Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Βραβεία D- Fantasο-Κατινιές 2013
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
sacarame



Όπως πολλοί θα είδατε, ποσταρίστηκαν τα βραβεία του φόρουμ για το 2013. Σκέψη μας ήταν πως και η D-league αξίζει να έχει και αυτή τα δικά της βραβεία. Οπότε είπαμε να το κάνουμε πράξη για φέτος καθώς πιστεύουμε ότι θα βγουν διαμάντια από όλους μας...

Τα βραβεία φάνταζι λοιπόν αφορούν όλο το έτος 2013. Αυτό πρακτικά σημαίνει πως ενώνει το μισό της περσινής σεζόν με το φετινό δίμηνο. Άρα σε αυτό μπορούν να συμμετέχουν χρήστες που έπαιξαν πέρσι αλλά για κάποιο λόγο δεν είναι φέτος, ή χρήστες που συμμετέχουν φέτος για πρώτη φορά.

Η διορία θα είναι κι εδώ μέχρι τις 15 γενάρη. Κάθε owner μπορεί να ποστάρει μέχρι 3 υποψηφιότητες σε κάθε κατηγορία...Και οι κατηγορίες είναι οι εξής...

1) Best owner
2) Καλύτερο add/ Χειρότερο drop
3) Ο γκρίνιας
4) O κλέφτης
5) Ο ψείρας
6) Most aggressive add/dropper
7) Worst negotiator
8) Καλύτερο φανταζιακό ποστ
9) Καλύτερο/χειρότερο τρεήντ
10) Σκορ παίχτη που δεν θα ξεχάσω ποτέ....
11) Best trader


και βραβείο Φάνταζι στιγμή γενικό που δίνει ο καθείς όπου θέλει με αιτιολογηση..

Ψαχτείτε λοιπόν, ξεσκονίστε τα τεφτέρια σας και βγάλτε τα γούστα σας. Δεν θέλω να δω τίποτα λιγότερο από 15 ποστ ψήφων απόλυτης φανταζοκαλτίλας..Και φυσικά θα ακολουθήσουν και τα ανάλογα σχόλια.Βγάλτε τα μαχαίρια σας,
duncan21
Νομίζω ότι θα 'μαι ο μοναδικός και στα 2 topic που θα 'χω 14/14 ψήφους σε μια κατηγορία tongue.gif .
Nuntius
QUOTE (duncan21 @ Dec 20 2013, 01:08 ) *
Νομίζω ότι θα 'μαι ο μοναδικός και στα 2 topic που θα 'χω 14/14 ψήφους σε μια κατηγορία tongue.gif .


Για τον μεγαλύτερο κλέφτη λες? tongue.gif
jasonick
1) Best owner
duncan21 (PatrasCity Beards)

2) Καλύτερο add
Voyager (Arizona Fighters) -> Larry Sanders

Χειρότερο drop
merlin1 (Russell Legends) -> Jose Calderon

3) Ο γκρίνιας
Voyager (Arizona Fighters) .. Δυσκολεύτηκα να βρω γκρίνιες στη λίγκα, το δίνω στον coowner μου για να αυξήσουμε τη συλλογή βραβείων. tongue.gif

4) O κλέφτης
jorge29 (Team Ntopa)

5) Ο ψείρας
kudelin8 (Area 51 UFOs)

6) Most aggressive add/dropper
klow13 (The Ambidextrous)

7) Worst negotiator
jorge29 (Team Ntopa)

8) Καλύτερο φανταζιακό ποστ
QUOTE(duncan21 @ Feb 4 2013, 23:47 ) *
Veto κι από μένα για το τυπικό της υποθέσεως.

O φούστης ο Κουτς φταίει για όλα.Διώξτε τον πάρταλο απ' τη λίγκα να βρείτε την υγειά σας.


Τα είπε όλα σε δύο σειρές. Βέταρε όλα τα trade για να μας νικήσει με διαφορά και παραδέχτηκε ότι διάλυσε τη λίγκα. Δικαίωση του coowner μου, Στηβ Κακέτση Νασίδη.

Επίσης όλα τα post του Merlin1 στο φετινό τόπικ είναι τοπ (αν δεν έχουν διαγραφεί).

