Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΑΟ - Μεταγραφές
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300
ALdaperan
αντιο σαρας και ευχαριστουμε για ολα tongue.gif

http://troktiko.blogspot.com/2010/05/o_5605.html
nosferatu
http://www.theplayer.gr/index.php?ID=aUQbF...amp;Rec_ID=2420

Χωρις σχολια....
ALdaperan
μολις το ειδα και εγω..με προλαβες

καμια ραδιο αρβυλα θα ειναι μωρε... ανυπογραφο αρθρο σε ενα μικρης επισκεψημοτητας site tongue.gif η καλυτερη διαφημιση δηλαδη για το site , το βαλανε και στο τροκτικο να ψαρεψουν επισκεπτες

παντως αν ειναι εγω θελω nowtchki smiley.gif
traveller
Kαλύτερα στο 5ο παιχνίδι που θα είμαι κι εγώ μέσα...

αρχίσαμε τα καραγκιοζιλίκια νωρίς νωρίς μου φαίνεται.
silversurfer
Α βλέπω όλοι διαβάζουμε τροκτικό ε? κ γω από εκεί το είδα γιατί το άλλο site ούτε που το ξέρω! μια χαρά διαφήμιση πάντως κ ειδικά αν δεν είχαν όλο το άρθρο τότε οι μοναδικοί επισκέπτες θα ήταν ακόμη περισσότεροι.. Ε ρε γλέντια που θα κάνουμε για φέτος.. Εγώ θα προτιμούσα στον 5ο τελικό πάντως να ανακοινώσει ο Παύλος την ανανέωση του Ζοτς κ των παικτών κλειδιά της ομάδας κ τους αστέρες ας τους φέρει τον Αύγουστο smile.gif
ALdaperan
edit : ακομα δεν τελειωσε η σεζον στο nba και εμεις τον κλεισαμε και τον φεραμε και ελλαδα κιολας? smiley.gif

μωρε ποιοι ειμαστεε!!!
Igor
QUOTE(ALdaperan @ Jun 1 2010, 15:43 ) *
edit : ακομα δεν τελειωσε η σεζον στο nba και εμεις τον κλεισαμε και τον φεραμε και ελλαδα κιολας? smiley.gif

μωρε ποιοι ειμαστεε!!!


E για μερικους εχει τελειωσει... rolleyes.gif rolleyes.gif
traveller
QUOTE(silversurfer @ Jun 1 2010, 12:38 ) *
b] Εγώ θα προτιμούσα στον 5ο τελικό πάντως να ανακοινώσει ο Παύλος την ανανέωση του Ζοτς κ των παικτών κλειδιά της ομάδας κ τους αστέρες ας τους φέρει τον Αύγουστο smile.gif[/b]



αυτό ακριβώς προτιμώ κι εγώ όσο τίποτα άλλο.

Το δημοσίευμα θα έχει (είχε) κάποια βάση εάν έχουν αποφασίσει να απομακρύνουν τον κόουτς και πιθανό 1-2 πρωτοκλασσάτους παίχτες. Τότε πιθανό να έφερναν ένα "όνομα" μπας και χρυσώσουν το χάπι.
Τρανταχτό όνομα ΝΒΑερ και Ομπράντοβιτς δεν πάνε μαζί (καλώς ή κακώς δεν έχει σημασία)

Είναι και το άλλο : ΝΒΑer της προκοπής + ανανέωση Ομπράντοβιτς + ανανεώσεις συμβολαίων, εκτοξεύουν τον προϋπολογισμό και τον φτάνουν σε απαγορευτικά επίπεδα

Και ο Ολυμπιακός έφερε τρανταχτό όνομα ΝΒΑερ και παρότι είναι καλός χαρακτήρας και άριστος επαγγελματίας , δυο χρόνια μετά δεν έχει βρει τα πατήματα του. Τουλάχιστο όχι στο βαθμό που θα περίμενε κανείς.
Τα ίδια ή μάλλον σαφώς χειρότερα περάσαμε κι εμείς με την περίπτωση του Ντέλκ, που μόνο μπάζο δε θα μπορούσες να τον πεις.

Άρα ή το δημοσίευμα είναι μούφα που είναι και το πιο πιθανό ή κάτι αλλο παίζει. Περιμένουμε και βλέπουμε.
silversurfer
Στα Πράσινα Νέα πάντως τα πληκτρολόγια έχουν πάρει φωτιά!

