Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΤΗΝ Ε.Σ.Κ.Α-Η ΣΕ ΚΑΘΕ ΘΕΣΗ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ερασιτεχνικά Υπόλοιπης Ελλάδας
ntseber
ΨΗΦΙΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΤΗΝ Α1 ΕΣΚΑ-Η ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ 3 ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΘΕΣΗ. Η ΣΕΙΡΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΧΩΡΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΨΗΦΟΙ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΞΗΣ:

PLAYMAKER (1) :
POINT G (2) :
SHOOT G (3) :
SMALL F (4) :
POWER F (5) :

ΚΑΝΤΕ POST ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΟΡΦΗ
bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif
Amores_Perros
Μιας και είναι δικό σου το topic γιατί δεν έκανες εσύ την αρχή? tongue.gif
Augmon
PLAYMAKER (1) : Μ. Χριστοδούλου, Π. Καπερώνης, Α. Μπερδέσης
POINT G (2) : Α. Τσάμης, Ν. Γιαννόπουλος, Μ. Φραγκισκάτος
SHOOT G (3) : Τ. Φασουλής, Ν Συναδινός, Δ. Σπίνος
SMALL F (4) : Γ. Μπαλλής , Ν. Μηλιδάκης, Β. Παπαδόπουλος
POWER F (5) : Κ. Γιαννόπουλος, Δ. Χασάπης, Α. Ντάμος
Τουλάχιστον στα τελευταία 13 χρόνια τους μισού τους έχω δει τους υπόλοιπους από πληροφορίες και εφημερίδες, ίσως να αδικώ τον Κατσαρέα του Πάοκ αλλά έμεινε μόνο μία χρονιά ΕΣΚΑΗ αν δεν κάνω λάθος.
Βέβαια και ο Β. Παπαδόπουλος μία χρονιά είναι αλλά είναι άλλη κλάση
gorilakos
τα τελευταια ποσα χρονια?η μονο για φετος?
basket11
QUOTE(gorilakos @ Jan 19 2009, 16:02 ) *
τα τελευταια ποσα χρονια?η μονο για φετος?

μάλλον ο φίλος εννοεί από το 1821 μέχρι σήμερα. smiley.gif
Νο 1 Κολοκοτρώνης
Νο2 Καραισκάκης
Νο 3 Μπουμπουλίνα
Νο 4 Παπαδόπουλος Βασίλης
Νο 5 Παπαγιάννης Ιωάννης
Οχι ρε φίλε δε σε δουλεύω. εσύ μας δουλεύεις. Τι κατσαρέας και τέτοια λες? ο συναδινός παίζει α2. ο χασάπης τα παράτησε.
dejanb4
QUOTE(Augmon @ Jan 19 2009, 15:18 ) *
PLAYMAKER (1) : Μ. Χριστοδούλου, Π. Καπερώνης, Α. Μπερδέσης
POINT G (2) : Α. Τσάμης, Ν. Γιαννόπουλος, Μ. Φραγκισκάτος
SHOOT G (3) : Τ. Φασουλής, Ν Συναδινός, Δ. Σπίνος
SMALL F (4) : Γ. Μπαλλής , Ν. Μηλιδάκης, Β. Παπαδόπουλος
POWER F (5) : Κ. Γιαννόπουλος, Δ. Χασάπης, Α. Ντάμος
Τουλάχιστον στα τελευταία 13 χρόνια τους μισού τους έχω δει τους υπόλοιπους από πληροφορίες και εφημερίδες, ίσως να αδικώ τον Κατσαρέα του Πάοκ αλλά έμεινε μόνο μία χρονιά ΕΣΚΑΗ αν δεν κάνω λάθος.
Βέβαια και ο Β. Παπαδόπουλος μία χρονιά είναι αλλά είναι άλλη κλάση


α ρε augmon να σαι καλά... tongue.gif
οι θέσεις στο μπάσκετ είναι:
point guard, shooting guard, small forward, power forward και center
gorilakos
φιλαρακι ξεχασες τον Αθανασιο Διακο και τον παπαφλεσσα smiley.gif
basket11
QUOTE(gorilakos @ Jan 20 2009, 03:20 ) *
φιλαρακι ξεχασες τον Αθανασιο Διακο και τον παπαφλεσσα smiley.gif

Νομίζω ότι δεν είναι καλοί όπως οι Παπαδόπουλος Βασίλης και Παπαγιάννης. Γνώμη μου smiley.gif smiley.gif
Augmon
QUOTE(basket11 @ Jan 19 2009, 21:22 ) *
μάλλον ο φίλος εννοεί από το 1821 μέχρι σήμερα. smiley.gif
Νο 1 Κολοκοτρώνης
Νο2 Καραισκάκης
Νο 3 Μπουμπουλίνα
Νο 4 Παπαδόπουλος Βασίλης
Νο 5 Παπαγιάννης Ιωάννης
Οχι ρε φίλε δε σε δουλεύω. εσύ μας δουλεύεις. Τι κατσαρέας και τέτοια λες? ο συναδινός παίζει α2. ο χασάπης τα παράτησε.

