Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Super Forum, Iam here
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
lupo
smile.gif Hello everyone!
This forum is really good! Iam very glad to join you! Just, getting used to sending and receiving postings.
Το πρωτάθλημα θα έχει ΠΟΛΛΕΣ εκπλήξεις, ετοιμαστείτε για αρκετές ανατροπές.
Κρίμα για τα Καλύβια...μπράβο σε όλες τις ομάδες!
tsops
QUOTE(lupo @ Oct 9 2006, 03:02 PM) *
smile.gif Hello everyone!
This forum is really good! Iam very glad to join you! Just, getting used to sending and receiving postings.
Το πρωτάθλημα θα έχει ΠΟΛΛΕΣ εκπλήξεις, ετοιμαστείτε για αρκετές ανατροπές.
Κρίμα για τα Καλύβια...μπράβο σε όλες τις ομάδες!


Νάσαι καλά Lupo και καλά posts...σε ποιό πρωτάθλημα αναφέρεσαι και ποιές ανατροπές? Καλύβια? χμμμ, ενδιαφέρεσαι μήπως για τη Β' ΕΣΚΑ?

Όποιο κιαν είναι το πρωτάθλημα που σε ενδιαφέρει, πόσταρε εκεί ώστε να μοιραζόμαστε τις απόψεις σου!
mikri prasini ollandeza
Καλώς ήρθες..Καλα ποστ...Πού παίζεις?Καλύβια, ε?

Btw...tsops...πολύ ωραία φώτο!Εσύ είσαι το όρθιο??
tsops
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Oct 9 2006, 04:42 PM) *
Btw...tsops...πολύ ωραία φώτο!Εσύ είσαι το όρθιο??


Όχι, δεν είμαι "το" όρθιο! laugh.gif
dizzy_fingers
laugh.gif

Καλώς μας ήρθες Lupo!

Εύχομαι να περάσεις καλά στην παρέα μας smile.gif.


Σημ: Μετέφερα το τόπικ στην σωστή ενότητα smile.gif.
Alexmei
για σου lupo... καλά να περνάς και να θυμάσε ότι αυτό το forum μπορεί να σε αποβλακώσει μέχρι τελικής αηδίας και να ξεχάσεις την ύπαρξει του τσιγάρου. Τα λέμε
mikri prasini ollandeza
τι της λες βρε μικρό??Κάτω το τσιγάρο...ζήτω το μπάσκετ!
FANISTELROOY
Καλα δεν ξερω τι λετε εσεις αλλα στα Καλυβια εχει μια ταβερνα απιστευτη! Εχω παει 3 φορες και την εχω ερωτευτει...γιατι εχω φυγει σκασμενος απο το πολυ φαϊ...!!!!
mikri prasini ollandeza
έχουμε μπλέξει με τρελούς...ο άλλος ερωτευεται ταβέρνες!!
Air Kef
Φαναρε νόμιζα ότι επισκέπτεσαι διαιτολόγο..
liolias
Καλως Ηρθες!
morfi
Χαλο και απο εμενα lupo...
Βγαλε τα παππουτσια σου, ακουμπησε τα ποδια σου στο τραπεζι, παραγγειλε τρια σουβλακια με κεμπαμπ απ'ολα συν σως, παρε ενα μπουκαλακι οινοπνευμα, σχηματισε ενα κυκλο γυρω απο τον εαυτο σου και αναψε φωτια. Θα σου προτεινα να εχεις και μια κιθαρα μαζι σου για να το απολαυσεις καλυτερα... banana.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.