Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΑΟ - Μεταγραφές
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300
Paris87
Εμενα παντως εκτως απο το τι παιχτης ειναι (που ειναι πολυ καλος ο Μπουρου) δν μου αρεσει σαν ατομο. Μου βγαζει μια ιδιαιτερη αντιπαθεια (σορυ κι ολας)
Μπορει να φταιει (και) οτι παιζει στον Ολυμπιακο, δεν ξερω...Δηλαδη θα προτιμουσα οποιονδηποτε αλλον παιχτη του Ολυμπιακου παρα αυτον απο αποψη συμπαθειας και οχι στυλ παιχνιδιου κλπ κλπ... rolleyes.gif
a bullet for your head
Ερωτηση 1:
Ας υποθεσουμε οτι τελικα ο Μπουρουσης ερθει στον ΠΑΟ..ο Ζοτς σε ποια θεση θα τον εβαζε να παιξει?Η λογικη λεει στη θεση του σεντερ..
Πως θα μοιραζοταν ο χρονος στους Πεκοβιτς,Μπατιστ,Μπουρουση?(ξεχναμε οτι υπαρχει κ το εξαιρετικο προσπεκτ που λεγεται Σερμαντινι..)..
Ερωτηση 2:
Εχει ειπωθει πολλακις απ τον Ζοτς,οτι το πρωτο πραγμα που κοιτανε σε εναν υπο αποκτηση παικτη,ειναι ο χαρακτηρας του.
Ο χαρακτηρας του Μπουρουση,θα ηταν ''συμβατος'' η' αρεστος στον Ζοτς?

Προσωπικα πιστευω οτι δεν θα υπαρξει ουτε καν ''φιλολογικο ενδιαφερον''..
Εντωμεταξυ,τα ποσα που ακουγονται για τον Μπουρουση ειναι εξωφρενικα..(και στη τελικη,ειναι 26 στα 27,και φετος ηταν η 1η του αξιολογη χρονια..)..
Ειδικα τη στιγμη που ο Διαμαντιδης αμοιβεται με 1.7 εκ...
vastravoud
Δηλαδή ρε παιδιά τι έχει ο χαρακτήρας του Μπουρούση και δε θα άρεσε στον Ζοτς;
lakersdynasty
QUOTE(vastravoud @ Apr 28 2009, 18:35 ) *
Δηλαδή ρε παιδιά τι έχει ο χαρακτήρας του Μπουρούση και δε θα άρεσε στον Ζοτς;


Υπερβολικο τσαμπουκα εχει. Οχι απλα μουρμουρα
και κραξιμο αλα Σαρας.

Εκανε κατα καιρους τους τσαμπουκαδες του και με τον Γιαννακη και με τον Γκερσον πιο πριν.

Αλλοι το αντιλαμβανονται αυτο σαν παθος για το παιχνιδι. Αλλοι παλι οχι.
spysta
Mια χαρα ειναι ο χαρακτηρας του Μπουρουση !!ΠΟΤΕ δεν εχει δημιουργησει προβλημα εκτος παρκε ..μ'ολους εχει αριστες σχεσεις!! μονο πανω στην ροη και την πιεση του αγωνα εχει διαμαρτυρηθει και μιλησει πιο εντονα σε παικτες προπονητες κτλ και αυτος σε 2-3 περιπτωσεις ολες κι ολες
kseplenhs
ο μπουρούσης γίνεται κωλόπαιδο με αυτούς που ...τα θέλει ο κώλος τους...

τα έκανε με τον ερβέλ που την είχε δεί πέρσι οτι θα έκανε το ματς ροντέο στο σεφ και φέτος με τον ρεγιες που απλά κουνήθηκε σε 2 ματσακια και στο κρίσιμο τον βίδωσε στο παρκέ και τον ανάγκασε να κάτσει στον πάγκο και να κάνει αέρα με τις πετσέτες...

αλλά νομίζω πως τα γράφω όλα αυτά σε λάθος τόπικ....όσο πιθανό είναι να πάει ο μπουρού στον παο είναι να πάρει ο ολυμπιακός τον διαμαντίδη...

case closed...
Flash
Ο Μπουρούσης εύκολα μπορεί να σταθεί στην ίδια πεντάδα με Πέκοβιτς, Μπατίστ, Τσαρτσαρή ή Φώτση αφού πλέον μπορεί να παίξει αξιόλογα έως πολύ καλά και μέσα και στη ρακέτα και μακριά από το καλάθι. Το θέμα βέβαια γίνεται πως θα χωρέσουν 5 πρωτοκλασσάτοι ψηλοί σε ένα ρόστερ (συν το ότι θέλουμε να παίρνει χρόνο ο Σερμαντίνι). Ε ναι αυτό συμφωνώ απόλυτα ότι δε γίνεται.

Προσωπικά δεν πιστεύω ότι θα δημιουργηθεί πρόβλημα με Ζοτς. Η μουρμούρα κλπ του Μπουρού απευθύνονται 9/10 φορές σε άτομα εκτός της ομάδας του.

Είναι γεννηθείς 17 Νοεμβρίου του 1983 οπότε δεν είναι καν 25 1/2 ετών ακόμα. Και η σημερινή του χρονιά δεν νομίζω ότι είναι απλά αξιόλογη όταν στη regular season, top 16 και playoffs είναι στις θέσεις 13,10 και 4 του ranking αντίστοιχα. Από τα καλύτερα 4-5ρια της Ευρώπης είναι.

Ολά αυτά βέβαια κουβέντα να γίνεται. Δεν έρχεται ΠΑΟ με τίποτα. Απλά θα υπάρξει ένα ενδιαφέρον για να ανεβεί το κασέ του στον Ολυμπιακό.
colonel gomelsky
QUOTE(Flash @ Apr 28 2009, 19:18 ) *
Ο Μπουρούσης εύκολα μπορεί να σταθεί στην ίδια πεντάδα με Πέκοβιτς, Μπατίστ, Τσαρτσαρή ή Φώτση αφού πλέον μπορεί να παίξει αξιόλογα έως πολύ καλά και μέσα και στη ρακέτα και μακριά από το καλάθι. Το θέμα βέβαια γίνεται πως θα χωρέσουν 5 πρωτοκλασσάτοι ψηλοί σε ένα ρόστερ (συν το ότι θέλουμε να παίρνει χρόνο ο Σερμαντίνι). Ε ναι αυτό συμφωνώ απόλυτα ότι δε γίνεται.

