Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α1 ΕΣΚΑ-Η
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ερασιτεχνικά Υπόλοιπης Ελλάδας
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199
profitisilias9
QUOTE(dapadoupas @ Feb 27 2009, 12:00 ) *
πιστευω πως ο εσπερος ειναι πολυ καλυτερος και στο τελος αυτο θα βγει και στο γηπεδο.


Και εγώ πιστεύω ότι ο Εσπερος είναι καλύτερος ως ομάδα από την ΕΑΠ, αλλά.............................
giannisth9
QUOTE(kaukasios @ Feb 27 2009, 10:03 ) *
για να το κανει αυτο πρεπει να μιλαει ρουμανικα,γιατι ολες τις πιατσες τις εχουν πιασει οι ρουμανοι!!!!την εχει καθολου την γλωσσα?
φιλικο σημερα στην περιβολα απολλωνας-εαπ.





μιλαω αλβανικα...κατι ειναι κ αυτο...μαντεψε ποιον θα εχω διπλα μου να παιζει φυσαρμονικα?
kostas66
QUOTE(dapadoupas @ Feb 27 2009, 11:00 ) *
πιστευω πως ο εσπερος ειναι πολυ καλυτερος και στο τελος αυτο θα βγει και στο γηπεδο.

αδερφε και εμεις αυτο πιστευαμε,αλλα οταν λες στο τελος θα βγει στο γηπεδο? εννοεις μετα τον μαιο?γιατι τοτε θα ειναι αργα

QUOTE(giannisth9 @ Feb 27 2009, 15:21 ) *
μιλαω αλβανικα...κατι ειναι κ αυτο...μαντεψε ποιον θα εχω διπλα μου να παιζει φυσαρμονικα?

προσεξε ποιον θα πεις,προσεξε ποιον θα πεις, γιατι τελος τα δανεια
giannisth9
QUOTE(kostas66 @ Feb 27 2009, 20:08 ) *
αδερφε και εμεις αυτο πιστευαμε,αλλα οταν λες στο τελος θα βγει στο γηπεδο? εννοεις μετα τον μαιο?γιατι τοτε θα ειναι αργα


προσεξε ποιον θα πεις,προσεξε ποιον θα πεις, γιατι τελος τα δανεια




αφου ξερεις καλη φυσαρμονικα ρε κωστα...ε και μια που δεεν κανεις και εσυ τιποτα τελευταια ειπα να σε προτιμησω
kaukasios
QUOTE(giannisth9 @ Feb 27 2009, 21:23 ) *
αφου ξερεις καλη φυσαρμονικα ρε κωστα...ε και μια που δεεν κανεις και εσυ τιποτα τελευταια ειπα να σε προτιμησω

τελικα το κανατε το ντουετο?πρεπει να βγαλατε πολλα λεφτα!!!που ειχατε πιατσα,δεν σας ειδα να βοηθησω και γω!!!!!
kaukasios
ΓΕΠ - ΣΕΦΑ
Αχαιός - Πατρέας
Γλαύκος - Παναχαϊκή
ΕΑΠ - Κένταυρος
Αχαγιά - Απολλωνιάδα
Ζάκυνθος - Ερμής
Ακράτα - Έσπερος Α.Ο.Π.Α.

πιστευω 3 παιχνιδια εχουν μεγαλο ενδιαφερον.Ακράτα - Έσπερος,Γλαύκος - Παναχαϊκή και Ζάκυνθος - Ερμής για την παραμονη.
giannisth9
εμαθα οτι ο δελαρτας εγινε πορτιερο αληθευει?
kaukasios
QUOTE(giannisth9 @ Mar 4 2009, 15:08 ) *
εμαθα οτι ο δελαρτας εγινε πορτιερο αληθευει?

sτον αγιο δημητρη.παντα επαιζε μπαλα και απο οτι ξερω ειναι καλος.
giannisth9
QUOTE(kaukasios @ Mar 4 2009, 21:04 ) *
sτον αγιο δημητρη.παντα επαιζε μπαλα και απο οτι ξερω ειναι καλος.




