Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Σας χαιρετω ολους
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
a bullet for your head
Θα κανω χρηση του λαικου ρητου ''Καλλιο αργα,παρα ποτε''..!Επειτα απο 6.5 μηνες παρουσιας μου στο φορουμ,θα σας χαιρετησω ολους.Εχω ανταλλαξει αποψεις με πολλους απο σας,αλλοτε συμφωνοντας κ αλλοτε διαφωνοντας.Παντοτε παντως,προσπαθω να συνεισφερω κ εγω λιγακι,σ'αυτην την ενδιαφερουσα κατα αλλα ροη.Χωρις να θελω να φανει σαν κολακεια,θα πω οτι αυτο το φορουμ εχει παρα πολυ καλο επιπεδο,και πολλοι απο σας,διαθετετε πολλες γνωσεις κ ενδιαφερουσες αποψεις..Αυτα εχω να σας πω,ως ενας ''Γκαιτσιν'',οπως θα λεγαν και οι φιλοι μας οι Γιαπωνεζοι..!Υ.Γ.Ελπιζω να μην εκλαβετε ως αγενεια,αυτη μου την αργοπορια..
thrylos7
Ομολογουμένως μιλάμε για μεγάλη αργοπορία... tongue.gif Όχι ότι είναι κάτι υποχρεωτικό να το κάνει κάποιος.

Καλώς ήρθες bullet και καλή συνέχεια... bball.gif
a bullet for your head
QUOTE(thrylos7 @ Nov 4 2008, 02:29 ) *
Ομολογουμένως μιλάμε για μεγάλη αργοπορία... tongue.gif Όχι ότι είναι κάτι υποχρεωτικό να το κάνει κάποιος.

Καλώς ήρθες bullet και καλή συνέχεια... bball.gif

Thank's a lot,thrylos 7,preciate it.. bball.gif
Mamuwalde
ούτε εγώ είχα χαιρετιστεί όταν πρωτομπήκα

απλά μπήκα και έδωσα τα φώτα μου

μη μου κρατάτε κακία laugh.gif

a bullet for your head
QUOTE(giopride @ Nov 4 2008, 02:58 ) *
ούτε εγώ είχα χαιρετιστεί όταν πρωτομπήκα

απλά μπήκα και έδωσα τα φώτα μου

μη μου κρατάτε κακία laugh.gif

No problem.. wink.gif
SlobodaN
Κι εγώ είμαι η προσωποποίηση της αγένειας. Όχι μόνο δεν χαιρέτησα όταν μπήκα αλλά ζήτησα και χάρη! tongue.gif
dizzy_fingers
QUOTE(a bullet for your head @ Nov 4 2008, 02:07 ) *
Θα κανω χρηση του λαικου ρητου ''Καλλιο αργα,παρα ποτε''..!Επειτα απο 6.5 μηνες παρουσιας μου στο φορουμ,θα σας χαιρετησω ολους.Εχω ανταλλαξει αποψεις με πολλους απο σας,αλλοτε συμφωνοντας κ αλλοτε διαφωνοντας.Παντοτε παντως,προσπαθω να συνεισφερω κ εγω λιγακι,σ'αυτην την ενδιαφερουσα κατα αλλα ροη.Χωρις να θελω να φανει σαν κολακεια,θα πω οτι αυτο το φορουμ εχει παρα πολυ καλο επιπεδο,και πολλοι απο σας,διαθετετε πολλες γνωσεις κ ενδιαφερουσες αποψεις..Αυτα εχω να σας πω,ως ενας ''Γκαιτσιν'',οπως θα λεγαν και οι φιλοι μας οι Γιαπωνεζοι..!Υ.Γ.Ελπιζω να μην εκλαβετε ως αγενεια,αυτη μου την αργοπορια..

Δεν είσαι "γκαϊτζίν" πια, "νιχοντζίν" έχεις καταντήσει smile.gif.

Καλώς ήρθες κι επίσημα.

Καλά ποστ να έχεις icon_drunk.gif.


Επίσης, καλώς ορίσατε slobo και giopride.
Μπορείτε να διαβάσετε τους κανονισμούς του φόρουμ εδώ πριν κάνετε κάποιο ποστ 71.gif!
Jabar
QUOTE(dizzy_fingers @ Nov 4 2008, 11:47 ) *
Δεν είσαι "γκαϊτζίν" πια, "νιχοντζίν" έχεις καταντήσει smile.gif.

Καλώς ήρθες κι επίσημα.

Καλά ποστ να έχεις icon_drunk.gif.