Προσωπικά δεν πιστεύω ότι θα δημιουργηθεί πρόβλημα με Ζοτς. Η μουρμούρα κλπ του Μπουρού απευθύνονται 9/10 φορές σε άτομα εκτός της ομάδας του.

Είναι γεννηθείς 17 Νοεμβρίου του 1983 οπότε δεν είναι καν 25 1/2 ετών ακόμα. Και η σημερινή του χρονιά δεν νομίζω ότι είναι απλά αξιόλογη όταν στη regular season, top 16 και playoffs είναι στις θέσεις 13,10 και 4 του ranking αντίστοιχα. Από τα καλύτερα 4-5ρια της Ευρώπης είναι.

Ολά αυτά βέβαια κουβέντα να γίνεται. Δεν έρχεται ΠΑΟ με τίποτα. Απλά θα υπάρξει ένα ενδιαφέρον για να ανεβεί το κασέ του στον Ολυμπιακό.



Συμφωνώ στα παραπάνω εκτός από το τελευταίο. Στο κάτω κάτω αν δεν πάρει τίποτα φέτος ο ΟΣΦΠ (που δε θα πάρει) τι να κάνει κι ο Μπουρούσης. Πρέπει να δει και την καριέρα του. Δεν λέω ότι θα έρθει οπωσδήποτε στον ΠΑΟ, μπορεί π.χ. να πάει στην Μπάρτσα (αφού φύγουν μερικά κρέατα). Επίσης παίζει και το ΝΒΑ. (κάτι για Ρόκετς ακούστηκε, δεν ξέρω αν ισχύει)
vastravoud
Δυστυχώς οι πρωτοκλασάτοι ψηλοί του Παναθηναϊκού είναι 3(ένας εκ των οποίων αρχίζει και μεγαλώνει), ενώ το ρόστερ μας έχει ακόμα έναν συνταξιούχο, ένα prospect που φτάνει μέχρι Πανιώνιο(Σάκοτα) και ένα prospect στο οποιο αξίζει να επενδύσουμε.
colonel gomelsky
QUOTE(vastravoud @ Apr 28 2009, 19:44 ) *
Δυστυχώς οι πρωτοκλασάτοι ψηλοί του Παναθηναϊκού είναι 3(ένας εκ των οποίων αρχίζει και μεγαλώνει), ενώ το ρόστερ μας έχει ακόμα έναν συνταξιούχο, ένα prospect που φτάνει μέχρι Πανιώνιο(Σάκοτα) και ένα prospect στο οποιο αξίζει να επενδύσουμε.


Μια χαρά πιστεύω ότι είναι το ρόστερ μας. Πολύ προσοχή πρέπει να δοθεί στο Σερμαντίνι. Τουλάχιστον να μάθει ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ επιθετικά φάουλ (βλ. Πέκοβιτς) αβίαστα. Αυτό ας του μάθει ο Ζοτς και τα άλλα θα τα βρει το παλληκάρι. Ταλέντο φαίνεται ότι έχει.
Flash
QUOTE(vastravoud @ Apr 28 2009, 17:44 ) *
Δυστυχώς οι πρωτοκλασάτοι ψηλοί του Παναθηναϊκού είναι 3(ένας εκ των οποίων αρχίζει και μεγαλώνει), ενώ το ρόστερ μας έχει ακόμα έναν συνταξιούχο, ένα prospect που φτάνει μέχρι Πανιώνιο(Σάκοτα) και ένα prospect στο οποιο αξίζει να επενδύσουμε.


Συμφωνώ σε όλα αλλά στο Τσαρτσαρή ακόμα έχω εμπιστοσύνη. Ο Μάικ έχει 2 χρονιά καλού μπάσκετ ακόμα μέσα του (ίσως παραπάνω). Ο Αλβέρτης συνταξιοδοτείται φέτος και ο Σάκοτα ας πάει στη ευχή και να μης μας γράφει. Για τον Γκιορκι το είπα κι εγώ. Δεν αλλάζει κάτι σε αυτά που είπα εκτός κι αν κάποιος πεπεισμένος ότι ο Κώστας έχει πάρει την κατιούσα ανεπιστρεπτί να θέλει να τον αλλάξει με τον Μπουρού. Ναι αυτό έχει μια λογική βάση ειδικά κοιτώντας προς το μέλλον (και το ότι δε θα είναι μόνο δικό μας πλεονέκτημα αλλά και μειοκτημα του Ολυμπιακού μια τέτοια κίνηση).
Paris87
QUOTE(kseplenhs @ Apr 28 2009, 19:16 ) *
ο μπουρούσης γίνεται κωλόπαιδο με αυτούς που ...τα θέλει ο κώλος τους...

τα έκανε με τον ερβέλ που την είχε δεί πέρσι οτι θα έκανε το ματς ροντέο στο σεφ και φέτος με τον ρεγιες που απλά κουνήθηκε σε 2 ματσακια και στο κρίσιμο τον βίδωσε στο παρκέ και τον ανάγκασε να κάτσει στον πάγκο και να κάνει αέρα με τις πετσέτες...

αλλά νομίζω πως τα γράφω όλα αυτά σε λάθος τόπικ....όσο πιθανό είναι να πάει ο μπουρού στον παο είναι να πάρει ο ολυμπιακός τον διαμαντίδη...

case closed...


Για τον Ρεγιες, δεν νομιζω το οτι οταν θελει ενας παιχτης να παιξει κ να νικησει σημαινει οτι τα "θελει ο κωλος του" και πρεπει να γινεις-γινει κωλοπαιδο γιατι απλως επαιξε για την νικη (εκτως κ αν δεν καταλαβα τι ηθελες να πεις). Και οταν λεμε για καποιον οτι εχει καλο χαρακτηρα, συμπεριλαμβανομενου και του προσωπου που δειχνει και στα αλλα ατομα εκτως ομαδας...(πληροφοριακα, οχι οτι ειναι σποντα για Μπουρουση)
kseplenhs
ε ναι αλλά αυτό που λές συγκεκριμένα για τον ρέγιες δεν νομίζω να αποκλείει οτι είναι κωλοχαρακτήρας.τον έχουμε δεί και με την εθνική και ξέρουμε....

