Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Η τελευταία χρονιά
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Versus & Polls
Alexmei
λοιπόν...νομίζω ότι καταλάβατε. Ας αλλάξουμε λίγο από τα Rookie και τα ανερχόμενα ταλέντα κι ας δούμε τους παίχτες που πολύ πιθανά να αποχωρίσουν για πάντα από τα παρκέ (σαν παίχτες τουλάχιστον.


Η νούμερο 1 επιλογή δν είναι άλλη από τον Σακίλ. Ειδικά ο φετινός τραυματισμός που έχασε την μισή χρονιά και τα 14 χρόνια στο ΝΒΑ με κάνουν να πιστεύω πως τελείωσε.

Μετά ο Μούρνινγκ. Είπε ότι θα σταματούσε είτε οι Χιτ το έπαιρναν είτε όχι. Αλλά είναι πάλι εδώ για μιά ακόμα χρονιά. Ελπίσω να μείνει να χώνει θεαματικές τάπες biggrin.gif

Ο Μουτόμπο δείχνει να αντέχει ενώ παρόλο που είναι 40 χρονών στέκεται και ταπώνει ακόμα smile.gif

και μία ακόμα επιλογή μου... ο Webber... αν όχι φέτος, το πολύ σε δύο χρόνια να τελειώσει... δν ξέρω αν ήταν σωστή η κίνηση του Detroit να τον πάρει... (βέβαια και διάβασα το ποστ του Χόλικ αλλά και πάλι δν μου αρέσει)

εσείς τι πιστεύετε; υπάρχει και άλλοι που "θα την κάνουν" από το ΝΒΑ;


(λέτε να βάλω poll; )
NBAholic
Το μισό Μαϊάμι είναι στα όρια...Μούρνινγκ και Πέιτον λογικά τελειώνουν φέτος, το ίδιο και ο Κλιφ Ρόμπινσον με το Μουτόμπο, οι δυο γηραιότεροι παίκτες του ΝΒΑ. Ο Σακίλ, αν δεν κάνω λάθος, έχει για άλλον ένα χρόνο συμβόλαιο.
Alexmei
QUOTE(NBAholic @ Jan 17 2007, 12:31 AM) *
Ο Σακίλ, αν δεν κάνω λάθος, έχει για άλλον ένα χρόνο συμβόλαιο.



Δεν ξέρω πάντως πιστεύω ότι ο Σακ θα χάσει (αν όχι τώρα) κι άλλο χρονικό διάστημα από τραυματισμό... οπότε τι να τον κάνει το Miami;

(όπως λέει και ο dizzy) τα συμβόλαια σπάνε...
Dromeas7
και ο Grant Hill είναι στο όριο.Αν δεν έχει τραυματισμούς φέτος ίσως παίξει άλλη μια χρονιά
liolias
Ο Webber παλια ηταν φοβερος παιχτης αλλα φετος δεν τραβαει καθολου παντως ακομη 2 χρονακια τα βγαζει...
Alexmei
κάποιος mod πλζ να εποικινονίσει για το πολ...δν μπορώ να βάλω..
liolias
Τωρα δεν μπορεις πρεπει καποιος mod να το αλλαξει.
Alexmei
το ξέρω.... αλλά αυτό το ενδιαφέρον που έχουν δείξει οι mod με εντυποσιάζει.... με γράψανε! sad.gif
dizzy_fingers
Γράψε τις επιλογές.
Alexmei
Σακίλ

Μουτόμπο

Πέιτον

Webber

Hill

Mouring

Robinson


thnx!
dizzy_fingers
Set. smile.gif
Pierce
λοιπον


Shaquille O'Neil ΟΧΙ, και 5 παιχνιδια τη σεζον να παιζει ειναι αρκετα. σακ σε θελουμε για παντα στα παρκε
Dikembe Mutombo βιωνει την δευτερη τριτη τεταρτη εφηβεια του και ειναι μολις 50 χρονων tongue.gif
Gary Payton γιατι? μια χαρα πασαρει σουταρει οργανωνει.καλυτερο μπακ απ για τον τρελο τον γουιλιαμς δεν υπαρχει
Chris Webber αν δεν ειναι μονιμα σακατης ισως μπορει να δωσει κατι
Grant Hill i love grant hill
Alonzo Mourning αν ο σακ οπως ειπα πριν παιζει 5 παιχνιδια καποιος πρεπει να παιζει τα υπολοιπα biggrin.gif
Clifford Robinson εσυ μπορεις να πας σπιτι σου... tongue.gif
Alexmei
QUOTE(dizzy_fingers @ Jan 22 2007, 06:16 PM) *
Set. smile.gif



thnx smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif

QUOTE(pierce21 @ Jan 22 2007, 06:22 PM) *
λοιπον
Shaquille O'Neil ΟΧΙ, και 5 παιχνιδια τη σεζον να παιζει ειναι αρκετα. σακ σε θελουμε για παντα στα παρκε
Dikembe Mutombo βιωνει την δευτερη τριτη τεταρτη εφηβεια του και ειναι μολις 50 χρονων tongue.gif
Gary Payton γιατι? μια χαρα πασαρει σουταρει οργανωνει.καλυτερο μπακ απ για τον τρελο τον γουιλιαμς δεν υπαρχει
Chris Webber αν δεν ειναι μονιμα σακατης ισως μπορει να δωσει κατι
Grant Hill i love grant hill
Alonzo Mourning αν ο σακ οπως ειπα πριν παιζει 5 παιχνιδια καποιος πρεπει να παιζει τα υπολοιπα biggrin.gif
Clifford Robinson εσυ μπορεις να πας σπιτι σου... tongue.gif



Βρε συ... ο Σακ είναι τελειωμένος. Δεν θα πάρει άλλο... όπως και ο Mourning
Ο Μουτόμπο μας αρέσει να ταπώνει νεότερους αλλά οκ... θα γίνει παππούς σε λίγο smiley.gif
O Payton είναι μεγάλος... από όλες τις μεριές tongue.gif
Air Kef
Τι ακριβως ψηφιζουμε;;;Ποιος πιστεύουμε οτι θα αποχωρήσει ή ποιον θελουμε (σαν Fame Story ενα πράγμα);;;
Keyser_Soze
Εγώ λέω Πέιτον και Μούρνινγκ. 20 χρονιά στο ΝΒΑ σχεδόν ο καθένας και τα έφαγαν να ψάχνουν το πρώτο τους δαχτυλίδι. Και οι 2 έλεγαν ότι η περσινή θα είναι η τελευταία τους. Εντάξει το πήραν το τιμημένο. Τώρα γιατί πάνε γι' άλλα; Καλύτερα να σταματήσουν τώρα αφού τον πέτυχαν πλέον τον στόχο τους.
Προσοχή! Δεν λέω ότι δεν μου αρέσουν σαν παίχτες (ειδικά ο Ζο είναι όλα τα λεφτα και τον πάω με χίλια). Απλά αναρωτιέμαι γιατί θα πρέπει να πάνε 45 χρονών και να παίζουν ακόμα; Μόνο για τα λεφτά;
Alexmei
QUOTE(Air Kef @ Jan 22 2007, 08:39 PM) *
Τι ακριβως ψηφιζουμε;;;Ποιος πιστεύουμε οτι θα αποχωρήσει ή ποιον θελουμε (σαν Fame Story ενα πράγμα);;;


Ποιόν πιστεύουμε.... σόρρυ που δν το διευκρίνησα...
Keyser_Soze
Α τότε λάθος οι επιλογές μου.
Clifford Robinson και εύκολα.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.