Επίσης, καλώς ορίσατε slobo και giopride.
Μπορείτε να διαβάσετε τους κανονισμούς του φόρουμ εδώ πριν κάνετε κάποιο ποστ 71.gif!

Καλώς ήρθες αλλά να λοίπουν να γιαπωνέζικα.Γιατί που ξέρω αν εσύ και ο γιαπωνέζος διευθυντής βρίζετε.
Mamuwalde
σαγιονάρα σε όλους σας ρε , μην πω τίποτα πιο βαρύ 21.gif
a bullet for your head
QUOTE(dizzy_fingers @ Nov 4 2008, 11:47 ) *
Δεν είσαι "γκαϊτζίν" πια, "νιχοντζίν" έχεις καταντήσει smile.gif.

smile.gif

QUOTE(Jabar @ Nov 4 2008, 12:04 ) *
Καλώς ήρθες αλλά να λοίπουν να γιαπωνέζικα.Γιατί που ξέρω αν εσύ και ο γιαπωνέζος διευθυντής βρίζετε.

Θα ειχε μια βαση η ανησυχια σου,αν οντως βριζαμε,αλλα βριζαμε εσενα... smiley.gif στα Γιαπωνεζικα..Παντως και εσυ...λες ''Γιατι που ξερω αν.....'',..ολα θελεις να τα ξερεις..!Δεν εχεις ακουσει για τον ''Κωδικα Ναβαχο''...??
Alexmei
να σου ευχηθούμε καλά ποστ; smiley.gif
benchwarmer
QUOTE(Alexmei @ Nov 4 2008, 22:56 ) *
να σου ευχηθούμε καλά ποστ; smiley.gif


Να τα χιλιασει! smiley.gif
a bullet for your head
QUOTE(Alexmei @ Nov 4 2008, 23:56 ) *
να σου ευχηθούμε καλά ποστ; smiley.gif

Γιατι οχι..! smiley.gif

QUOTE(benchwarmer @ Nov 5 2008, 00:07 ) *
Να τα χιλιασει! smiley.gif

Η αληθεια ειναι,οτι ο χαιρετισμος μου,συνεπεσε με την χιλιαρα.. smile.gif .Παντως,σας ευχαριστω ολους.. wav.gif
kotzito
Εστω και καθυστερημενα καλωσηρθες στο φορουμ 41.gif Aντε και με χιλιαδες ποστ.
a bullet for your head
QUOTE(kojito @ Nov 7 2008, 18:00 ) *
Εστω και καθυστερημενα καλωσηρθες στο φορουμ 41.gif Aντε και με χιλιαδες ποστ.

Ευχαριστω φιλε kojito.. smile.gif
a bullet for your head
Ολως τυχαιως συνειδητοποιησα,οτι εκλεισα 1 χρονο ως εγγεγραμενο μελος του Φορουμ.. smiley.gif
Επετειος και αυτη..να συμπιπτει με την ημερομηνια της Χουντας.. rolleyes.gif
Τελος παντων..
Χρονια μου πολλα λοιπον και ελπιζω να με συγχωρεσετε που δεν θα σας κερασω 6.253 γλυκα..οπως καταλαβαινετε,φαινεται λιγακι ''ανεφικτο''.. tongue.gif
stefan
QUOTE(a bullet for your head @ Apr 22 2009, 01:25 ) *
Ολως τυχαιως συνειδητοποιησα,οτι εκλεισα 1 χρονο ως εγγεγραμενο μελος του Φορουμ.. smiley.gif
Επετειος και αυτη..να συμπιπτει με την ημερομηνια της Χουντας.. rolleyes.gif
Τελος παντων..
Χρονια μου πολλα λοιπον και ελπιζω να με συγχωρεσετε που δεν θα σας κερασω 6.253 γλυκα..οπως καταλαβαινετε,φαινεται λιγακι ''ανεφικτο''.. tongue.gif


Να πουμε χρονια πολλα δηλαδη??
Θα σβησεις και κερακια?? laugh.gif laugh.gif laugh.gif
a bullet for your head
QUOTE(stefan @ Apr 22 2009, 01:38 ) *
Να πουμε χρονια πολλα δηλαδη??
Θα σβησεις και κερακια?? laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Γιατι οχι..να κοιτα..εβγαλα και το 1ο δοντι.. 71.gif
kaukasios
QUOTE(a bullet for your head @ Apr 22 2009, 01:39 ) *
Γιατι οχι..να κοιτα..εβγαλα και το 1ο δοντι.. 71.gif

εγω ενα γλυκακι θα το ετρωγα!δεν εφαγα και πολυ στις γιορτες!!!! blink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.