Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Αυτή είναι ομάδα!!!!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Κολοσσός Ρόδου
Alexmei
Ωρίστε παιδιά! Να μία σωστή ομάδα. Ακόμα και τώρα που ο Κολοσσός είναι καταδικασμένος νίκησε την Ολύμπια 87-79! Τα παιδιά έπαιξαν φοβερά ξέροντας ότι δεν υπάρχουν ελπίδες πλέον! Μπράβο τους! καλά αυτός ο Ραντόγιεβιτς είναι πολύ παιλόπαιδο(συγχωρέστεμε οπαδοί τις Ολύμπιας) αλλά τέτοια συμπεριφορά δεν έχω ξαναδεί. Εκεί που φωνάζαμε στο γήπεδο, ενώ εκτελούσε βολές, του φωνάξαμε: "Χάστην ρε Ραντόγιεβιτς!" και ήρθε και μας είπε Σκατότουρκους(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) Μωρέ δεν πάμε καλά.... Τέλος πάντων δεν τον αφήσαμε σε ησυχία. Και στον πάγκο όταν ήτανε, του φονάζαμε! biggrin.gif biggrin.gif
morfi
Καλα του κανατε!Ακους εκει.Να μην χασει την βολη. 24.gif
hellenic
O Bryant efige pros tin Benneton Treviso!H italiki omada toy ekane protasi gia ta Play-off kai o Kolossos afise ton amerikano na foresei tin prasini fanela apo tora giati h Benneton ton ithele gia toys krisimoys agones ton play-off!Orea kinisi apo ton Kolosso!
Alexmei
ναι τα έμαθα τα νέα του Bryant...... εγώ χαίρομαι γαιτί θα μπορώ να λέω ότι αυτόν τον παίχτη του έχω μιλήσει και τον έχω δει από κοντά......... Δυστυχώς δν θα τον έχουμε στους δύο επόμενους αγώνες και είναι κρίμα γιατί θέλαμε να τον ευχαριστήσουμε.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.