να σας χωρεσω και σας στο αμεσο(δεν παιρνω κι ορκο) μελλον!!!
dizzy_fingers
Να πάρουμε τηλέφωνο και τη γραμματέα σου να κλείσουμε ραντεβού μήπως? blech.gif

QUOTE
Εχεις δικιο αδερφε αλλα η Επιχειρησιακη Ερευνα και το Μαρκετινγκ με εχουν κλεισει για ολη αυτη τη βδομαδα αρκετο καιρο πριν απο σενα...


Ποιες είναι αυτές??? Πως τολμούν? 45.gif

Καλή επιτυχία wink.gif.
harris
Σνόμπ Τυποι 68.gif 68.gif

tongue.gif
LEFTERIS733
Μετα απο απαιτηση του dizzy γραφω οτι μαλλον θα ερθω... biggrin.gif
greece4
dinw ma8hma 27 k 29... giati dn to kanoume meta thn exetastikh?..
dizzy_fingers
Όπως είπα και στον warrior, θα κάνουμε ΚΑΙ μετά την εξεταστική wink.gif.
Προφανώς πιο μεγάλης εμβέλειας συνάντηση, προτείνω για κανά ταβερνείο ή έστω καφέ...όχι όμως σε βραδινό μαγαζάκι γιατί θα έχουμε σίγουρα πολλά να πούμε και δε λέει να μην ακουγόμαστε (βέβαια, σιγά μην ακουγόμαστε και στην ταβέρνα...όλη την ώρα θα μασάμε biggrin.gif).

Την κυριακή θα κάνουμε ζέσταμα biggrin.gif.
dizzy_fingers
Α, το ξέχασα... blush.gif

Αύριο, στις 12:30 στο σταθμό του ηλεκτρικού στο Θησείο.

Όσοι είναι να έρθουν, έχουν δει τις φάτσες εμένα και του Χάρη, μπορούν να έρθουν την τελευταία στιγμή και να μας βρουν. Θα ξαναμπω πάντως το βραδάκι να τσεκάρω.


Σημ.: Όσοι δεν έρθετε θα χάσετε σημαντικές πληροφορίες για την εξέλιξη του φόρουμ και όχι μόνο.... wink.gif
harris
που μας ξερουν βρε;;;;; blink.gif

μονο ο Γουοριορ ειχε ερθει την προηγουμενη φορα blink.gif
dizzy_fingers
Στις φωτό με τον Μπατίστ βρε wink.gif.
harris
wink.gif σωστος
stormy
QUOTE (dizzy_fingers @ Jun 18 2005, 03:31 PM)
Εδώ η άλλη από την Κρήτη έρχεται να μας δει biggrin.gif.

Eίναι αλήθεια δεν άντεχα άλλο biggrin.gif

1. ευτυχώς που κανόνισα να έρθει και ασχετο-μπασκετική παρέα tongue.gif tongue.gif tongue.gif
2. Mz ντροπή σου angry_red.gif φτού φτού
3. ..κατάλαβα γιατί ο Χάρης αγαπάει τόσο το γυναικείο μπάσκετ rolleyes.gif
4. να βάλω φώτο;; Ωραία παιδιά είμαστε άλλωστε cool.gif tongue.gif
Warrior
QUOTE (stormy @ Jun 29 2005, 02:42 AM)
2. Mz ντροπή σου  angry_red.gif φτού φτού

Παλι κοιμηθηκε??? huh.gif

24.gif

QUOTE
3. ..κατάλαβα γιατί ο Χάρης αγαπάει τόσο το γυναικείο μπάσκετ


Γιατι,γιατι...????? 38.gif (δεν ειμαι ΚΑΤΙΝΑ) 33.gif
harris
Μαλλον εννοει το γεγονος οτι κοιτουσα τις ομορφες γυναικες που περνουσαν και σχολιαζα τα ομορφα σημεια της καθεμιας biggrin.gif
dizzy_fingers
Το γεγονός ότι σου έτρεχαν τα σάλια δηλαδή κάθε φορά που έβλεπες μία πιτσιρίκα ντυμένη ελαφρά... 38.gif


Με τον ΜΖ μιλούσα στο τηλέφωνο για μισή ώρα για να τον πείσω να αφήσει το κρεββάτι του και να έρθει...μάταιος κόπος.... zZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZ
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.