9) Καλύτερο/χειρότερο τρεήντ
IVEY traded Kemba Walker, Cha PG to SIDR
SIDR traded Vince Carter, Dal SG to IVEY
SIDR traded Alonzo Gee, Cle SF to IVEY

10) Σκορ παίχτη που δεν θα ξεχάσω ποτέ....
duncan21 (PatrasCity Beards) -> 74.8 Deron Williams

11) Best trader
duncan21 (PatrasCity Beards)
duncan21
1) Best owner
duncan21 (PatrasCity Beards) teopt13-1908 (Queens Kings),σχετικά αθόρυβος στις κινήσεις του νομίζω αλλά ουσιαστικότατος.

2) Καλύτερο add/ Χειρότερο drop
Voyager (Arizona Fighters) Larry Sanders

merlin1 (Russell Legends) Jose Calderon

3) Ο γκρίνιας
Voyageur (Arizona Fighters),μακράν του δευτέρου.

4) O κλέφτης
jorge 29 (Team Ntopa), kudelin8 (Area 51 UFOs)

5) Ο ψείρας
Knickerborcker (Manhattan's Webslingers)

6) Most aggressive add/dropper
HLR Cenation (Brock Lesnar), klow13 (The Ambidextrous)

7) Worst negotiator
jorge29 (Team Ntopa)

8) Καλύτερο φανταζιακό ποστ
Δεν είναι ακριβώς ποστ αλλά η ατάκα του Νώντα για Ersan έχει μείνει στην ιστορία.


9) Καλύτερο/χειρότερο τρεήντ
TSIR traded David West, Ind PF to SIDR
SIDR traded Gerald Green, Ind SF to TSIR
SIDR traded Jason Maxiell, Det PF to TSIR

Έγινε στην αρχή της χρονιάς με West να έρχεται από μέτρια σεζόν και Gerald Green από φοβερό finish με τους Nets.Kudos massey.

ARIF traded Jonas Valanciunas, Tor C to CW
CW traded Ryan Anderson, Nor PF to ARIF

Ένα facepalm δεν είναι αρκετό γι' αυτό το έκτρωμα tongue.gif ασχέτως αν δεν πέρασε τελικά.

10) Σκορ παίχτη που δεν θα ξεχάσω ποτέ....
-3.5 του Αsik,το 2.3 του χομπίστα Lawson(το θυμάται κι ο Pierce σίγουρα) και δυο 65άρια(μ' ένα ματς να τα χωρίζει) του Ersan την πρώτη εβδομάδα που τον πήρα.

11) Best trader
kudelin8 (Area 51 UFOs)
giorgos14
1) Best owner
pierce SCW

2) Καλύτερο add
Voyager (Arizona Fighters) -> Larry Sanders

Χειρότερο drop
merlin1 (Russell Legends) -> Jose Calderon

3) Ο γκρίνιας
Νομιζω οτι καπου εδω χωραω και εγω μετα την εκμπομπη στο bforum radio ενώ και ο Voyager με την επιμονη του για τρειντ

4) O κλέφτης
jorge29 (Team Ntopa)

5) Ο ψείρας
kudelin8 (Area 51 UFOs)

6) Most aggressive add/dropper
klow13 (The Ambidextrous)

7) Worst negotiator
jorge29 (Team Ntopa)- kudelin8 (Area 51 UFOs)

8) Καλύτερο φανταζιακό ποστ

QUOTE(Pierce @ Nov 26 2013, 00:05 ) *
φελτον ΠΟΥΛΟ. Ουτε ζωγραφιστο ξανα μπροστα μου μπουλη. Στον καιάδα μαζί με τον JJ τον Tyrus και τον Granger .

.

9) Καλύτερο/χειρότερο τρεήντ
ARIF traded Jonas Valanciunas, Tor C to CW
CW traded Ryan Anderson, Nor PF to ARIF

10) Σκορ παίχτη που δεν θα ξεχάσω ποτέ....
Stephen Curry 73 ενω στο ημιχρονο ειχε 19

11) Best trader
pierce SCW
klow13
1) Best owner
duncan21 (PatrasCity Beards)+ SG3ptshooter(Basin City Blues) 10 απο τα 11 πρωτα πικς χαλαρα για εννιαδα.

2) Καλύτερο add
Vojager(Arizona Fighters) Larry Sanders + teopt1908(Queens Kings) Tobias Harris
merlin1(Russell Legengs)Jose Calderon

3) Ο γκρίνιας
ντερμπι με μενα και τον vojager,οριακα κερδιζει ο steve.


4) O κλέφτης
jorge29 (Team Ntopa)


5) Ο ψείρας
kudelin8 (Area 51 UFOs) και να του αρεσει η προταση θα την αρνηθεi για να μην ειναι αυτος που υπεκυψε στις πιεσεις.

