Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Πένθος...
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γενικές Συζητήσεις
Basket-time
Κάτι πολύ άσχημο που έγινε εχθές το βράδυ.

Σκοτώθηκε σε ηλικία 24 χρόνων ο ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗΣ.
Σπούδαζε στη Γυμναστική Ακαδημία,έπαιζε μπάσκετ στην Εστία Φιλίας και ήταν και προπονητής στις ακαδημίες της Ακαδημίας Ηλιούπολης.

Ήταν φίλος μου και απίστευτα καλό παιδί.

Φαντάζομαι πολύς κόσμος θα τον ήξερε.


Η κηδεία του είναι αύριο στο 3ο νεκροταφείο στην Νίκαια στις 4 το απόγευμα...




ΜΑΚΑΡΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΦΡΥ ΤΟ ΧΩΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΣΚΕΠΑΣΕΙ.
ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΩΣΤΑΚΗ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ.
ΘΑ ΣΕ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ....





ΣΠΥΡΟΣ ΣΑΜΟΛΗΣ.
Thunder
RIP.Tα συλληπητηρια στην οικογενεια του παιδιου...
dreamtheater
R.I.P.
pointguard
θερμά συληπητήρια
v-span
Ας είναι ο τελευταίος θάνατος στην οικογένεια του μπάσκετ .....Θερμά συλληπητήρι σε οικογένεια και φίλους του... Ο Θεός του κόσμου ας τον αναπαύσει
ilion_player
Δεν το ήξερα το παληκάρι αλλά 24 χρονών και θάνατος είναι ότι χειρότερο. Είμαι πατέρας και φαντάζομαι τον πόνο των δικών του. Τα θερμά μου συλλυπητήρια και ας είναι ελαφρό το χώμα που θα τον σκεπάσει.
tasos
Τα θερμά μου συλλυπητήρια ! Οταν ακους να χανονται νεα παλικαρια τα λογια περισσευουνsad.gif
basket_7
Πραγματικά ας είναι το τελευταίο τέτοιο νέο για την μπασκετική οικογένια, τα θερμά συληπητήρια και από μένα στους δικούς του ανθρώπους και στους φίλους του...κουράγιο...
aionio talento
μολις 2 εβδομαδες πριν παιξαμε αντιπαλοι και ( αν και δεν τον ηξερα ) απο τα συμφραζομενα καταλαβα ποιος

ηταν ! μετα απο τετοια γεγονοτα χωρις υπερβολη χανεται η αξια και εδω στο forum ( ποιος κερδισε - ποιος

ανεβαινει - ποιος πεφτει κλπ ) και γενικοτερα υπαρχει ( και απο εμενα και απο ολους εδω ) το απολυτο

''αδειασμα'' . . .
christina n10
Τι να πει κανεις ,τετοιες στιγμες τα λογια ειναι περιττα και ολα τα παραπανω οπως πολυ σωστα ανεφερε και ο"aionio talento",χωρις νοημα.Το μπασκετ εχει θρηνησει φετος αρκετα ατομα ,ας ειναι το τελευταιο..

Ας ειναι ελαφρυ το χωμα που θα τον σκεπασει...

Τα θερμα μου συλληπητηρια στην οικογενεια του καθως και στην ομαδα του.
Kafromania
Τα θερμά μου συλλυπητήρια.Στην οικογένειά του αλλά και σε όλους όσους τον ήξεραν. sad.gif
Bob o m4stor4s
sillipitiria sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
blocker4
QUOTE(Bob o m4stor4s @ Nov 24 2007, 00:40 ) *
sillipitiria sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

Hταν καλο παιδι και καλος προπονητης!!! Δυο χρονια τον ηξερα.... Στεναχωρηθηκα πολυ και δυστυχωσ δεν καταφερα να παω στην κηδεια του... Καλο ταξιδι Κωστα θα μασ λειψεις πολυ!!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.