Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Συνάντηση για Euroleague καφέ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
dizzy_fingers
Ας εγκαινιάσω την αλλαγή με νέο τόπικ.

Μεθαύριο Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου, ποιός ψήνεται να πάμε στο Ζωγράφειον καφέ να δούμε Ολυμπιακό/Άρη στην Ευρωλίγκα και να τα π(ι)ούμε? biggrin.gif

Αυτή τη φορά δεν έχει απεργίες, οπότε ελπίζω να μαζευτούμε αρκετοί.
kolossos
Kai που βρίσκεται αυτό; tongue.gif
dizzy_fingers
Λεωφόρο Παπάγου ψηλά 50 m πιο κάτω από το τέλος του δρόμου (εκεί που κάνει τη διχάλα).

Δίπλα σου είναι τεμπέλη... tongue.gif
kolossos
QUOTE(dizzy_fingers @ Dec 18 2006, 11:03 PM) *
Λεωφόρο Παπάγου ψηλά 50 m πιο κάτω από το τέλος του δρόμου (εκεί που κάνει τη διχάλα).

Δίπλα σου είναι τεμπέλη... tongue.gif


Παρακαλείται αν κάποιος έχει μέσο και μπορεί να με πάρει μαζί να το πει tongue.gif tongue.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif Για τι ώρα λέμε; Λογικά θα έρθω αλλά παιζει να καθυστερήσω λίγο αν παω στο Σπόρτιγκ-ΠΑΟ στις γυναίκες. Αν και τώρα που το σκέφτομαι άμα έχει τηλεοπτική κάλυψη το Κολοσσος-Ρέθυμνο θα πάω και πιό νωρίς να δω και αυτό εκεί tongue.gif
Keyser_Soze
Εγώ έχω μάθημα μέχρι τις 20:30. Τι ώρα ξεκινάνε οι αγώνες; Αν είναι θα έρθω εκεί να σας βρω.
dizzy_fingers
20:45 ο Ολυμπιακός και 21:00 ο Άρης.

Ρε τεμπέλη Κολοσσέ, δίπλα στο σπίτι σου είναι η καφετέρια, θέλεις και μεταφορικό? tongue.gif
Αν πάρω αμάξι, θα σε πάρω στην άνοδο (αφού ξέρεις κιόλας μέχρι και των αριθμό πινακίδων laugh.gif ). Ειδάλλως....608, 230, 235...τόσα λεωφορεία περνάνε από εκεί.

Καζ' καλά θα κάνεις να έρθεις αυτήν τη φορά.
kolossos
Πλάκα έκανε ρε συ tongue.gif . Έτσι όπως το λες, το μέρος είναι 250-300 μέτρα από το σπίτ μου biggrin.gif
apkat
Παιδια θα παω γηπεδο οποτε δυστυχως δε θα ερθω..

Περιτο να πω οτι την προηγουμενη φορα με στησατε ολοι.. tongue.gif

Τεσπα περιμενω απο Anaz kai rchos7 που λογικα θα πανε γηπεδο Pm για να συναντηθουμε!!
Anaz
κι εγω μάλλον γηπεδο,οποτε μη με υπολογίζετε για αύριο..
Warrior
Eμενα να με υπολογιζετε... smile.gif

Εννοειται πως θα δουμε το Αρης-ΤΣΣΚΑ,ε?? rolleyes.gif

Anaz και arkat δεν θα ερθουν,οποτε δυο λιγοτεροι Ολυμπιακοι... 19.gif (θα γλιτωσουμε και την γκρινια τους
που δεν θα εβλεπαν την ομαδα τους! tongue.gif )
dizzy_fingers
Λογικά αν 5 άτομα ζητήσουμε να δούμε τον Άρη, δε θα έχουν πρόβλημα να το αλλάξουν.
Θα είμαστε και σε "πράσινη" περιοχή biggrin.gif.

Ένα ρεζουμέ του ποιοί είμαστε:
dizzy
keyser
kolossos
arkadios
warrior
apkat
Λιγο δυσκολο warrior να δειξει Αρη αφου μαζευει αρκετους ολυμπιακους το μαγαζι..

QUOTE
Anaz και arkat δεν θα ερθουν,οποτε δυο λιγοτεροι Ολυμπιακοι... (θα γλιτωσουμε και την γκρινια τους
που δεν θα εβλεπαν την ομαδα τους! )


Τη γκρινια θα την υποστις την επομενη αγωνιστικη που θα παιζουμε εκτος!! banana.gif
kolossos
Εσείς τι ώρα θα πάτε;
Dromeas7
Μέσα και εγώ!!!

Μια ώρα πειτε μου μόνο
Anaz
Προτεινω να εχουμε διπλη συναντηση αυριο!Μια στο καφε κ μια στο γηπεδο!! biggrin.gif
Apkat να κανονισουμε να βρεθουμε.. wink.gif
Warrior
Αν δεν εχει προβλημα ο dizzy,θα ανεβουμε κατα τις 8(ή λιγο μετα)καπου εκει τελος παντων...
dizzy_fingers
8 στην καφετέρια είναι μία καλή πρόταση.

Ασφαλώς τίποτα δεν είναι στάνταρ (για την ώρα).

Μπορείτε να έρθετε πιο μετά...εμείς εκεί θα είμαστε smile.gif.
dizzy_fingers
Εγώ με τον Warrior θα ανέβουμε εκείνη την ώρα περίπου.

Όποιος δεν ξέρει πως να πάει ή βαριέται να πάρει συγκοινωνία tongue.gif, να είναι στο μετρό αμπελοκήπων στην στάση του λεωφορείου προς την άνοδο, στις 8.
kolossos
Dizzy, Keyser, Warrios, Dromeas, Arkadios, Bonzo κι εγώ. ΚΑλά ήταν αν και στο τέλος ο Αρης τα χάλασε λίγο.
dizzy_fingers
Πέρα από εμάς τους 7 ήταν άλλα 4 άτομα που ήρθαν να δουν τον Άρη.
Το μπάσκετ ξαναζεί....

Ωραία περάσαμε.

Ειδικά μετά όταν πήγαμε για φαΐ (πού αλλού? στην πίτα του παππού ασφαλώς biggrin.gif) 38.gif.

Θα τα ξαναπούμε ασφαλώς wink.gif.
Warrior
Kαλα ητανε... smile.gif

Nα το ξανακανουμε! cool.gif

(Την γκαντεμοσαυρα τον dizzy ( tongue.gif)να μην παρουμε μαζι μας,τουλαχιστον οταν παιζει ο Αρης! laugh.gif )
dizzy_fingers
Έχουμε υπογράψει σύμβαση ως φόρουμ με το συγκεκριμένο μαγαζί. tongue.gif
Πλάκα πλάκα, 4 φορές που έχω πάει για φαΐ με παιδιά από το φόρουμ, εκεί έχουμε πάει huh.gif.

Εγώ μόλις τώρα γύρισα σπίτι μου και δε με βλέπω να βγαίνω...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.