Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Basket e-shop
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Tips n' Tricks
efthimis01
Γεια Χαρα παιδιά icon_wave.gif

είμαι καινούργιος και οι εντυπώσεις μου για το basketforum bball.gif είναι οι καλύτερες! 77.gif

θα ήθελα να μου πείτε αν γνωρίζετε κανένα site που να πουλάει μπασκετικά παππούτσια nike και να στέλνει Ελλάδα. Συγκεκριμένα ψάχνω να βρω καλές τιμές για Nike Hyperdunk ή Nike Zoom BB
X-NEC
Καλησπέρα φιλε, καλά να περάσεις στο forum. Ένα πολύ καλο site Αμερικής που φέρνει στην Ελλάδα με λίγα μεταφορικά είναι το www.eastbay.com το οποιο έχει και 20% έκπτωση συχνά πυκνά. Μέχρι αύριο τα ξημερώματα θα έχει πάλι 20% έκπτωση για παραγγελιες άνω των 99$. Έχω αγοράσει από εκεί, ότι θέλεις πες μου.
efthimis01
Σε ευχαριστώ πολύ X-NEC wink.gif
θα μπώ αμέσως. Και άμα χρειαστω τίποτα θα σου πω laugh.gif
X-NEC
Εννοείται! wink.gif
efthimis01
Φίλε το site είναι φοβερό 77.gif
Βρήκα το παππούτσι μου θέλω σε φοβερή τιμή (83,5 από 120-130 που το πουλάν εδώ) μόνο που δεν το έχει στο νούμερ'ο μου.
Ξέρεις μήπως φέρνουν καινούργια νούμερα? wink.gif
Thanks smile.gif
мя лiTнoидS
φιλε το Site ειναι φοβερο ... θα το σκεφτω και μπορει να παρω και εγω ... ακομα να προσεχετε ... μου ειπε ο πατερας μου πως αμα κανετε αγωρα ανω τον 130euro και εθει με καραβι εχετε φορο 20% + 19%ΦΠΑ ενω με αεροπλανο 40% φορο + 20%ΦΠΑ .. αρα προσοχη στης μεγαλες παραγγελιες (σε σχεση με λεφτα) smiley.gif

Thank You!
almirosbc
Σ αυτο το site εν γινετε να πληρωσεις με αντικαταβολη?
Bikerboy
Καλο site ειναι και το nikeID που φτιαχνεις οπως θελεις μερικα παππουτσια!!!
Shevaric
QUOTE (X-NEC @ Mar 28 2009, 21:10 ) *
Καλησπέρα φιλε, καλά να περάσεις στο forum. Ένα πολύ καλο site Αμερικής που φέρνει στην Ελλάδα με λίγα μεταφορικά είναι το www.eastbay.com το οποιο έχει και 20% έκπτωση συχνά πυκνά. Μέχρι αύριο τα ξημερώματα θα έχει πάλι 20% έκπτωση για παραγγελιες άνω των 99$. Έχω αγοράσει από εκεί, ότι θέλεις πες μου.

geia sas paidia!kai egw kainourgios eimai!
psaxnw kai egw ta nike zoom bb ii..
mphka sto site pou grafeis edw,alla den ta vriskw..(isws den epsa3a kala..)
mporei na me voh8hsei kapoios?ta vriskw pantou gurw sta 120 eurw kai psaxnw gia kati kalutero..
euxaristw ek twn proterwn!
ComingUpRoses
QUOTE(Shevaric @ Aug 24 2009, 01:45 ) *
geia sas paidia!kai egw kainourgios eimai!
psaxnw kai egw ta nike zoom bb ii..
mphka sto site pou grafeis edw,alla den ta vriskw..(isws den epsa3a kala..)
mporei na me voh8hsei kapoios?ta vriskw pantou gurw sta 120 eurw kai psaxnw gia kati kalutero..
euxaristw ek twn proterwn!



για ψαξε εδω ... ειναι ολα τα μπασκετικα Nike ZooM
Shevaric
QUOTE(R0cketMan @ Aug 24 2009, 13:25 ) *
για ψαξε εδω ... ειναι ολα τα μπασκετικα Nike ZooM

ok!euxaristw para polu!

by the way,super to forum!
na ste kala!
ComingUpRoses
τιποτα smile.gif ... επισης να γραφεις με ελληνικους χαρακτηρες greeklish.jpeg , Και ΚαΛα PoSt!
j-kidd13
Να ρωτησω κατι....Θελει ενας φιλος μου να του παραγγειλω κατι παπουτσια....Το site δεν εχει paypal,η αγορα θα γινει κανονικα με την prepaid που εχω...Μπορω να δωσω τα δικα του στοιχεια εκει που ζηταει τα στοιχεια παραληπτη,για να πανε τα παπουτσια σε αυτον κατ ευθειαν???Η πρεπει να βαλω τα δικα μου?
traveller
QUOTE(j-kidd13 @ Sep 24 2009, 00:20 ) *
Να ρωτησω κατι....Θελει ενας φιλος μου να του παραγγειλω κατι παπουτσια....Το site δεν εχει paypal,η αγορα θα γινει κανονικα με την prepaid που εχω...Μπορω να δωσω τα δικα του στοιχεια εκει που ζηταει τα στοιχεια παραληπτη,για να πανε τα παπουτσια σε αυτον κατ ευθειαν???Η πρεπει να βαλω τα δικα μου?