Μιλάνε κ κατευθυνόμενα δημοσιεύματα κ παρασκήνιο.. Ο ένας πάντως (ο 1ος) κάνει λόγω για παίκτη από το ΝΒΑ κ όχι τον Νοβίτσκι (έτσι για να έχουμε να λέμε smile.gif )
traveller
QUOTE(silversurfer @ Jun 1 2010, 14:17 ) *
Στα Πράσινα Νέα πάντως τα πληκτρολόγια έχουν πάρει φωτιά!

Μιλάνε κ κατευθυνόμενα δημοσιεύματα κ παρασκήνιο.. Ο ένας πάντως (ο 1ος) κάνει λόγω για παίκτη από το ΝΒΑ κ όχι τον Νοβίτσκι (έτσι για να έχουμε να λέμε smile.gif )



σαφώς και είναι επιλήψιμο να σκάει τέτοια ώρα τέτοιο δημοσίευμα , 24 ώρες από έναν αγώνα που εν πολλοίς θα κρίνει το πρωτάθλημα.
colonel gomelsky
Το ότι είναι κακόβουλο το δημοσίευμα (λόγω της στιγμής που βγαίνει) δεν σημαίνει απαραίτητα ότι είναι ανυπόστατο.

Το δημοσιευμα μιλάει για μεγάλο αστέρα του ΝΒΑ. Τώρα κατά Θανάση και ο Χάισλιπ ήταν μεγάλος αστέρας του ΝΒΑ, οπότε άκρη δε βγαίνει.

Τα ονόματα που έχουν ακουστεί κατά καιρούς είναι: Νοβίτσκι, Τζινόμπιλι, Ρούντι, Πέτζα

Νοβίτσκι- Αν φύγει από το ΝΒΑ δεν το βρίσκω τόσο παράλογο να έρθει. Αυτό που βρίσκω παράλογο είναι να φύγει από το ΝΒΑ. Αυτός ναι, είναι all star με τα όλα του.

Τζινόμπιλι- Αν δεν είχε ανανεώσει δεν θα μου φαίνονταν παράλογο (λόγω ηλικίας). Τώρα με τίποτα.

Ρούντι- Το γεγονός ότι δήλωσε ότι θα έπαιζε μέχρι και στην Κίνα από μόνο του φτάνει για να μη θεωρήσεις την κουβέντα γύρω από το όνομά του άσκοπη. Πιστεύω ότι θα τον προσεγγίζαμε μόνο σε ενδεχόμενη φυγή Σπανούλη και μόνο αν του δίναμε περισσότερα χρήματα από Ρεάλ (κυρίως) και Μπάρτσα (δευτερευόντως).

Πέτζα- Μια τέτοια μεταγραφή θα σημαίνει ότι ο Ζοτς εισάκουσε την άποψη για βαρβάτο τριάρι. Εφικτή περίπτωση. Δεν ξέρω τι γίνεται με τους τραυματισμούς. Η ηλικία δεν με αφορά τόσο για παίκτες με αυτά τα αγωνιστικά χαρακτηριστικά.
GMlls
το αβαταρ μου είναι ο παίχτης;
traveller
QUOTE(GMlls @ Jun 1 2010, 13:47 ) *
το αβαταρ μου είναι ο παίχτης;



εδώ και καμια 10αριά χρόνια περίπου.Τόσα δεν είναι που ακούμε ότι έρχεται πίσω ο Στογιάκοβιτς??? icon_drunk.gif
ALdaperan
Peja? μπαα δεν ειναι κανεις λεω εγω icon_drunk.gif

μου αρεσει παντως που το σημοσιευμα λεει οτι ο παυλος κινηθηκε με απολυτη μυστικότητα για την αποκτηση του παικτη ... τοση μυστικοτητα ωστε να μη το μαθει κανεις αλλος εκτος απο το επικειμενο site που εβγαλε τη δημοσιευση icon_drunk.gif

αν ηταν να αποκτηθει καποιος τετοιος παικτης και αν ηθελαν μυστικοτητα εκ μέρους της διοικηση δε θα ειχε μαθει κανεις το παραμικρο παρα μονο την ωρα που θα αποφασιζε ο ζοτσ και η διοικηση (βλεπε drew nicholas)
traveller
Σιγά μην κινήθηκε ο Παυλάρας και ο Θανάσουρας. Ετσι και τους δείξεις τον Λεμπρόν, θα σου πουν ότι είναι ο Σάμουελ Τζάκσον.