πάρε παράδειγμα τον αμίμητο ζόραν σάβιτς.τεράστιος παίχτης....μεγάλος κωλοχαρακτήρας.ειδικά όταν αμυνόταν και κατάφερνε ενώ τραβούσε τον αντίπαλο ψηλό απο την φανέλα πάνω του να σαβουριάζονται και οι 2 και στο τέλος να πέρνει επιθετικό φάουλ,τα νευρα μου γινόντουσαν κρόσια....

ε κάτι τέτοιους υποχθόνιους και...προβοκάτορεςtongue.gif ο μπουρού τους ξηγιέται ...φυστίκι.θα του φύγεις μία-δύο ε στην τρίτη θα σε στρώσει στον πάγκο και θα τον χαζευεις να κάνει double-double...
Paris87
QUOTE(kseplenhs @ Apr 28 2009, 21:43 ) *
ε ναι αλλά αυτό που λές συγκεκριμένα για τον ρέγιες δεν νομίζω να αποκλείει οτι είναι κωλοχαρακτήρας.τον έχουμε δεί και με την εθνική και ξέρουμε....

πάρε παράδειγμα τον αμίμητο ζόραν σάβιτς.τεράστιος παίχτης....μεγάλος κωλοχαρακτήρας.ειδικά όταν αμυνόταν και κατάφερνε ενώ τραβούσε τον αντίπαλο ψηλό απο την φανέλα πάνω του να σαβουριάζονται και οι 2 και στο τέλος να πέρνει επιθετικό φάουλ,τα νευρα μου γινόντουσαν κρόσια....

ε κάτι τέτοιους υποχθόνιους και...προβοκάτορεςtongue.gif ο μπουρού τους ξηγιέται ...φυστίκι.θα του φύγεις μία-δύο ε στην τρίτη θα σε στρώσει στον πάγκο και θα τον χαζευεις να κάνει double-double...

Ενταξη ο Μπουρου δεν ειναι κ ο εκδικητης των παρκε να ταπεινωνει καθε υποχθονιο αντιπαλο...(BourouMAn ο τιμωρός)
smiley.gif (πλακα κανουμε παντα...)
kseplenhs
ναι ρε...και εγώ υπερβάλλω μην νομίζεις...

σε λίγο θα του φορέσω και μπέρτα...tongue.gif
colonel gomelsky
OFF TOPIC: Έχω ανοίξει ποστ για τους εκφωνητές αγώνων. όποιος ενδιαφέρεται εδώ http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showtopic=7180
j-kidd13
QUOTE(kseplenhs @ Apr 28 2009, 23:45 ) *
σε λίγο θα του φορέσω και μπέρτα...tongue.gif

Kαι μετα θα παει στο Nba και θα περνει στον διαγωνισμο καρφωματων,βαζοντας μια αλλη μπασκετα ψηλοτερη απο την κανονικη......... smiley.gif icon_drunk.gif 69.gif
a bullet for your head
QUOTE(Flash @ Apr 28 2009, 19:18 ) *
Ο Μπουρούσης εύκολα μπορεί να σταθεί στην ίδια πεντάδα με Πέκοβιτς, Μπατίστ, Τσαρτσαρή ή Φώτση αφού πλέον μπορεί να παίξει αξιόλογα έως πολύ καλά και μέσα και στη ρακέτα και μακριά από το καλάθι. Το θέμα βέβαια γίνεται πως θα χωρέσουν 5 πρωτοκλασσάτοι ψηλοί σε ένα ρόστερ (συν το ότι θέλουμε να παίρνει χρόνο ο Σερμαντίνι). Ε ναι αυτό συμφωνώ απόλυτα ότι δε γίνεται.

Προσωπικά δεν πιστεύω ότι θα δημιουργηθεί πρόβλημα με Ζοτς. Η μουρμούρα κλπ του Μπουρού απευθύνονται 9/10 φορές σε άτομα εκτός της ομάδας του.

Είναι γεννηθείς 17 Νοεμβρίου του 1983 οπότε δεν είναι καν 25 1/2 ετών ακόμα. Και η σημερινή του χρονιά δεν νομίζω ότι είναι απλά αξιόλογη όταν στη regular season, top 16 και playoffs είναι στις θέσεις 13,10 και 4 του ranking αντίστοιχα. Από τα καλύτερα 4-5ρια της Ευρώπης είναι.

Ολά αυτά βέβαια κουβέντα να γίνεται. Δεν έρχεται ΠΑΟ με τίποτα. Απλά θα υπάρξει ένα ενδιαφέρον για να ανεβεί το κασέ του στον Ολυμπιακό.

Θεωρητικα μπορει να συνυπαρξει κ με τον Πεκοβιτς κ με τον Μπατιστ,οχι ομως με προπονητη τον Ομπραντοβιτς..
Αν οδευει στα 26 και οχι στα 27,δεν νομιζω οτι ειναι και μειζων θεμα..
Βλεπω πως υπερτονιζεται η φετινη του σεζον..εγω λεω πως ειναι η μοναδικη σεζον στη καριερα του που εβγαλε πολυ καλους αριθμους..προσωπικα δεν δινω και τοση βαρυτητα,καθως το ζητουμενο ειναι η διαρκεια..
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(kseplenhs @ Apr 28 2009, 23:45 ) *
ναι ρε...και εγώ υπερβάλλω μην νομίζεις...

σε λίγο θα του φορέσω και μπέρτα...tongue.gif

Για παιχτες ψαχνουμε ή για γαμπρους για τις αδελφες μας???

Αν δεν εισαι κωλοπαιδο, αληταρας και τσογλανος δεν παιζεις μπασκετ.
Paris87
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 29 2009, 02:05 ) *
Για παιχτες ψαχνουμε ή για γαμπρους για τις αδελφες μας???