6) Most aggressive add/dropper
HLR Cenation (Rocky Balboa)

7) Worst negotiator
jorge29 (Team Ntopa)

8) Καλύτερο φανταζιακό ποστ
μετα εγω φταιω να βριζω?εγω ειχα μεινει στο παλιο τοπικ και παρολο που το καινουριο θρεντ ηταν πινεντ δεν το πηρα χαμπαρι εκτος και με μισεις επειδη δεν υποστιριζω λεηκερς,παντος οπως με λεει κε ο αλος απο τη στιγμη που εχω μεινει εγω με ενα αλλο ατομε δεν ειναι λογοσ να μην με ειδοποιεις!!!!taime for war??? 68.gif

Aσχετο με το παιχνιδι αλλα φοβερο.

9) Καλύτερο/χειρότερο τρεήντ

TSIR traded David West, Ind PF to SIDR
SIDR traded Gerald Green, Ind SF to TSIR
SIDR traded Jason Maxiell, Det PF to TSIR

10) Σκορ παίχτη που δεν θα ξεχάσω ποτέ....
κατι 50αρια του mullens και 101 απο curry.

11) Best trader
duncan21 (PatrasCity Beards)
teopt13
1) Best owner
Duncan21 και Pierce για πέρσι, πολύ δυνατά ντραφτ, εξαιρετικές κινήσεις στην συνέχεια, άξιο 1-2 γενικά με τους υπόλοιπους να έχουμε ως δικαιολογία το ότι ήμασταν rookies.Φέτος έχουν και πάλι εξαιρετική ομάδα( ως coowners πλέον ) αλλά η ψήφος μου πάει στους sg3pointshooter για το ασύλληπτο ντραφτ του ( 10 καλοί παίχτες χωρίς trade !!!) και φυσικά Kudelin8 το μεγάλο φαβορί για φέτος.

2) Καλύτερο add/ Χειρότερο drop
Sanders/Voyager
Calderon/ Merlin ( συνοδευόμενο με δικαιολογία περί ανώτερου mike james!!!???!!!)

3) Ο γκρίνιας
Αν και όλοι μας λίγο πολύ γκρινιάζουμε στα missed και τους τραυματισμούς η ψήφος μου πάει στον φίλο voyager κυρίως λόγω Mo Williams και Brandon Rush smiley.gif

4) O κλέφτης
Απορώ γιατί όλοι ως τώρα έχετε ψηφίσει team ntopa.Ναι μεν έστελνε αρκετές τρολοπροτάσεις, αλλά τα trade που εν τέλει πραγματοποίησε ήταν κομπλέ.Γενικά θεωρώ πως έγιναν πολλά κακά trade,και πως όλοι προσπαθούμε να ευνοηθούμε οπότε θα ρίξω λευκό.

5) Ο ψείρας
Kudelin8, με κάλυψε ο klow13

6) Most aggressive add/dropper
HLR Cenation

7) Worst negotiator
Αρκετοί θα έλεγα, μάλλον τις χειρότερες προτάσεις τις είχα από team ntopa.

8) Καλύτερο φανταζιακό ποστ
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showtopic=15421&st=45
Τo gif του pierce.Γενικά νομίζω αντικατοπτρίζει την αντίδραση οποιου προσπάθησε να επιχειρηματολογήσει στην συζητηση με τον μερλιν στο παραπάνω ποστ...

9) Καλύτερο/χειρότερο τρεήντ
Warriors traded Jrue Holiday, Phi to Ivey
Warriors traded Ricky Rubio, Min to Ivey
Ivey traded Josh Smith, Atl to Warriors
Ivey traded Chris Bosh, Mia to Warriors
Trade στο οποίο με πρώτη ματιά όταν έγινε ο Jasonick ήταν ριγμένος, όμως τα σκορ που του έδωσε ο ρούμπιο όσο τον είχε τον έβγαλαν στο +3 περίπου για εκείνη την περίοδο αν θυμάμαι καλά.Μεγάλη κίνηση λοιπόν απέναντι στον καλύτερο manager πέρσι( Μετά από duncan21, μην αρπαχτείς!! rolleyes.gif )

Χειρότερο trade δεν θα βάλω από πέρσι λόγω γενικής απειρίας.Φέτος μέχρι τώρα με βάση το ως τώρα αποτέλεσμα είναι αυτό
Wolves traded Stephen Curry, GS to Ducks
Wolves traded Nicolas Batum, Por to Ducks
Wolves traded David West, Ind to Ducks
Ducks traded Tony Parker, SA to Wolves
Ducks traded Zach Randolph, Mem to Wolves
Ducks traded Greg Monroe, Det to Wolves
10) Σκορ παίχτη που δεν θα ξεχάσω ποτέ....
Ο τριψήφιος Steph Curry