Όσο κατέχω εγώ από αστροφυσική , τόσο κατέχουν και αυτοί από μπάσκετ. icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Θετικό το βλέπω βέβαια (το να μην κατέχουν)
vastravoud
Με δεδομένο ότι έχει πολλούς τραυματισμούς και έχει βαρύνει, θα μου έκανε εντύπωση αν ο τωρινός Πέτζα έπαιζε στο "3" σε εμάς.
silversurfer
QUOTE(traveller @ Jun 1 2010, 16:59 ) *
Σιγά μην κινήθηκε ο Παυλάρας και ο Θανάσουρας. Ετσι και τους δείξεις τον Λεμπρόν, θα σου πουν ότι είναι ο Σάμουελ Τζάκσον.

Όσο κατέχω εγώ από αστροφυσική , τόσο κατέχουν και αυτοί από μπάσκετ. icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Θετικό το βλέπω βέβαια (το να μην κατέχουν)


Μου το εξηγείς?

QUOTE(vastravoud @ Jun 1 2010, 17:02 ) *
Με δεδομένο ότι έχει πολλούς τραυματισμούς και έχει βαρύνει, θα μου έκανε εντύπωση αν ο τωρινός Πέτζα έπαιζε στο "3" σε εμάς.


Για την κουβέντα να γίνεται αν ερχόταν δλδ θα τον έβλεπες στο 4?
lakersdynasty
παιδια ο μοναδικος παικτης του ΝΒΑ με τον οποιο υπαρχουν επαφες απο 2 χρονια πριν ειναι ο Ρουντι Φερναντεζ. Αυτο επειδη ενα δημοσιευμα αναφερει για παικτη που εχει ξανααπασχολησει τον Παναθηναϊκο.

Περα απο αυτο δεν υπαρχει γνωστο τουλαχιστον παρελθον με κανεναν αλλο παικτη περα απο φιλολογικο ενδιαφερον και τις συζητησεις με τον Γερμανο.
kolokotronis
Παιδιά το σάιτ που γράφτηκε η είδηση, ρίχνει άδεια να πιάσει γεμάτα.
Αν κάτσει θα λένε για δημοσιογραφική επιτυχία, αν δεν κάτσει θα ''έχει χαλάσει την τελευταία στιγμή''.

Τώρα διαβάζω ''να χρυσώσουν το χάπι'' αν χάσουμε και το πρωτάθλημα και ''δεν το κατέχουν'', για τους Γιαννακόπουλους....
Ποιο χάπι να χρυσώσουν?
Η ομάδα έχει 5 πρωταθλητριών και 11 στα 12 πρωταθλήματα, τελευταία.
Θα χρειαστούμε το χάπι το χρυσό αν δεν πάρουμε τίποτα μία χρονιά?
Οι αντίπαλοι τότε, τόσα χρόνια, θα χρειαζόντουσαν μία καρτέλα κάθε μέρα.
Μην τρελαινόμαστε.
Δηλάδη αν το κατείχαν οι πρόεδροι τι θα είχε κάνει η ομάδα?
Ναι, όταν ανέλαβαν ήταν άσχετοι.
Αν ασχολήσαι όμως πάνω από 20 χρόνια με κάτι που αγαπάς, ε, κάτι θα έχεις μάθει.
Ο σύλογος στο μπάσκετ ζει τις πιο ένδοξες μέρες του.
GMlls
αν είναι τελικά κάποιος, αυτός δεν είναι ο peja.
βέβαια είχε πει οτι ήθελε να φυγει απο πέρσι και δεν τον άφησαν.
το δημοσίευμα πρέπει να είναι 99% ψέμα.
lakersdynasty
ενταξει μην κοριδευομαστε μεταξυ μας.

εχει πεσει ολη η ερυθρολευκη δημοσιογραφικη φαρα πανω στην ομαδα για να την κανει να παρεκλινει απο τον στχο της στο πιο σημαντικο παιχνιδι των τελικων.

ειναι φανεροτατα τα πραγματα δεν ειναι κατι καινουργιο κιολας για να ξαφνιαστει καποιος.

Απλα καποιοι κανουν ονειρα για Σπανουλιδες Πρωταθληματα και αλλα τετοια. Ε μην τους χαλασουμε την φαντασιωση.