Αν δεν εισαι κωλοπαιδο, αληταρας και τσογλανος δεν παιζεις μπασκετ.

Αν εισαι παλι δεν παιζεις rolleyes.gif
apkat
QUOTE(a bullet for your head @ Apr 29 2009, 01:50 ) *
Θεωρητικα μπορει να συνυπαρξει κ με τον Πεκοβιτς κ με τον Μπατιστ,οχι ομως με προπονητη τον Ομπραντοβιτς..
Αν οδευει στα 26 και οχι στα 27,δεν νομιζω οτι ειναι και μειζων θεμα..
Βλεπω πως υπερτονιζεται η φετινη του σεζον..εγω λεω πως ειναι η μοναδικη σεζον στη καριερα του που εβγαλε πολυ καλους αριθμους..προσωπικα δεν δινω και τοση βαρυτητα,καθως το ζητουμενο ειναι η διαρκεια..


Παντως ειναι 25 και οχι 26-27..Και ειναι late-bloomer..Παικτης που μεχρι τα 23 του δεν ειχε τιποτα σε σχεση με σημερα..Μονο ενα αξιοπρεπες σουτακι απο τα 6,25 και μια σχετικη εφεση στο ριμπαουντ.

Πλεον μιλαμε για αλλο παικτη.Βελτιωθηκε τοσο πολυ και αποτελεσμα αυτης της βελτιωσης ειναι αυτα τα νουμερα.Δεν ειναι τιποτα τυχαιο.Πλεον παιζει παρα πολυ καλα και αποτελεσματικα με πλατη(αποτελεσμα της δουλειας του Γιαννακη αφου οταν ηρθε στον Ολυμπιακο ο Μπουρουσης δεν επιχειρουσε καν να παιξει με πλατη) ενω σταθερα εχει το σουτακι απο τα 5-6 μετρα.Στην αμυνα δεν του φευγει ουτε ριμπαουντ ενω εχει εφεση και στην ταπα.Ελεγχει επισης εξαιρετικα το κορμι του κατι σπανιο για παικτη του υψους του.

Η φετινη του χρονια εγω βλεπω οτι θα εχει συνεχεια και του χρονου θεωρω οτι θα ειναι ακομα καλυτερος αφου κυριολεκτικα βελτιωνεται καθημερινα.Η εκρηξη στα νουμερα του οφειλεται σε αυτην την βελτιωση.Και αφου ειναι δουλευταρας και εχει την διαθεση να προχωρησει δεν βλεπω τον λογο να του λειψει η διαρκεια.

Για μενα ειναι στους 3-4 καλυτερους ψηλους που αγωνιζονται στην Ευρωπη αυτην την στιγμη και ειναι ευτηχημα για τον Ολυμπιακο που του προεκυψε ενας τετοιος παικτης απο το πουθενα(οταν ερχοταν δεν νομιζω να πιστευε κανεις οτι θα εφτανε μεχρι εδω).Για μενα αν μεινει στην Ευρωπη και συνεχισει την δουλεια σε 2 χρονια θα ειναι ο καλυτερος ψηλος που αγωνιζεται σε αυτην την οχθη του Ατλαντικου.

Φυσικα δεν υπαρχει ουτε μιση περιπτωση να φυγει φετος για αλλη Ευρωπαικη ομαδα(ομως αν χτυπησουν οι σειρηνες του ΝΒΑ υπαρχει κινδυνος) και ο Αγγελοπουλος προφανως θα τον ανταμειψει με ενα μεγαλο συμβολαιο..Συνεπως η κουβεντα στο τοπικ του Παο ειναι μαλλον ανουσια.
colonel gomelsky
Πάντως, άσχετα με το θέμα Μπουρούση, επιμένω (όπως και πολλοί άλλοι απ ότι βλέπω) ότι χρειαζόμαστε περισσότερο 3άρι.
Είναι ρεαλιστική μια πιθανή επιστροφή του Σίσκα; Εγώ πιστεύω δύσκολα. Θα έβλεπα όμως με καλό μάτι μια πιθανή κίνηση για Μάτσε (ξέρω 2άρι είναι ο άνθρωπος αλλά -νομίζω- μπορεί να παίξει και εκεί). Κι αυτό για αρκετούς λόγους: 1)Είναι 28 χρονών άρα δεν μπορούμε να πούμε ότι δεν έχει χρόνια μπροστά του (δηλαδή δεν τον επηρέασε τόσο πολύ ότι δεν έπαιζε φέτος)
2)Έχει πέσει αισθητά (λογικό αυτό) το κασέ του με τις αντιεπαγγελματικές μ@#@#@ες που έκανε 3) Και επειδή ακριβώς τις έκανε, αν θέλει να συνεχίσει να παίζει μπασκετ δεν θα τις ξανακάνει 4)Για τα αγωνιστικά του χαρακτηριστικά δεν έχω να πω κάτι, είναι γνωστά 5)Δεν πρόλαβε να "ταυτιστεί" με τον ΟΣΦΠ

Βασικό αρνητικό: Η συνύπαρξη με Σάρας.

Υ.Γ. Τονίζω ότι ΔΕΝ το διάβασα πουθενά, δε θέλω να δημιουργώ εντυπώσεις. Απλά σαν σκέψη το λέω.

j-kidd13
QUOTE(colonel gomelsky @ Apr 29 2009, 12:44 ) *
Πάντως, άσχετα με το θέμα Μπουρούση, επιμένω (όπως και πολλοί άλλοι απ ότι βλέπω) ότι χρειαζόμαστε περισσότερο 3άρι.
Είναι ρεαλιστική μια πιθανή επιστροφή του Σίσκα; Εγώ πιστεύω δύσκολα. Θα έβλεπα όμως με καλό μάτι μια πιθανή κίνηση για Μάτσε (ξέρω 2άρι είναι ο άνθρωπος αλλά -νομίζω- μπορεί να παίξει και εκεί). Κι αυτό για αρκετούς λόγους: 1)Είναι 28 χρονών άρα δεν μπορούμε να πούμε ότι δεν έχει χρόνια μπροστά του (δηλαδή δεν τον επηρέασε τόσο πολύ ότι δεν έπαιζε φέτος)
2)Έχει πέσει αισθητά (λογικό αυτό) το κασέ του με τις αντιεπαγγελματικές μ@#@#@ες που έκανε 3) Και επειδή ακριβώς τις έκανε, αν θέλει να συνεχίσει να παίζει μπασκετ δεν θα τις ξανακάνει 4)Για τα αγωνιστικά του χαρακτηριστικά δεν έχω να πω κάτι, είναι γνωστά 5)Δεν πρόλαβε να "ταυτιστεί" με τον ΟΣΦΠ

Βασικό αρνητικό: Η συνύπαρξη με Σάρας.