σοβαρα μιλας????????πες το ρε παιδακι μου και τον κραζω...αφου ειναι ποδοσφαιριστης γιαυτο εχει τετοια νοοτροπια...τωρα που το εμαθα δεν τον ξανακραζω..ποδοσφαιριστης ειναι οτι θελει λεει
kostas66
QUOTE(giannisth9 @ Mar 4 2009, 20:09 ) *
σοβαρα μιλας????????πες το ρε παιδακι μου και τον κραζω...αφου ειναι ποδοσφαιριστης γιαυτο εχει τετοια νοοτροπια...τωρα που το εμαθα δεν τον ξανακραζω..ποδοσφαιριστης ειναι οτι θελει λεει

και συ αγορι μου μπορεις να λες οτι θελεις , γιατι την αλλη δευτερα σε βλεπω να το γυριζεις στο ποδοσφαιρο και να παιζεις στο αιγιο μια και εχεις ακρες για τερματοφυλακας μια χαρα σε βλεπω
giannisth9
QUOTE(kostas66 @ Mar 4 2009, 22:02 ) *
και συ αγορι μου μπορεις να λες οτι θελεις , γιατι την αλλη δευτερα σε βλεπω να το γυριζεις στο ποδοσφαιρο και να παιζεις στο αιγιο μια και εχεις ακρες για τερματοφυλακας μια χαρα σε βλεπω




αμεσως εσυ..μην χασεις ευκαιρια..μακαρι να επαιζα μπαλα..
kaukasios
QUOTE(giannisth9 @ Mar 4 2009, 22:23 ) *
αμεσως εσυ..μην χασεις ευκαιρια..μακαρι να επαιζα μπαλα..

τι μπαλα να παιξεις?αφου δεν ξερεις ουτε τι χρωμα εχει!!! tongue.gif tongue.gif
τελικα ποσο θα μεινεις εκτος?
kaukasios
ρε φλας που εισαι εσυ?εμφανιζεσαι μονο οταν κερδιζει η εαπ?
giannisth9
QUOTE(kaukasios @ Mar 6 2009, 12:03 ) *
τι μπαλα να παιξεις?αφου δεν ξερεις ουτε τι χρωμα εχει!!! tongue.gif tongue.gif
τελικα ποσο θα μεινεις εκτος?




με λες αμπαλο?
A. Hardaway
QUOTE(giannisth9 @ Mar 4 2009, 15:08 ) *
εμαθα οτι ο δελαρτας εγινε πορτιερο αληθευει?

την ειδε αλλιως κ καλυτερα για το αθλημα βεβαια!!!!!!!!!!!!το μπασκετ ειναι για αλλη παστα αθλητων κ οχι για αλεξιπτωτιστες
giannisth9
QUOTE(S.Pippen @ Mar 6 2009, 16:39 ) *
την ειδε αλλιως κ καλυτερα για το αθλημα βεβαια!!!!!!!!!!!!το μπασκετ ειναι για αλλη παστα αθλητων κ οχι για αλεξιπτωτιστες




διαφωνω μαζι σου..ουτε για πορτιερο κανει..ειναι πολυ κοντος..
flash9
QUOTE(kaukasios @ Mar 6 2009, 14:47 ) *
ρε φλας που εισαι εσυ?εμφανιζεσαι μονο οταν κερδιζει η εαπ?

Καυκάσιε είσαι offside -να μιλήσω και λίγο ποδοσφαιρικά προς τιμήν του Augmon αλλά και του Δελάρτα- εγώ είχα πει ότι θα μιλήσω στο τέλος του πρωταθλήματος. Έτσι κι αλλιώς το ενδιαφέρον είναι μειωμένο. ΕΑΠ μακράν...
kaukasios
QUOTE(flash9 @ Mar 7 2009, 15:48 ) *
Καυκάσιε είσαι offside -να μιλήσω και λίγο ποδοσφαιρικά προς τιμήν του Augmon αλλά και του Δελάρτα- εγώ είχα πει ότι θα μιλήσω στο τέλος του πρωταθλήματος. Έτσι κι αλλιώς το ενδιαφέρον είναι μειωμένο. ΕΑΠ μακράν...

fιλε αν θες να μιλησεις για ποδοσφαιρο εχει ειδικο τοπικ,οχι εδω!!!! 69.gif 69.gif γιατι ρε φιλαρακι μειωμενο το ενδιαφερον?και τα δυο παιχνιδια στη λεπτομερεια τα πηρε η εαπ.
flash9
QUOTE(kaukasios @ Mar 9 2009, 10:27 ) *
fιλε αν θες να μιλησεις για ποδοσφαιρο εχει ειδικο τοπικ,οχι εδω!!!! 69.gif 69.gif γιατι ρε φιλαρακι μειωμενο το ενδιαφερον?και τα δυο παιχνιδια στη λεπτομερεια τα πηρε η εαπ.

