Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Σχετικά με αυτό το φόρουμ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Tips n' Tricks
dizzy_fingers
Το νέο αυτό φόρουμ αφορά βοήθεια, απορίες, λύσεις, προβληματισμούς πάνω σε θέματα που έχουν να κάνουν με το παιχνίδι σας.

Ο tsops βρίσκεται εδώ για να σας απαντήσει από το περίφημο, πια, Ask the Coach αλλά μπορείτε βεβαίως να ανοίξετε και νέο τόπικ και όποιος μπορεί θα σας βοηθήσει.

Επίσης, μην ξεχνάμε πως αρκετές και πολύτιμες συμβουλές υπάρχουν στα BasketBall tips όπου με ένα απλό ψάξιμο μπορείτε να βρείτε εύκολα και γρήγορα τα ταξινομημένα tips.



EDIT 2017: Εκτός από απορίες κλπ για τεχνική κλπ, στο παρόν subforum (και μόνο) ποστάρουμε για συμβουλές για αγορά εξοπλισμού (παπούτσια, μπάλα), προγράμματα εκγύμνασης και διατροφής κλπ.
~AND1~
Παιδια εγω παλια ειχα δει ενα θεμα για βελτιωση αλματος..Υπαρχει ακομα...?
dizzy_fingers
Ναι, αμέ.
Τελευταίο τελευταίο στην ενότητα biggrin.gif.
Air Alert 3
dizzy_fingers
Bump.
Alexmei
ωραίο φόρουμ dizzy! Μπράβο 41.gif
tsops
Το forum αναπτύσσεται σταθερά και ποιοτικά! 41.gif

Όπου μπορώ να βοηθήσω, είμαι στη διάθεσή σας. Από μέσα του μηνός, θα συνεχίσω να εμπλουτίζω τα Basketball Tips (μπορείτε εύκολα να μπαίνετε πατώντας το εικονίδιο στην υπογραφή μου) και φυσικά την εν λόγω ενότητα, ξεκινώντας από το Ask the Coach.

Καλή αρχή! wink.gif
liolias
Καλη επιτυχια tsops!
morfi
QUOTE(dizzy_fingers @ Nov 24 2006, 08:20 PM) *
Το νέο αυτό φόρουμ αφορά βοήθεια, απορίες, λύσεις, προβληματισμούς πάνω σε θέματα που έχουν να κάνουν με το παιχνίδι σας.

Ο tsops βρίσκεται εδώ για να σας απαντήσει από το περίφημο, πια, Ask the Coach αλλά μπορείτε βεβαίως να ανοίξετε και νέο τόπικ και όποιος μπορεί θα σας βοηθήσει.

Επίσης, μην ξεχνάμε πως αρκετές και πολύτιμες συμβουλές υπάρχουν στα BasketBall tips όπου με ένα απλό ψάξιμο μπορείτε να βρείτε εύκολα και γρήγορα τα ταξινομημένα tips.



QUOTE(tsops @ Jan 11 2007, 12:09 AM) *
Το forum αναπτύσσεται σταθερά και ποιοτικά! 41.gif

Όπου μπορώ να βοηθήσω, είμαι στη διάθεσή σας. Από μέσα του μηνός, θα συνεχίσω να εμπλουτίζω τα Basketball Tips (μπορείτε εύκολα να μπαίνετε πατώντας το εικονίδιο στην υπογραφή μου) και φυσικά την εν λόγω ενότητα, ξεκινώντας από το Ask the Coach.

Καλή αρχή! wink.gif


Συγχαρητηρια σε ολους οσους βοηθησαν ωστε να αναπτυχθει αυτο το φορουμ !!!!! Οταν πρωτο-μπηκα εδω ποτε μου δεν περιμενα να αναπτυχθει τοσο πολυ. Χαιρομαι να συζητω (η να κουβεντιαζω πειτε το οπως θελετε wink.gif ) με ατομα που κατεχουν το αθλημα και δεν ειναι παρλαπιπες και κωλοτουμπες (ασχετες αλλα μου αρεσουν οι λεξεις 69.gif ) και πανω απο ολα σε ενα επιπεδο που τοσο πολυ λειπει απο τα αλλα φορουμ (ονοματα δε λεω soccerforum).
Επισης να ευχαριστησω και οσους μας εβρισαν και μας ειρωνευτηκαν (μη με κανετε να πω ονοματα vaselaras) και να τους πω πως ΧΕΣΤ....ΜΕ τοσο πολυ που η softex εφτιαξε καινουργιο εργοστασιο για να καλυφθει η αναγκη παραγωγης κωλοχαρτου.

Three Cheers For Revenge
BASKETIKOS7
polly kalo topic man keep going smile.gif aaa κανενα meeting να οργανοσουμε smile.gif
ΑΟΚ.ΧΑΝΙΑ
τα παιχνιδια ποτε θα ξαναμπουν να γουσταρουμε ? εχχεεχχε
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.