11) Best trader
Duncan21.Μαεστρικά trade, του βγήκαν σχεδόν όλα τα upside παιχτών στα οποία πόνταρε, και κέρδισε σχεδόν όλα τα trade του χωρίς να περάσει κατά την άποψή μου το όριο του veto.
SteveNashidis
1) Best owner

Massey . Ουσιαστικός, αθόρυβος , γρήγορος στα add/drop παρότι ρούκι .

2) Καλύτερο add/ Χειρότερο drop

Best Λάρυ ο αμμουδιάς από ΑRIF. (διότι πρέπει να ευλογήσουμε τα γένια που δεν έχουμε )

Worst Ο ισπανός ο καλδερόν από τους Θρύλους του Μέρλιν . (αργότερα φήμες λένε ότι μάλωσε στα αποδυτήρια με τον coach γιατί αποκάλεσε τον Grant Hill βισματία της 9αδας...κακοήθιες)

3) Ο γκρίνιας

ΕΓΩ , διότι εσείς με διαλέξατε. 14 κατασκευαστές πλυντηρίων μάνατζερ της D-league συνιστούν Voyager. Η πρώτη ομάδα με κυτίο παραπόνων και προκλητικό γραφείο τύπου

4) O κλέφτης

Κουτς . Άλωσε τη μισή λίγκα . Μία ομάδα αντιστάθηκε στα trade που κατά γενική παραδοχή δεν βγήκε χαμένος ούτε σε ένα .

5) Ο ψείρας

Ο Νuntius είναι ψείρας.Ξέρει τα πάντα . Από τι περίπτερο αγοράζει τις τσίχλες ο Paul George μέχρι και το ιατρικό κρυφό ιστορικό κάθε παίκτη του ΝΒΑ. αυτό επηρεάζει κατά πολύ τις αποφάσεις του για τρέιντ. Óχι όμως σαν τον kudelin8 (Area 51 UFOs) που δεν αποδέχεται πρόταση ούτε με δώρο ένα μπουκάλι στα μπουζούκια.. :Ρ

6) Most aggressive add/dropper

Ο χρηστάρας - ΗRL . Ούτε το όριο των 50 στάθηκε ικανό να περιορίσει τις ορέξεις του. Το είχε αποτελειώσει πριν την πρωτοχρονιά . Το αίτημα του για κατάργηση του πλαφόν δεν ικανοποιήθηκε ποτέ.

Tips . Klow13 . Aθόρυβες κινήσεις με πολύ σκέψη και υψηλό IQ . Παραθέτω τις εξής
APEW dropped Boris Diaw, SA PF to Free Agency
APEW added Chukwudiebere Maduabum, FA PF from Free Agency to Bench

APEW dropped Bismack Biyombo, Cha C to Free Agency
APEW added P.J. Tucker, Pho SG from Free Agency to Bench

APEW dropped Patrick Patterson, Sac PF to Free Agency
APEW added Donatas Motiejunas, Hou PF from Free Agency to Bench

APEW dropped Devin Harris, Atl PG to Free Agency
APEW added Kyle Korver, Atl SG from Free Agency to Bench

7) Worst negotiator

Κουτς/ Pierce. Δεν έπαιζε να πάρεις παίκτη από τις ομάδες του χωρίς τον φόρο πολυτελείας, προστιθέμενης αξίας , ΕΕΤΗΔΕ

8) Καλύτερο φανταζιακό ποστ

Η ίντριγκα είναι αυτή που προκαλεί και αρέσει . Η εξέγερση του patrick πριν αρχίσει το πρωτάθλημα . Θεική κορύφωση του δράματος για το σύστημα βαθμολόγησης και επικό τέλος με τον αυτοεξορισμό του .

Αλλά η ατάκα νόντα για τον αλγόριθμουερσάν. παραμένει στην κορυφή.

9) Καλύτερο/χειρότερο τρεήντ

Βest :

APEW traded Brandon Jennings, Mil PG to PCB
APEW traded Ersan Ilyasova, Mil SF to PCB
PCB traded Tony Parker, SA PG to APEW
PCB traded Tristan Thompson, Cle PF to APEW Mεγάλο τρέιντ από Κουτς. Την καταλληλότερη στιγμή πήρε τον Τουρκο.