Προς το παρον live your myth in OAKA
ALdaperan
QUOTE(GMlls @ Jun 1 2010, 18:04 ) *
αν είναι τελικά κάποιος, αυτός δεν είναι ο peja.
βέβαια είχε πει οτι ήθελε να φυγει απο πέρσι και δεν τον άφησαν.
το δημοσίευμα πρέπει να είναι 99% ψέμα.


πες 100%

αναμεσα σε ολα αυτα που προσπαθουν να αποπροσανατολίσουν σημερα ειδα και αυτο : http://www.superbasket.gr/?c=136&a=125794

δεν ξερω κατα ποσο βεβαια αληθευει, αν ισχυει (λιγο χλωμο το κόβω γιατι δεν εχουν ξαναδωσει δικαιωμα οι παικτες αυτοι) τοτε δε μας τιμαει ιδιαιτερα
LFO
αντε να βάλω μια φωτια.....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
μπορει να ειναι ο afro.gif !!!!!



lakersdynasty
QUOTE(LFO @ Jun 1 2010, 18:07 ) *
αντε να βάλω μια φωτια.....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
μπορει να ειναι ο afro.gif !!!!!


Ποιος ο Julius Erving? smiley.gif
LFO
QUOTE(lakersdynasty @ Jun 1 2010, 17:10 ) *
Ποιος ο Julius Erving? smiley.gif


lakersdynasty
χμμ...ειναι και unrestricted....
tongue.gif
PrasiniThyella
Η μονη περιπτωση να γινει τετοια μεταγραφή ειναι να το εχει παρει εγωιστικά με οσα γινονται στο ποδοσφαιρο ο Παύλος και να φέρει κανενα Ρουντι για να πει ΄΄οριστε, ποιος ειναι ο πραγματικός Παναθηναικός και ποιος προσφέρει στο συλλογο΄΄.

Δεν το λέω για την συγκεκριμένη περιπτωση που φαινεται ραδιοαρβύλα αλλά γενικά.
piratiko
Ποιος Νοβίτσκι; Ο Στογιάκοβιτς είναι!


http://prasinanea.gr/paraskinio/paraskinio...ticle172223.ece
PrasiniThyella
http://troktiko.blogspot.com/2010/06/blog-post_2051.html

Παύλος Γιαννακοπουλος: «όπως κάθε χρόνο, έτσι και φέτος θα κάνουμε το καθήκον μας και με το παραπάνω για τον κόσμο και την ομάδα του Παναθηναϊκού. Τίποτε άλλο δε θα ήθελα να πω στη συγκεκριμένη χρονική στιγμή. Προέχει η κατάκτηση του πρωταθλήματος»

Aσχέτως του ποιος παικτης έρθει, το ποστάρω για να καταλαβουμε οτι οσες ανενεωσεις ειναι να γινουν, θα γινουν.
ALdaperan
εε? δε το διεψευσε δλδ το δημοσιευμα? παντως και στο http://www.paobc.gr/ δεν υπάρχει κάποια διάψευση του δημοσιεύματος...απο την αλλη θα μου πεις σε καθε δημοσιευμα που ασταθει πρεπει να βγαίνει επισημη ανακοινωση οτι δεν ισχύει?

λες να ειναι αληθεια? icon_drunk.gif δουλεια δεν ειχαμε δουλεια βρηκαμε

λετε να δουμε κανα peja ? 69.gif
PrasiniThyella
Σε αντιστοιχη περιπτωση περυσι που εκανε λογο για τετοια μεταγραφή ειχε βγει διαψευση παντως απο την Καε.

Εντάξει τώρα... σε δουλειά να βρισκομαστε...όπως ειπε και ο προεδρος...προέχει η κατακτηση του πρωταθλήματος.

Μακαρι ολα να πανε καλα και μαζι με το πρωταθλημα, να κανει καμια δηλωση ο Παύλος και να πεσει το ΟΑΚΑ. laugh.gif
ALdaperan
QUOTE(PrasiniThyella @ Jun 1 2010, 21:04 ) *
Σε αντιστοιχη περιπτωση περυσι που εκανε λογο για τετοια μεταγραφή ειχε βγει διαψευση παντως απο την Καε.