Μπορείς.
15#kostas
http://www.halloffame.gr/

το μαγαζι εχει ανοιξει εδω και κατι μηνες,τωρα φτιαξανε κ σιτε οπου μπορεις να παραγγειλεις και απο εκει οτι θελεις!! 69.gif

bball.gif
aik
καλησπέρα

δείτε και το www.houseofhoops.gr μπορείτε να ψωνίσετε και με αντικαταβολή και έχει μοναδικά προιόντα, τρομερή συλλογή σε Jordan και μόνο αυτοί για την ώρα έχουν τα νεα LEBRON MAX VII

kseplenhs
έχει βγεί μια σειρά απο t-shirts της nike που σπέρνουν.puppet t-shirts λέγονται και κάντε ένα γκουγκλινγκ για να πάρετε μια ιδέα

ήδη η πρώτη μου μαζική παραγγελία είναι θέμα ημερών... cool.gif
aik
QUOTE(kseplenhs @ Jan 31 2010, 23:37 ) *
έχει βγεί μια σειρά απο t-shirts της nike που σπέρνουν.puppet t-shirts λέγονται και κάντε ένα γκουγκλινγκ για να πάρετε μια ιδέα

ήδη η πρώτη μου μαζική παραγγελία είναι θέμα ημερών... cool.gif

Ηδη ερχεται και σε εμας μια μεγαλη παραγγελια με ιδιο θεμα.Καλοφορετα!
bionic
QUOTE(15#kostas @ Oct 31 2009, 03:45 ) *
http://www.halloffame.gr/

το μαγαζι εχει ανοιξει εδω και κατι μηνες,τωρα φτιαξανε κ σιτε οπου μπορεις να παραγγειλεις και απο εκει οτι θελεις!! 69.gif

bball.gif

φιλε σου χρωσταω πολλα δεν το ηξερα ευχαριστω πολυ και αν ξερεις κανα τετοιο παρομοιο κανε μου μια αναφορα

QUOTE(aik @ Dec 21 2009, 13:59 ) *
καλησπέρα

δείτε και το www.houseofhoops.gr μπορείτε να ψωνίσετε και με αντικαταβολή και έχει μοναδικά προιόντα, τρομερή συλλογή σε Jordan και μόνο αυτοί για την ώρα έχουν τα νεα LEBRON MAX VII

ευχαριστω αδερφε να σαι καλα σου χρωσταω
traveller
σχετικά με αυτό το site που είδα παραπάνω halloffame.gr

Kλίκαρα στο Lebron Soldier III. Ένα περσινό παπούτσι, που στο εξωτερικό το βρίσκεις όχι πάνω από 65ευρώ , το έχουν 125 ευρώ. Σχεδόν 2πλάσια τιμή

Δε θέλω να γράψω τίποτα άλλο και δώσω δουλειά στους mod
15#kostas
QUOTE(traveller @ Mar 14 2010, 02:17 ) *
σχετικά με αυτό το site που είδα παραπάνω halloffame.gr

Kλίκαρα στο Lebron Soldier III. Ένα περσινό παπούτσι, που στο εξωτερικό το βρίσκεις όχι πάνω από 65ευρώ , το έχουν 125 ευρώ. Σχεδόν 2πλάσια τιμή

Δε θέλω να γράψω τίποτα άλλο και δώσω δουλειά στους mod


Πράγματι οι τιμές είναι τσιμπημένες
68.gif
aik
QUOTE(15#kostas @ Mar 14 2010, 02:47 ) *
Πράγματι οι τιμές είναι τσιμπημένες
68.gif



paidia enimerono irthane se houseofhoops lebron aspro mayro, jordan 6 rings, jordan retro 6 , jordan 2010!!!!!
sn3
QUOTE(aik @ Mar 17 2010, 13:48 ) *
paidia enimerono irthane se houseofhoops lebron aspro mayro, jordan 6 rings, jordan retro 6 , jordan 2010!!!!!

φιλε μ να σε ρωτησω,συνηθως σε ποσες μερες ερχεται η παραγκελια απο το site?
aik
QUOTE(sn3 @ Mar 17 2010, 14:27 ) *
φιλε μ να σε ρωτησω,συνηθως σε ποσες μερες ερχεται η παραγκελια απο το site?



2-3 meres alla panta se enimeronoyne tilefonika
spl
QUOTE(aik @ Mar 17 2010, 14:42 ) *
2-3 meres alla panta se enimeronoyne tilefonika



και αν δεν ειναι διαθεσιμα?
traveller
QUOTE(spl @ Mar 24 2010, 17:11 ) *
και αν δεν ειναι διαθεσιμα?