Δεν μίλησα για ποδόσφαιρο αλλά με όρο ποδοσφαιρικό προς τιμήν του Augmon που σπάει τα πόδια του στα χωράφια που παίζουνε μπάλλα. Τέλος πάντων, το ενδιαφέρον είναι μειωμένο εκτός και αν ξυπνήσει η διοίκηση του Εσπέρου, που έλεγε και ο Indiana και δώσει πριμ ανόδου, αλλά στη σωστή ομάδα αυτή τη φορά. Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις?
kaukasios
QUOTE(flash9 @ Mar 9 2009, 15:42 ) *
Δεν μίλησα για ποδόσφαιρο αλλά με όρο ποδοσφαιρικό προς τιμήν του Augmon που σπάει τα πόδια του στα χωράφια που παίζουνε μπάλλα. Τέλος πάντων, το ενδιαφέρον είναι μειωμένο εκτός και αν ξυπνήσει η διοίκηση του Εσπέρου, που έλεγε και ο Indiana και δώσει πριμ ανόδου, αλλά στη σωστή ομάδα αυτή τη φορά. Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις?

γιατι υπαρχει οικονομικο προβλημα τελικα?
flash9
QUOTE(kaukasios @ Mar 9 2009, 15:53 ) *
γιατι υπαρχει οικονομικο προβλημα τελικα?

Δεν εννοώ την ΕΑΠ αυτή θα είναι η έσχατη λύση. smiley.gif Αλλά ένα πριμ στον Πύργο άνετα μπορεί να το δώσει. Δεν νομίζω να είναι παράνομο. Έχει και τοn Kostas να το κανονίσει κάθε μέρα μαζί με του Εσπέρου είναι. Εσύ ξέρεις καλύτερα Καυκάσιε.
profitisilias9
Ποιος πατρινός προπονητής εντάχθηκε στο τεχνικό τιμ της Ολυμπιάδας; smiley.gif
kostas66
QUOTE(flash9 @ Mar 9 2009, 15:01 ) *
Δεν εννοώ την ΕΑΠ αυτή θα είναι η έσχατη λύση. smiley.gif Αλλά ένα πριμ στον Πύργο άνετα μπορεί να το δώσει. Δεν νομίζω να είναι παράνομο. Έχει και τοn Kostas να το κανονίσει κάθε μέρα μαζί με του Εσπέρου είναι. Εσύ ξέρεις καλύτερα Καυκάσιε.

προφανς εννοεις οτι εαν δωσει πριμ να κερδισει ο πυργος την εαπ στην πατρα, αν μπορει να γινει αυτο εστω και με πριμ τοτε η εαπ δεν δικαιουτε να ανεβει, αν και εγω πιστευω οτι ο πυργος θα κερδισει και τους δυο εκτος χωρις πριμ, και θα δινουν μεγαλα πακετα και οι δυο στα play off παντως αδερφε επειδη ο κωστας εχασε τα μισα λεφτα απο τον πυργο δεν ειναι κακη ιδεα να το προσπαθησουμε με καποια ανταλαγματα φυσικα και γτια μενα φυσικα, δεν ειναι καθολου κακη ιδεα

QUOTE(profitisilias9 @ Mar 9 2009, 18:43 ) *
Ποιος πατρινός προπονητής εντάχθηκε στο τεχνικό τιμ της Ολυμπιάδας; smiley.gif

δεν ξερω αν ειναι τυχαιο αλλα ηρθε το 2πλο στο αιγιο
A. Hardaway
QUOTE(giannisth9 @ Mar 7 2009, 01:53 ) *
διαφωνω μαζι σου..ουτε για πορτιερο κανει..ειναι πολυ κοντος..

