Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΣΧΟΛΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
dirk10
καλημερα σας θα ηθελα μια βοηθεια σχετικα με τα δικαιολογητικα συμμετοχης στην σχολη προπονητων που επροκειτο να γινει(αν γινει......)
ειναι για την Γ κατηγορια!!
να υποβαλεις λεει δικαιολογητικο με την ποινικη κατασταση του ενδιαφερομενου. πρεπει να πας στην εισαγγελεια και να παρεις κάποιο πιστοποιητικό που να λέει ότι δεν διώκεσαι ποινικά??
και το δευτερο στην υπευθυνη δηλωση εκει που γραφει ΠΡΟΣ βαζουμε την ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ η προς ΣΕΠΚ??
αν γνωριζει καποιος ας μου απαντησει ευχαριστω!!!!
Antonis B
QUOTE(dirk10 @ Oct 22 2013, 11:52 ) *
καλημερα σας θα ηθελα μια βοηθεια σχετικα με τα δικαιολογητικα συμμετοχης στην σχολη προπονητων που επροκειτο να γινει(αν γινει......)
ειναι για την Γ κατηγορια!!
να υποβαλεις λεει δικαιολογητικο με την ποινικη κατασταση του ενδιαφερομενου. πρεπει να πας στην εισαγγελεια και να παρεις κάποιο πιστοποιητικό που να λέει ότι δεν διώκεσαι ποινικά??
και το δευτερο στην υπευθυνη δηλωση εκει που γραφει ΠΡΟΣ βαζουμε την ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ η προς ΣΕΠΚ??
αν γνωριζει καποιος ας μου απαντησει ευχαριστω!!!!


http://www.sepk.gr/portal2/el-GR/-mainmenu...-10-23-10-18-45
doctor_dru
Βγήκε το πρόγραμμα για την σχολή της Αθήνας

http://www.sepk.gr/portal2/el-GR/-mainmenu...-10-29-11-33-44
dirk10
καλημερα σε ολους !!
το ποσταρισμα αυτο αφορα τους μαθητες της σχολης προπονητων Γ κατηγοριας αθηνας για την περιοδο 2013-14
Για οσους δεν γνωριζουν εχει δημιουργηθει μεγαλο θεμα και εχει παρει διαστασεις μ αποτελεσμα να μην ισχυουν τ αποτελεσματα ιουνιου σεπτεμβριου και να ζητουν ξανα εξετασεις στις 21/10.
ολα αυτα βασιζονται σε μια ανωνυμη καταγγελια οτι βγηκαν τα θεματα προς τα εξω............
θα παρακαλουσα αν υπαρχει καποιος φιλος/φιλη που πηρε μερος σ αυτην την σχολη να ενημερωσει οποιον μπορει ωστε να δουμε τι μπορει να γινει!!
μιλαμε για μια πολυ μεγαλη αδικια και δεν πρεπει να τους περασει!!!!
ΤΗΛ ΓΓΑ 213 131 6000
ΤΗΛ ΣΕΠΚ 2109532600
bates1
Καλησπέρα

Φίλε μου δεν ξέρω αν πέτυχες ή απέτυχες στις εξετάσεις. Αν απέτυχες και βασίζεσαι σε αυτό το μήνυμα περί διαρρόης θεμάτων δεν θα έπρεπε καν να το συζήτας γιατί τα θέματα που δώσαμε όχι μόνο ήταν εύκολα αλλά για κάποιον που είχε προετοιμαστεί με ένα συστηματικό διάβασμα και όχι μία ανάγνωση της τελεύταιας στιγμής ήταν γελοία.
Στο μάθημα της προπονητικής ο καθηγητής μας τόνιζε τα sos και τα σημεία που έπρεπε να γνωρίζουμε, ακόμα και η εργοφυσιολογία με ένα διάβασμα από τη βιβλιογραφία που μας προτείνε ο καθηγητής ήταν για γέλια τα θέματα.
Μη το πάρεις προσώπικα δεν σε γνωριζώ κιόλας αλλά αλλά αυτή είναι η αλήθεια.Ήθελε απά λίγο διάβασμα δεν ήταν και τίποτα επιστημονίκο.
Στην περίπτωση που έχεις περάσει και υπάρχει ακύρωση βαθμολογίας όντως είναι αδικία, αλλά δεν έχω ακούσει κάτι σχετικά , παρά μόνο διάβασα το θέμα σου εδώ στο forum.
Aυτά τα γράφω κιόλας για ορισμένους μου συναδέλφους στη σχολή που αντι να ανοίξουν κανένα βιβλίο παίζανε με τα κινητά στο μάθημα και δεν κρατάγανε σημειώσεις.
dirk10
μ αρεσει που επιασες το νοημα του ποσταρισματος μου..............................................!!!!!!
μιλαμε για πολυ μεγαλη ΚΟΥΤΑΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SteveNashidis
Πότε ξανανοίγει η σχολή για μαθήματα;
giorgos14
QUOTE(Voyager @ Oct 18 2014, 11:25 ) *
Πότε ξανανοίγει η σχολή για μαθήματα;





παρε το τρενο και ξεκινα
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.