Worst TSIR traded Carlos Boozer, Chi PF to QK
QK traded Dion Waiters, Cle SG to TSIR
QK traded Randy Foye, Uta SG to TSIR
TSIR dropped Jose Calderon, Det PG to Free Agency Χωρίς σχόλια...

Tips.Το δικό μου ( Βαλαντσιούνας -Αντερσον ) δεν μπορεί να θεωρηθεί το χειρότερο γιατί ήταν θέμα απειρίας. smiley.gif

10) Σκορ παίχτη που δεν θα ξεχάσω ποτέ....

Του Ερρίκου του Βledsoe . Τα 40αρια ενός παίκτη που δεν έπαιξε ποτέ στην ομάδα της καρδιάς του λόγω comissioners.

11) Best trader

Giorgos14 . Δεν μπορώ να δώσω κάποιον διαφορετικό τίτλο στο άτομο που έχω κάνει το 80% των trade μου τις 2 χρονιές.

Μέρι Κρίστματς μάγκες.... blove.gif
aegeansheed
QUOTE(Voyager @ Dec 21 2013, 22:02 ) *
7) Worst negotiator

Pierce. Δεν έπαιζε να πάρεις παίκτη από τις ομάδες του χωρίς τον φόρο πολυτελείας, προστιθέμενης αξίας , ΕΕΤΗΔΕ



Χαχαχα!!! laugh.gif

Δε θα ξεχάσω μια φορά πριν 3-4 χρόνια που ήθελα έναν παίκτη του. Δε θυμάμαι ακριβώς. Του λέω "Αυτόν για αυτόν".

Μου απαντάει: "Αυτός δίνεται μόνο πακετάκι μαζί με Gordon (Ben)" ---> o οποίος ήταν απίστευτο παλτώ τότε και όποιος τον έπαιρνε άπειρα καθυστερημένος επίσης!!!
Pierce
@voyager
Από περιέργεια , και επειδή θεωρώ ότι είμαι αρκετά λογικός ως άνθρωπος αλλά και σε αυτά που ζητώ εν προκειμένω στο fantasy , έψαξα να βρώ τις προτάσεις που μου είχες κάνει πέρσι. Τελικά ήταν...1. Οπότε απορώ πως έβγαλες αυτό το συμπέρασμα.


@sheed

Ο Μπεν ήταν ένα αξιοπρεπές ...22, και επειδή η ομάδα μου είχε μετρημένους 3 καλούς παίκτες, όποιος ήθελε έναν από τους 3, θα φορτωνόταν και τον κοντομπίπ, μπας και έστρωνε το πράγμα. tongue.gif

Gravedigger
Αυτός ο jorge29 πρέπει να είναι ο αγαπημένος σας πάντως.
SteveNashidis
QUOTE(Pierce @ Dec 22 2013, 01:15 ) *
@voyager
Από περιέργεια , και επειδή θεωρώ ότι είμαι αρκετά λογικός ως άνθρωπος αλλά και σε αυτά που ζητώ εν προκειμένω στο fantasy , έψαξα να βρώ τις προτάσεις που μου είχες κάνει πέρσι. Τελικά ήταν...1. Οπότε απορώ πως έβγαλες αυτό το συμπέρασμα.


QUOTE(Pierce @ Dec 3 2013, 13:08 ) *
Για Westbrook Cousins Millsap μην στέλνετε άδικα προτάσεις, ΔΕΝ φεύγουν και σίγουρα για προτάσεις όπως την τελευταία που δέχτηκα με τον Paul μέσα. Το αυτό και για τον Γκρίν αν τον κοστολογείτε κάτω του 33-34.


19.gif
Pierce
Sorry που δε θέλω να σας χαρίσω τον Γκρίν (με projection 35) , στο 24 που τον ζητάτε. Εσύ θα τον έδινες εκεί; Τα ξαναλέμε επί του θέματος όταν θα γυρίσει ο Ρόντο και θα υπάρχει κάποιος να του δώσει σωστά την μπάλα.