Υ.Γ. Τονίζω ότι ΔΕΝ το διάβασα πουθενά, δε θέλω να δημιουργώ εντυπώσεις. Απλά σαν σκέψη το λέω.

Ο Ματσιγιαουσκας ειναι τελειωμενος ιατρικα...Εχει να παιξει 2,5 χρονια μπασκετ...
colonel gomelsky
QUOTE(j-kidd13 @ Apr 29 2009, 13:09 ) *
Ο Ματσιγιαουσκας ειναι τελειωμενος ιατρικα...Εχει να παιξει 2,5 χρονια μπασκετ...


Καλά όντως έχει πολύ καιρό αλλά όχι και 2,5 χρόνια! Τεσπα έτσι τον έριξα σαν όνομα καθώς και φτηνός θα είναι -πλέον- και η αξία του είναι γνωστή. Διάβασα συνέντευξη του Πάρκερ (άντονυ όχι τόνυ) που δεν αποκλείει την Ευρώπη το καλοκαίρι. Για το 3 ο Ντελφίνο μου φαίνεται ότι ...βαριέται τελευταία (τον είδα στα ματς του γιούροκαπ). Αν δούμε λύσεις απ το ΝΒΑ το καλύτερο θα ήταν να φέρουμε Μπαρνιάνι!!!! Ας τους δώσει ο ΟΣΦΠ τον Πρίντεζη που τον θέλουν κιόλας. Θεωρώ ότι ο Μπαρνιάνι παίζει 3 και 4 και έχει και το τρίποντο. Ξέρει κι από Ευρώπη.


τζ. κιντ δημοσίευσε για να φύγεις απ τις 1.666! lol
j-kidd13
QUOTE(colonel gomelsky @ Apr 29 2009, 13:17 ) *
Καλά όντως έχει πολύ καιρό αλλά όχι και 2,5 χρόνια! Τεσπα έτσι τον έριξα σαν όνομα καθώς και φτηνός θα είναι -πλέον- και η αξία του είναι γνωστή. Διάβασα συνέντευξη του Πάρκερ (άντονυ όχι τόνυ) που δεν αποκλείει την Ευρώπη το καλοκαίρι. Για το 3 ο Ντελφίνο μου φαίνεται ότι ...βαριέται τελευταία (τον είδα στα ματς του γιούροκαπ). Αν δούμε λύσεις απ το ΝΒΑ το καλύτερο θα ήταν να φέρουμε Μπαρνιάνι!!!! Ας τους δώσει ο ΟΣΦΠ τον Πρίντεζη που τον θέλουν κιόλας. Θεωρώ ότι ο Μπαρνιάνι παίζει 3 και 4 και έχει και το τρίποντο. Ξέρει κι από Ευρώπη.


τζ. κιντ δημοσίευσε για να φύγεις απ τις 1.666! lol


Φετος και περσυ δεν επαιξε καθολου....Οποτε ειναι 2 χρονια....
Συμφωνω για Ντελφινο...Τα νουμερα του αν αναλογιστουμε την αξια του αλλα και το χαμηλοτερο της ευρωλιγκα επιπεδο του euro cup,δεν ηταν και σημαντικα...
Ο Μπαρνιανι ειναι σεντερ,οχι 3αρι....

ΥΓ:Ουφ!!!ξεφυγα απ οτις 1666!!!! 69.gif
colonel gomelsky
QUOTE(j-kidd13 @ Apr 29 2009, 13:23 ) *
Φετος και περσυ δεν επαιξε καθολου....Οποτε ειναι 2 χρονια....
Συμφωνω για Ντελφινο...Τα νουμερα του αν αναλογιστουμε την αξια του αλλα και το χαμηλοτερο της ευρωλιγκα επιπεδο του euro cup,δεν ηταν και σημαντικα...
Ο Μπαρνιανι ειναι σεντερ,οχι 3αρι....

ΥΓ:Ουφ!!!ξεφυγα απ οτις 1666!!!! 69.gif


Player profile

Andrea Bargnani's long-range shooting ability and ability to drive (dribble to the basket) make his game more akin to that of a small forward, however. He has drawn many comparisons to German NBA player Dirk Nowitzki, mainly due to his ability to shoot from the perimeter, his mobility despite his size, and his ball-handling skills.[27][28] Bargnani is also the first European player,[2] sixth non-American player, and second player without U.S. college or high school experience to be drafted first overall. Wikipedia.

Πάντως τώρα πρόσεξα ότι είναι 2.13. Σ αυτό έχεις δίκιο


Α και είναι ....23 χρονών παρακαλώ!!!! ότι πρέπει!
j-kidd13
QUOTE(colonel gomelsky @ Apr 29 2009, 13:28 ) *
Player profile

Andrea Bargnani's long-range shooting ability and ability to drive (dribble to the basket) make his game more akin to that of a small forward, however. He has drawn many comparisons to German NBA player Dirk Nowitzki, mainly due to his ability to shoot from the perimeter, his mobility despite his size, and his ball-handling skills.[27][28] Bargnani is also the first European player,[2] sixth non-American player, and second player without U.S. college or high school experience to be drafted first overall. Wikipedia.

Πάντως τώρα πρόσεξα ότι είναι 2.13. Σ αυτό έχεις δίκιο


Α και είναι ....23 χρονών παρακαλώ!!!! ότι πρέπει!