ναι γι'αυτο το ανεφερα και εγω .. απο την αλλη ομως αν προκειτε για αρβυλα δεν ειναι υποχρεωμενοι να απαντανε σε οτι γραφει καθε ενας ανωνυμα 68.gif

να και το gazzeta με τη σειρα του : http://www.gazzetta.gr/basket/a1/item/8592...%80%CE%B1%CE%BF

μου φενεται δυσκολο να ειναι αληθεια γιατι αν ηθελαν να το κρατησουν μυστικο δε θα ειχε παρει πρεφα κανενας!!
PrasiniThyella
Το προβλημα θα ηταν αν δεν παρουσιαζοταν τελειωμένη η υποθεση.Αμα λεει οτι θα βρισκοταν στο ΟΑΚΑ την Τετάρτη σε περιπτωση που τελειωναν οι τελικοί-με βάση το δημοσιευμα-τοτε δεν παιζει τοσο ρολο αυτο.

Ευελπιστώ οτι τωρα που εχει αναπαραχθει το δημοσιευμα σε πολλα sites, θα γινει διαψευση ή δεν θα ειπωθει τιποτα περισσοτερο οποτε θα ξέρουμε προς τα που βαδιζουμε.

Ο Στογιακοβιτς δεν εχει συμβολαιο αλλο 1 χρονο? Νομιζω πως δεν γινεται να ειπωθει τιποτα πριν την 1η Ιουλίου εκτός κι αν κάποιος ειναι... ελευθερος ηδη. cool.gif cool.gif tongue.gif

Τελοσπαντων, ιδωμεν.Πρωτάθλημα ειναι ο στοχος και ολα θα γινουν.Εχουμε διοικηση, δεν ειμαστε ξεφραγο αμπέλι.
ALdaperan
Παύλος στον sportdog: «Δεν ασχολούμαι με παραμύθια». Τι λέει για τα περί «βόμβας»

http://www.sportdog.gr/v3/article.aspx?id=135028

ενυπογραφο αρθρο!! φαινεται πιο αξιοπιστο tongue.gif
lakersdynasty
Το μεγαλο συν εαν ερχοταν ο Πετζα θα ηταν το γεγονος οτι θα ερχοταν ως Ελληνας.

Επισης αγωνιστικα εαν πραγματικα ψαχνουμε εναν παικτη ο οποιος να μπορει αμυντικα να αντιμετοπισει αθλητικα 3αρια ε τοτε εαν φερναμε τον Πετζα πατατα επιλογη θα καναμε.

Ναι εαν και ειναι στην δυση του ειναι ακομη μεγαλος σουτερ αλλα αμυντικα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο. Οποτε αμυντικα δεν λυνουμε το οποιοδηποτε προβλημα.

Εαν ηταν να ερχοταν σαν ξενος σιγουρα δεν θα τον εβλεπα ως την καλητερη λυση αλλα το διαβατηριο του ειναι ενα δελεαρ.
silversurfer
Έλα φτάνει τώρα με τη βλακεία του καθενός! Πάει ο κάθε ένας κ γράφει ό,τι του καπνίσει σε αθλητικά site μετά βρίσκονται κ ξένα δημοσιεύματα, μετά έρχετε η διάψευση κ το μάθαμε πλέον το παραμύθι!

Αν δεν υπογράψει ο Ζοτς, ο ΔΔ, ο Μάικ, ο Σπανούλης, ο Νίκολας τότε κ ο Λεμπρόν να έρθει δε θα πανηγυρίζω στο ΟΑΚΑ.. Πρώτα από όλα προέχει η διατήρηση του ρόστερ με τους παίκτες που έχουν μάθει να βάζουν την ομάδα πάνω από όλα κ μετά ο κάθε σούπερ σταρ καλώς να έρθει.. Αλλά πρώτα ανανεώστε τα ρημάδια μας σκάσατε φέτος!
traveller
QUOTE(silversurfer @ Jun 1 2010, 15:44 ) *
Μου το εξηγείς?


Ναι ευχαρίστως : Θεωρώ ότι οι διοικούντες πρέπει να μην ανακατεύονται στα αγωνιστικά και γενικότερα στα της ομάδας. Βάζουν τα χρήματά τους , εμπιστεύονται αυτούς τους οποίους προσέλαβαν και τέλος.
Η δική μας η διοίκηση δείχνει κάτι τέτοιο να το κάνει μέχρι τώρα και ίσως είναι και ο κυριότερος λόγος για το ότι πάμε καλά.
Τους "διευκολύνει "σε αυτό (η γνώμη μου είναι , δεν είμαι σίγουρος ντε και καλά ότι ισχύει) ότι είναι άσχετοι με το άθλημα. Γι αυτό είπα και ότι το βρίσκω θετικό.