για αλλαγη στον παγκο?τι λες?
kostas66
χοντρικα 14 ποντους ο εσπερος δυσκολα ομως τα τελευταια 4 λεπτα εγεινε η διαφορα,2 ποντους ο πυργος την ανδραβιδα,16 ποντους ο γλαυκος την πγε,και στην 2η παραταση η απολλωνιαδα την αχαγια αλλα δεν ξερω σκορ
panospatra
QUOTE(kostas66 @ Mar 9 2009, 22:47 ) *
χοντρικα 14 ποντους ο εσπερος δυσκολα ομως τα τελευταια 4 λεπτα εγεινε η διαφορα,2 ποντους ο πυργος την ανδραβιδα,16 ποντους ο γλαυκος την πγε,και στην 2η παραταση η απολλωνιαδα την αχαγια αλλα δεν ξερω σκορ

αρε ,,,, ρεπόρτερ ..... κρίμα να έχει ο σκουντής ,,,,, smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
flash9
QUOTE(kostas66 @ Mar 9 2009, 19:51 ) *
προφανς εννοεις οτι εαν δωσει πριμ να κερδισει ο πυργος την εαπ στην πατρα, αν μπορει να γινει αυτο εστω και με πριμ τοτε η εαπ δεν δικαιουτε να ανεβει, αν και εγω πιστευω οτι ο πυργος θα κερδισει και τους δυο εκτος χωρις πριμ, και θα δινουν μεγαλα πακετα και οι δυο στα play off παντως αδερφε επειδη ο κωστας εχασε τα μισα λεφτα απο τον πυργο δεν ειναι κακη ιδεα να το προσπαθησουμε με καποια ανταλαγματα φυσικα και γτια μενα φυσικα, δεν ειναι καθολου κακη ιδεα


δεν ξερω αν ειναι τυχαιο αλλα ηρθε το 2πλο στο αιγιο

Δεν ξέρω αν το έχει καταλάβει αλλά έκανε μεγάλο λάθος που παραιτήθηκε ο Κώστας. Με ανταλάγματα πάντα θα μπορούσε να τα μαγειρέψει τα πράγματα. Επαφές και με ΕΑΠ και με Έσπερο έχει με λίγη διπλωματία θα τα έπαιρνε και από τους 2. smiley.gif Αν και δεν νομίζω να υπήρχε περίπτωση να δώσει και τίποτα η ΕΑΠ εκτός αν το πέρναγε σε χορηγία η διοίκηση που πρέπει να ξυπνήσει.
roberto
QUOTE(kostas66 @ Mar 9 2009, 22:47 ) *
χοντρικα 14 ποντους ο εσπερος δυσκολα ομως τα τελευταια 4 λεπτα εγεινε η διαφορα,2 ποντους ο πυργος την ανδραβιδα,16 ποντους ο γλαυκος την πγε,και στην 2η παραταση η απολλωνιαδα την αχαγια αλλα δεν ξερω σκορ



Μπορει καποιος να μου πει απο που πηρε η ΣΕΦΑ αυτον τον προπονητη?Απο οπου και να τον πηρε παντως μπραβο τους γιατι ο ανθρωπος σημερα εδωσε ρεσιταλ προπονητικης.Γυρισε ενα χαμενο παιχνιδι και διαβασε τις επιθεσεις εναντιον ζωνης του Ιφιτου μεσα σε 10 δευτερολεπτα.Τελικα η ΣΕΦΑ δεν ειναι τυχαια ομαδα πια.
megas
QUOTE(roberto @ Mar 9 2009, 23:59 ) *
Μπορει καποιος να μου πει απο που πηρε η ΣΕΦΑ αυτον τον προπονητη?Απο οπου και να τον πηρε παντως μπραβο τους γιατι ο ανθρωπος σημερα εδωσε ρεσιταλ προπονητικης.Γυρισε ενα χαμενο παιχνιδι και διαβασε τις επιθεσεις εναντιον ζωνης του Ιφιτου μεσα σε 10 δευτερολεπτα.Τελικα η ΣΕΦΑ δεν ειναι τυχαια ομαδα πια.