To oτι εχει καλο σουτ και καλο χειρισμο,δεν σημαινει οτι ειναι και 3αρι...5αρι,που αντε να κατεβει μεχρι και το 4,αν και αυτο δυσκολο μου φαινεται γιατι δεν νομιζω οτι ειναι ιδιαιτερα ευκινητος.
Και εν πασει περιπτωσει,με τη σεζον που εκανε φετος ο Μπαρνιανι,δεν νομιζω οτι τιθεται θεμα αποχωρησης του απο τους Ραπτορς....
colonel gomelsky
QUOTE(j-kidd13 @ Apr 29 2009, 13:38 ) *
To oτι εχει καλο σουτ και καλο χειρισμο,δεν σημαινει οτι ειναι και 3αρι...5αρι,που αντε να κατεβει μεχρι και το 4,αν και αυτο δυσκολο μου φαινεται γιατι δεν νομιζω οτι ειναι ιδιαιτερα ευκινητος.
Και εν πασει περιπτωσει,με τη σεζον που εκανε φετος ο Μπαρνιανι,δεν νομιζω οτι τιθεται θεμα αποχωρησης του απο τους Ραπτορς....



Συμφωνώ στα παραπάνω. Ειδικά στο ότι δύσκολα έρχεται. Απλά ανέφερα τον συγκεκριμένο καθώς είναι ότι θέλει (σε στυλ) ο Ζοτς. Ψηλός που βγαίνει έξω, παίζει δύο θέσεις (4,5 δίκιο έχεις), ριμπάουντ, σουτ.
nik-air
Η γνωμη μου ειναι πως το ιδανικο 3αρι για τον παο ειναι ο Σατο της Σιενα...Φοβερος στην αμυνα, απιστευτα αθλητικα προσοντα και καλος στην επιθεση...Θα μου αρεσε και ο Ρακοσεβιτς(αν και δεν νομιζω να εκανε το ιδιο και ο ομπραντοβιτς!!!!) 69.gif
Igor
Ρακοσεβιτς, το ξεχναμε λογω Ζοτς.
Ο Μπαρνιανι φιλε colonel ειναι ενας παιχτης των 30 λεπτων και 15 ποντων στο ΝΒΑ, αρα δυσκολο το βλεπω στα 23 του να σηκωθει και να φυγει. Δεν θα με χαλαγε, ο πρωην συμπαιχτης του στους Τοροντο (και πρωην συμπαιχτης του Σαρας στην Μακαμπι) ο Μασεο Μπαστον. Το αρνητικα στοιχεια ειναι οτι δεν γνωριζω αμα εχει καποιο διαβατηριο και οτι ειναι πλεον 33 !

colonel gomelsky
QUOTE(Igor @ Apr 29 2009, 14:23 ) *
Ρακοσεβιτς, το ξεχναμε λογω Ζοτς.
Ο Μπαρνιανι φιλε colonel ειναι ενας παιχτης των 30 λεπτων και 15 ποντων στο ΝΒΑ, αρα δυσκολο το βλεπω στα 23 του να σηκωθει και να φυγει. Δεν θα με χαλαγε, ο πρωην συμπαιχτης του στους Τοροντο (και πρωην συμπαιχτης του Σαρας στην Μακαμπι) ο Μασεο Μπαστον. Το αρνητικα στοιχεια ειναι οτι δεν γνωριζω αμα εχει καποιο διαβατηριο και οτι ειναι πλεον 33 !


Δίκιο έχεις ιγκορ. Το έγραψα και πριν. Πολύ δύσκολο να έρθει. Πάντως πιο ρεαλιστικό από κομπε, λεμπρόν και άλλα τέτοια φαιδρά που γραφτήκαν κατά καιρούς. Εδώ το espn έγραφε πριν κάνα μήνα ότι θα ρθει στον ΟΣΦΠ ο ....Άιβερσον, στον Μπαρνιάνι θα κολήσουμε; Τον Μπαστόν που αναφέρεις δεν τον έχω παρακολουθήσει. Για Ρακόσεβιτς που γράψαν κάποιοι φίλοι παραπάνω: Θα διαλύσει την ομάδα. Το εννοώ. Το μπάσκετ δυστυχώς παίζεται με μία μπάλα, όχι με δύο. Το ζήτημα δεν είναι αν θα καταφέρει να τον χαλιναγωγήσει ο Ζοτς. Άλλωστε ο Ζοτς χαλιναγώγησε τους μεγαλύτερους αστέρες του ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ μπάσκετ (ενδεικτικά Ράτζα, Ντίβατς, Πέτροβιτς, Μποντιρόγκα, Σαμπόνις, Σάρας κτλ κτλ). Το θέμα είναι ότι ο Ρακο στα 30++ Δεν μπορεί να αλλάξει στυλ.


Υ.Γ. Στις μεγάλες ομάδες διαλέγεις παίκτες με βάση τον προπονητή σου.
Στις μικρές οι παίκτες διώχνουν τους προπονητές.

Γι αυτό κι ο Ζοτς είναι ο Σούπερ Σταρ της ομάδας. ΠΑΟ με 12 βαγόνια πολυτελείας και Ζοτς μηχανοδηγό. Βερολίνο ερχόμαστε!

(καλά -καλά ο Κέτσμαν είναι βαγόνι .....cargo)
kseplenhs
ναι όπως διάλυσε την ταού ο ρακο τόσα χρόνια...

κουλάρετε ρε παιδιά.σε μία απο τις πιο σταθερές ομάδες της ευρώπης ήταν.και μάλιστα ο πολιορκητικός κριός.σιγά μην μας χάλαγε....
colonel gomelsky
QUOTE(kseplenhs @ Apr 29 2009, 14:53 ) *
ναι όπως διάλυσε την ταού ο ρακο τόσα χρόνια...

κουλάρετε ρε παιδιά.σε μία απο τις πιο σταθερές ομάδες της ευρώπης ήταν.και μάλιστα ο πολιορκητικός κριός.σιγά μην μας χάλαγε....


Μάλλον δεν καταλαβαινόμαστε. Ατομικά ΜΠΟΡΕΙ να είναι καλύτερος κι από όλα μας τα ασόδυα. Το σύστημα θα χάλαγε.

