Help - Search - Members - Calendar
Full Version: τι να κάνω;
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
christosbab
Γεια σας,
Είμαι καινούργιος σε αυτό το forum,
Λοιπόν, είμαι 15 χρονών και σε λίγες ώρες έχω αγώνα. Είμαι περίπου 1.87 και είμαι ο ψηλότερος της ομάδας! Αλλά έχω ένα πρόβλημα όταν μου δίνουν την μπάλα πανικοβάλλομαι. Δηλαδή σκέφτομαι τί να κάνω τώρα και άλλα. Και επίσης όταν είμαι κάτω από το καλάθι δεν σουτάρω γιατί λέω πως θα φάω τάπα. Εσείς τι πιστεύετε; ααα ξέχασα να σας πω όσες φορές έχω ποστάρει ή εχω παίξει 1 εναντίον 1 (και είναι καλύτεροι από εμένα) δεν έχω φάει ποτέ τάπα!
Ευχαριστώ για τον χρόνο σας smile.gif
Magnus92
QUOTE(christosbab @ Nov 4 2011, 17:30 ) *
Γεια σας,
Είμαι καινούργιος σε αυτό το forum,
Λοιπόν, είμαι 15 χρονών και σε λίγες ώρες έχω αγώνα. Είμαι περίπου 1.87 και είμαι ο ψηλότερος της ομάδας! Αλλά έχω ένα πρόβλημα όταν μου δίνουν την μπάλα πανικοβάλλομαι. Δηλαδή σκέφτομαι τί να κάνω τώρα και άλλα. Και επίσης όταν είμαι κάτω από το καλάθι δεν σουτάρω γιατί λέω πως θα φάω τάπα. Εσείς τι πιστεύετε; ααα ξέχασα να σας πω όσες φορές έχω ποστάρει ή εχω παίξει 1 εναντίον 1 (και είναι καλύτεροι από εμένα) δεν έχω φάει ποτέ τάπα!
Ευχαριστώ για τον χρόνο σας smile.gif


Μπουμπουνα τα... Μη μασας... 48.gif
Pierce
Βάλε αυτό και ξεκίνα yoga.


Και εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα , αλλά στα 17 μου έκανα ένα ταξίδι στο Θιβέτ (όχι για 7 χρόνια, μόλις 2 βδομάδες) και μετά από την συναναστροφή μου με τον ανατολικό πολιτισμό και τους βουδιστές μοναχούς ξεπέρασα όλους τους φόβους μου (σαν άλλος steve jobs). Επειδή δεν προλαβαίνεις μέχρι το βράδυ να πας στο Θιβέτ και να γυρίσεις ξεκίνα από αυτό!

Ελπίζω να βοήθησα φίλε μου και καλη επιτυχία!
rchos
βασικα εγω θα σε συμβουλευα να μην δοκιμασεις τιποτα πριν πας στο θιβετ.
αφηνε την μπαλα και φευγε μακρια.
το μονο που θα καταφερεις ειναι να γινεις ρεζιλι και να καταστρεψεις και την ομαδα σου.

γιατι να το ξερεις θα την φας την ταπα σου...


κλεισε αμεσα εισητηρια η κοψε το μπασκετ.
στα λεω αυτα πολυ φιλικα και με πολυ αγαπη σαν μεγαλυτερος.
benchwarmer
Πατα το κουμπι για την προσποιηση...
mono maroussi
ότι και να κάνεις σήμερα δεν γλυτώνεις το ταπίδι(είμαι ο σεντερ της αντίπαλης ομάδας)
rchos
QUOTE(mono maroussi @ Nov 4 2011, 18:08 ) *
ότι και να κάνεις σήμερα δεν γλυτώνεις το ταπίδι(είμαι ο σεντερ της αντίπαλης ομάδας)



εμ κατι ηξερα εγω και εγραφα το παραπανω...


ειναι αδιστακτος ο τυπος...
j-kidd13
H ψυχολογικη υποστηριξη στο φορουμ εχει περασει σε αλλο επιπεδο........
Αν σε παρατησει και η γκομενα μη φοβηθεις να ρωτησεις τη γνωμη μας.......
Magnus92
QUOTE(mono maroussi @ Nov 4 2011, 18:08 ) *
ότι και να κάνεις σήμερα δεν γλυτώνεις το ταπίδι(είμαι ο σεντερ της αντίπαλης ομάδας)



Και αν δεις 12αδα σημερα γραψε μου, που μου καθεσαι πριν το ματς και χαζευεις στα κομπιουτερ!



Σε φιλώ ,

ο κοουτς
thrylos7
Κάνε τον άγριο! smile.gif
benchwarmer
QUOTE(thrylos7 @ Nov 4 2011, 21:08 ) *
Κάνε τον άγριο! smile.gif


http://www.youtube.com/watch?v=xTDCgfpJkg0
christosbab
Λοιπόν το match τελείωσε. mono maroussi σου έκατσα μια τάπα. και σου έβαλα 13 πόντους.
morfi
QUOTE(christosbab @ Nov 4 2011, 17:30 ) *
Γεια σας,
Είμαι καινούργιος σε αυτό το forum,
Λοιπόν, είμαι 15 χρονών και σε λίγες ώρες έχω αγώνα. Είμαι περίπου 1.87 και είμαι ο ψηλότερος της ομάδας! Αλλά έχω ένα πρόβλημα όταν μου δίνουν την μπάλα πανικοβάλλομαι. Δηλαδή σκέφτομαι τί να κάνω τώρα και άλλα. Και επίσης όταν είμαι κάτω από το καλάθι δεν σουτάρω γιατί λέω πως θα φάω τάπα. Εσείς τι πιστεύετε; ααα ξέχασα να σας πω όσες φορές έχω ποστάρει ή εχω παίξει 1 εναντίον 1 (και είναι καλύτεροι από εμένα) δεν έχω φάει ποτέ τάπα!
Ευχαριστώ για τον χρόνο σας smile.gif

Θα σου έλεγα να δεις μία τσόντα και να αυνανιστείς όσες περισσότερες φορές μπορείς. Εγώ για παράδειγμα έχω φτάσει πριν από αγώνα (και γενικά δηλαδή) διψήφιο αριθμό. Αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα πιάσει. Ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός και αντιδράει διαφορετικά σε τέτοιου είδους λειτουργίες του ανθρώπινου σώματος.

QUOTE(christosbab @ Nov 4 2011, 22:25 ) *
Λοιπόν το match τελείωσε. mono maroussi σου έκατσα μια τάπα. και σου έβαλα 13 πόντους.

Τώρα σοβαρά, πόσες τσόντες είδες και πόσες φορές το έκανες;
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.