QUOTE(silversurfer @ Jun 1 2010, 21:32 ) *
Έλα φτάνει τώρα με τη βλακεία του καθενός! Πάει ο κάθε ένας κ γράφει ό,τι του καπνίσει σε αθλητικά site μετά βρίσκονται κ ξένα δημοσιεύματα, μετά έρχετε η διάψευση κ το μάθαμε πλέον το παραμύθι!

Αν δεν υπογράψει ο Ζοτς, ο ΔΔ, ο Μάικ, ο Σπανούλης, ο Νίκολας τότε κ ο Λεμπρόν να έρθει δε θα πανηγυρίζω στο ΟΑΚΑ.. Πρώτα από όλα προέχει η διατήρηση του ρόστερ με τους παίκτες που έχουν μάθει να βάζουν την ομάδα πάνω από όλα κ μετά ο κάθε σούπερ σταρ καλώς να έρθει.. Αλλά πρώτα ανανεώστε τα ρημάδια μας σκάσατε φέτος!


+ άπειρο.

Εσύ είσαι εγώ...δεν υπάρχει άλλη εξήγηση. icon_drunk.gif icon_drunk.gif Τέτοια ταύτιση πια...τι διάολο!! mellow.gif
lakersdynasty
Εν τω μεταξυ σε ξενο φορουμ γραφτηκε οτι ο Πεκοβιτς εχει προταση απο τους Τιμπεργουλβς για 3ετες συμβολαιο εναντι 1.15 εκ ευρω τη χρονια.

Φετος βγαζει 1.3 και αν τον ανανεωσουμε θα βγαζει εδω 1.7.

Λετε να φυγει?
traveller
QUOTE(lakersdynasty @ Jun 1 2010, 20:54 ) *
Εν τω μεταξυ σε ξενο φορουμ γραφτηκε οτι ο Πεκοβιτς εχει προταση απο τους Τιμπεργουλβς για 3ετες συμβολαιο εναντι 1.15 εκ ευρω τη χρονια.

Φετος βγαζει 1.3 και αν τον ανανεωσουμε θα βγαζει εδω 1.7.

Λετε να φυγει?


παραμονές ΦΦ ειχα διαβάσει στο σπορτ24 ότι του είχαν κάνει πρόταση οι δικοί μας για επέκταση του συμβολαίου του και αρνήθηκε. Θεωρώ ότι εάν τον ζορίσει πολύ η Μινεσότα μπορεί και να φύγει. Μέχρι το ματς του ΣΕΦ θα απαντούσα "όχι" χωρίς διασταγμό αλλά ο Ράμπις εκφράστηκε με πολύ κολακευτικά σχόλια για αυτόν.

Εάν φύγει , τρεχάτε ποδαράκια μου. Δεν είναι μόνο ότι θα απωλέσουμε τον καλύτερο ίσως σέντερ της Ευρώπης είναι και το ότι επειδή δεν υπάρχει ισάξιος του ,πιθανό να πρέπει να διαφοροποιήσουμε τον αγωνιστικό μας προσανατολισμό. Πάαααααλι???είδαμε και πάθαμε να βρούμε ένα σεντερ της προκοπής.

Τωρα, σόρυ κιόλας αλλά για κάτι Εζε και κάτι Μοζγκόφ, τ' ακούω βερεσε
lakersdynasty
αυτο που λες με τα καλα λογια δεν εχει και πολλη σχεση..Το ζητημα ειναι τα "θελω" του ιδιου.

ο Πεκοβιτς αυτο που θελει ειναι αν θα φυγει να παρει αυτο που θελει δηλαδη ενα καλητερο συμβολαιο.

Και εχει αυτη τη στιγμη μια πολυ καλη ευκαιρια. Να παρει του χρονου 1.7 εκ ευρω να μεινει στον ΠΑΟ και το καλοκαιρι να διεκδικησει οτι θελει απο εμας και αν δεν ικανοποιηθει ας παει οπου θελει.

Προφανως δεν υπαρχει αλλο 5αρι τυπου Πεκοβιτς διαθεσιμο.
traveller
QUOTE(lakersdynasty @ Jun 1 2010, 23:25 ) *
αυτο που λες με τα καλα λογια δεν εχει και πολλη σχεση..Το ζητημα ειναι τα "θελω" του ιδιου.

ο Πεκοβιτς αυτο που θελει ειναι αν θα φυγει να παρει αυτο που θελει δηλαδη ενα καλητερο συμβολαιο.

