Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Χρόνια πολλά Κολοσσέ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
harris
Χρόνια πολλά ρε κάθαρμα biggrin.gif ... Να τα εκατοστήσεις με υγεία και ευτυχία... Τώρα ποιος σε πιάνει, βγάζεις δίπλωμα οδήγησης, ψηφίζεις... ουυυυυυ..... laugh.gif

Αντε και του χρόνου τέτοια εποχή πάλι να βλέπεις την Κολοσσάρα σου στην Α1 wink.gif που θα την βλέπεις έτσι όπως είναι τα πράγματα...
liolias
Χρονια σου πολλα Κολοσσε! Να τα εκατοστησεις!!
dizzy_fingers
Χρόνια σου πολλά αγόραρε!
Καλή μετακόμιση να έχεις στην Αθήνα και καλή...άνοδο για την ομάδα σου biggrin.gif.
tsops
Χρόνια πολλά και από εμένα. Σου εύχομαι κάθε προσωπική και μπασκετική σου επιθυμία να πραγματοποιηθεί. Πάνω από όλα : υγεία! Και φυσικά ο ΚΟΛΟΣΣΟΣ θα είναι Α1 του χρόνου! 41.gif
morfi
Xρονια πολλα κολοσσε !!! Να ζησεις να τσακωνομαστε !!!! banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif
mikri prasini ollandeza
Γεια σου ρε morfi!

Χρόνια Πολλά ρε...!!!Να ζήσεις, ό,τι επιθυμείς!!
kolossos
Eυχαριστώ μαγκες! Απολαμβάνω τις πρώτες μου στιγμές ως ενήλικος πλέον biggrin.gif . Ηarris ήσουν ο πρώτος που μου είπε χρόνια πολλά ρε αλάνι 77.gif . Είδα και την κλήση σου αλλά εκείνη την στιγμή ήμουν στον Κολοσσό. Έτσι και αλλιώς θα τα πούμε λίαν συντόμως και από κοντά. Πλησιάζει και η 9η αγωνιστική κιόλας 19.gif .

QUOTE
Καλή μετακόμιση να έχεις στην Αθήνα και καλή...άνοδο για την ομάδα σου


Την Κυριακή το μεσημέρι σας έρχομαι! Πιστεύω επιτέλους να μπορέσω να έρθω στο επόμενο meeting biggrin.gif .

Dizzy simera pou ine ta gennethlia mou borw na grafw me greeklish?
mouaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaax 19.gif 19.gif 19.gif 69.gif 69.gif 77.gif peace.gif tongue.gif
dizzy_fingers
Pote tha ksanagrapseis eipame?
Sta 19ata genethlia sou???
laugh.gif 19.gif
tongue.gif
peka
Χρονια πολλα και απο μενα και υγεια πανω απ' ολα! Τα υπολοιπα θα ερθουν...!
smile.gif
diama13
Χρονια πολλα απο μενα και οτι επιθυμεις να το βρεις.... biggrin.gif biggrin.gif
rchos
χρονια πολλα κολοσσε οτι επιθυμεις!αντε γινεσαι και 18 βλεπω οποτε επαψες απο σημερα να λεγεσαι ανηλικο!αντε ενηλικας πλεον ερχονται τα καλυτερα!απολαυσε τα! laugh.gif icon_drunk.gif
apollonaras
χρονια πολλα φιλε!!Να τα εκατοστησεις!!
trefoil 13
Χρόνια πολλά Κολοσσέ! Καλή επιτυχία στην ομάδα σου την 9η αγωνιστική(και όχι μόνο)!
thrylos7
Χρόνια πολλά!
Κολοσσός, όταν ήσουν ανήλικος... τώρα μεγαλώνει κι άλλο; icon_drunk.gif
suspect
χρονια καλα φιλε Κολοσσε
Alexmei
χρόνια πολλά και από εμένα Κολοσσέ... άντε να βλέπουμε την τοπική μας ξανά στα μεγάλα σαλόνια... καλύτερη wink.gif
Live strong
Χρόνια πολλά και καλά και από εμένα! smile.gif
Άργησα λίγο να στα πω αλλά δεν είχα μπει όλο το ΣΚ στο forum. rolleyes.gif

Σου εύχομαι υγεία πάνω απ όλα!!! Καλή προσαρμογή στην φασαριόζα Αθήνα κι ότι εσύ πραγματικά ποθείς να γίνει πραγματικότητα!!!! wink.gif
sarounas
Χρόναι πολλά και καλά,
νέος φοιτητής βλέπω, άντε τα καλά τώρα έρχονται
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.