Το έχω ξαναγράψει. Ο ΠΑΟ ΔΕΝ παίζει με σύστημα η μπάλα στον Ιγκόρ και κάνω το σταυρό μου. Γι αυτό θα μας χάλαγε. Αν μπούμε στο ποιός ειναι καλός ατομικά ε τότε προτιμώ τον λα μπόμπα!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(j-kidd13 @ Apr 29 2009, 13:23 ) *
Φετος και περσυ δεν επαιξε καθολου....Οποτε ειναι 2 χρονια....
Συμφωνω για Ντελφινο...Τα νουμερα του αν αναλογιστουμε την αξια του αλλα και το χαμηλοτερο της ευρωλιγκα επιπεδο του euro cup,δεν ηταν και σημαντικα...
Ο Μπαρνιανι ειναι σεντερ,οχι 3αρι....

ΥΓ:Ουφ!!!ξεφυγα απ οτις 1666!!!! 69.gif

Βαλε και μια χρονια που κουνουσε τις πετσετες στο ΝΒΑ, συνολο 3.
kseplenhs
QUOTE(colonel gomelsky @ Apr 29 2009, 14:55 ) *
Μάλλον δεν καταλαβαινόμαστε. Ατομικά ΜΠΟΡΕΙ να είναι καλύτερος κι από όλα μας τα ασόδυα. Το σύστημα θα χάλαγε.


εξακολουθώ να σου λέω πως και στο σύστημα μπορεί να σταθεί α-νε-το-τα-τα...

μιλάς λες και η ταού ήταν ομάδα που στηριζόταν στα γιουρούσια του ρακο.μια χαρά χημεία είχε και ομοιογένεια και σύστημα και μέσα σε όλα αυτά ο ρακο λειτουργούσε άψογα.δεν βρίσκω το λόγο που κάτι τέτοιο δεν μπορεί να το κάνει στον παο.
colonel gomelsky
QUOTE(kseplenhs @ Apr 29 2009, 14:58 ) *
εξακολουθώ να σου λέω πως και στο σύστημα μπορεί να σταθεί α-νε-το-τα-τα...

μιλάς λες και η ταού ήταν ομάδα που στηριζόταν στα γιουρούσια του ρακο.μια χαρά χημεία είχε και ομοιογένεια και σύστημα και μέσα σε όλα αυτά ο ρακο λειτουργούσε άψογα.δεν βρίσκω το λόγο που κάτι τέτοιο δεν μπορεί να το κάνει στον παο.


Δεν θα επιμείνω, απλά η αίσθησή μου είναι αυτή. Όντως η ΤΑΟΥ δε στηριζόνταν μόνο στα γιουρούσια, αλλά σ αυτά ξεχώριζε ο Ρακό. Για τις άλλες δουλειές που κάνει τα ασόδυα του ΠΑΟ συνολικά τις υπερκαλύπτουν.

Συγκεκριμένα:

Σουτ:
1) Σάρας
2) Νίκολας
3) ΔΔ
4) Σπαν

Ασίστ, οργάνωση:
1) Σάρας
2)ΔΔ

Προσωπικότητα - ηγετιλίκι
1) Σάρας

Ψυχραιμία - ομαδικότητα
1) ΔΔ

Διείσδυση (κοινώς γιουρούσι, κλεφτοπόλεμος, τουρλουμπούκι και δε συμαζεύεται. Β -ΣΠΑΝ ο καλύτερος)
1) Σπαν
2) ΔΔ

κ.ο.κ.
j-kidd13
Γιατι ο Νικολας οταν ηρθε στην ομαδα τι παιχτης ηταν?Πιο τρελοκομειο απο τον Ρακοσεβιτς....Και ομως εχει αλλαξει αγωνιστικη συμπεριφορα...
colonel gomelsky
QUOTE(j-kidd13 @ Apr 29 2009, 15:14 ) *
Γιατι ο Νικολας οταν ηρθε στην ομαδα τι παιχτης ηταν?Πιο τρελοκομειο απο τον Ρακοσεβιτς....Και ομως εχει αλλαξει αγωνιστικη συμπεριφορα...


+1

Παρ όλα αυτά ήξερε ότι αν δεν άλλαζε στυλ θα τον έτρωγε η μαρμάγκα. Ένω ο Ιγκόρ ....ξύστηκε. Όπου θέλει πάει.
Ναι, ναι ΚΑΙ ΝΒΑ
kaukasios
QUOTE(colonel gomelsky @ Apr 29 2009, 15:21 ) *
+1

Παρ όλα αυτά ήξερε ότι αν δεν άλλαζε στυλ θα τον έτρωγε η μαρμάγκα. Ένω ο Ιγκόρ ....ξύστηκε. Όπου θέλει πάει.
Ναι, ναι ΚΑΙ ΝΒΑ

kai ο ιγκορ δεν ειχε κανενα παιδακι για προπονητη.εχει προπονητη που δεν μασαει απο βεντετες.
απλα αυτο ειναι το στυλ της ταου.
colonel gomelsky
QUOTE(kaukasios @ Apr 29 2009, 15:26 ) *
kai ο ιγκορ δεν ειχε κανενα παιδακι για προπονητη.εχει προπονητη που δεν μασαει απο βεντετες.
απλα αυτο ειναι το στυλ της ταου.


Ναι, όντως. Ο Ιβάνοβιτς μονο παιδάκι δεν είναι. Τεσπα για τον ρακόσεβιτς δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο απλά αυτή είναι η αίσθηση που έχω. Ας έρθει με το καλό και μακάρι ο Ζοτς να τον εντάξει στο κλίμα και το στυλ.
j-kidd13
QUOTE(kaukasios @ Apr 29 2009, 15:26 ) *
kai ο ιγκορ δεν ειχε κανενα παιδακι για προπονητη.εχει προπονητη που δεν μασαει απο βεντετες.
απλα αυτο ειναι το στυλ της ταου.