για εξήγησε τι εγινε κει
flash9
Καυκάσιε από όλους πιο πολύ μου έχει λείψει ο kalamaras-kelis. Τελικά εκείνο το αεροπλάνο για να γυρίσει από την Κύπρο δεν το πήρε ποτέ. Και κοροιδεύουνε τον Τσιότσιο sto topic της Ολυμπιάδας και δεν υπάρχει κανένας να τον υπερασπιστεί.
roberto
QUOTE(megas @ Mar 10 2009, 00:25 ) *
για εξήγησε τι εγινε κει



Φιλε πηγα στο παιχνιδι ,ηταν πολυ καλο.πηγαινε ποντο ποντο στο πρωτο 10λεπτο μεχρι το 15. Εκει ο κιουφης με δυο 3ποντα εβαλε τον πυργο μπροστα.το ημιχρονο τελειωσε με τον πυργο 7 ποντους μπροστα.στο 3ο 10λεπτο η διαφορα ηταν 7 με 10 ποντους σταθερα.ο Ιφιτος φαινοταν οτι θα το καθαρισει ευκολα.Στο 4ο 10λεπτο κερδιζε με 13 ποντους κι εκει η Αντραβιδα εκανε ενα σερι ,ισοφαρισε και προηγηθηκε με ενα ποντο.Στο τελος ηταν ισοπαλια 30 δευτερολεπτα πριν ληξει και η μπαλα στην Ανδραβιδα εχασε την επιθεση και ο 3 δευτερολεπτα πριν το τελος εβαλε ο σκιπης καλαθι και τελος.
kaukasios
QUOTE(flash9 @ Mar 10 2009, 00:53 ) *
Καυκάσιε από όλους πιο πολύ μου έχει λείψει ο kalamaras-kelis. Τελικά εκείνο το αεροπλάνο για να γυρίσει από την Κύπρο δεν το πήρε ποτέ. Και κοροιδεύουνε τον Τσιότσιο sto topic της Ολυμπιάδας και δεν υπάρχει κανένας να τον υπερασπιστεί.

poy τον θυμηθηκες αυτον?αυτος ή πρεπει να τελειωσε την σχολη του ή την παρατησε!!!εκτος αν μπαινει και γραφει με αλλο ονομα!!!!λες??? blink.gif blink.gif
kaukasios
QUOTE(roberto @ Mar 9 2009, 23:59 ) *
Μπορει καποιος να μου πει απο που πηρε η ΣΕΦΑ αυτον τον προπονητη?Απο οπου και να τον πηρε παντως μπραβο τους γιατι ο ανθρωπος σημερα εδωσε ρεσιταλ προπονητικης.Γυρισε ενα χαμενο παιχνιδι και διαβασε τις επιθεσεις εναντιον ζωνης του Ιφιτου μεσα σε 10 δευτερολεπτα.Τελικα η ΣΕΦΑ δεν ειναι τυχαια ομαδα πια.

ο στανκοβιτς ηταν βοηθος του βουρνα στην ολυμπιαδα,περσι ξεκινησε βοηθος στην εαπ και οταν εφυγε ο κολυρος ανελαβε πρωτος προπονητης και εκανε 3-4 νικες η εαπ.πολυ καλος,ανερχομενος και απο οτι εχω μαθει του αρεσει πολυ να δουλευει στο γηπεδο.
kaukasios
Ζάκυνθος - Ερμής 94-85
Ακράτα - Έσπερος Α.Ο.Π.Α. 54-68
Αχαγιά - Απολλωνιάδα 73-78 2η παρ. (κ.α 57-57, 1η παρ. 62-62)
Ίφιτος Π. - ΣΕΦΑ 61-59
Αχαιός - Πατρέας 85-62
Γλαύκος - Παναχαϊκή 71-55
ΕΑΠ - Κένταυρος 97-58
roberto
QUOTE(kaukasios @ Mar 10 2009, 12:17 ) *
ο στανκοβιτς ηταν βοηθος του βουρνα στην ολυμπιαδα,περσι ξεκινησε βοηθος στην εαπ και οταν εφυγε ο κολυρος ανελαβε πρωτος προπονητης και εκανε 3-4 νικες η εαπ.πολυ καλος,ανερχομενος και απο οτι εχω μαθει του αρεσει πολυ να δουλευει στο γηπεδο.


