Help - Search - Members - Calendar
Full Version: tony parker
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Western Conference
Tatubasketfan
παιδιά μήπως ξέρετε που μπορώ να βρω φανέλα του tony Parker στη Θεσσαλονίκη?μήπως έχει το τετράγωνο sports?και μήπως ξέρετε πόσο κοστίζει πάνω κάτω?
Alexmei
εγώ παρόλο που είμαι από ρόδο, όταν ήμουν Θεσσ/νίκη πήγα στο Τετράγωνο sports και αγόρασα μία φανέλα του Ηamilton... (που την έχασα αυτήν 39.gif ) νομίζω πως είχε 5-6 από Spurs και μου φάνηκε να είδα του Τony....
Air Kef
Kαλα.

Παλαιών Πατρών Γερμανου και Λούη,κοντά στο ΠΛΑΙΣΙΟ.

Γωνιακό,απόλυτα μπασκετικό μαγαζί,ονοματι fast first best,θα βρεις ότι θες σχετικά με το μπάσκετ.Μέχρι και φανέλα της Εθνικής στο Ευρωμπάσκετ του 95.

44,75 Ευρώ η φανέλα του Τονι,ίσως υπάρχει και με διαφορετική ραφή στα 70.

Ρώτα σε παρακαλώ αν έχουν φέρει και του Τζινόμπιλι και πόσταρε εδώ..

Επίσης καλό είναι να προσέχουμε που ανοιγουμε τόπικ..

Όπως και το να μην ανοιγουμε τόπικ που έχουν το ίδιο θέμα.
Tatubasketfan
ok σας ευχαριστώ πολύ!θα ρωτήσω κ για αυτό που θες Air Kef....αρκεί να βρω το μαγαζί tongue.gif
Igor
Και στην Αθηνα παιδια ? Μην παραγγελνουκμε απο Ιντερνετ. Αν και θελω του Σπανουλη....
dizzy_fingers
Μεταφέρω το τόπικ στο φόρουμ της Southwest Division (όπου είναι οι Σπερς του Πάρκερ). wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.