Και εχει αυτη τη στιγμη μια πολυ καλη ευκαιρια. Να παρει του χρονου 1.7 εκ ευρω να μεινει στον ΠΑΟ και το καλοκαιρι να διεκδικησει οτι θελει απο εμας και αν δεν ικανοποιηθει ας παει οπου θελει.

Προφανως δεν υπαρχει αλλο 5αρι τυπου Πεκοβιτς διαθεσιμο.


τι να σου πω...δεν ξέρω. τα "θέλω" του παίχτη είναι το ένα , το πόσο πολύ τον θέλουν (και ο Ράμπις με αυτά που είπε φαίνεται να τον θέλει πολύ ) και η πιθανή πίεση που θα του ασκηθεί είναι το άλλο. Πιθανό ο μάνατζερ του ίσως να παίξει κάποιο ρόλο προς τη μια ή την άλλη κατεύθυνση. Τε σπα , θα δειξει.
lakersdynasty
QUOTE(traveller @ Jun 2 2010, 01:50 ) *
τι να σου πω...δεν ξέρω. τα "θέλω" του παίχτη είναι το ένα , το πόσο πολύ τον θέλουν (και ο Ράμπις με αυτά που είπε φαίνεται να τον θέλει πολύ ) και η πιθανή πίεση που θα του ασκηθεί είναι το άλλο. Πιθανό ο μάνατζερ του ίσως να παίξει κάποιο ρόλο προς τη μια ή την άλλη κατεύθυνση. Τε σπα , θα δειξει.


ναι εγω αυτο που επεσημανα ειναι οτι η θεληση του καθενως για να αποκτησει τον Πεκοβιτς πρεπει να μεταφραστει και σε χρημα για να τον πεισει.

μεχρι τωρα αυτο δεν γινεται...
il postino
o πεκοβιτς εχει προταση απο το νβα , ο σπανουλης απο ρεαλ και οσφπ , ο νικολας και ο μπατιστ αν βγουν στην αγορα θα γινουν περιζητητοι , ομοιως και ο δδ κ.ο.κ

το θεμα παιδια ειναι οτι δεν ειναι τιποτα υποχρεωτικο. η ομαδα θα τελειωσει τις υποχρεωσεις τις και θα κανει τις προτασεις της. απο κει και περα , οποιος θελει μενει οποιος δε θελει φευγει. το να κρατησεις καποιον ειτε με το ζορι ειτε με τις προυποθεσεις εκεινες που δε θα τον κανουν να νιωθει ανετα δεν εχει αποτελεσμα. αλλωστε ο παο μας ειναι μεγαλη ομαδα και δε γινεται να παρακαλαει κανεναν , οσο και σπουδαιος παικτης να ειναι.

το εχω ξαναπει , οσο υπαρχει διαθεση απο τη διοικηση να ειναι κοντα στην ομαδα με το γνωστο της τροπο δεν εχουμε να ανησυχουμε για πολλα , θα τον βρει το δρομο της. αλλωστε κανεις δεν ειναι αντικαταστατος (με εξαιρεση τον μητσο μας)!

οσο για τον πεκο , ναι ειναι ο καλυτερος ψηλος στην ευρωπη (με τις γνωστες αδυναμιες του βεβαια) αλλα , αν υπαρχει διαθεση και προπονητικη μαεστρια , το κενο του θα καλυφθει! εδω εκανε ακαταμαχητη φροντ λαιν ο πασκουαλ με λορμπεκ , φραν, μορρις και εν ντογκ!!!!!!!μην τρελενεστε λοιπον!

εχει καλυτερη προταση ο σπανουλης? ας μεινουμε με τον νικολας και εναν ακομα δυαρι . αν ψαξει κανεις βρισκει! μονο ο ολυμπιακος δε μπορει να βρει!

δε μπορει αλλο ο σαρας? και εκει μπορουμε να βρουμε παικτη και μαλιστα μαχιμο και στις 2 ακρες του παρκε!

εδω χασαμε μεσα σε 10 μερες λακοβιτς-σπανουλη και παρολαυτα καναμε tripl crown!!!!
traveller
QUOTE(lakersdynasty @ Jun 1 2010, 23:52 ) *
ναι εγω αυτο που επεσημανα ειναι οτι η θεληση του καθενως για να αποκτησει τον Πεκοβιτς πρεπει να μεταφραστει και σε χρημα για να τον πεισει.