Δεν το ηξερα ,αρα ειχε καλο δασκαλο.Η ομαδα του παιζει πολυ καλα.Νομιζα πως ηταν δασκαλος σε καποιο σχολειο.
laimbeer7
QUOTE(S.Pippen @ Mar 9 2009, 20:48 ) *
για αλλαγη στον παγκο?τι λες?

ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΠΟΡΤΙΕΡΟ ΡΕ ΕΧΕΙ ΧΟΝΤΡΗ ΦΩΝΗ.....ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΕΞΩ Κ ΘΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΟΛΟΙ.....
A. Hardaway
QUOTE(kaukasios @ Mar 10 2009, 12:17 ) *
ο στανκοβιτς ηταν βοηθος του βουρνα στην ολυμπιαδα,περσι ξεκινησε βοηθος στην εαπ και οταν εφυγε ο κολυρος ανελαβε πρωτος προπονητης και εκανε 3-4 νικες η εαπ.πολυ καλος,ανερχομενος και απο οτι εχω μαθει του αρεσει πολυ να δουλευει στο γηπεδο.

παιδες ο ντεγιαν ηταν συμπαικτης μαζι με τον ντανιλοβιτς κ τον τομασεβιτς στα παιδικο-εφηβικα της σερβιας κ επαιζαν μαζι!!!τι να λεμε τωρα!ξερει πολυ μπασκετ ο ανθρωπος ασχετα αν δεν επαιξε μπασκετ στην ελλαδα!!!κ θα σας πω κ κατι,παλιοτερα σε μονα παιχνιδια στο κλειστο της αχαγιας ειχε μεγαλες κοντρες με τσαμελο!!!!σκοτωμος!
profitisilias9
Στο παιχνίδι Εσπερος-Ιφιτος, την προσεχή Δευτέρα, θα φανεί κατά πόσο η φιλοξενούμενη ομάδα είναι ικανή να μπει σφήνα ανάμεσα στους δύο μεγάλους. blink.gif
patras basket
QUOTE(profitisilias9 @ Mar 13 2009, 14:37 ) *
Στο παιχνίδι Εσπερος-Ιφιτος, την προσεχή Δευτέρα, θα φανεί κατά πόσο η φιλοξενούμενη ομάδα είναι ικανή να μπει σφήνα ανάμεσα στους δύο μεγάλους. blink.gif

Αμα θελουν τα παιδια απο τον πυργο εχω κ ενα σφυρι μαζι με τη σφηνα,να τους δωσω...Ρε αυτοι εχουν χασει πριν μπουνε περιμετρικη!!!πλακα κανουμε?
PIPEN
QUOTE(patras basket @ Mar 13 2009, 15:58 ) *
Αμα θελουν τα παιδια απο τον πυργο εχω κ ενα σφυρι μαζι με τη σφηνα,να τους δωσω...Ρε αυτοι εχουν χασει πριν μπουνε περιμετρικη!!!πλακα κανουμε?




ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΥΤΑ ΛΕΓΑΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΥΡΟ ! Κ ΕΙΔΑΜΕ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ...... ΑΣΟ ΨΕΤΑΙ (Ο ΜΠΟΥΣΙΑΣ) ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ......
patras basket
QUOTE(PIPEN @ Mar 13 2009, 22:00 ) *
ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΥΤΑ ΛΕΓΑΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΥΡΟ ! Κ ΕΙΔΑΜΕ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ...... ΑΣΟ ΨΕΤΑΙ (Ο ΜΠΟΥΣΙΑΣ) ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ......

Καλα τραγουδατε ...αλλα πενθιμα χαχαχαχα...
kaukasios
QUOTE(PIPEN @ Mar 13 2009, 22:00 ) *
ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΥΤΑ ΛΕΓΑΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΥΡΟ ! Κ ΕΙΔΑΜΕ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ...... ΑΣΟ ΨΕΤΑΙ (Ο ΜΠΟΥΣΙΑΣ) ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ......

+20 το βλεπω το παιχνιδι,ευκολα.
kostas66
QUOTE(patras basket @ Mar 13 2009, 14:58 ) *
Αμα θελουν τα παιδια απο τον πυργο εχω κ ενα σφυρι μαζι με τη σφηνα,να τους δωσω...Ρε αυτοι εχουν χασει πριν μπουνε περιμετρικη!!!πλακα κανουμε?