εξαρτάται από το μοντέλο του παπουτσιού. εάν είναι διαθέσιμο στην αγορά θα στο φέρουν.
sn3
ρε παιδια ξερει κανεις για το halloffame.gr αν στελνει με αντικαταβολη?
aik
QUOTE(sn3 @ Mar 28 2010, 22:07 ) *
ρε παιδια ξερει κανεις για το halloffame.gr αν στελνει με αντικαταβολη?



σιγουρα μπορεις απο www.houseofhoops.gr !!! 210 9914950
traveller
QUOTE(aik @ Mar 29 2010, 10:10 ) *
σιγουρα μπορεις απο www.houseofhoops.gr !!! 210 9914950


θεός 24.gif 24.gif 24.gif
sn3
QUOTE(traveller @ Mar 29 2010, 16:22 ) *
θεός 24.gif 24.gif 24.gif

χαχαχαχα icon_drunk.gif
dizzy_fingers
"Θεός" αλλά και η διαφήμιση έχει και τα όριά της.

Αν δηλαδή αύριο μπει ένας αντιπρόσωπος από το houseofhoops δε θα κάνουμε τίποτα άλλο εδώ μέσα, θα διαφημίζουμε το εμπόρευμά μας όπως τα παλικάρια στο Μοναστηράκι:
- "στο halloffame φέραμε τα νέα Jordan!"
- "στο houseofhoops τα δίνουμε φθινότερα!"
- "στο houseofpain σας κάνουμε και ποδόλουτρο!"

aik, τελευταία προειδοποίηση είναι αυτή. Αν ξαναδώ πως εκμεταλλεύεσαι το φόρουμ αποκλειστικά για προσωπικό οικονομικό κέρδος έχεις πάρει πόδι.
sn3
QUOTE(dizzy_fingers @ Mar 29 2010, 21:13 ) *
"Θεός" αλλά και η διαφήμιση έχει και τα όριά της.

Αν δηλαδή αύριο μπει ένας αντιπρόσωπος από το houseofhoops δε θα κάνουμε τίποτα άλλο εδώ μέσα, θα διαφημίζουμε το εμπόρευμά μας όπως τα παλικάρια στο Μοναστηράκι:
- "στο halloffame φέραμε τα νέα Jordan!"
- "στο houseofhoops τα δίνουμε φθινότερα!"
- "στο houseofpain σας κάνουμε και ποδόλουτρο!"

aik, τελευταία προειδοποίηση είναι αυτή. Αν ξαναδώ πως εκμεταλλεύεσαι το φόρουμ αποκλειστικά για προσωπικό οικονομικό κέρδος έχεις πάρει πόδι.

σωστος Man peace.gif
duncan21
QUOTE (kseplenhs @ Feb 1 2010, 00:37 ) *
έχει βγεί μια σειρά απο t-shirts της nike που σπέρνουν.puppet t-shirts λέγονται και κάντε ένα γκουγκλινγκ για να πάρετε μια ιδέα

ήδη η πρώτη μου μαζική παραγγελία είναι θέμα ημερών... cool.gif

γεια σου φιλε να σε ρωτησω θελω απο που θα παραγγειλεις αυτα τα t-shirt?ευχαριστω
Dino Charito
παντως παιδες εγω ψαχνω και στο ιντερνετ λιγο...
κατι κινεζικα sites που κυκλοφορουν εχουν πολυ πραμα (fake βεβαια τα περισσοτερα αν οχι ολα)
τωρα το fake κανει 50 ευρω οταν το οριτζιναλ κανει 200....
witch king
QUOTE(Dino Charito @ Oct 29 2010, 10:21 ) *
παντως παιδες εγω ψαχνω και στο ιντερνετ λιγο...
κατι κινεζικα sites που κυκλοφορουν εχουν πολυ πραμα (fake βεβαια τα περισσοτερα αν οχι ολα)
τωρα το fake κανει 50 ευρω οταν το οριτζιναλ κανει 200....




Ναι αλλα δε ξερουμε την ποιοτητα της αεροσολας στα fake ετσι δεν ειναι?
antiion
ρε παιδια γνωριζετε ποσο κανουν η που μπορω να βρω προπονητικη εμφανιση απο ομαδα νβα??
maik23
εμφανιση απο ενμπιει μπορεις να βρεις στο ιδιο το σαιτ του .εχει ηλεκτρονικο μαγαζι και στην αμερικη και στην ευρωπη.
ενα σχετικα καινουριο καταστημα εδω και λιγα χρονια που πουλαει και μπασκετικα ειναι αυτο http://www.deviceone.eu/ ειναι απο θεσσαλονικη και μπορει να σας βρει και σπανια παππουτσια με το αναλογο αντιτιμο εννοειται.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.