Ποιος Παπαγιάννης Ιωάννης εκείνος που στον τάφο του ινδού με μια πάσα πήγε να σκοτώσει αστυνομικό στην τρίτη σειρά???? 24.gif 24.gif 24.gif έλεος.Για Α1 Εσκαη λέμε όργιο και οι παίχτες που ανέφερα έχουν αφήσει εποχή στην κατηγορία αυτή

QUOTE(dejanb4 @ Jan 20 2009, 02:54 ) *
α ρε augmon να σαι καλά... tongue.gif
οι θέσεις στο μπάσκετ είναι:
point guard, shooting guard, small forward, power forward και center

sorry ρε φίλε τα πήρα copy paste από αυτόν που το ξεκίνησε και ούτε καν το είδα
basket11
[quote name='Augmon' date='Jan 20 2009, 10:47 ' post='264134']
Ποιος Παπαγιάννης Ιωάννης εκείνος που στον τάφο του ινδού με μια πάσα πήγε να σκοτώσει αστυνομικό στην τρίτη σειρά???? 24.gif 24.gif 24.gif έλεος.Για Α1 Εσκαη λέμε όργιο και οι παίχτες που ανέφερα έχουν αφήσει εποχή στην κατηγορία αυτή

αυτός που ειρωνεύεσαι έχει παίξει τοπικό και δεν είμαι οργιο φίλε. απλά αυτοί που διάλεξες ως καλύτερους στην α1 τα έχουν παρατήσει όπως και ο Παπαγιάννης Ιωάννης. καληνύχτα
Augmon
[
QUOTE(Augmon @ Jan 20 2009, 10:47 ) *
Ποιος Παπαγιάννης Ιωάννης εκείνος που στον τάφο του ινδού με μια πάσα πήγε να σκοτώσει αστυνομικό στην τρίτη σειρά???? 24.gif 24.gif 24.gif έλεος.Για Α1 Εσκαη λέμε όργιο και οι παίχτες που ανέφερα έχουν αφήσει εποχή στην κατηγορία αυτή

αυτός που ειρωνεύεσαι έχει παίξει τοπικό και δεν είμαι οργιο φίλε. απλά αυτοί που διάλεξες ως καλύτερους στην α1 τα έχουν παρατήσει όπως και ο Παπαγιάννης Ιωάννης. καληνύχτα

Ρε βλάμη διάβασε πως ξεκινάει το τοπικ ο άνθρωπος.Λέει οι καλύτεροι σε κάθε θέση ΟΛΑ τα χρόνια. Άιντα καληνύστα blove.gif blove.gif
basket11
QUOTE(Augmon @ Jan 21 2009, 12:12 ) *
[

Ρε βλάμη διάβασε πως ξεκινάει το τοπικ ο άνθρωπος.Λέει οι καλύτεροι σε κάθε θέση ΟΛΑ τα χρόνια. Άιντα καληνύστα blove.gif blove.gif

Εκτός από όργιο είμαι βλάμης. Φίλε στον Πύργο έρχεσαι τον Μάιο. Κοντή γιορτή.
Augmon
QUOTE(basket11 @ Jan 21 2009, 16:00 ) *
Εκτός από όργιο είμαι βλάμης. Φίλε στον Πύργο έρχεσαι τον Μάιο. Κοντή γιορτή.

Βλάμης = Φίλος, άνθρωπος του άμεσου κοινωνικού περιβάλλοντος, άνοιξε κάνα λεξικό. Στον Πύργο έρχομαι τουλάχιστο μια φορά τη βδομάδα. αλλά γιατί ειδικά το Μάϊο??
indiana2
Θέση 1: Γιώργος Πετρόπουλος
Θέση 2: Αγγελος Τσάμης
Θέση 3: Βασίλης Εκινέ
Θέση 4: Νίκος Μπάρλος
Θέση 5: Φώτης Λαμπρόπουλος

Αυούς πιστεύω εγώ παιδιά, με καλύτερο κόουτς τον Θανάση Λιόνα. Είναι ο άνθρωπος τον τίτλων στο Τοπικό
Αλλη επιλογή Μάκης Γιατράς.

Και τρεις αλλαγές:
Δημήτρης Αποστολόπουλος, Βασίλης Παπαδόπουλος, Βασίλης Βαγενάς
basket11
QUOTE(Augmon @ Jan 22 2009, 10:36 ) *
Βλάμης = Φίλος, άνθρωπος του άμεσου κοινωνικού περιβάλλοντος, άνοιξε κάνα λεξικό. Στον Πύργο έρχομαι τουλάχιστο μια φορά τη βδομάδα. αλλά γιατί ειδικά το Μάϊο??

Ο Καραγκιόζης ήταν ήρωας αν κοιτάξεις το λεξικό που έχεις. Δηλαδή αν σε πω έτσι δε θα παραξηγηθείς. Δε θα σε μάθω ότι εκτός από την κυριολεκτική σημασία υπάρχει και άλλη. Τώρα γιατί τον Μάιο θα μάθεις όταν έρθει Μάιος και κατηγοφορήσεις.
s.e.f.a.
εχεις κανει ενα μεγαλο λαθος στο 2...εχεις ξεχασει τον αρχηγο της ανδραβιδας τον φετινο πρωτο σκορερ και απο τους καλυτερους σκορερ της κατηγοριας τα τελευταια χρονια τον Κοτσετα
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.