Anyway,

1) Best owner Teo - Klow - Giorgos
2) Καλύτερο add/ Χειρότερο drop Tobias Harris Teo / calderon Merlin
3) Ο γκρίνιας duncan
4) O κλέφτης Kudelin/jorge
5) Ο ψείρας Kudelin
6) Most aggressive add/dropper HLR
8) Καλύτερο φανταζιακό ποστ Ότι περιέχει καντήλι , είναι μπόλικα
9) Καλύτερο/χειρότερο τρεήντ

Για το καλύτερο δεν ξέρω τι να βάλω, αλλά για το χειρότερο...
QUOTE (worst)
CAKE traded James Harden, Hou SG to PCB
CAKE traded Harrison Barnes, GS SF to PCB
CAKE traded LaMarcus Aldridge, Por PF to PCB
PCB traded Michael Kidd-Gilchrist, Cha SF to CAKE
PCB traded Glen Davis, Orl PF to CAKE
PCB traded Kobe Bryant, LAL SG to CAKE

10) Σκορ παίχτη που δεν θα ξεχάσω ποτέ.... το 100αρι του Curry.
11) Best trader Nuntius/giorgos

Βραβείο fantasy, σε εσάς τους 13 πρωτοεφανιζόμενους, σαν overall θεωρώ ότι τα πήγατε πολύ καλύτερα από την δικιά μας πρώτη χρονιά το μακρινό 2007.
Zoys
1) Best owner: Ο SG3ptshooter, λόγω της συνεχούς ανόδου θέσεων στη βαθμολογία

2) Καλύτερο add:

Με καθαρά υποκειμενικά κριτήρια:

BCB dropped Landry Fields, Tor SG to Free Agency
BCB added Giannis Antetokounmpo, Mil SF from Free Agency to Bench

Χειρότερο drop: -

3) Ο γκρίνιας: Voyager (χαιρετίσματα από τον Ερίκο της καρδιάς σου, του λείπεις biggrin.gif )

4) O κλέφτης: kudelin8

5) Ο ψείρας: kudelin8

6) Most aggressive add/dropper: HLR

7) Worst negotiator: Δεν έχω κάποιον στον νου μου προς το παρόν

8) Καλύτερο φανταζιακό ποστ:
QUOTE(Tobias Funke @ Nov 7 2013, 13:40 ) *
Ρε όργια το έχετε ξεσκίσει με τα veto. Αν ζητάτε την απόλυτη ισορροπία στα trades δεν θα τη βρείτε. Κάποιος θα κερδίσει, κάποιος θα χάσει στην πλειοψηφία των περιπτώσεων. Ο άλλος μπορεί να γουστάρει να δώσει LeBron για 2 30άρηδες, γιατί μπορεί να θέλει να το παίξει έτσι. Kάποιοι είναι κακοί αγοραστές, άλλοι καλοί πωλητές και τούμπαλιν. Κι αυτό είναι από τα μεγαλύτερα και πιο ενδιαφέροντα κομμάτια του παιχνίδιου κατ'εμέ. Τα veto πρέπει να μπαίνουν σε κραυγαλέες περιπτώσεις που βλέπεις ότι υπάρχει κάποιος δόλος στη μέση. Κι επειδή είναι πολύ νωρίς στη σαιζόν για να τα παρατήσει κάποιος και να δίνει παίκτες σε κάποιον φίλο του, δεν νομίζω ότι παίζει κάτι τέτοιο. Έτσι όπως το έχετε τώρα με τις ψήφους, αργότερα στη σαιζόν θα ψηφίζετε ανάλογα με το αν εμπλέκεται κάποιος άμεσος ανταγωνιστής σας κι αν σας συμφέρει εσάς ή όχι. Οπότε καλύτερα λύστε το ζήτημα διαφορετικά για να μην ξενερώσετε στο τέλος.

Sorry που χώθηκα αλλά επειδή έχω δει λίγκες να γίνονται μπουρδέλο από κάτι τέτοιο, είπα να πω τη γνώμη μου.


9) Καλύτερο τρεήντ:
ALAN traded LeBron James, Mia SF to SCW
SCW traded Paul Millsap, Atl PF to ALAN
SCW traded Tony Parker, SA PG to ALAN
ALAN dropped Jason Thompson, Sac PF to Free Agency

10) Σκορ παίχτη που δεν θα ξεχάσω ποτέ: Όλα τα άνω του 40 του Bledsoe και τα αναπάντεχα νούμερα του Jordan Hill όταν τον σήκωσα από τους FA κατ’ ανάγκη (και μετά από συμβουλή του μέγα-sacarame) τον Νοέμβριο.

11) Best trader: Kouts-Pierce
HLR CENATION
best owner: Duncan 21
καλυτερο αντ : voyager σαντερς
χειροτερο ντροπ:Cena Σαντερς
καλυτερα τρειντ : ντανκαν-Πιρς
χιουμοριστικα ποστ:τα φετινα του μερλιν
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.