Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Το χειροτερο ντραφτ απο το 2001 κ μετα ανεξαρτητως νουμερου επιλογης
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Versus & Polls
koutsou10
ενας γνωστος μου θελει να κανει καποια εργασια στην στατιστικη κ δημοσκοπηση κ εχει διαλεξει αυτο το θεμα...
θεωρησα οτι μπορουμε να πουμε την αποψη μας κ να τον βοηθησουμε ταυτοχρονως...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...
morrison
Δεν μπορω να ψηφισω τους Μορισον και Τζει Γουιλιαμς για ευνοητους λογους,τον Γι γιατι ενταξει οι προσδοκιες δεν ηταν και τοσο υψηλες,τους Γουαιτ και Αραουζο γιατι οταν επιλεγεις στο 8 ή στο 9 δεν ειναι το ιδιο με τα πρωτα πικς.
Ο Μιλισιτς παρ'ολο που δεν εκανε την καριερα που καποιοι περιμεναν μου αρεσει σαν παιχτης,τον περιμενω καποια στιγμη να γυρισει Ευρωπη οπου ειναι ικανος για αρκετα πραγματα.
Ο Τσικιτισβιλι ηταν εξ'αρχης ρισκο για τους Ναγκετς,μια ζαρια που δεν βγηκε...
Ψηφισα Κουομε Μπραουν γιατι ηταν πολυδιαφημισμενος,γιατι ηταν νο1 αρα και μεγαλυτερη η αποτυχια,γιατι του δοθηκαν οι ευκαιριες και γιατι εδειξε οτι ο κορυφαιος παιχτης ever ειναι ενας απο τους χειροτερους παραγοντες ever(Μαικλ Τζορνταν-επιλογη Μπραουν,ανταλαγη Στακχαουζ με Ριπ Χαμιλτον).
basxetball
νομιζω ο μιλισιτς γιατι πολυ απλα επιλεχθηκε μπροστα απο καρμελο αντονι,κρις μπος,ντουεην γουεηντ...
απο τις μεγαλυτερες γκαφες που εχουν γινει ποτε...κ του μπραουν ειναι γκαφα αλλα τουλαχιστον δεν ειχε τοσο μεγαλους παιχτες απο πισω του!!!αυτος ο ροντνεη γουαητ ποιος ειναι?
nikolas12
Νομιζω ο Μιλισιτς για τον ιδιο λογο που ειπε ο basxetball.Αυτος ενας Ευρωπαιος σε μια οχι και τεραστια Εθνικη μπροστα απο Αμερικανους πρωταγωνιστες.
OnLy_PAS-AthEnS
Kwame Brown and Yi YianLian
ComingUpRoses
Αλλος ... μεσα σε αυτους συμεριλαμβανονται πολυ smiley.gif
koutsou10
QUOTE(R0cketMan @ Aug 28 2009, 18:04 ) *
Αλλος ... μεσα σε αυτους συμεριλαμβανονται πολυ smiley.gif

αν μπορεις φιλε μου,πες μας καποιον αλλον για να το βαλει ο <<φιλος>> στην δημοσιευση...ευχαριστω...
(προσοχη μετα το 2001 ετσι)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.