μεχρι τωρα αυτο δεν γινεται...


nai, ok αυτό είναι πολύ σωστό
kseplenhs
QUOTE(il postino @ Jun 2 2010, 01:55 ) *
o πεκοβιτς εχει προταση απο το νβα , ο σπανουλης απο ρεαλ και οσφπ , ο νικολας και ο μπατιστ αν βγουν στην αγορα θα γινουν περιζητητοι , ομοιως και ο δδ κ.ο.κ



ο διαμαντίδης δεν το κόβω να φευγει.δεν είναι χαρακτήρας των μεγάλων αλλαγών στη ζωή του...
traveller
QUOTE(kseplenhs @ Jun 1 2010, 23:15 ) *
ο διαμαντίδης δεν το κόβω να φευγει.δεν είναι χαρακτήρας των μεγάλων αλλαγών στη ζωή του...


να φύγει και να πάει πού?? μεγάλη αλλαγή θα ήταν να πάει στο ΝΒΑ κάτι το οποίο και έχει απορρίψει σαν ιδέα και δεν του έχει προταθεί ποτέ. Και είναι και 30 πια.

η μεγάλη αλλαγή ποια θα είναι? στα 30 σου φεύγεις από μια ομάδα που είσαι 6 χρόνια για κάτι το εξαιρετικό
kseplenhs
γι'αυτό το λέω.επειδή απέρριψε το nba έτσι χαλαρά,νομίζω πως και πρόταση με διπλάσιες αποδοχές να δεχτεί απο άλλη ευρωπαική ομάδα,δεν θα φύγει αν τα λεφτά που παίρνει στον παο είναι της τάξης αυτών που παίρνει τώρα.

επίσης δεν είναι τύπος που θα προκαλέσει αντιθέσεις(για ενδεχόμενο πρότασης απο τον ολυμπιακό για παράδειγμα).

έτσι τον έχω κόψει σαν τύπο.της συνήθειας.γι'αυτό και νομίζω πως σε ενδεχόμενο που ο παο αλλάξει προπονητή,ο διαμαντίδης θα έχει κάποια ψιλοπροβλήματα προσαρμογής σε νέα κατάσταση...
PrasiniThyella
Mονο που ο Μεγάλος θα παραμεινει και δεν θα υπαρξει τετοιο θεμα. biggrin.gif
traveller
QUOTE(kseplenhs @ Jun 2 2010, 00:39 ) *
γι'αυτό το λέω.επειδή απέρριψε το nba έτσι χαλαρά,νομίζω πως και πρόταση με διπλάσιες αποδοχές να δεχτεί απο άλλη ευρωπαική ομάδα,δεν θα φύγει αν τα λεφτά που παίρνει στον παο είναι της τάξης αυτών που παίρνει τώρα.

επίσης δεν είναι τύπος που θα προκαλέσει αντιθέσεις(για ενδεχόμενο πρότασης απο τον ολυμπιακό για παράδειγμα).

έτσι τον έχω κόψει σαν τύπο.της συνήθειας.γι'αυτό και νομίζω πως σε ενδεχόμενο που ο παο αλλάξει προπονητή,ο διαμαντίδης θα έχει κάποια ψιλοπροβλήματα προσαρμογής σε νέα κατάσταση...



άντε να δούμε τι θα γίνει με αυτό το θέμα, μειώνεται δε μειώνεται το μπάτζετ, ρίχνουν δε ρίχνουν λεφτά στη μπαλα , μένουν δε μένουν οι βασικοί. άντε να δούμε γιατί θα μας σπάσουν τα νεύρα στο τέλος. έχουμε τελικά αύριο και καθόμαστε και αραδιάζουμε σελίδες εδώ μέσα
Alexmei
QUOTE (traveller @ Jun 2 2010, 02:56 ) *
άντε να δούμε τι θα γίνει με αυτό το θέμα, μειώνεται δε μειώνεται το μπάτζετ, ρίχνουν δε ρίχνουν λεφτά στη μπαλα , μένουν δε μένουν οι βασικοί. άντε να δούμε γιατί θα μας σπάσουν τα νεύρα στο τέλος. έχουμε τελικά αύριο και καθόμαστε και αραδιάζουμε σελίδες εδώ μέσα



σε παρακαλώ, που πέρνει ο ΠΑΟ τα ευρωπαϊκά; Στο μπάσκετ; Γιατί να πέσει εκεί το χρήμα; Μα τι παράλογες σκέψεις κάνεις. peace.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.