οπα ρε μπασκετικε αναλυτη εσυ,για περιμενε λιγο,γιατι ολα τα ξερετε αλλα μεχρις στιγμης δεν τα βλεπω να βγαινουν

QUOTE(kaukasios @ Mar 14 2009, 10:09 ) *
+20 το βλεπω το παιχνιδι,ευκολα.

εκα καυκασιε σε θελω σοβαρο 3 παιχνιδια εχουν παιξει και τα 3 τεκειωσαν στον ποντο δεν προκειτε να αλλαξει τιποτα την δευτερα ασε που δεν θα παιζει το κατσικαδερο και ο φασουλης
patras basket
[quote name='kostas66' date='Mar 14 2009, 12:03 ' post='281421']
οπα ρε μπασκετικε αναλυτη εσυ,για περιμενε λιγο,γιατι ολα τα ξερετε αλλα μεχρις στιγμης δεν τα βλεπω να βγαινουν

Σιγα ρε Κωστα 66 ειδημονα....για πες μας κ εσυ που μπανιζεις γτ εμεις κατεβηκαμε απο τον Αρη...
kostas66
ειδημονας δεν ειμαι αλλα δεν πρεπει να εχεις δει ποτε την ομαδα του πυργου και νατην υποτιμας τοσο
patras basket
QUOTE(kostas66 @ Mar 14 2009, 18:04 ) *
ειδημονας δεν ειμαι αλλα δεν πρεπει να εχεις δει ποτε την ομαδα του πυργου και νατην υποτιμας τοσο

Επειδη την εχω δει το λεω κ οπως νομιζω οτι την καλυτερη ομαδα σε συνολο την εχει ο Εσπερος αλλα απο guts τιποτα γι αυτο κ η ΕΑΠ πηρε τρενο τους μεταξυ τους αγωνες γτ εχει παιχτες με προσωπικοτητα(Πετροπουλος)...ο Πυργος εχει την παιχταρα τον ψηλο τον Παπαδοπουλο...τπτ αλλο .δε λεω καλοι οι παιχτες του Ιφιτου αλλα δεν ειναι να παρουν κ πρωταθλημα...ημαρτον μην τα ισοπεδωνουμε κ ολα...
dapadoupas
και εγώ νομίζω πως πάρα πάρα πολύ δύσκολα θα κινδυνεύσει ο έσπερος απο τον πύργο.
ο φασουλής τι έπαθε?
PIPEN
QUOTE(patras basket @ Mar 15 2009, 14:22 ) *
Επειδη την εχω δει το λεω κ οπως νομιζω οτι την καλυτερη ομαδα σε συνολο την εχει ο Εσπερος αλλα απο guts τιποτα γι αυτο κ η ΕΑΠ πηρε τρενο τους μεταξυ τους αγωνες γτ εχει παιχτες με προσωπικοτητα(Πετροπουλος)...ο Πυργος εχει την παιχταρα τον ψηλο τον Παπαδοπουλο...τπτ αλλο .δε λεω καλοι οι παιχτες του Ιφιτου αλλα δεν ειναι να παρουν κ πρωταθλημα...ημαρτον μην τα ισοπεδωνουμε κ ολα...




ειναι μεγαλος παιχτης ο παπαδοπουλος αυτο ισχυει.... ο κιουφης ειναι λιγος για τν α1!!! περισυ ηταν πρωταθλητης ... κ τα αλλα παιδια εχουν ξεπερασει τους εαυτους τους. ενημερωτικα σε αυτο τν τομεα διαφερει η γεπ με τουσ υπολοιπους .... απλα ειναι ομαδα !!! κ εμεις δν ειπε κανενας οτι παμε για πρωταθλημα αλλα οποιος μασ υποτιμησε το πληρωσε
sharas
QUOTE(patras basket @ Mar 15 2009, 14:22 ) *
Επειδη την εχω δει το λεω κ οπως νομιζω οτι την καλυτερη ομαδα σε συνολο την εχει ο Εσπερος αλλα απο guts τιποτα γι αυτο κ η ΕΑΠ πηρε τρενο τους μεταξυ τους αγωνες γτ εχει παιχτες με προσωπικοτητα(Πετροπουλος)...ο Πυργος εχει την παιχταρα τον ψηλο τον Παπαδοπουλο...τπτ αλλο .δε λεω καλοι οι παιχτες του Ιφιτου αλλα δεν ειναι να παρουν κ πρωταθλημα...ημαρτον μην τα ισοπεδωνουμε κ ολα...