Kαι η Ταου δεν ειναι κανα σκορποχωρι....Σοβαροτατη και πειθαρχημενη ομαδα ειναι...
Και ο Ρακοσεβιτς λειτουργει εξαιρετικα μεσα σε μια τετοια ομαδα...
Μια χαρα θα κολλουσε ο Ρακοσεβιτς στην ομαδα μας...
zoze
Το καλύτερο κατ' εμέ:

Sato αντί Κέσμαν, μείωση αποδοχών σε Σάρας, πρόταση σε Μπουρούση για να ανέβει 1 μύριο το κασέ (μην πω και σε Πρίντεζη)..

Πλεονέκτημα:
του χρόνου η ίδια ομάδα - Βελτίωση Πέκοβιτς, Σερμα - Διώξιμο δημ υπάλληλου Σάκοτα ( το μόνο που μπορεί να βοηθήσει είναι να σκάψει για το καινούριο γήπεδο του ΠΑΟ) - Αλβέρτη τεχνικό διευθυντή - αγορά ενός νέου Έλληνα (π.χ Παπανικολάου Άρη) για να βοηθάει στις προπονήσεις - Επανεργοποίηση Τσαρτσαρη μετά από ένα ξεκούραστο καλοκαίρι και μία καλή προετοιμασία....

Αποτέλεσμα:
25% - 30% βελτίωση στην απόδοση
kaukasios
QUOTE(zoze @ Apr 29 2009, 15:30 ) *
Το καλύτερο κατ' εμέ:

Sato αντί Κέσμαν, μείωση αποδοχών σε Σάρας, πρόταση σε Μπουρούση για να ανέβει 1 μύριο το κασέ (μην πω και σε Πρίντεζη)..

Πλεονέκτημα:
του χρόνου η ίδια ομάδα - Βελτίωση Πέκοβιτς, Σερμα - Διώξιμο δημ υπάλληλου Σάκοτα ( το μόνο που μπορεί να βοηθήσει είναι να σκάψει για το καινούριο γήπεδο του ΠΑΟ) - Αλβέρτη τεχνικό διευθυντή - αγορά ενός νέου Έλληνα (π.χ Παπανικολάου Άρη) για να βοηθάει στις προπονήσεις - Επανεργοποίηση Τσαρτσαρη μετά από ένα ξεκούραστο καλοκαίρι και μία καλή προετοιμασία....

Αποτέλεσμα:
25% - 30% βελτίωση στην απόδοση

πολυ καλη η απψη σου,συμφωνω.
stefan
QUOTE(zoze @ Apr 29 2009, 15:30 ) *
Το καλύτερο κατ' εμέ:

Sato αντί Κέσμαν, μείωση αποδοχών σε Σάρας, πρόταση σε Μπουρούση για να ανέβει 1 μύριο το κασέ (μην πω και σε Πρίντεζη)..

Πλεονέκτημα:
του χρόνου η ίδια ομάδα - Βελτίωση Πέκοβιτς, Σερμα - Διώξιμο δημ υπάλληλου Σάκοτα ( το μόνο που μπορεί να βοηθήσει είναι να σκάψει για το καινούριο γήπεδο του ΠΑΟ) - Αλβέρτη τεχνικό διευθυντή - αγορά ενός νέου Έλληνα (π.χ Παπανικολάου Άρη) για να βοηθάει στις προπονήσεις - Επανεργοποίηση Τσαρτσαρη μετά από ένα ξεκούραστο καλοκαίρι και μία καλή προετοιμασία....

Αποτέλεσμα:
25% - 30% βελτίωση στην απόδοση


Πολυ σωστα τα λες.
Ειδικα στο Σατο αντι Κετσμαν και στην επανεργοποιηση του Τσαρτσαρη.
Χρειζεται πολυ η ομαδα τον καλο και ξεκουραστο Τσαρτσαρη.
colonel gomelsky
QUOTE(kaukasios @ Apr 29 2009, 15:32 ) *
πολυ καλη η απψη σου,συμφωνω.


Εγώ διαφωνώ σε Σάτο (προτιμώ Νάχμπαρ, Βελίτσκοβιτς) και προφανώς για τον ...Πρίντεζη.
Συμφωνώ με τη γενικότερη λογική σου
j-kidd13
Βελιτσκοβιτς αντι Σατο???
Διαφωνω...Ο Σατο απο τα 3αρια που κυκλοφορουν ειναι η καλυτερη περιπτωση(τονΣισκα τον βγαζω...)
reignman
Με το να "ανεβασετε" τα κασε τους (Τα οποια ειναι δεδομενο οτι θα ανεβουν γιατι οι Αγγελοπουλοι απο μονοι τους θα τους δωσουν αυτα που αξιζουν να παρουν.) τι ακριβως θα κερδισετε? Να μην δωσουν πχ περισσοτερα λεφτα για μεταγραφες? Αφου ξερετε πως κουβαλανε τρελα. Οτι και να γινει οι μεταγραφες που θελουν/πρεπει να γινουν θα γινουν.
stefan
QUOTE(j-kidd13 @ Apr 29 2009, 15:40 ) *
Βελιτσκοβιτς αντι Σατο???
Διαφωνω...Ο Σατο απο τα 3αρια που κυκλοφορουν ειναι η καλυτερη περιπτωση(τονΣισκα τον βγαζω...)


Ο Βελιτσκοβιτς δεν εχει μαθει ακομα αν παιζει 3 η' 4.
Δεν ειμαστε για τετοια πειραματα.
Καλυτερα να ερθει ο Σατο.
kseplenhs
ναι ειδικά ο πρίντεζης το έχει βαρέσει ήδη το tattoo με την τριφύλλα και απλά περιμένει την πρόταση απο τζίμη γιαννακόπουλο...
j-kidd13
QUOTE(kseplenhs @ Apr 29 2009, 15:44 ) *
ναι ειδικά ο πρίντεζης το έχει βαρέσει ήδη το tattoo με την τριφύλλα και απλά περιμένει την πρόταση απο τζίμη γιαννακόπουλο...

To Βινταεκι με τον Πριντεζη περσυ στο σεφ την ωρα που ειχε διακοπει ο αγωνας,αποδεικνυει του λογου το αληθες........ smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.