αυτο το οτι ο καθενας γραφει εδω περα οτι χαζομαρα 8ελει καποιες φορες κατανταει σπαστικο.....ειπαμε λεμε τις ********** μαςκαρζουμε ο ενας τον αλλο κραζουμε τριτους και γενικα ο καθενας βγαζει τα κομπλεξ του......αλλα πρεπει νακαραζουμε με καποιο ποσοστο λογικης........να μετραμε τα πραγματα αντικειμενικα και ρεαλιστικα.........φιλε μου ο εσπερος και η εαπ εχουν σαφως καλυτερεσ ομαδες και καλυτερο συνολο απο τον πυργο σε αυτο δεν μπορει να πει κανεις κατι.....αλλα θα πρεπει ολοι να πουμε ενα μπραβο στα παιδια του πυργου που με τα τοσα προβληματα ειναι εκει που εινα.....ειναι 3η και εχουν κερδισει τιν εαπ ευκολα και εχασαν οπως εχασαν απο τον εσπερο...............συγκρινουμε 3 ομαδες απο τις οποιες οι 2 εχουν κοντα στα 200 χιλιαρικα μπατζετ και ο πυργοσ πολι κατω απο τα100........οσο για του παιχτες που ειπες ο πυργος περα απο τον παπαδοπουλο εχει ακομα παιδια που εχου αξιολογη καριερα και στην εσκαη και αλλου......βλεπε παπαγιαννης κιουφης.......και ανερχομενα ταλεντα οπως ο δανικας........μπορει αυτα τα παιδια να μιν εχουν παιξει σε πολυ μεγαλες κατηγοριες....αλλα αυτο ειναι ενα αλλο θεμα........μερικοι εχουν αξιοπρεπεια..............................εγω το μονο που εχω να πω ειναι μπραβο σε ολα τα παιδια ολων των ομαδων γιατι αξιζουν πολλα παραπανω απο οσα παιρνουν...και υλικα κα ηθικα........και οσοι γραφουν εδω η σε αναλογα μεσα 8α πρεπει να ειμαστε πολυ προσεκτικοι γιατι μιλαμε για τον αγωνα που κανουν καποιοι ανθρωποι και τα κομπεξ του κα8ενος δεν τους αφορουν..............................
kostas66
QUOTE(patras basket @ Mar 15 2009, 13:22 ) *
Επειδη την εχω δει το λεω κ οπως νομιζω οτι την καλυτερη ομαδα σε συνολο την εχει ο Εσπερος αλλα απο guts τιποτα γι αυτο κ η ΕΑΠ πηρε τρενο τους μεταξυ τους αγωνες γτ εχει παιχτες με προσωπικοτητα(Πετροπουλος)...ο Πυργος εχει την παιχταρα τον ψηλο τον Παπαδοπουλο...τπτ αλλο .δε λεω καλοι οι παιχτες του Ιφιτου αλλα δεν ειναι να παρουν κ πρωταθλημα...ημαρτον μην τα ισοπεδωνουμε κ ολα...

τα πρωταθληματα αδερφε δεν τα παιρνουν μερικε ς φορες οι καλυτεροι παιχτες αλλα οι καλυτερες ομαδες και επειδη ξερω,ο πυργος ειναι μακραν η καλυτερη ομαδα του πρωταθληματος και για να μην παρεξηγηθω δεν εννοω οτι παιζει το καλυτερο μπασκετ αλλα την κυριολεκτικη εννοια της λεξης ομαδας οπως πρεπει να την εννοει ο καθενας, και ναι φυσιολογικα δεν μπορει η μαλλον καλυτερα το δικαιο θα ηταν να παρει το πρωταθλημα η εαπ η ο εσπερος για πολους λογους αλλα μερικες φορες γινοντε εκπληξεις, αλλα εγω σου απαντησα γιατι εγραψες για το παιχνιδι της δευτερας και θεωρησες τον πυργο απο τωρα τελειωμενο δεν ειναι ετσι
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.